90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanda
28. apr 2009

čaute baby, dlhšie som sa neozvala, ale chudnem poctivo ďalej... teda poctivo 😀 až tak poctivo nie, tiež dosť často porušujem, hlavne ten ovocný deň akosi neviem prejsť bez prehreškov... zrovna včera som mala vitamínky a veru bola aj zmrzka a nejaké sušienky 😅 ... a samozrejme káva s mliekom a cukrom ... ale zatiaľ to ide dole, tak to až tak neriešim... ani neviem, ako dlho to už držím, po Veľkej noci som to prestala rátať, ale teraz dakedy by som mala mať aj ten vodový deň, ale toho sa bojííííím ☹ to isto nevydržím ... baby, poraďte, ako ho vydržať bez väčšieho trápenia

janada, presne aj ja si každý deň hovorím, že zajtra už bez prehreškov, ale akosi mi to zatiaľ nevyšlo 😀 niekedy si ani neuvedomím, niečo dojem po krpcovi a potom ma napadne, dokelu, ved toto dnes nemôžem 😉

už druhý týždeň so mnou diétuje aj manžel, pri prvom ovocnom dni sa veru natrápil, ale prvý týždeň mal dole 2 kg, tak ho to chytilo, dúfam, že vydrží čo najdlhšie ... inak je to dobrá motivácia, keď vydrží on, tak ja duplom, veď on drží prvú diétu v živote a ja diétujem od puberty, tak mám väčšiu prax 😀 😀

lenka0005
28. apr 2009

Ahojte,ja mám dneska ryžu zo zeleninou.Zajtra si urobím cestovinu s dusenou rajčinou.Včera som sa pomerala,tak budem vidieť ako to pôjde dalej 🙂 😉 🙂

janada
28. apr 2009

ahojte,tak som sa ráno vážila,a mám -5kg 😉 dnes mám uhlohydráty,tak som si uvarila špagety s rajč.omáčkou,ale musela som si dať aj trochu syra 😒 a malá jedla zmrzku,tak som pár krát olizla,ked jej tiekla 😝 no idem teraz do roboty na bicykli,tak proti tomu vetrisku niečo hádam zhodím 🙂

pegas174
28. apr 2009

no ja mam dnes 2 den a totalne som to zvrzala, az na ranajky, mala som hrozno
kolegynka ma dnes meniny tak sme si dali zmrzku a cipsy. ale za trest dnes uz nejem a vecer idem cvicit a zajtra proste pokracujem dalej

zuzanda
28. apr 2009

ja mám dnes bielkoviny, tak bolo všetko možné, ja tento deň musím stihnúť aj mäso aj mliečne, tak jem viac ako iné dni 😅 ale nevydržím bez mliečnych výrobkov tak dlho a mäso mi po čase tiež chýba, tak to kombinujem, aj ked by sa nemalo... doobeda bola zeleninka, obed dusené mäso so zeleninkou, vývar a chlieb, olovrant acidko vanilkové 😝 to musí byť a večera zas mäsko so zeleninkou... dnes som teda hladom netrpela 😀 😀

zajo79
28. apr 2009

Ahojte, spolutrpitelky 😀

hlasim sa, zijem. Dokonca aj tatinko, chodi ze sa dobre citi, ze uz urcite musel nieco schudnut. Som mu zakazala sa vazit, aspon dva tt 😀

dnes sme mali na obed zeleninkove rizoto - len trosku a kooopec salatu. A na veceru polovicka z porcie.

Zajtra chystam spagety, to sa tesiiiim, na cesnaku, olivovom oleji a feferonkami, moje obluubene. I ked budu bez parmezanu, hadam oklamam zaludok.

Dnes som neplanovane zhresila, malym kuskom horkej cokolady, ale to nieje az taky hriech, to sa nerata.

