90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

poki10
3. aug 2012

@tina1711 a ty byvas v rodinnom dome? lebo ja byvam na tretom poschodi v bytovke, tak aby sa so mna susedia nezblaznili 😀 😀 😀

dadka13
3. aug 2012

Ok - super. Tak dúfam, že to spolu dotiahneme do zdarného konca 🙂

tina1711
3. aug 2012

@poki10 nie v bytovke a na 4 😀 😀 😀 😀 😀 zatial sa nik nestazoval ale to len zatial 😀 😀 😀 kup si cvicky normalne ze tie komunisticke 😀 tie si celkom prijemne a tichucke

ketrinn
3. aug 2012

@poki10 papt mozes ovocny den z 2 hodinovymi prestavkymi ak budes hladna to je povolene kazde 2 hodiny v tento den.no neviem kde robis chybu ja som ani necvicila a isla som dole len ten prvy mesiac som nesladila ,nepila som vobec kavu ,ani chlebik a vyvary som nejedla lebo mi bolo dost obed🙂 ale su kocky co toto papali normal a chudli .asi teraz tiez vysadim kavu a chlieb lebo vobec nechudnem 😒

poki10
3. aug 2012

@ketrinn kavu nie, ved od kavy nepriberies a este aj odvodnuje 😉 len si nedavaj mlieko a cukor 😉
chlieb by som vysadila. asi si ozaj kupim ako hovori
@tina1711 to svihadlo. to je lacnejsie riesenie a nebude mi to az tak luto tych penazi ak nebudem na nom skakat 😀
tak dufam, ze susedom nepadne plafon na hlavu ked bude taky maly slon ako ja nad nimi skakat. 😀 😀 😀 😅
@tina1711 ake to komunisticke cviky? 😅

tina1711
3. aug 2012

@poki10 cvicky 😀DDD nepouzivam interpunkcne 😀tie biele som ti aj pozerala tu v bazariku ale je tam velkost 38 za 4.50 😀 😀 😀 😀 😀 😀 svihadlo je fajn fakt ja dam pod seba koberec a tak skacem ale ak budes skakat ze prvy krat daj si len 15 min lebo polhodka je zabijak

lucky14
3. aug 2012

@poki10 Ahojky....NO po ovocnom dni vcera mam za prve 4 dni dolu 1,6kg. Takze sa vytesujem . Neboj aj Tebe sa to rozbehne hlavne treba vydrzat a uz coskoro uvidis vysledky. ....Inak moja aj ked nahodou papas prilis malo mozno aj preto nechudnes. Telo si mysli ze ide hladomor 😉 a zadrziava vsetku energiu z jedla. Skus nakuknut do knihy a aspon sa najedz niecoho ineho nie len ovocia a zeleniny. ..... 😉 Drzim palceky. 😀

poki10
3. aug 2012

@tina1711 jaaaaj tak cvicky 😀 😀 😀 ja ze to volaky preklep a zazracne cviky mi poradis 😀 😀 😀

@lucky14 zajtra si dam kopu mäskaaaaaaaaaa 😵 zavidim tie kilecka dole 🙂
mna dnes z toho ovocia boli hlava ☹ nakrmim malu a padim do mesta kupit svihadlo 😀 😀 😀 😀

poki10
3. aug 2012

@tina1711 myslis, ze v draciku zozeniem?

lucky14
3. aug 2012

@poki10 Neboj aj Tebe sa to pohne uz coskoro.... 😀 Skus kavu to by mohlo pomoct zvysit trosku tlak na tu bolest hlavy. A svihadlo je skvela vec. Urcite odporucam nejaky pohyb. Aj ked poznam vela ludi co schudli len s dietkou a vobec necvicili ale myslim ze pre lepsi pocit a lepsiu naladu pohyb je dolezity. Ja som dnes mala 30 na stacionarnom bicykli a 5 minut brucho. 😉

ketrinn
3. aug 2012

@poki10 tak ja uz neviem 😒 nemam chud ani chudnut ked to nejde dole uvidim po vodovom ci pojde ak nie tak koncim!

poki10
3. aug 2012

@ketrinn no tak toto nesmies vzdat. nejde to dole ani mne, ale co mam robit. musime zabojovat. potom nam skoci naraz dolu aj desat kil 😀 😀 😀 😀 baby ja poviem na rovinu,ze keby tu nebola tato tema, tak ja asi nevydrzim. zvlast ked mam taku slabu chvilku ako dnes, ze ma hlava boli ako slona

ketrinn
3. aug 2012

to na zaciatkoch byva mna tiez bolela hlava🙂 skusim vydrzat dnes zmena na veceru radler citronovy a čipsy ☹ 😎,uhlohidraty xixix ale som tomu dala co?

