90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dadli
27. dec 2012

@aduss tesim sa 😉

zuzx
27. dec 2012

@dadli tato dietka je super v tom, ze tie kila naozaj idu...Ja som ju drzala pred piatimi rokmi a vtedy som za necele dva mesiace zhodila asi 13-14 kg a nebolo tiez moc z coho...Prvy mesiac som tiez mala velky ubytok, vsetko mi ostalo velke...a bala som sa ze ked ju budem teraz drzat druhy raz, uz to nepojde. Ale islo!
Podla mna je najdolezitejsie vela, vela pit. Ja som sa aj teraz stale nalievala vodou ked sa dalo, pripadne neochutenym cajom. Sice furt na zachod beham, ale ma to efekt.
Zajtra si chcem spravit pecene 🙂 Inak ich zvycajne jedavam ako varene a s kukuricou, ktora je tiez skrobom. To je dobrota. Ale ked som teraz doma, tak sa da trosku lepsie navarit 🙂
My mame zajtra akciu - kapustnica so svokrovcami, ale mne to nevadi :D

dadli
27. dec 2012

@zuzx zasa si ma potesila, motivuje ma to.
za chvilku idem na spinning, dufam, ze budem vladat. budem ti zajtra drzat palce na kapustnici, aby si odolala vsetkym dobrotkam 😉

aduss
28. dec 2012

dobré rano dievcata 🙂 tak uz mam po vcerajsku dospate, akurat som sa zobudila, takze ranajky uz vynecham, ale obed si uz dam podla diety 🙂 som uplne nastartovana 🙂

zuzx
28. dec 2012

Ahojte 🙂 Ja som dnes mala na ranajky dve mandarinky a na obed mam nachystane tie pecene zemiaky co ostali zo vcera, cely vecer a noc som si na ne robila chut 😀 A mam strasnu chut na zemiaky upecene s cibulou, takze na veceru si spravim cerstve, s vela cibulou upecene v trube 🙂
Vcera som aj cvicila, zvladla som len polovicu workoutu, ale dnes sa ani pohnut nemozem. Kedysi som bodyrockovala kazdy den, je to skvele cvicenie a krasne to vyformuje postavu, ale ta svalovica potom 🙂

zuzu1104
28. dec 2012

čaute kočky moje, po dlhom čase som tu opäť. Cez Vianoce som doslova zožrala všetko, čo bolo v dome, ale už od 26.12 papám normálne, som u svokry a to je fakt boj, lebo ona furt niečo vyvára a všetci ma tu pokúšajú s dobrotami, ale zatiaľ úspešne odolávam. 1.1 by som mala mať vodu, ale rozhodla som sa, že ešte týždeň počkám, aby som sa trošku očistila z toho žrania cez Vianoce. Už ten môj úbytok nebude asi 9 kíl, ale menej, ale hádam sa znova dostaví žiadaný úspech.
Vy sa máte ako, pochváľte sa a preháňajte 🙂?

v.elen
28. dec 2012

Ahojte, môžem sa pridať k Vám? Ja už som túto diétu raz držala.. Vydržala som mesiac.. schudla 7 kg ale potom to postupne išlo zasa hore.. Otehotnela som a po pôrode išli zasa kilá hore.. 😒 Ach jo ☹ Potrebovala by som dať dole tak 9 kg.. no uvidíme či sa podarí..

cutty
28. dec 2012

Ahojte kocky, tak ja cez sviatky nedrzim, nabehnem znova na novy rok 🙂 Jedla som vsetko, ale nepribrala som nic, dokonca som par dkg schudla, takze nemam vycitky.
@zuzu1104 Zuzi ja som mala mat vodu dnes ale dam si ju az 2.2.2013 😀 Uz sa tesim ked znova nabehnem na svoj rezim a cvicenie. Vaha mi zatial ide pomalicky dole, sice pomalsie ako prvy mesiac ale predsa.

zuzu1104
28. dec 2012

@cutty Katka, to je super, ja som sa ešte nevážila, ale myslím, že som pribrala, aj keď už od Štefana poctivo držím.
Musíme to nejako vydržať, aby sme si dali pokračovačku a potom by som chcela ešte raz na 3 mesiace ísť zhadzovať, aby som sa dostala na váhu, akú by som chcela.