Vo stvrtok mame prvy ovocny den - to bude asi kriza, ale mam uz kupene susene marhule a slivky - to u mna zabera od hladu, uz by som ich zlopla davno, ale si ich "setrim" na stvrtok, nech sa z nich vytesim a objem.
Na obed chce tatinko vareny karfiol a na veceru ananas, ze v pohode vydrzi.

Presne tak, ked vydrzi on, ja vydrzim dvojnasobne!!!! Sa tahame.... a snivame vecer spolu o jedle....o pecenom kolene....reznoch.... 😀 😀

Baby, mozme pohar vina? Tvrdim ze nie, tatinko ma ukecava - no ale zatial mi veri, ze ked hovorim ze nie, tak nie,ze jedalnicek nechava na mna. Povedal to vsade ze chudne, aj rodicom - tak ho to drzi, ze vydrzi len preto, aby nevyzeral ako slaboch. 😝

schonika
29. apr 2009

ahojte dievcata.som tu znova
zaciatkom tohoto roka som tuto dietu drzala a schudla som dokonca pri nej aj tolko kolko som chcela,len keby som sa nebola zasa naspat rozjedla bolo by to fajn....pribrala som totiz vsetko znova naspat a myslim ze je cas uvedomit sa a skusit to znova pretoze leto je uz za chvilu tu a ja sa hambim obliect si plavky.....takze dnes zacinam,pridavam sa k vam,prosim drzte mi palce nech to vydrzim ja vam ich drzim tiez...majte sa zatial krasne 🙂

lenka0005
29. apr 2009

Ahoj schonika,to je na tom najhoršie,že,ked sa prejde na normálne stravovanie a nedávame si pozor,tak sú kilečká rýchlo späť.Držím ti palce,ja mám dneska UH,zatiaľ sa držím a hlavne sa skvele cítim 🙂 😉 🙂

tara2
29. apr 2009

ahojte kocky chcem sa vas spytat da tato dieta drzat aj pri kojeni? Chcela by som sa k vam pridat, ale zase nie na ukor mlieka, maly ma len 5 mesiacov...

zajo79
29. apr 2009

tara, tiez kojim, maly ma 4 mesiaciky, mlieka mam zatial dost, dolezite je pit vela tekutin. A ved to je praveze taka dieta, ze jes - i ked to mas rozdelene.

A vraj ak by si aj hladovala, na mlieko to nema vplyv.

tara2
29. apr 2009

zajo - super, dakujem za odpoved, potesila si ma 🙂 . Uz ma rozculuje, ze neobleciem svoje veci spred tehu 🙄 , konecne zacnem pre to nieco robit a s vami mi to pojde urcite lepsie takze ja sa k vam pridavam 🙂 len este musim pockat na knizku snad dorazi cim skor...

ozaj dievcata mohli by ste mi prosim zaslat nejake recepty na mail? Dakujeeeeeeeem janapatoprsta@post.sk a ked ma niekto tu knizku v elektronickej podobe tak si prosim aj tu, staci prva cast, oni mi pridu len este neviem kedy a chcela by som zacat cim skor. Dik

...a este nieco nemozem citat celu tuto diskusiu, ale ako vam ide chudnutie? Viem ze je to indi vindi ale kolko ste schudli za mesiac?

janada
29. apr 2009

ahojte,tak ja mám dnes ovocie a zatial sa držím.Ale idem do roboty a máme na večeru zeleninové rezne,takže asi neodolám 😒

tara2,ja som za dva týždne schudla 5kg a každý deň veru niečím zhreším.Lenže teraz už tie kilečká asi tak rýchlo nepôjdu dolu,tak by som mala byť na seba prísnejšia 🙂

tara2
29. apr 2009

janada - tak to si pekne schudla 😉

claudee
29. apr 2009

Ja tiež začínam 🙂 Som na druhom dni, takže ryža so zeleninou 🙂

tara2
29. apr 2009

ja mam zajtra prvy bielkovinovy den 🙂 , muza som dnes vyhnala na nakup do tesca a uz som si aj pripravila kuracie prsia so zeleninou 🙂

