90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
15. nov 2010

@claudica dakujem, vyskusam co najskor.........no ja zase smutim za francuzskymi zemiakmi, moje najoblubenejsie jedlo, ale tak zas viem, ze ked skoncim dietu, tak si ich dam, ved zas zivot nie je len o odriekani....

ked som hovorila mojej tete, ze by som chcela schudnut, tak ona na to, no a potom co sa zmeni? to ma donutilo zamysliet sa, ze vlastne zivot bude stale taky isty......takze to beriem tak, ze zijem zdravsie, lepsie sa citim, budem spokojnejsia sama so sebou, ale zas svet sa neobrati hore nohami a treba si zivot trosku uzivat aj co sa tyka jedla....takze skoncim tuto dietu, potom chcem prejst na delenu stravu, ale urcite budu dni, ked si dam nieco, co z jedla milujem a nebudem mat vycitky.....

claudica
15. nov 2010

@kubkovka aj ja som nad tým rozmýšľala a aj mám jeden plán, len neviem, či sa mi ho podarí zrealizovať. Chcem to robiť tak, že v pondelok a piatok /pred a po víkende/ budem mať ovocný deň, utorok bielkoviny, stredu škroby a vo štvrtok UH. Cez víkend budem jesť to čo rodinka, vrátane nejakých ľahších raňajok a poobedného koláčika. Samozrejme v rámci normy, t.j. bez knedle, mäso so šalátom bez zemiakov a tak...to sa dá, to som robila aj pri delenej a takto mi to aj chutí. Takto mi to možno pôjde ľahšie a nebudem sa cítiť obmedzovaná. A hádam tie dva dni, keď budem jesť "normálne", mi až tak neublížia. A ak, tak vymyslím niečo iné.... 😉

ivana82
15. nov 2010

@claudica to je celkom dobry plan ako pokracovat po skonceni dietky, paci sa mi 🙂 myslim, ze organizmus uz zabehnuty bude a bude to v pohode 🙂

claudica
15. nov 2010

@ivana82 ano, ale teraz som len niekde v polovičke...uvidím ako to celé dopadne a ako bude môj organizmus "zabehnutý"... Podľa mňa to bude potom ťažšie, udržať si to... na tomto som ja x-krát stroskotala. 😝
Preto ja potrebujem mať určené presne čo - a ktorý deň môžem a budem jesť... Darmo - mám to s týmto mojím telom ťažké...ale nie som sama, je nás takých viac.... ☹

adamko05
15. nov 2010

ahojte

jak ste sa tu rozkecali... som rada... 😵
včera som šla fakt na 110% a to som bola hore takmer do polnoci... 😉 doobeda par orieškov, na obed kapusta, poobede par mandlí a na večeru detska vyžíva... nič viac... veeeľa čaju... a troška vody ☹ ... ale dnes to teda na vaše rady idem zmenit, vody dam aspon dva litre a ostatne čajík... snad to pôjde
a vyskušam aj vo vitamíny to menej miešat... ja hlavne na obed mavam zeleninu... len ja vlastne zvyčajne iba obedujem a večeriam, nezjem ovocia veľa... skôr oriešky... ale skusim na obed jablkovy kompot, to je tiež teple

a ešte včera som na bicykli po dlhooom čase dala zasa 15 km, tuším aj bicykel dostal "rozum" a ide... (mi strašne zadrhal, po 10 minutach som krče do stehien dostavala 😒 )... ale včera šlapal ako hodinky, normálne radost 😵

dnes si dam na obed kura s kapustičkou a na večeru dufam že len kura, že to vydržím aj na kavičke

a ešte... rano som po peknom dni včera neodolala a odvážila sa, a váha ukázala skoro o kilo menej 😕 😕 ...64,7 kg a to v piatok mi ukazovala ešte 65.6.. no tak hadam to pôjde, MUSI 😀

