90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
26. okt 2010

ahojte dievčatá, všetkým vám blahoželám ku krásnym váhovým úbytkom, ste šikovné 🙂 🙂 🙂 u mňa klasika - tempo slimáka, ale čo už... vydržím, pokračujem... mám dole len 3 kilečká, ale to kvôli mojim prehreškom. tak mi treba. ale pokúsim sa byť disciplinovanejšia 😉 a odišli mi 3 cm z pásu a 3 cm z bokov... tak dúfam, že po ďalšej vode to bude lepšie 😉
zaciatok 27.9.2010
agika1982.....................
bea44.............................
eyya..................................-4,5
ingritka22.............................. - 3 kg
janka5861..............................
lulupopo..............................
magimary.............................-6,5.
majca424..............................
marianca..............................
mexx..............................
mia85..............................
monkula..............................
miki060707..............................
ninka123..............................
predsaja..............................
sisa2..............................
st2.............................. -5 kg
yanni.............................. - 2 kg
zibi..............................
zuzula25..............................
zaciatok 4.10.2010
claudica..................-3 kg
zaciatok 20.9.2010
kubkovka.............................. - 4,5kg

silviamt
26. okt 2010

ahojte, mozem sa aj ja k Vam pridat? Tuto super dietu dobre poznam, v r.2008 vdaka nej som mala za 7 tyzdnov 9 kg dole. Teraz mam ciel rovnaky, tak uvidim🙂

mexx
26. okt 2010

zaciatok 27.9.2010
agika1982.............................
bea44.....................................
eyya........................................ -4,5 kg
ingritka22.............................. - 3 kg
janka5861............................
lulupopo...............................
magimary............................. -6,5 kg
majca424.............................
marianca..............................
mexx...................................... - 12 kg
mia85....................................
monkula................................
miki060707..........................
ninka123...............................
predsaja................................
sisa2......................................
st2.......................................... -5 kg
yanni...................................... - 2 kg
zibi..........................................
zuzula25................................
zaciatok 4.10.2010
claudica................................. -3 kg
zaciatok 20.9.2010
kubkovka.............................. - 4,5kg

Tak som dnes vazila a merala vysledky po mesiaci, ako vzdy, nespokojny perfekcionista. 😀 Tesi ma vahovy ubytok, sak teda z mojich rozmerov by mohlo padat ovela viac, oproti vasim "muším" vaham, z ktorych chcete chudnut, som ja prebornik v tazkej vahe. 😀 Meranie ukazalo minus 3 cm v prsiach a pase, v bokoch minus 4, ramena po 2 a stehna 4. Ja som ale nenasytna a vecne nespokojna, bo uz ked sa teda snazim a tryznim, tak by som vramci svojej netrpezlivosti chcela vsetko hned, a nedbala by som byt stihlejsia nez modelky. 😅 No co uz, zabijem sa, ked som taky pako. 😝 😀
Ale tak dufam, ze sa to v tych cm rozbene trochu viac pocas tych dvoch mesiacov este, a vaha nech tiez len pekne klesa... 😅 😉
Napriek vsetkemu dnes oslavujem, supla som si do kavy aj trochu mlieka, ked uz su tie bielkoviny teraz spapam kusok syra, a uvidim, co budeme jest dalej, ked dojde MM z prace. Tymi mliecnymi vecami som sa asi nadnes vzdala masa, normalne sa nezpoznavam, ja, taky masozravec... 😀

kubkovka
26. okt 2010

@silviamt jasné, tešíme sa na nové posily

magimary
26. okt 2010

tak som našla moje posledné výsledky z minulej dietky a tak pre porovnanie, resp. doplnenie predch. údajov 😉
/u mňa v minulosti a teraz 😅/:

DATUM: 10.5. /prvá voda/ 11.6. /druhá voda/ 12.7 /tretia voda/ ......./3mesiace pauzy/....25.10./prvá voda/

HMOTNOSŤ: -8kg - 14kg -16kíl (-6,5 kíl) -17,5kg
OBVOD PÁSA: -11cm - 12cm -14cm (-1,5cm) -15,5cm
OBVOD BOKOV: -4cm - 6cm -12cm (-3,0cm) -15cm
OBVOD HRUDN. -5cm - 7cm -9cm (-3,0cm) -12cm
OBVOD RAMENA -4cm - 7cm -7cm (-1,0cm) -8cm
OBVOD STEHNA -5cm - 9cm -10cm (-1,0cm)-11cm

BMI: 30,96---26,13---24,57---24,00 ------------------ 23,15

mexx
26. okt 2010

Mary, v prvom kole si mala pri prvej vode v pase - 11cm? 😕 Si moj idol. 😀 Sak totok mi nejde do hlavy, som si robila nadeje, ze z mojho velke brucha by to mohlo rychlejsie padat, a ma sklamalo, ze len 3 cm. 😝
Ale zas teda uznavam, ty si to mala uplne bez prehreskov, a to sa mne uplne nedarilo...

