90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
23. apr 2010

claudee vitaj 😉 a ako sa citis zatial? nie si hladna? pre mna bolo najhorsie si zvyknut na to, ze rano len ovocie, lebo som dokazala zjest aj tri krajce chleba 😝 fuuuj 😝 😀 😀

magimary, no ozaj divne, to si ano predstavit neviem, ze mam vlci hlad a ked dojde na jedenie, tak nic nezjem. to u mna zial nehrozi. no a neskusala si to urobit tak, ze by si si po nejakej hodine zase trochu dala do ust? ci to sa asi nema, ked sa maju dodrziavat trojhodinove intervaly, co? no jedine sa prinutit zjest trochu viac, ako vladzes 😖

misinn jasne ze si ta pamatam, ved si sem tusim aj prisla ohlasit, ze si tehu, nie? a uz si v tretom mesiaci, no parada. tak sa drzkajte obaja, vela zdravicka prajem 😉

lubikaf
23. apr 2010

matynuska, najhorsie je stratit motivaciu. tak sa tes z toho, ze su ti veci volnejsie, pripadne si chod nieco pekne kupit a tes sa z toho, ze si kupila o cislo mensie 😉

misinn
23. apr 2010

dakujem 🙂 🙂 noo pomaly tie tyzdne pribudaju tak sa tesime 🙂

matynuska
23. apr 2010

no u nas v kantine dnes nemali ziadne cestovinz a pizzu, tak som ostala na salate a celozrnnom chlebe, bo som nestihla vecer varit. Aj tak dobre.... Vecer bude palacinka. Uz sa na nu tesiiiiim.. A tesim sa strasne na pizzu doma na Slovensku, bo tyto Dani ju veru robit nevedia ani nahodou. 😀

claudee
23. apr 2010

lubikaf, ahoj..no práve teraz hladná nie som, nedávno som obedovala 😀 ale inak večer cca o 7 je to už celkom trápenie, ale snažím sa to zvládnuť vodou, prvé dni sú vždy blbé 😝 skúšala som diétu asi pred rokom, aj sa mi podarilo dať dole, lenže teraz potrebujem zas, ide letooo 😨

lubikaf
23. apr 2010

ja som mala na obed zemiaky so zeleninou, vsetko mi ostalo este z tyzdna, takze som nemusela nic varit. a na veceru si dam cesnakovu polievku, tam su iba zemiaky a cesnak, tak to mozem 😉 inak som desne hladna, dala som si trocha chleba opekaneho, co sme mali do tej polievky 😲 ale uz som to nemohla vydrzat 😝

lubikaf
23. apr 2010

claudee ved to, leto sa blizi milovymi krokmi 😀

claudee
23. apr 2010

ja sa už teším, o hodinku si dávam kávenky arabica 😀 dúfam, že som nenarobila príliš veľké chute 😝 cítim, že mi chýba cukor, som ospalá 🙄

lubikaf
23. apr 2010

claudee ja mam chute na sladke neustale 😀 😀 dnes maly prehresok - dojedla som marhulovu kasu po malom, ale iba par lyziciek 😉

claudee
23. apr 2010

aaa, to je v pohode, par lyžičiek neublíži isto 🙂 ja mám obdobia keď by som v pohode zozražala aj dve celé čokoládky, a niekedy zas vôbec aj dlhšie žiadnu sladkosť..
teraz akurát som prekonala krízu 😀 upokojujem sa, že budem jesť, ale až ráno 😀

soso
23. apr 2010

Ahojte, tak ja mam dnes 3 den 😨 a zatial sa drzim dost dobre, vobec nie som hladna, dokonca som mala vcera stresy na skuske, tak som za cely den skoro nic nezjedla a ked som prisla domov uz bolo neskoro. Dnes pohoda. Akurat mam problem sa orientovat, kedy je ktory den, musim si na to zvyknut, ze co kedy mozem...
a ked sa bavite o tych sladkostiach, tak so mnou sa nieco deje, lebo predtym som musela mat kazdy den sladkost (aj 2😀 ale teraz nic.....nic mi to nehovori 🙂 ....zatial teda, uvidime dokedy 😀

magimary
23. apr 2010

soso, ja som stratila chuť na sladké (a to som bola určite na tom závislá 😅 😝 🙄 😀 ) hneď na začiatku a viac sa nezjavila 🙂 ,
a dnes večer som mala sladké (tri koláčiky a kocečku čokiny) a zase mám vystarané na tri dni... 😅 😉
zajtrajšok bude asi ťažší...teda, čo si pamätám, tak najhoršie bolo, keď mame vyšiel vitamínový deň na sobotu alebo nedeľu...vtedy sú decká doma, stále sa niečo ujedá, návštevy atak... 😝 no, ale ja verím, že si pripíšem ďalší deň na konto bez prehreškov 😵 , už mám namočené sušené ovocie a zajtra si z toho urobím na obed guličky, ako je napísané v knihe 😉 ....
takže si "napečiem", aby mi nebolo ľúto 😅

soso
23. apr 2010

a ktoru knihu kocky mate? este som knihu nepozerala, ale asi by mi pomohla...