kubkovka
15. nov 2010

@claudica no podla mna dobry plan, ja tiez uvidim ako to bude po diete, mam aj knihu 90 dni potom, ale este som ju nestudovala, aby som sa nepoplietla.....ale tak koncim s dietou pred stedrym dnom, ale aspon budem davat pozor, kolko zjem

kubkovka
15. nov 2010

@adamko05 no krásne, super, no vidis, ze to ide.....ja som sice vcera neposluchala, ale tak nevadi, idem dalej, zas na sto percent, dnes kura peceny s ruzickovym kelom a zeleninou, mnamiky.......a zajtra neviem, ale mozno zemiaky s cibulkou a vy co, dajte nejaky napad

adamko05
15. nov 2010

@kajka39 prosím ta, vždy ked si mala bielkovinový den, mala si aj vyvar??
lebo ja mavam iba zriedkavo 😒
ale dnes budeeeeee 😵

adamko05
15. nov 2010

@claudica dobry napad s tym rozdelením po diete..
ja ked som prvykrát držala dietu a som vydržala ozaj 9O dní, tak mne normálne dost dlho jedla spolu ani nechutili 😕 , ako fatk mi vôbec nešlo nič na chut take nezdrave ako syr s hranolkami alebo tak... hadam aj mesiac mi trvalo, kym som si na kombináciach pochudila 😉

kajka39
15. nov 2010

@adamko05 - väcsinou som mala aj vyvar alebo zeleninovu polievku cistu, nikdy nezahustujem nicim len zeleninou alebo si uvarim zel.bujon + mrkvicka,hrasok,zeler,petrzlen moze tiez byt. Ak si ju das, tak vzdy po jedle a nie predtym... ak mi posles svoj e-mail tak ti nieco poslem, preco po jedle mas jest polievku, len dufam ze to mam odlozene.. 😀

Ked mas bielkovinovy den, kludne mozes aj vyprazany syr, ale namiesto troj-obalu si vymiesaj len ciste vajicko v pohari a kludne si ho vies urobit na panvici aj bez tuku.
Na rozpalenu teflonovu panvicu /staci potriet olejom/ nalejes 1/2 rozmieaneho vajicka a hned nato das syr /eidam,hermelin,udeny co mas rada/, ked sa spravi akoze placka, tak pri otacani syra vylejes na panvicu druhu polovicu vajicka a tiez opecies, chuit to rovnako ako vyprazany, pritom ani tuk nemusis pouzit + salatik + aj lyzicku tatarky si mozes dopriat, ked syr neopekas na tuku.

adamko05
15. nov 2010

@kajka39 odkedy mam doma titanovu panvicu , tak aj rodinke syr len na sucho opekam... vypražany som fakt nemala sto rokov, že v 3obale .... je z toho zbytočny neporiadok pri obalovaní 😀 ... ale skusim to s tym vajkom aj... 😉

claudica
15. nov 2010

Juj baby, musím sa teraz pochváliť mimo dietky - pred hodinkou sa narodil môj synovček krásny vytúžený.... 🙂 Moja mladšia sestra veľmi dlho bojovala o bábätko, toto sa podarilo s obrovskou pomocou lekárov - je nádherný - Viktorko a má 3 kilečká. 😵 🙂 😵 🙂

adamko05
15. nov 2010

@claudica jeee, tak gratulujeme aj tebe ako tete a aj maminke a ockovi... 😵 😵 😵 😵 nech je maly hlavne zdravy a lubeny... nič viac netreba 😉

claudica
15. nov 2010

@adamko05 Ďakujeme... 😉

zibi
15. nov 2010

@adamko05 nie moja nemyslim :Dproste to chvilu stoji a potom sa pohne :D mne teraz vaha treiz stoji raz 70 raz 71 musim s tym tiez daco robit :D

