90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 jej keby si bola taka zlata. Budem rada. Ja idem pozriet na ulozto.

zuzu1104
25. feb 2013

@zujka2 hej no super, tak idem na to, ďakujem Zuzi🙂

dzantica
25. feb 2013

@lucky14 @zuzu1104 ďakujem vám baby, ste zlaté.. pôjdem si to pozrieť..

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 Táni nenašla som ju nikde v pdf, skúsim popozerať ešte neskôr, ale musím ísť malého dať bubať

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 diky si zlata. 😀

sisab
25. feb 2013

Ahojte, dneska ste toho super vela popisali, tak som si vas konecne precitala 🙂 Ja aj dneska odvicene, uz druhy den po sebe, @lucky14 ale mi to ide, co? 😀 okrem toho som dostala MS, no nejak som to zvladla a tesim, sa ze tento mesiac to nesposobilo ziadny prirastok na vahe. Skroby som zvladla v pohode, zajtra mam nejaky slany kolac a salat si k tomu spravim. A vecer si dam kusok cokolady 😀 a na vitaminovy den som si kupila ruzickovy kel, tak si idem googlit nejake recepty na to. a dnes som bola na nakupe a kupila som si nove tricko, je uuuzasne, take uletene, ale o 1konfekcnu velkost dole, juppiii. Ale cesta je daleka do ciela. Inak, ako ste tu spominali, ze si sem tam niekto vsimol, ze ste schudli. Mne zatial nikto takto nepolichotil 😔sem tam vidim v robote, ze niekto si ma premeriava ale komenty ziadne, tak dufam, ze sa dockam... 😅

sisab
25. feb 2013

jaj a este som chcela, ze ak mate nejaku dobru radu na podporu travenia, mam mensi problem s vyprazdnovanim 😖 , vcera vecer som si dala susene slivky, ze rano pojdem, kam aj krali peso a niiiic 😨

lucky14
25. feb 2013

@sisab ahoj. Super ze Ti to tak krasne ide. Vies ide aj o to ci ludia ktorymi si obklopena Ta chcu potesit lichotivym komentarom ci nie. Lebo na svete aspon podla mojich skusenosti je viac tych ktori Ti povedia ako si sa zagulatila ako tych co polichotia ze super vyzeras. Takze hlavne ze Ty sa vidis a citis stihlejsia. 😀 😀 😀 Bud na seba hrda! 😀 😀 😀

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 moja, nenašla som nikde, mrzí ma to

lucky14
25. feb 2013

@sisab ja som si zacala davat Chia semienka a odvtedy chodim pravidelne kazdy den. Dovtedy to bolo tak 3x do tyzdna. 😉

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 nevadi vdaka aj tak za pomoc. 🙂

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 za máličko, moc som nepomohla

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 ale coby. Snaha sa ceni moja. 😀

sisab
25. feb 2013

@lucky14 idem pozriet, co to za zazrak. hladala som v tescu lanove semiacka a nenasla som. tak neviem. Je mi jasne, ze ludia su zlomyselni, kaslem ich, robim to pre seba, dobry pocit a zdravie, komplimenty su len bonus 😀 Vdaka ta povzbudenie 🙂

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 dobre moja🙂 idem ja čítať toho hostiteľa a potom si už pôjdem ľahnúť, aby som sa dobre vyspala🙂 dobrú nôcku a zajtra sa naštartuj hneď z rána 🙂

adamko05
25. feb 2013

@sisab kvasená kapusta, alebo len voda z nej by mohla pomocť... a ráno dva poháre vlažnej vody... napr. 😉

sisab
25. feb 2013

@adamko05 nemam po ruke doma, tak zajtra dokupim, vdaka 🙂

sisab
25. feb 2013

@adamko05 tu kvasenu kapustu som myslela, vodu mame 😀 😀

klemberka
25. feb 2013

@sisab kúp si Chlorellu, ja ju užívam tiež, je na veľmi veľa vecí, určite ti pomôže aj s vyprázdňovaním a okrem toho, pomáha aj na cholesterol a na odbúravanie tukov, to len tak na okraj... 😉

sisab
25. feb 2013

@klemberka akurat vcera som si objednala, cez magister.sk, tak som zvedava, kedy dorazi, vdaka za radu 🙂