magimary
26. okt 2010

@mexx , no úprimne-ja som tomu vtedy tiež neverila, tak som si vsugerovala, že to som asi zle merala,
ale potom to druhé meranie (po druhej vode) to akosi potvrdilo (a potvrdzuje doteraz 😕 ), tak som to napokon akosi prijala... aj keď mi to príde teraz o to neuveriteľnejšie, že koľko si ty zhodila teraz a 3cm dolu a ja iba tých 8 (či koľko) a toľko cm dolu 😕 😅
ale zase, pravdou je, že ja som nikdy nemala problém schudnúť v bruchu (to ani najmenej, vždy som mala po každej dietke "vosí pás" (rozumej osí, ale kamarátka mi hovorievala "vosí" 😅 , ale ostatné ostávalo takmer ako predtým, takže tie nepomery boli také blé... ja najťažšie chudnem v bokoch (šak to vidíš 😝 🙄 ) a stehnách... a tam vlastne aj najviac priberám... 😝 (ale teraz pozerám, že medzi koncom predošlej a začiatkom terajšej dietky som asi najviac "prirástla" práve v páse a samozrejme na tých stehnách, lebo tam je rozdiel najmenší 😝)
a ty si zase možno niekde inde išla s cm dolu, veď niekde tých 13 kíl muselo padnúť! 😉 😎

mexx
26. okt 2010

Mary, sak niekde ano, len furt si myslim, ze to bola ta voda, co sa odplavila. 😀 😀 A fcil postojime. 😝
Aaaaachjo, no sak sa to snad pohne. Mozno su to len take blbe cisla alebo co, uvidime na konci diety, podla vzhladu a nositelnosti veci. 😅

magimary
26. okt 2010

@mexx jáj, tak to Tsunami?!? 😨 😅 😀

mexx
26. okt 2010

No dakujem pekne, dvanast kilove Tsunami. 😅 Sak nech si ide, ale nech so sebou berie ale zo dvadsat kil normalnej vahy. 😀

magimary
26. okt 2010

neboj, aj to bude!!!
ešte bude plakať za stratenými kilečkami, keď si nebudeš mať čo obliecť 😅 😀

magimary
26. okt 2010

@mexx a nakoniec, veď na tejto fotke si už úplne stratená, tak čo nariekaš, že to nie je vidno 😅 😝 😀
ešte chvíľu a už ťa na fotečke v pase ani nenájdeme 😀
už sa teším, keď ťa zajtra opäť uvidím a budem vidieť tvoje stratené tvary 😅 😉 😎

yanni
26. okt 2010

ze vraj Tsunami.

@mexx no 13 kg vody, to hadam nie 😕 To tak 2-3 apotom ide tuk

No ja som v prvom kole po emsiaci mala 3,5 kg ´dole ale 12 cm v pase. Takze u niekoho tak u niekoho tak. Boky su u mna OK ale na stehnach to nejde nejako. Nie ze by som ich mala riadne sunkove, mozno ani nie, ale ja to tak vidim ze musim ich vyudit.

@magimary Mas ty moja si pravdu. Ale s tymi svalmi, no ja ti neviiiiiiiim. To sa asi ani neda tak nazvat. No ide balim to tu, ide sa plava. Cize hor sa na tie svaly 😀

magimary
26. okt 2010

@yanni , určite nemôže byť 12 kíl vody! kdeže by! to by zahynula na vyschnutie 😅 😝 😀
to ona sa tak len "pozitívne" demotivuje" (!!! 😠 😀

a veru, tak, tak hor sa na svaly, keďže tuky už nemáš! 😅 😉 drž sa! a jasne že mám (v tomto pravdu!) 😅 😀

mexx
26. okt 2010

Jeeeeemin, ze 12 cm v pase. Ja sa tu uz s vami ani hravat nebudem. 😝 😀
Mary, ale co, jaka stratena...sak tu vidis tak dve tretiny xichtu, to nie je reprezentativna vzorka. 😝 Ale sak nevadi, ja nejako vytrvam, uz ked som sa na to dala...a uvidim. Stihla jak lan asi nikdy nebudem, no ale aspon kus lepsie by to mohlo vypadat...