vejvass
28. dec 2012

ahojte tak ja som tiez si dala mensiu pauzicku druhy mesiac som to zacala porusovat ako sa len dalo 😅 Ale vaha mi nastastie stoji stale na tych 78 kg takze tych 10 kg mam tťak ci tak dole a od noveho roka idem znovu na dietku este musim dat dole tych 8 kg a budem jasat 😀 😀 😀 .drzim vsetkym palce 😉

cutty
28. dec 2012

@zuzu1104 Tak ja som sa povazila ci som nepribrala cez sviatky ale cuduj sa svete nie tak som stastnaaa 😀 Este sa potom odmeram ale to az po novom roku, teraz som taka nafuknuta tak sa nechcem 🙂 Zatial mam dole necelych 12 kg.

zuzx
28. dec 2012

Tak to ste na tom dobre baby, ze ste nepribrali 🙂 Ja sa stale bojim ist na vahu, lebo mam paniku z toho ze som pribrala vsetko naspat 😀 Ale uz dva dni sa drzim, dnes som mala zemiaky s kukuricou.
Zajtra mam UH den - myslite ze bude ok, ak si na obed dam ovsene vlocky so susenym ovocim zaliate horucou vodou?

aduss
29. dec 2012

ahojte baby, tak viem, ze som hovorila, ze od vcera zacnem, ale uz som konecne dostala menzes a mna vzdy prve dni boli brucho a musim sa vtedy najest. ja sa normalne hanbim uz..asi sem znova napisem, ked vydrzim aspon prve styri dni :/

zuzu1104
29. dec 2012

@cutty tak to je fakt parádička, super si schudla, si pecková 🙂

dadli
29. dec 2012

ahojte 🙂 ja mam dnes treti den, vcera sme boli dokonca na 60tke a ako-tak som to zvladla, zjedla som len salat a ryzua zemiaky, masko som posunula prietelovi. ani tortu ani kolac som si nedala, jediny dalsi prehresok su asi 3dcl kofoly.
dnes som mala na ranajky banan a idem si piect pizzu. velmi ma tu motivuju vase ubytky.
baby a myslite si ze si mozem kupit mrazene cesto na pizzu a ze doma si na to dam pretlak a bylinky? trosku sa obavam kysnuteho cesta, este som ho nikdy nerobila.

zuzx
29. dec 2012

Ahojte, tak ja nakoniec tiez robim pizzu. Dam si na to len kopec cesnaku, kecup a nejake byliny, to bude vsetko.

dadli
29. dec 2012

@zuzx ja som teraz zarobila cesto, prvy krat, som zvedava ci vykysne. a prosim ta na veceru budes mat co? mna nelaka ani zmrzka ani torta. mozem si dat opat pizzu?
inak dnes som mala banan a potom som si dala cca 4 dcl bujonu z kocky, mala som hroznu chut! nevadi, ze?

zuzx
29. dec 2012

@dadli ja si myslim, ze mozes v pohode pizzu. Keby som vedela aka super sa mi podari, tak si spravim hned jednu aj na veceru. Toto asi budem robievat castejsie.
To druhe podla mna nevadi 🙂

Ja som nakoniec spravila pizzu s pretlacenym cesnakom na ceste, na to kecup, uvarenu brokolicu a platky cibule. To som este zasypala praskovym cesnakom a bolo to fantasticke.
Na veceru neviem co si spravim...rozmyslam nad oblatkami s medom - strasne ich milujem a dala by som si ich namiesto sladkosti, nech ma to nelaka inokedy a nech zbytocne nezhresim.

dadli
29. dec 2012

@zuzx tiez sa musim pochvalit, prvy krat som robila kysnute cesto a aj vykyslo 😉 vynikajuca bola, dala osm si na nu pretlak a cibulku no mnamka, hlavne to cesto. zajtra vitaminovy den, budem at kivi, jablka, pomarance, mandarinky dufam, ze to zvladnem. 😵

zuzx
29. dec 2012

Tak ja som to dnes dorvala nakoniec na celej ciare, ale nevadiiiiiii, pokracujeme 🙂 Uz nech je po tychto sviatkoch, lebo to je hruza a des.