zibi
15. nov 2010

@kajka39 a preco po jedle polievku?ved to prekopiruj tu :D

adamko05
15. nov 2010

@zibi sa to zastavilo, lebo som to nedodržiavala poriadne 😒 😠

zibi
15. nov 2010

@adamko05 skus ked mas rada caje aj praslicku, zihlavu porcovane a zmiesaj si to s nejakym ovocnym aby si to nemala take mdle..no aj to odbre odvodnuje organizmus
a caje mozes ked nesladis nie je to podla mna len vo vode :D
inak ja sa musim prinutit tiez na 100perc. lebo idem uz len na 70perc. a mam uz len mesiac do konca diety a chcem zhodit este aspon 3kg

adamko05
15. nov 2010

@zibi ja aspon 5 😠 😠
a ja pijem čajov veľa... žihlavovy, ovocny všetky druhy, aj šalviu.. čo príde... mame čajov ako v čajovni s a MM smeje vždy
čajov sa isto nevzdam, len pridam viac obyčajnej vody 😉
ale tak dnes že som videla ubytok, po dvoch takmer 100% dnoch (cez UHL som mala viac koláčika si myslím, ako je unosne).. tak snad sa namotam 😀

zibi
15. nov 2010

@adamko05 joj moja ja stale si len slubujem ale po dvoch mesiachoch som uz hrozna..fakt dajako sa minedari..chcem ist do toho fitka ale som sa nedokopala k tomu..no musim lebo je to skoda tych 5,5kg je celkom slusne....bo nemam az taku nadvahu hroznu ale chcem zhodit musim..joj

ivana82
15. nov 2010

@adamko05 tiez nemam rada cistu vodu, no minule som si do nej vyzmykala pol citronu a jake to bolo osviezujuce, ze mnamky mnamky....a potom som len na kave a cajoch, cistu nemusim 😉 a ide to, za 5 dni, co to dodrziavam striktne som isla dole o 1,4 kg, viem, ze to som sa iba odvodnila, ale aj tak to potesi, nie??? 😀

adamko05
15. nov 2010

@ivana82 jasne, že poteši 😵
ja vodu s citronom pijem zvyčajne rano, ked nezabudnem
@zibi mne fitko neprakticke... veľa času by mi zabilo, tak stacionar aspon... a pridam brušaky zasa, ako za starych čias 😉 😉 ... a 5,5 kg je slušne...
mne vaha ukazuje skoro o 4 kg menej.... ale zatiaľ na oblečeni neviem, až tak necitim ☹... aj ked sa mi zda, že mi brucho splaslo 😅 troška 😒

adamko05
15. nov 2010

mam v sebe komplet obed, kura, kapusta vyvar... asi prasknem 😝

zibi
15. nov 2010

@adamko05 super :D ja si idem dat aspon jogurt alebo acidko lebo to mozem na bielkoviny :D mnam

adamko05
15. nov 2010

@zibi iba to?? a čo si mala na obed??
ja ak na kavičke neporuším, asi si dam večer jogurt... ja viem, tak sa to nema.... ale maso mne večer nejde na chut vôbec ☹

ivana82
15. nov 2010

poradte mi co na veceru ked mam skroby a nechcem to co som mala na obed...nejde mi to vobec na chut a ani nepocitujem hlad, co si mam dat? poradte, dik... 🙂

kubkovka
15. nov 2010

@ivana82 no jasne, ze potesi........vaha smerom dole vzdy potesi, len ja nemam odvahu sa odvazit, lebo nejako nemozem ist poriadne na vecko a citim sa ako sud

kubkovka
15. nov 2010

no dievcata, tak dnes nic moc a stale nemozem poriadne na vecko, neviete mi nieco poradit? zajtra skroby, asi dam zemiaky a zeleninu z dneska udusenu

ivana82
15. nov 2010

@kubkovka co tak skusit na ranajky trochu zavaranych sliviek alebo aspon trochu stavy zo slivkoveho kompotu...mne to pomoze vzdy, inak aj ja som mala problem s chodenim na wcko, na velku som sla asi po dvoch dnoch 😒

kubkovka
15. nov 2010

@ivana82 no super, to ma nenapadlo, dakujem za tip, hned rano vyskusam.........