90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miruska15
24. máj 2011

Tak ja dnes kavu bez nej nemožem byt.Dve jablka mala som v plane banan ale čitala som že dnes nie až zajtra.Robim si prsia s činskou zeleninou neviem kolko masa tak inprovizujem a večer asi vajo. 😒 No som zvedava či vydržim.Ozi a poobede možem druhu kavu?

kubkovka
24. máj 2011

@miruska15 jasne, ja tiez pijem aj poobede kavu.......

borabora666
24. máj 2011

@miruska15 kava nieje problem,len nechapem kde si co ako citala? 😀 😀 😀 lebo dva kuýsky ovoce na ranajky kazdy den mozes a mala by si tak jest ze nekombinovat maso syr a vaja....co zjes na obed to iste na veceru,len polovicnu porciu....ale zas z toho sa nestriela.....ved v delene strave moze bielkoviny hociake dokopy,tak by to nemalo vadit ani tu....ja som to tiez v januari ked som to drzala robila tak,ze som zjedla napriklad na obed zbytok masko z kurata a na veceru uz som mala nieco ine....a tiez som dala za mesiac skoro devet kilo dole

suezana
24. máj 2011

ahojte, ja raňajky detská výživa jahodová ... mňam 😎 😎 obed pečené zemiaky, lebo mám dnes škroby 😉
@miruska15 porcia obeda má byť 1hlboký tanier a večer polovica 😉 množstvo nemusíš až tak sledovať, teraz je dôležitejšie to delenie. Držím palce. Inak môžeš poobede aj kávu, aj niečo medzitým šupnúť do pusy, keď bude ťažko - ovocie, zeleninka, neber to ako prísnu diétu, ale ako zdravý štýl stravovania 😉

dajna11
24. máj 2011

@suezana presne molja reč.....načo sa stresovať hladovaním???dáme jablčko,ja kávu aj poobede aj večer. dokonca som ju začala na začiatku piť bez cukru a mlieka,teraz už dávam mlieko,viac mi to chutí a tak si ju aj vychutnávam.....

claudica
24. máj 2011

Mäsko aj šalátik zjedený... Doobeda sa celkom dalo vydržať na tom jednom jablku... nejak som ani nebola moc hladná, veľa som pila. Pila som zelený čaj neochutený, tak ho mám najradšej. Poobede skúsim dať nejakú zeleninku a už asi nič. Na mäso už nemám chuť 🙂

borabora666
24. máj 2011

@claudica ja prave obedujem...mam muj miloovany sopacek a ktomu som zjedla kusok mozzarely....

claudica
24. máj 2011

@borabora666 no tak dobrú chuť prajem 😉

suezana
24. máj 2011

@dajna11 ja s tou kávou presne ako ty 😉

borabora666
24. máj 2011

@claudica dakujeeeeeeeeeem

dajna11
24. máj 2011

@suezana nebudem niečo do seba tlačiť čo mi v ustach rastie nie?radšej menej ale aspon trošku tak ako mám rada.má nám to chutiť podla mna,aby sme to 3mes,vydržali a nie s nechuťou sa púšťať do každeho susta.

suezana
24. máj 2011

@dajna11 tak tak 😀

cessy
24. máj 2011

ahojte....

@dajna11 len provokuj tou vodou......som zvedava ako vyzdrim do vecera 😕 . aky bol obed???? ty mas bielkoviny, ze....

dajna11
24. máj 2011

@cessy 😀 😀 😀 ......to bol len taký nesmelý návrh,tak ráno na lačno 😀 😀 😀 .....sojové mäsko,zelenina,dcera bude mať k tomu ryžu,ja osm mala extra čierny chleba 🙂 celkom to ušlo....

cessy
24. máj 2011

@dajna11 no pekne, teraz sa mi to zas od teba o den posunie.....neva aspom mi budes davat typy co papat den do predu 😀

dajna11
24. máj 2011

@cessy ozaj.,,,juuuuuuuuuuuj a teraz si s kým budem robiť plány čo si dám?,,,no teda,toto si mi urobila?

cessy
24. máj 2011

@dajna11 no ved somnou, ja to steebou preberiem, ty si to spravis a ja o den neskor 😕 moze byt????

cessy
24. máj 2011

ake ste mali doobedie????my sme boli za detickami v skolke.....teraz tu lehnim a poobede asi zas von 😕

tinkaa23
24. máj 2011

ahojte baby 😀som tu dlho nebola,noc o uz,,,,,,takze sa mi nedarilo ist pod to co som schudla,a medzitym mi zistili zapaleny zlcnik 😨no to by som este prezila,ale mame to este horsie-stitna zlaza...cakam k endokrinologovi dlho to trva takze tak....tak vam drzim palceky nech sa vam dari a aby ste dosiahli vase vysnivane ciele 😀 😀 😀papa

dajna11
24. máj 2011

@cessy no ale tak..to nieje ono.....aj ked može byť,ja niečo navarím a potom pochválim alebo nie aby si vedela...napr.minule som si kupila už tie hotové ázijské rezance v lidli...že len ohriať....no fuj aký geblajz to bol.....bola som bez obeda....aj ked som bola unašich ajesť bolo čo....radšej som iba pila.

dajna11
24. máj 2011

@cessy ja som bola malemu ponožky kupiť a odcádzala som o 15eu lahšia.... 😀 😀

cessy
24. máj 2011

@dajna11 no tak sa pridali move, tak s nimi 😵 . no to bez obeda poznam, nie raz sa mi to stalo, ale co uz...aspom som nepribrala 😀

cessy
24. máj 2011

@dajna11 fuha take drahe ponozky???? ja som vcera bola kopovat malemu letne capice

dajna11
24. máj 2011

@tinkaa23 a tebe nech sa darí premocť to tvoje telo a choroby.....ide leto,usmev na tvár a idem zavolať mojmu gyndošovi...ma tak napadlo 😀 😀 😀

dajna11
24. máj 2011

@cessy no ved ale ja o týžden končím 😀 😀 😀 😀 😀 juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....a pokračujem dalej aby som nebola c 😀 z leto ako velryba na suchu...

dajna11
24. máj 2011

@cessy neboli drahe,ale mali zlacnene letné supravičky,pyžamko ešte a to sa nazberá....do prd..... 😖 😖 ja som mu minule kupila 3letne čiapky.....

cessy
24. máj 2011

@tinkaa23 fuha daj sa cim skor do kopy......vela zdravicka 😵

cessy
24. máj 2011

@dajna11 ciapok nikdy nieje dost my mame asi 5 a ked mu akurat neaku chcem dat,ze sa mu hodi k obleceniu, tak prave tu nevieme najst....a pyzamko si neake letne??? alebo klasika??

cessy
24. máj 2011

@dajna11 sa ti machruje...ze o tyzden koncim 😎 , mna cakaju este 2 mesiace 😠

dajna11
24. máj 2011

@cessy pyžamko klasika,lebo som pokupila aj overaly na spanie,ale tak toto je také tenučké,letné a hlavne može mať bosé nožičky.....ja som natrafila na jeden mini obchodík kde mali krásne čiapky a musela som sa ovládať nekupiť ich aspon 5naraz...