lenka0005
30. apr 2009

Ahojte,ja mám dneska Vitamíny.Som na 4-tom dni a váha ukazuje -1,9 kg,čomu sa teším. 🙂 😉 🙂

zajo79
30. apr 2009

ahojte, 😝

ja mam dnes stvrty vitaminovy den, zatial pohoda.... len tatinko asi nevydrzi a na obed si da zeleninu s masom 😀 😀 ale vrtam do neho, ze je padavka, tak neviem ako to dopadne

tara2
30. apr 2009

leni pekne ti to ide dole 🙂 , ja som na prvom dni 😀 😀 😀

a ako casto sa vazite? Ja by som chcela vyskusat vydrzat cim dlhsie, ale to asi nevydrzim 😅

lenka0005
30. apr 2009

tara2...nooo len dokedy to vydržím,práve papám zeleninový tanier,ale zatiaľ v pohodičke,držím sa.Zbožňujem zeleninu a šaláty.Ovocie už moc nemusím,asi sa mi zhnusilo.Ja stojím na váhe každý deň,či držím diétu,alebo nie.Je to už závislosť,ale musím tam,aby to môj nevidel,lebo je fakt,že mi už z tých diét vyšíva. 🙂 😉 🙂

zuzanda
30. apr 2009

ahojte, my máme uhľohydráty, večer sa teším na zmrzku, ale zajtra sa netešíííím na vitamínky 😝 ... v poslednej dobe akosi dosť porušujem, a tak mi váha prestala klesať, a to ma rozčuľuje a tak ešte viac zhreším 😢 ... musím sa spamätať, lebo ešte mám čo zhadzovať ... manžela džubem, ked chce zjesť čo sa nesmie a ja to potom potajomky zmlsnem ☹ ... to je hnusné, čo?... zajtrajší vitamínový deň by som chcela zvládnuť bez prehrešku, potom dám vedieť, či som vydržala 😀 😀

lenka0005, ja sa tiež vážim denne, ale musím s tým prestať, lebo v poslednej dobe mi to stále skáče raz hore, raz dole, a som z toho nervózna ☹ ...

tara2, ja som za 2 týždne schudla 4 kilá, ale po veľkej noci išlo dole už asi iba kilo, lebo sa mi nedarí bez prehreškov 😠 😠 ... minulý rok, keď som ju držala, som bola za mesiac ľahšia o 9kg, teraz len polovica, ale dúfam, že ked to ide pomalšie dole, o to bude ten efekt trvalejší 🙂 🙂 🙂

tara2
30. apr 2009

lenka - aj ja mam rada zeleninu a aj ovocie tak mi tato dieta vyhovuje 🙂 a ked k tomu este mozem jest aj sladke kazdy 4 den 😀

zuzanda - 9 kg za mesiac to je uz vela, nie? 😕 To ti islo tak rychlo dole? Ja som sama zvedava kolko schudnem za mesiac ale viac ako 4 kg to asi nebude a to by mi aj celkom stacilo na zaciatok 😉 . A kolko si naspat pribrala ked si ju prestala dodrziavat? A vydrzala si celych 90+90 dni?

claudee
30. apr 2009

fúú, tak ja verím tomu, že tento deň už bude bez prehreškov..posledné dva týždne som absolúútne nedodržiavala...som si dala pauzu troška 😅 nemám ani odvahu vážiť sa, tak asi niekedy v strede mája skúsim skočiť na ňu 😕

