90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
1. feb 2011

@ingridka22 ked mas krizu,skoc sem a napis nam....to je ako terapia,naozaj to pomaha.....ja by som to bez bab tiez nezvladla s moji pevnou volou😀 ta pevna vola je myslena ako ironia...ziadnu nemam😀

ingridka22
1. feb 2011

@borabora666, myslím, že písať budem denne 😉 , veď s vami je sranda 😀 😵 a samú by ma to asi nebavilo, takto spolu s vami mi to bude rýchlejšie ubiehať 😵 huráááá

kubkovka
1. feb 2011

@ingridka22 jasne, cim viac, tym lepsie 😉

silvuska
1. feb 2011

Ahojte, vodnicky ste suuuuuuper, moc moc gratulujem ku krasnym mieram 🙂))))
Ste nasa motivacia hhh, len tak dalej 🙂

kubkovka
1. feb 2011

@silvuska no vdaka, ale aj vam to ide super.......

silvuska
1. feb 2011

@kubkovka sak ale ake mame vzory 😉 ja som to dne som dnes nevydrzala, hhh tak som sa odvazila, mam 2 kila dolu, myslim ze to je celkom dobre za tyzden nie? a to mam este menzes po sto rokoch, tak myslim ze mi to tiez celkom ide juchuuu 😀

kubkovka
1. feb 2011

@silvuska jasne, je to overene, ze to funguje

suezana
1. feb 2011

@ingridka22 výborný prístup 😎 ja som to mala tiež tak - len som chcela, aby mi poslali na mail tú diétu, že si prečítam a rozhodnem sa a ony - tieto baby zlaté ma sem normálne nasilu vtiahli 😀

silvuska
1. feb 2011

@kubkovka 🙂 teraz je asi dolezite neprestan, lebo keby hej sup a mam dvojnasobok naspat 😢

borabora666
1. feb 2011

ty jo baby,to ma ale clovek pomale traveni,co???,byla som na velke.....a to som normalni jidlo jedla naposledy v sobotu okolo 16hodiny....v nedelu ovocie a vcera nic

suezana
1. feb 2011

@borabora666 treba to urýchliť - dám ti tip? 😉

silvuska
1. feb 2011

@borabora666
@suezana aj ja mam jeden 😉 cigoska a kava 😀

suezana
1. feb 2011

môj dnešný jedací plán: UHT - R: hruška
O: špagety s kečupom a trošku morcadely
O: zeleninový šalát
V: buchty na pare s makom 😵

cumelila
1. feb 2011

@suezana 😀 😀 ..no to som sa pobavila teraz :D...tak tak..nejak mame toho vela spoločneho...len som zvedava na ten nas den D vodny 😀

suezana
1. feb 2011

@silvuska no to mne nezaberá ako držím diétu 😝 myslím káva - a vždy zaberala 😝 ale nedávno sa mi podarilo: na raňajky hrozienka s nastrúhanou hruškou a večer jogurt, sušené slivky plný balík (hrozne som bola hladná) potom pol litra čaju a grepový džús a polnoci 3x neskutočné prehánky 😀 😀 ale ako fajn 😉

suezana
1. feb 2011

@cumelila aj ja 😉 a čo dnes papáš?

silvuska
1. feb 2011

@suezana hhh tak sa ani necudujem po takych kombinaciach 😀 😀

suezana
1. feb 2011

@silvuska 😉

cumelila
1. feb 2011

@suezana ...no na teba sa nechytám :D..take dobrotky ty mas dnes 😉 ..ja som mala vcera UH a dnes mam zemiakovú kašu s uhorkovym šalatom...podotykam,ze v prasku 😅 ..ta kaša!..a aj cvičíš?

suezana
1. feb 2011

@cumelila 3x som bola plávať, asi 4x bike stac., občas brušáky a také s malou sa bláznime večer, ale nechce mi držať nohy a šteklí ma opica - tak len hučím po nej potom 😝 raz som si dala rýchlu chôdzu cca 4km, bola som si pre auto, to bolo super, to budem robiť častejšie, ale teraz je zima 🤐 a ty?

cumelila
1. feb 2011

@suezana n..ja zatial len brušaky tak 70 denne ..plus 9kg zavažie Vanesska...tej sa to velmi lubi ked sa moze po mne štverat ..šteklenie by som asi nevydržala..ale je zlatá keď Ti takto"pomaha" 🙂 ..uz sa tesim na jar ked budeme viac von chodiť..ale ja byvam na 3 bez vytahu tak to mam tiez s malou kondičku...zajtra vytiahnem rotanu a na stehna taky pristroj a zapojim aj to...nerobia sa ti strie?mne sa zacali dost ako ide vaha dolu 😠

borabora666
1. feb 2011

@suezana dakujem,tvoje kombinacie...moja smrt😀....
@cumelila
@suezana a teraz vas dve nechapem...ako mozte mat vodovy den spolu,ked nmate jine dny?a
@cumelila teba nechapem....vcera si mala UH a dnes kasu? nemas mat dneska ovocko? som z vas zmatena,baby

borabora666
1. feb 2011

@silvuska cigoska a kava je aj u mne,ale po vcerajsej vode som to necakala ze pojdem.....inak chodim pravidelne,len ma to zarazilo po vode

suezana
1. feb 2011

@borabora666 asi si vymenila dni 😕

cumelila
1. feb 2011

@borabora666 ...to je ćo???? 😀 ..ja som si vymenila śkrobovy s UH...a zajtra mam ovocie...

suezana
1. feb 2011

@cumelila nie nerobia, alebo neviem, večer pokukám a podám hlásenie 😒 ale moje brucho ako huspenina, tak len stláčam, štipkám...to bude veľa roboty kým to nejak upracem alebo rozpustím tú pneumatiku ☹

emmaelzer
1. feb 2011

Juj baby, uz sa nemozem dockat, kedy sa k vam pridam...dnes som si aj tak urobila jedlo z tejto diety...normalne mi niektore jedla chybaju....

perla200
1. feb 2011

no ja som ráno vypila tu jablkovo octovú vodu s medom a normalne som nepotrebovala jest dve hodiny🙂 ale dala som si banan a teraz sa pôjdem naobedovat.... a baby ked vás prepadne vlčí hlad tak čo? stačí tá jablkovo octová voda s medom?

borabora666
1. feb 2011

moj obed......kubkovka chcela vidiet fotku toho salatiku.....no mam pocit,ze mi zo syrom pomoze aj mala a po vcerajsok vodovom dni mi z toho taniera ostane aj na veceru😀

borabora666
1. feb 2011

@perla200 neviem,ja ju pijem len rano......myslim,ze staci caj,obyc voda,alebo zelenina