magimary
23. apr 2010

ja mám tú klasickú: "90 dňová rozlišovacia diéta", alebo tak voľako sa to volá, počkaj linknem ti:
http://74.125.77.132/search?q=cache:zj-lwU_M_FQ...
😉

soso
23. apr 2010

dakujem za link magimyry, tusim si ju idem hned objednat🙂

magimary
23. apr 2010

veru, teraz pozerám, že akú má dobrú cenu, ja som ju kupovala podstatne drahšiu 😝
ale nevadí, ve´d dobre slúži... 😉 🙂
je tam veľa inšpirácie na jedlá... 🙂
a teda je aj prehľadne usporiadaná, takže si priamo v nej môžeš sledovať, čo a ako nasleduje, ako pokračuješ atd..., písať si tam presne dátumy a tak to máš vlastne ako taký "program" alebo diétny denník 😅 😉

soso
23. apr 2010

no, tak som zistila, ze je uz vypredany naklad a zatial sa dotlac nechysta....nevadi, pozriem niekde nieco podobne...

claudee
24. apr 2010

knižku mám aj ja už dávno, ale veľa som z nej nevarila...skôr sa snažím tak z hlavy kombinovať diétne veci 🙂

soso
24. apr 2010

🙂 tak som ju zohnala, nakoniec a dokonca uz vyslo stvrte vydanie, tak ju mam...ja chcem len pre inspiraciu, tiez asi budem casom, ked si zauzivam dni a kombinacie kombinovat aj z hlavy 😉
pekny den vsetkym

lubikaf
24. apr 2010

ja si tiez vymysla recepty podla seba. z knihy som robila len asi 2x 😉

lubikaf
25. apr 2010

babyyyy, kde ste? vo velkom chudnete?? ja mam dnes prazdny byt, mama mi zobrala maleho k nim na chalupu, tak ja tu teraz pri kavicke odpocivam.ale za chvilu si pojdem poupratovat byt, a potom pojdem za nimi. uz sa tesim 😉

inak mam dnes ovocko, ale kedze som bola do obeda na skuske v Trencine, a zabudla som si doma banan, bola som nutena si kupit jest tam, a to je jasne, ze som si nekupila ovocie, ale kebab v arabskom chlebe 😝 ale nic moc to nebolo, bol hrozne maly. teraz este hladna nie som, ale ked vyhladnem, tak si spravim nejaku super zeleninku 😉

asi ste vsetky niekde vonku, vsak? je dnes nadherne, hned mam z toho lepsiu naladu 😉

magimary
25. apr 2010

tak, ja som konečne na nete, tak aspoň hodím nejaké fotečky môjho víkendového "stravovania",
najmä na margo tej knihy...
ja bežné stravovanie prvých troch dní v pohode zvládam, ale na ovocný deň si rada pozriem inšpirácie z knihy (ja mám "na" vitamíny veľmi slabú fantáziu /a najmä chuť/ a pri tom, ako vitamíny "nemusím", by som rýchlo "pohorala" práve na tomto dni...
takže, napr. : guličky (sú z knihy) zo suš.ovocia by som sama iste nevymyslela 😅 , ale ryžu so zeleninou v pohode "zvládam" aj bez receptov 😀 ...
ale mne sa tá kniha fakt páči, že je tam všetko taK pekne uložené, hore si píšem dátumy, všetko, čo zjem a mám tak prehľad, ako fungujem... 😉
a zatiaľ bez prehreškov(!) 😵 , ale včera (ovocný deň) som mala krízu... 😝 , ale prekonala som ju bez zlyhania... 🙂

icejane
26. apr 2010

ja sa dnes konecne pustam do diety....uvidime do kedy do vydrzim...baby hodte nejake cisla pre inspiraciu a povzbudenie ako vam to ide, alebo nejaky receptik na prvy bielkovinovy dnik...ranajky jablcko ale co na obed? 🙂

