90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka idem si kupit kompotik...

perla200
4. feb 2011

@kubkovka ja som si dala pár orechov a tesím sa na banan? ani neviem? a broskynový kompot o 17. hodine

ingridka22
4. feb 2011

@kubkovka, no ty si podarená 😅 ja sa na ovocie ani neteším, žiada sa mi niečo teplé, je mi zima 😕 tak sa rozhodujem, či to bude zeleninový bujón alebo žeby tie jabĺčka podľa teba? tie sú super mňamka 😵 a už som stihla zožrať pol plechovky ananásu, aj nejaké arašidy padli za obeť.. teda nie nejaké, ale rovno miska 😔 fuj, asi sa prežieram 😝 ja si už do večera nezaslúžim nič, pomóc ☹ keby som mohla, idem rovno spať...

kubkovka
4. feb 2011

@perla200 no vidis, a ked si ten banan hodis na panvicu, na ktoru das kusocek masla, ja si rozkrajam banan na take tri styri kusy a oskoricujem.......to je este ne dobrota 😉

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 sprav si jablka alebo teply caj

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka kedy papas veceru?

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka neviem, nemam este chut...........ale asi si idem dat grep, kym je zuzka s mm vonku a maly spi 😀 😀 😀

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka ked ja som uz teraz hladna ale olovrant som uz mala ale zas ked budem skoro vecerat pak nevydrzim kym pojdem spat ☹ hehehehe dnes je nejaky divny den inokedy mam vitaminovy den celkom v pohode...

dadurka
4. feb 2011

@dadurka urcitema palo podrazdil tym kuratom

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka no urcite za to moze kura, lebo ked ti nic nevonia, tak nemas na nic chut, ani nie si hladna, ale skôr mas chut na to kura........a co si mala ako olovrant?

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka cajik

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka a este budes co? ja grepujem 😀 😀

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka a uz mas net? ci este ti neskoncil ten?

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka nemam ja toto mi palco doniesol...pojdem do lidla tam si kupim nejaky kompot

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka nemas net? ci co nemas? inak, ja dogrepovane.........

dadurka
4. feb 2011

@kubkovka doma net nemam...toto co som teraz na nete palco doniesol notbook aj s netom ..tak som tu chvilku...ja si urobim asi este jeden cajik som strasne hladna alebo nejaku stavu

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka jasne, sprav caj, aj ja si spravim vecer s medom a citronom 😉

dadurka
4. feb 2011

ja si dam teraz asi si rozmixujem jablcko a kiwi a mrkvu jednu....

nata_
4. feb 2011

dobry skorovecer, ake bielkoviny varite zajtra?? troska sa musim motivovat, nech uz je sobotaaa!! 😀

suezana
4. feb 2011

@dadurka výborné na detox: 3mrkvy, 3 petržleny, 1cvikla - to mi poradila kamoška, ja to obmieňam a prispôsobujem mojej chuti, čiže tam šupnem aj jablká a poviem ti, je to výborné, a zasýti na dlho a konečne iná chuť ako ovocie 😉

suezana
4. feb 2011

@nata_ ja som mala hrianku so syrom a celým cesnakom 😉 a zelenina

nata_
4. feb 2011

@suezana aku hrianku, celozrnnu? vyvary nepijete ?

kubkovka
4. feb 2011

@nata_ ja teda fakt neviem, co zajtra........netusim vobec

kubkovka
4. feb 2011

@dadurka a kedy budes mat net?

suezana
4. feb 2011

@nata_ nie, obyčajný chlieb, keď robím hrianku a ja vývar pijem, lebo to má povzbudiť trávenie myslím, pre mňa je to super, urobím si do hrnčeka a jem lyžičkou ako kávu 😉

llumka
4. feb 2011

babenky pomooooc mam krizu, v kuchyni mame v kuchyni chlieb vo vajci, uz som kusok dala, mam chut este aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

suezana
4. feb 2011

@llumka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
4. feb 2011

@llumka chytaj záchranné koleso 😎

kubkovka
4. feb 2011

čo v nedelu na skroby??? nic, co ma napadne, mi nejde na chut ☹

kubkovka
4. feb 2011

@llumka ja si predstavim svoje stehne, ked sedim pred zrkadlom a obliekam sa, zdvihnem nohu a tam stehno ako z krmneho byka..........takze to je moja pomoc pri krize