dadli
30. dec 2012

juj ja som sa tiez vcera zopsula :D bola som u kamosky na vinku a k tomu sme pojedali aj chipsy a arasidy. ALE dnes som sa odvazila a hlasim minus 2 kilecka . jupi 😉 dnes ovocny den. mandarinky, jablka, kivi pomarance.
prajem uspesny den!

zuzx
30. dec 2012

Ahojte, ja uz naozaj, naozaj, naozaj nic neporusim. Dnes som si dala na ranajky pohar dzusu, na obed som si spravila miesany salatik z bananu, mandarinky, pomarancu a ananasu. Liter caju uz mam za sebou a pokracujem dalej. Stalo ma to dnes vela sebazaprenia, lebo na obed sme mali rozvoniavajuce pecene kura...ale ja si odkladam na zajtra 🙂

dadli
30. dec 2012

ahojcek, ja dneska bojujem, joj.... velke usilie ma stoji tento den. mandarinky som mala, aj ovocny salatik, aj arasidy. a aj vyvar z bujonu. to neuskodi, je to len voda tepla do zaludka. dufam, ze dalsi ovocny den zvladnem bez bujonu 🙂 a pijem, dnes viac ako inokedy.

zuzx
30. dec 2012

Ja som dobojovala dnes, mala som rano dzus, na obed salat z ovocia, potom o dve hodiny pomaranc a mandarinku, za dlasie dve hodiny 10 datli a potom za dalsie dve hodiny ananasovy dzus. Medzitym som vypila dve kavy a tri litre caju, mozno este liter dam kym pojdem spat. A pekny den je za mnou, bez prehresku 🙂

Akurat mam problem co zajtra ☹ Na obed mam odlozene pecene kura co sme mali dnes, ale netusim co spravim s vecerou. Obedovat budem okolo druhej cca a na piatu ideme do kostola a k svokrovcom....a oni nebudu mat nic co by sa mi hodilo - budu mat kapustnicu, babu a chlebicky. Uz to je dost ze budem musiet odolat chlebickom (ostatne z toho zoznamu nelubim), ale nebudem tam mat co jest. Tak idem porozmyslat co si pripravim doma a vezmem k nim. Nechcem to dorvat.

zuzx
30. dec 2012

Tak uz som sa rozmyslela. Asi zajtra ostaneme doma a ja si na veceru namocim sojove maso so sojovou omackou a potom si dam vela cibule (tu nejak v poslednej dobe chcem furt) na olej, na to sojove maso a nejaku tu zeleninu, podusim a dobra bielkovinova vecera je na svete 🙂

mysiatko
30. dec 2012

@zuzx moja ale soj ove mäso patrí k skrobom
@dadli

zuzx
31. dec 2012

@mysiatko pokial viem tak nepatri. Soja ako strukovina patri k skrobom a sojove maso uz sa zaraduje k bielkovinam 🙂 Som sa docitala tu aj na vela inych strankach 🙂

dasa0402
31. dec 2012

ahojte dievcata ja tu dietu drzim 6 den zatial celkom dobre len zatial na vahe ziadny ubytok ☹

mijadave
31. dec 2012

ahojte kocky, kedysi som sem k Vam patrila... tak Vam chcem popriat, nech je ten novy rok oooooooooooooovela lepsi ako ten odchadzajuci, nech ste stastne, zdrave a nech idu kilecka pekne dole... mne teraz pojdu asi nejaky cas hore 😉 a to som sa k Vam chcela po novom roku k Vam znova pridat... tak asi neskor 😉 lebo sme si vcera nasli krasnu dialnicu na testiku, o ktoru sme sa snazili vyse 3,5 roka 😉 tak sa drzte 😉 a este jedna vec, mavali sme spolocnu tabulku, tak ktore v nej este nie ste alebo ste o nej nevedeli, tak tu je, je volne pristupna, tak si tam mozete zaznacit svoje uspechy tak ako my 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

miskakyska
31. dec 2012

babyyyyyyyyyyyyyyyyy celé sviatky Vás obdivujeeeeeeeeeeeeem...po novom roku som tu,ako na koni 😀