Este ma zaujimalo - kniha "Dalsich 90 dni" je o tom, ako sa ma dieta drzat druhykrat alebo ako zit bezprostredne po prvej 90-dnovke? 😕 Alebo po tomto kole treba dat tu cca 3-mesacnu pauzu, a potom sa drzi zas toto iste? 😕

ingridka22
26. okt 2010

baby, ja tu žasnem nad vašimi číslami 😉 a hlavne nad tvojimi, @magimary 😵 veď ty musíš byť nový človek, keď máš dole od jari už okolo 24 kíl dole 😵 a okolie ťa ešte spoznáva? ozaj, prišla som na to, že ty musíš byť normálne chudá 😉 , lebo tvoje BMI to prezrádza 😉 ja keby som chcela mať také isté BMI, musela by som pri mojej výške dať dole ešte 17 kg 😝 a to si ani neviem predstaviť... čiže podľa mňa aj ty už pomaly nebudeš mať (alebo už ani nemáš) čo chudnúť 😉 😕 😵
no, "zítra jedeme dál", dnes som s jedením už skončila - jogurtovú večeru som práve zbodla 😀 tak ahojte

cumelila
26. okt 2010

Ahojte dievčatá...tak nakukla som sem k Vám a téééda vidím,že sa Vám darí...pripájam sa ,ja som naštartovaná od zajtra 😅 tak uvidíme či zas neskončím len pri 9 dňovej 🙂 dietke...ak by som mohla poprosiť nemáte niektorá receptíky lebo po nete je to rozhádzane tak ak nahodou budem rada 😉 ...

adamko05
26. okt 2010

ahojte
som práve dovečerala... karfiolova placka aj na obed, aj večeru... mnamka

ja len zíram, ako vam to ide.. bodaj by to aj mne tak šlo
@magimary aj si cvičila???

zajtra neviem čo, škroby, asi dam zemiaky, tie môžem na všetky spôsoby 😝 😝 😝

a včera som zaspala s krpcom, tak som nebicyklovala, ale dnes budem, dam viac, aby som odčinila včerajšok

marianca
26. okt 2010

Avojte devuchy 😉
no tak ja som začala normál jesť, poprípade už týždeň žeriem a dnes som sa s malinkatým srdiečkom stavala na váhu a že dolu dve kg....šáááák a načo som sa ja trápila diétou, keď ono treba žrať a potom to ide samé??????

@magimary ty fakt obdivuhodne chudneš a ešte pri toľkých deťúšikoch, veď im musíš variť, piecť, aby si to nejak zasýtila....
a inak už musíš byť fakt chudá podľa BMI...ja mám okolo 20,voľačo....
@cumelila no vitaj a drž sa 😉
A inak ja keď som to držala prvý krát, schudla som v páse za tie tri mesiace 8 cm v páse a bolo tu supiš.....a zatiaľ sa to drží 😉 Ono nie že by som bola nejaká rozkysnutá, ale tak nejak by bodlo trochen asi spevniť, alebo tak, jááá nevííím....
Tak držte sa babule 😉

cumelila
26. okt 2010

ďakujem marianca..určite dám vedieť ako sa mi darí 😅 ...a dievčatá aj cvičíte???

yanni
26. okt 2010

@marianca juuuuuuuuuuuj zeno ved to je supis. takze zrat treba. no idem sa ja dacoho nazrat. ale teraz uz asi neee. dnes mi je zase nejak na grc. Uz vcera mi bolo a dnes doobeda ako tak na banane ale na obed som mala kurca, len tak upecene vo vlatnej stave a grga sa mi nim az do teraz. no neviem, nejak mam posraty zaludok ci co. asi idem aj ja zraaaaaaat.

Inak kto chce cvicit, tak pri tejto diete asi radsej nie. Bez cvicenia to ide lepsie. Ja som stale cvicila a vidite, ledva ledva nieco dolu. sice cm isli asi aj teraz dobre, nemerala som sa, kosa je, prisla som z plavarni a som aj rozmyslala ci sa idem do pyzama prezliec, asi uz budem musiet zacat kurit. Tak sa pomeriam cez viken. Ale citim to na rifliach, neviem ci sa dako roztiahli alebo som z bokov a riti zhodila, normalne mi bez opaska padaju a krutia sa stale okolo riti. Az je to uz neprijeme. Stale mam pocit ze tie ritne vrecka mam niekde na stehnach.

Inak ja mam BMI 19,8.

yanni
26. okt 2010

@cumelila ahoj no ja cvicim. ale ja som taky sportovy typ, ja som cvicila stale. aj pred dietou. a ako som uz hore napisala, pri tejto diete je asi lepsie najskor schudnut a az potom zacat svicit na spevnenie. LEbo ja makam jak svina a vsetkym idu kilecka lepsie dole ako mne 🙄