zuzanda
30. apr 2009

lenka, bolo to veľa, ale mala som z čoho uberať 😅 😅, začínala som na 90kg... ale je pravda, že vtedy som ten prvý mesiac skoro vôbec nehrešila, dokonca som aj varila takmer všetko podľa knižky... vydržala som necelých 70 dní, za ten čas som zhodila 14 kg, potom som začala cvičiť a dole išli ešte 2-3kilá 😉 ....a od leta som už ani necvičila ani si nedávala pozor čo jem, a do vianoc sa mi vrátilo 6 kg 😅 ... potom som skúšala kadečo, hladovky, jalbčný ocot, ale nič som nevydržala, a túto dietu som začala cca pred mesiacom a zasa sa to pohlo smerom dole, tak dúfam, že vydržím čo najdlhšie 😉 😉
hoci momentálne asi mám krízu, lebo porušujem čo sa dá, a už mám nervy, lebo váha stojí 😠 😠... ale hlavne aby už nestúpala 😀 😀 😀

tara2
30. apr 2009

zuzanda - to si dobre vydrzala a pekne si schudla, ja som zo zaciatku velmi neverila ze sa da s touto dietou tak dobre schudnut 🙂 . Ja som uz skusila viac diet este pred tehu, ale vydrzala som maximalne 3 dni 😅

lenka0005
1. máj 2009

Ahojte včerajšií vitamínový deň mám s takou ľahkosťou za sebou,až som sama z toho prekvapená.Dneska ideme opekať,tak si dám hrubú párku zo zeleninou.Váha ide dole,ale hlavne mám veľa energie a super sa cítim. 🙂 😉 🙂

zajo79
1. máj 2009

ahojte,

dnes je piaty den, vaha ukazuje o -1,5kg menej. Citim sa fajn, normalne sa da zvyknut nejest to co predtym. Este tak -4kg a koncim. A dufam ze to stihnem do vodoveho dna, to musi byt ciste utrpenie.

Potom si ale budem musiet davat pozor nato co jem - viete nieco blizsie o dalsich 90dnoch ktore by sa mali dodrziavat po diete?

Varite si pre seba zvlast? Alebo si upravujete stravu podla toho co je zvysna rodina?

Mne vyhovuju bielkovinove dni, dnes sa tesim na masko
😝

Je mozne mat viacej bielkovinovych dni? Skrobove a uhlohydratove su pre mna nic moc.....zeby som aspon niektory vymenila za bielkovinovy...napr: v nedelu vychadzaju uhlohydraty, no viacej mi k tej nedeli pasuje nejake fajnove masko s kopou zeleniny, aspon by som starsiemu synovi nemusela varit zvlast.

lenka0005
1. máj 2009

zajo79....koľko si vážila na začiatku?Ja som tiež na 5-tom dni a mám -2,3 kg.Nemáš pokračovanie 90-dňovky? 🙂 😉 🙂

zajo79
1. máj 2009

no ved to ze nemam 🙄

meriam 172cm, vazila som 65. teraz mam 63,5 - dufam ze to pojde len tak dalej.
A v pase ze minus dva centimetre 😵 sa vytesujem.

Dnes nam isiel tatinko na futbal, maju nejaky turnaj, potom gulasik a klobasky. Tak je odhodlany ze bude sa krotit...xixi....mame ho ist pozriet, tak skontroluejem situaciu, tak dufam ze ten gulas fajnovy pikantny si mozem dat - pravdaze en maso 😅 Klobaskam dufam odolam - ale to by nemal byt problem.

Vcera som mala vitaminovy den, len som behala s crepnikmi, u svokry sme sadili, tak som si ani nespomenula na jedlo.

zajo79
1. máj 2009

maso a zeleninu by som jedla kazdy den..

😅

sestri
1. máj 2009

ahojte, ja som to skúšala druhý krát, ale vydržala som len 4 dni...nejak sa neviem nakopnúť...lenka, ja mám pokračovanie, pošli mi mail do IP...

zajo...dni by sa nemali opakovať, treba ich pekne striedať...na tvojom mieste by som vydržala celých 90 dní, inak to nemá zmysel...telu chvíľu trvá, kým si zmení myslenie a návyky...nemusíš sa báť, nedovolí ti schudnúť neviem koľko kíl, aspoň ja si to myslím...