tina1711
3. aug 2012

@poki10 jasne ze hej asi ho uz aj mas 😀 kedze som tak mega rychlo odpisala

poki10
3. aug 2012

@ketrinn no a co. mozno to tvoj organizmus trochu nakopne. idem sa pochvalit. zvladla som ovocny den na 100 %. teda, mala som aj jednu rajcinu, ale v knihe pisu, ze mozem aj zeleninu. tak som si dala. hlava uz neboli. takze vydrzim este. ak neschudnem, tak uz neviem 😠 😠 😠
ja mam radlery v chladnicke ale tri ale zatial odolavam. uvidime ako dlho 😖 a spajzu plnu sladkosti, co som si v pondelok nakupila a aj tam ostali. dnes som hodila do mrazaku pol plechu bublaniny, co som si napiekla na vcerajsiu veceru, nech na mna neciha 😀 😀 nastrahy jedny. fuj

poki10
3. aug 2012

@tina1711 nooo nemam. chcem take aj s pocitadlom kalorii 😀 vychadza ale na 15 eur 😀 teraz cez vikend by som aj tak nemohla skakat. pred muzom sa hanbim. by na mna kukal,ze co idem pre boha robit 😀 😀 😀
baby, zas vas idem otravovat.moze sa na bielkovinovy den jest kuracia pecienka na cibulke? to budem jest asi vynimocne z chlebom, lebo bez neho by som to nedokazala zjest. rozmyslam,furt co budem jest...nemam paru

tina1711
3. aug 2012

@poki10 hmmmm kuracia pecienka to nemam sajnu ale asi ano preco nie a s chlebom by si mala podla tej knizky ja vzdy spraskam aj keby tam bolo ze s 2 chlebikmi a litrom vody ja mam mega zaludok doneho sa vmesti 😀DD inak to svihadlo s pocitanim no moj brasko ho mal neviem vyhodit tolko penazi len kvoli svihadlu co ti moze byt uuuuplne suma fuk kolko kalorii spalis lebo ked si pomyslis ze kolko kalorii zjes 😀 😀 😀 😀 a potom to ratat 😀 😀 😀 😀

poki10
3. aug 2012

@tina1711 vies co, ja ti neviem. ja som volakedy vela vela bicyklovala na stacionarnom. a dokial som nespalila 1000 kcal tak som odtial nezliezla. sice mi to trvalo vyse hodiny vzdy...a super som tak schudla. 🙂 tak len za to to chcem. aby som sa vedela odkontrolovat. dnes poobede mi doslo strasne zle z toho jedenia - nejedenia. tak som ostala doma. hrozne ma bolela hlava. radsej som pozerala na nete a tak. ale sak...asi mas zase pravdu veru 😉

tina1711
3. aug 2012

@poki10 ako dlho drzis tu dietu? no mozno to tak je ze kym nemas stanovene ze tak chcem 1000 kalorii a nezleziem ani keby neviem co tak to je fajn ja mam tak isto len v case proste tu polhodku dat musim ,Aj mne bolo vcera nejak divne som mala ovocny a otras sla som na ihrisko a za 5 min som bola naspat lebo sa mi zahmlievalo

poki10
3. aug 2012

ja mam dnes len stvrty den. a bicyklovala som este daaavno, predtym ako som bola tehotna. to som byvala este s mamou. teraz do dvojizbaku si neviem predstavit narvat stacionarny bicykel...
to ovocie je veru tazko. asi sa zajtra prezerem 😀 😀

tina1711
3. aug 2012

@poki10 jaj a to sa hnevas ze si este nic neschudla????? ved vydrzat treba chvilku 😀 😀 😀 😀 😀 ja ked som sa nevedela dockat kazde rano som sa vazila ako blba a potom to islo najprv 2 g a takto to slo pekne,netreba vesat hned hlavu lebo nechudnem prve 4 dni ach jaj 😀DDD .tiez som mala stacionarny ale fungoval skor ako vesiak 😀 😀 prezer ved je bielkovinovy sprav si zeleniny vela ja mam najradsej ten recept hned prvy kde je grilovany baklazan s paradajkou to sa tak napraskam donemoty

tina1711
3. aug 2012

poki10 inak idem tu umriet lebo susedia robia francuzku polievku boze sa zblaznim s tych voni 😀DDD uz poznam vsetko podla pachu co sa vari okolo mi sibe trosku idem si poskakat na svihu a potom dojdem

poki10
3. aug 2012

@tina1711 ziaden baklazan ja si dam poriadne vela mäsaaaaaaaaaa, mnam. kaslat na knihu. hladna som. pecienky budem mat 😀 alebo kuracie mäso.alebo rybu. nemozem sa dockat. 😝 😝 😝 😝 uz mi sliny tecu.
mne tu pod nosom zemiakove placky dnes robili. si nevies predstavit jak mi nos vykrucalo.
a preto som najedovana, lebo ostatne baby za tie 4 dni uz schudli nieco aspon.

whimy
3. aug 2012

@miskakyska No vidíš a ja 20 km smer Rajec 🙂 To sme skoro susedy 🙂

dena10
3. aug 2012

@dadka13 Ahojte, tak od zajtra sa pripájam k vám aj ja 😉

miskakyska
3. aug 2012

@whimy no supeeer :o) a odkiaľ presne,ak to nie je tajomstvo..

poki10
3. aug 2012

@dena10
@dadka13 konecne budem mat nejakych spolutrpitelov aj ja 😀

miskakyska
3. aug 2012

Tetky neurazte sa,nič ma do toho nie je...ale mám tu teraz z Vás guľáš,keď ste všetky bez foto :o)

dadka13
3. aug 2012

@dena10 Super - tak sa normálne aj začínam tešiť. len dúfam, že to hneď nezabalím, lebo v piatok ideme na dovolenku 😀
@poki10 - ja som minule zistila , že to ide lepšie, keď sme aspoň dvaja 🙂

tina1711
3. aug 2012

@poki10 ale prosim ta ja som 20 kg davala dole jeden cely pos... rok tak pokoj a kolko mas kg ak smiem vediet