sisab
25. feb 2013

@klemberka motam to, zeleny jacmen to bol, tak uvidime, uz to vyexpedovali 🙂

klemberka
25. feb 2013

@sisab tak skús aj tú chlorellu alebo teda niečo podobné, ja nakupujem produkty tu - biosujo.sk a teda nemajú tam dobré len výživové doplnky, ale aj kopec iných vecí... 😉

dnika2
25. feb 2013

joj abbaule ja dodrzivama le dnes boli bielkoviny a som malaaj ine veci okremmaskaaslatkika trosku zmrzliny chclby s dzemom jogurt nonic to neni to 100percent aspon 50 toje vaha mi nestupla zatialpiatokma caka 2voda vaha stalerovnaka som zvedava na 3mesiac 😢

zuzx
26. feb 2013

@dnika2 no ja som mala to iste, druhy mesiac sa mi vaha takmer nepohla a horko tazko som dala po vode 1kg dole...

Krasne dobre rano baby, zelam pekny den 🙂 Ja mam dnes UH, ranajky za sebou, na obed tu mam cestoviny, budu s lekvarom a na veceru ideme svokrovcom, tak snad nieco dobre.
Zajtra ovocie a vo stvrtok posledna vodaaaaaa 🙂 Uz to vydrzim, len sa zas psychicky pripravujem na dva dni takmer bez jedla.
Ale tu vodu zvladnem, kedze budem cestovat par hodin, tak nebude prilezitost na jedlo, cez den prezijem zabavena inou aktivitou a ked pridem do hotela, tak pojdem na nakup do mojej oblubenej drogerie a vyhnem sa vsetkemu jedlu po ceste 🙂 Juuuj ako sa tam strasne tesim. Konecne mozem aj nemcinu vyskusat, ucim sa len od augusta a toto je v podstate prva prilezitost 🙂

zuzu1104
26. feb 2013

Dobré ránko žienky🙂 práve som sa naraňajkovala, dala som si mandarinku a pár bobuliek hrozna a pomaly sa chystám navariť hrachový prívarok 🙂 Dúfam, že aj dnešný deň zvládnem tak, ako včerajší, musiiiim, chceeeeem 🙂 A večer si opäť zacvičím. To železo, čo beriem, mi fakt pomohlo a už som fit🙂
Tak pekný deň všetkým prajem a veľa chuti do diéty.🙂

klemberka
26. feb 2013

Ahojte, včerajšok dopadol dobre, bez prehreškov, tak som rada, dnes ma čakajú škroby, už mám v sebe pol litra vody, jeden pomaranč a idem si dať zelený čaj... na obed ešte neviem, čo bude, asi ryža so zeleninou, tá mi chutí teraz najviac, neviem prečo 🙂 Pekný deň 😉

cutty
26. feb 2013

Ahojte, dobre ranko 🙂 Takze dneska skroby, ranajky uz boli - banan 😀 Obed este neviem, mam uvarenu ryzu tak asi nejaka zelenina k nej 😒

zuzanat
26. feb 2013

ahojte, ja som vecer este isla cvicit, prisla som vystavena, hned som isla spat, ale dobre mi to padlo 🙂
@lucky14 necvicim praveze ako diva, doma uz takmer vobec, odkedy chodim do fitka a to je tak 2-3x tyzdenne,takze nic extra
@adamko05 no naserie to riadne, kedze som schudla len 2kg a teda kilo sa vratilo a to som mala minuly tyzden Ms, tak som myslela, ze mozno mam este menej, ale smola 🙄 Na nohaviciach citim, ze su mi volnejsie, ale dnes som zmerala pas a tam je tiez len -1cm, takze vysledky nic moc 😢

Dnes mam UH, tak budem mat spagety, to ja mozem do zblaznenia a syn chce babovku piect, tak tu si dam na veceru, zajtra ovocie, musim ist do obchodu, daco nakupit. Musim sa fakt snazit s tymi prehreskami 🤐

dzantica
26. feb 2013

@zuzanat Ahoj.. S čím si ideš dnes robiť špagety? Ja si robievam len s rajčinovo-cibuľovou omáčkou..tak by som niekdedy rada vyskúšala aj nejaké iné 🙂 ale tiež ich môžem do zbláznenia.. 😀

zuzanat
26. feb 2013

@dzantica mam z lidla taku rajcinovu omacku, tak s tym., alebo si obcas udusim zeleninu a do toho pridam kecup, ja taketo rajcinove omacky lubim. Robila som si uz aj tie stangle s kecupom a salatom, to bolo tiez vyborne.