90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
5. feb 2011

@llumka svokrovci pestujú šalát a raz aj oni mali horký 😒

kubkovka
5. feb 2011

@suezana no krasne, aj mne prides spravit ovocne gule? ja som ich este nikdy nerobila

nata_
5. feb 2011

ahojte dnes bielkovina-klasika, morcacie prsia, najskor uvarene s mrkvou, potom nasucho opecene s tymianom, k tomu uhorkovy salat a celozrnny chlieb....pohar vyvaru z tych prs...strasne som plna, hadam vydzim aspon do siestej !!!

@suezana mnam gule vyzeraju fajnee 😉

dietgirl
5. feb 2011

baby ta fantazia, mojmu som zohriala gulas a s mojim ovocnym salatom som sa trapila 20 min-dala som tam pomelo,grep, ananas, kiwi,banan,oriesky,jablka, pomixovala som to odskocila na zachod a moj drahy mi to zjedol 😠 Ze vraj neodolal! sakra, tak som zobrala nezladenu vyzivu a to je moj obed. Hovorim mu, ze keby mi jedol z inych jedal, ale chudatko ovocny den a aj z toho malo mi zjedol., ale to mam zato ze som vcera zhresila 🙂

kubkovka
5. feb 2011

@dietgirl 😀 😀 😀 no musela som sa zasmiat, ale aj ta lutujem, to by ma vedelo nase.inkat, ale tak aspon ze mu chutilo.......no 😉

dietgirl
5. feb 2011

@kubkovka 😀

dadurka
5. feb 2011

@suezana dakujem skusim ....

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka neviem kedy budem mat net ☹

suezana
5. feb 2011

@dadurka čo skúsiš? 😕

dadurka
5. feb 2011

@suezana no ten detox napoj 😉

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka akoze nevies? rychlo, uz mal byt........ ☹

suezana
5. feb 2011

@kubkovka nerobila? no keď nemusíš sladké...ja milujem, a toto ľúbi aj mm, tak 😉 Inak naposledy som skúsila na to nový recept a boli super - vtedy som hovorila, že už len takéto robím , lenže tam išlo vriace mlieko, žltok tuším... dnes som sa vrátila k starému receptu - múka s vodou 😀 Teraz neviem, čo na večeru, lebo torta mi nechutí....dala by som si pizu 😒 asi behnem do obchodu, aj tak mám čo nakupovať ☹ ani maslo doma nemám, ani aviváž, ani... 😝

suezana
5. feb 2011

@dadurka jáj, no inak zaúčinkovalo to, chodím 🤐 takže zatiaľ som sennu nemusela robiť. Inak je tam napísané, že viac ako týždeň sa nemá piť. Ja to pijem tretí deň a mm dnes si len dal a hneď utekal 😠 ja až po hodine, aj viac asi 😠 a potom buď štíhla 😲

cumelila
5. feb 2011

Ahojte dievčatá...tak som Vas pomali po týždni doćítala..ved som nemala ani času sem kuknúť...ako som sa dočítala tak male prehreśky sa robia aj u vas...noooo ja som si tiez pred 2 dnami založila 😀 ..2 cesnakove kolaciky a malu milka cokoladu..a nie ze by som si to vychutnala, keď už.. ale ZOŽRALA som to za 5 minút 😝 ,no ale nakoplo ma to a odvtedy som bez prehreśkov 🙂 a ja dosť často robím takýto syrček s MMB je chutný ,pre nas idealny a aspon nemusím zvlast pre mojho vyvárať
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka teraz si ho nemozem dovolit a vobec ani neviem aky by som si mala dat

dadurka
5. feb 2011

@suezana a to mas ako obed vo vitaminovy den ci hociktory den hoc kedy?? ci ako??

dadurka
5. feb 2011

dnes na bielkovinovy den mozem spapat jogurtik?

suezana
5. feb 2011

@dadurka ak myslíš tie šťavy, tak to mám už tretí deň namiesto raňajok. Super to zasýti, potom okolo 10 si dávam kafčo a neni som hladná ani o 13 hod. a to v noci som hladná ako sviňa 😝

dadurka
5. feb 2011

@suezana super tak skusim....

suezana
5. feb 2011

@dadurka ja som si dala asi 2x, keď sme dojedli mäso na obed a neostalo na večer, tak jogurt 😉

suezana
5. feb 2011

@cumelila super to vyzerá a tie šálky neprasknú? 😕 a ty si nedáš ani vajce, ani šunku?

suezana
5. feb 2011

Jáj krpec otravuje, ideme robiť z balóna zver nejakú...tak prídem o chvíľu, papapapapapapa

dadurka
5. feb 2011

@suezana lenze ja som ho zhltla uz teraz 😕

kubkovka
5. feb 2011

@cumelila no ten syr poznam, ale idu tam aj vajcia, ale ako inak vysmazit syr??? 😠

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka ty mas odstavovac?

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka mam ale ked nieco tak sa to da aj rozmixovat na taky hustejsi napoj...

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka fuj, rozmixovat? no to neviem, ci by som zvladla........ja skôr odstavit, ale nemam odstavovac 😀 😀 😀

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka my mame ale ja lubim viac rozmixovane ja si vselico take robim aj banan s jablkom aj kiwi mne chutia tam tie malinke kusocky-...vcera som si nekupila kompot ale rozmixovala som si vysne mrazene..mnamka

kubkovka
5. feb 2011

@dadurka no dobre, ale cviklu a petrzlen? 😝

dadurka
5. feb 2011

@kubkovka sak to az na kasu rozmixujes... to tam budes mat iba take vlasocky...