bea44
26. apr 2010

ahojte,
tak ja sobota nedela uplne v pohode 😵 😵 myslím tým bez prehreškov 😝 a to mám svoje dni 😠
dnes UH : rano klasika - banan naš kazdodenný + jablko. teraz robim kávu.
obed: cestoviny s paradajovou omačkou / to mozem furt/ 🙂
večera: určite cestoviny z obeda / urobila som ich včera ako pre regiment/ a na sladké nemam chut 😢 😢 😢
magi - to ovocicko vyzera super 😵 ale mne sa s tym nechce babrat. 😖 ja ked mam ovocie tak radšej nejaky džus a surove ovocie. maximalne som bola schopna dat do rury zapiect hrušky a jablka. mas moj obdiv, ze sa ti chce s tym patlat 😉
icejane - čo tak kuracie prsia na zeleninke a s salat k tomu, alebo zeleninový salatik so syrom alebo lečo s vajcom........... 😉
tu je stale tolko kombinácii, ze nie je problem si vybrat 😎 😎 😎 😎

lubikaf
26. apr 2010

ahojte 😉

magimary to tvoje jedlo vyzera byt super. mnamko, hned by som si dala, asi si aj ja urobim vo vitaminovy den.

icejane, ja si dnes robim nejaky zeleninovy salat a dam do toho syr, mam taky makky zrejuci. kupila som ho v kauflande.
inak si zvyknem robit kuracie masko so vselijakou zeleninou osmazenou len tak na oleji. ale aj leco je dobry tip 😉

magimary
26. apr 2010

tak, ja som dnes doobeda opäť ovocko nezvládla... ( 😔 😝 ), ale už čoskoro bude obedík (zemiaky a to je veeeľmi môžem 🙂 )...
bei, ani mne sa s jedlom nechce moc "patlať" (a najmä, kým ho dopatlem, tak už ma úplne prejde chuť), ale čo si navyberám, keď ja ovocie ani zeleninu fakt nemusím (jemne povedané 😒 ), tak si to musím aspoň nejako "odobrovať" vzhľadom...
najradšej by som bola, keby som si mohla šupnúť surové ovocie a mám vybavené... no nejde mi to... 😝 tak to robím takýmito alternatívami, nech to aspoň naoko vyzerá dobre, aby som aspoň niečo zjedla... a prekonávam sa a zjem (aj keď len trochu)...

lubi, dík... 🙂

a zajtra mám tiež UHD, akže budú cestovinky s rajčinovou omáčkou (to tiež môžem stále 😅),. ale na večer určite zmena-mňam, nech to mám pestrejšie... inak, keď jete, koľko si toho dáte na tanier (napr. tých cestovín, zemiakov, leča-inak ani to neľúbim 🤐 😒, ryže...)...gramy ma už nezaujímajú, lebo aj tak neviem, či to vážiť surové, či uvarené (rozdiely sú tam obrovské, tak sa radšej spýtam takto praktickejšie 😅)...

a, icejane, čísla? ja mám dnes 14.-deň a mám dolu niečo viac ako 5kg ( 😎 😅 😵 )a už som to konečne aj pocítila (na oblečení 😵) a možno to už aj trošku vidieť 😅 (ale to sa mi možno len zdá 😅), istá si budem až keď si to všimnú iní... 😉

bea44
26. apr 2010

magi - ohladom množstva : ja si pamatam tak : obed - plný hlboky tanier 😵 a večera - polovica ☹ a bez chleba a polievky 😨
sem tam sa mi podari a sem tam nie 😝 zabijem sa 😲
tak ja dnes : 19 den a nevažila som sa este 😔 . na oblečení cítim / take 1-2 kg určite/ a na tvari / líca odisli/ 😖

ale brucho nie a nie odist 😠 . asi budem musiet začat konecne cvicit ☹ ☹ ☹ . aspon brušaky 😔

claudee
26. apr 2010

mno tak víkend sem tam s prehreškami, ale šak čo..dám to dole cez týždeň, hádam 😅 dnes fajn, nie som ani hladná, len unavená..

lucy20
26. apr 2010

Ahoj baby, neskutocne ma zaujali vase rozhovory o tejto diete. Uz som sa dlho odhodlavala zacat chudnut ale teraz som sa definitivne rozhodla. Nemam sice nejaku zlu postavu ale par kil(5-6kg) by to chcelo a hlavne by som sa chcela naucit pravidelne jest co som sa docitala, ze tato dieta zarucuje.
Dnes je moj prvy den a celkom dobre sa citim az na to, ze som vecer trosku hladna pretoze som bola zvyknuta jest aj o 10 a cokolvek. Upravi sa to po case alebo ste aj vy hladne???

claudee
26. apr 2010

dá sa na to zvyknúť, veď ako na všetko 🙂 prvé cca 5 dní pôjde určo ťažko, ale potom si už len predstavuješ tie kilá, čo sa odplavajú, teda ja to tak robím 😀 ja mám za sebou len pár dní, som sa ani nevážila, o 2 týždne sa možno odvážim 😅