magimary
26. okt 2010

@yanni , jednoznačne ty nemáš čo chudnúť, netráp sa už! 😉 😅
cvič a pekne zdravo papaj, ako si bola zvyknutá pred 90-kou...
čo si mohla, už si zhodila a teraz si už len formuj postavičku (ham-ham) 😀
@marianca , nie chudá určite ešte nie som... ešte mám stále čo... 😝 😅
tak ja pkene pokračujem a fičím ďalej... a ty tiež neviem, čo s tým BMI ešte chceš zmeniť 😅 😕 😉
@adamko05 , nie necvičím...priznávam bez mučenia 😅 😝 😝
iba som možno taký pohyblivejší týpek ("vrtula v zadku")... športy, ktoré ja mám rada sú pre mňa nedostupné 😝 ,
ja zbožňujem hrať futbal (a nemám s kým), prípadne badminton, detto...bicyklovať, ale čo s deťmi atd...
takže sa pohybujem s deťmi a okolo detí...
@ingridka22 , no niektorí sú opatrní a boja sa ma spýtať, či som schudla, lebo som chcela, alebo som nebodaj chorá, sú takí, ktorí úplne nechápu a najviac je tých, ktorí sa nechajú motivovať.. 😉

---
inak ďakujem všetkým! 😉 😵

jó a môj mužík matematik ma upozornil, že som dvoj BMI zle vyrátala ( 😠 😝 😅 ) a po prerátaní mám 25 ( 😔 😝 😠 )..., ale i tak lepšie, keďže som začínala s BMI (tiež prerátaným) nad 32 😝 🙄 😝
takže, žiadna chudula nie som (zatiaľ 😀 )...

cumelila
26. okt 2010

@yanni ..wauuu takto je poteśujuce...ja sice po porode robim denne aspon 100 brusakov ale mala som obavy keď je dosť velky ubytok vahy aby ta koža moc nevysela...mnooo ale zas pretrhnut sa nejdem 😀
ak mate niektora nejaku fajn stranku na receptiky tak budem vďačnaaaaaa......

adamko05
26. okt 2010

babenky, ktorá mate v elekt. podobe tuto dietu...
mi preinštalovávali PC a nechce sa mi ju na cd hladat, by som si trochen počítala....
by som hodila do IP maila, ak niektorá mate po ruke... vdka 😉

kubkovka
27. okt 2010

Dobré ránko, mne to prvýraz išlo výborne, teraz bieda, ale mám podozrenie, že to bude kvôli tomu, že kojím....lebo niektoré ženy počas kojenia držali diétu a chudli veľmi málo, keď dokojili, tak chudli aj bez diéty....tak ja mám pocit, že ja patrím medzi ne, lebo tie kilá nie a nie dolu, ale tak nepolavím, takto sa mi zije lepsie a potom sa dám asi na delenú stravu

@adamko05 mám diétu, pošli mail

claudica
27. okt 2010

Ja som maximálne sklamaná - ráno som išla okolo váhy a postavila som sa ☹ Mne od pondelka prišlo späť pol kila! To čo má byť? A pritom som fakt nezjedla nič čo by som nemala.... Tak som si povedala, že na váhe budem stáť max. raz do týždňa, tak ako doteraz, lebo teraz sa cítim nanič a ešte mám aj vit-deň... mám tu pred sebou "široký" sortiment ovocia - banán, pomaranč, jablko a kivi, ale akosi ani neviem čím začať...nemám chuť. V robote mi to ešte ako-tak prejde, ale poobede keď budú doma chlapi jesť....to je najhoršie...
No ale ako tak sledujem, väčšina z vás má krásne výsledky, to ma teší. Ste šikulky.

monkula
27. okt 2010

@claudica ale pol kila nerieš.... 😉 ja keď som sa vážila každý deň, tak tam bol rozdiel aj kilo... 😝 😀

monkula
27. okt 2010

zaciatok 27.9.2010
agika1982.............................
bea44.....................................
eyya........................................ -4,5 kg
ingritka22.............................. - 3 kg
janka5861............................
lulupopo...............................
magimary............................. -6,5 kg
majca424.............................
marianca..............................
mexx...................................... - 12 kg
mia85....................................
monkula................................ - 5,1 kg
miki060707..........................
ninka123...............................
predsaja................................
sisa2......................................
st2.......................................... -5 kg
yanni...................................... - 2 kg
zibi..........................................
zuzula25................................
zaciatok 4.10.2010
claudica................................. -3 kg
zaciatok 20.9.2010
kubkovka.............................. - 4,5kg

@mexx ty si schudla už dvanásť kíl? páni, to je pecka, blahoželám... ja mám momentálen 62, 7 kg, dvojku som už dávno nevidela na váhe 😀 😀 😵

adamko05
27. okt 2010

ahojte... dnes sa tuším malo chudne?? 😕 😀
práve obedujem, zemiaky a kyslu kapustičku.. mnááám.... škroby mam inak... a chlapom mojim pečiem pizzovníky, ina skuška mojich nervov 😀 , ale tak hned som aj sebe na zajtra k obedu urobila iba take s kečupom a cesnakom.... 😝 , mnam

@monkula jaka pekna vaha, teším sa, ked ja uvidím dvojku v čisle... koľko meriaš?