90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
29. mar 2011

@mimi1111 no dakujem....musím si začať veriť aj ja....lebo na začiatku to bolo hned hup dve kilečká preč a teraz to nejako stagnuje.

suezana
29. mar 2011

@tinkaa23 super, že dva týždne bez prehrešku 😕 wau! to mne sa asi nikdy nepodarilo 😅
Ja už smrdím od ryby 😵 😀 neviem, vývar mi nejak nepasuje 😕 možno dám neskôr....zato jogurt smotanový, čo je na stole, ten by mi sám skočil do úst 🙄 😉

suezana
29. mar 2011

Včera som strážila kamoške deti do 22, aj dnes idem, nechá nám pizzu, dúfam, že odolám 😕 ach jaj 😅

mimi1111
29. mar 2011

@dajna11 ja som sa naoedovala a je mi tazko a pritom som zjedla len polovicu toho co som si nalozila vobec to do mna nejde ☹

mimi1111
29. mar 2011

@suezana super budem rada ak mi to posles 😉 poslem mail do ip

suezana
29. mar 2011

@mimi1111 ale veď to je dobre, nie? máš zmenšený žalúdok 😉 daj si čaj na žalúdok - mne včera super zabral... čo si jedla?

suezana
29. mar 2011

@mimi1111 poslané, sú tam dve zložky - tá prvá je pokračovanie 😉

dajna11
29. mar 2011

@mimi1111 no ved to je dobre aspon netrpíš orutným hladom,ja som si naložila a aj zjedla a je mi fajn🙂

suezana
29. mar 2011

Ahojte. Ako? Ja dnes dobre zatiaľ: O:kyslá ryba+kaiserka, OL.2 pomaranče a V: 2 jogurty....jeden mi vôbec nestačil 🤐 a to som odolala pizze u kamošky a bolo to ťažké, hladná ak sviňa som už bola, aj decká si to odniesli - som sa vyhučala a potom rozmýšľam, veď ja som hladná 😝 😀

tinkaa23
29. mar 2011

@suezana no az dnes som zhresila s tym kolacom,co uz.-((((mnam jogurt ja to tak lubim,aj mam zajtra bielkoviny tak asi budem jogurtovaa🙂)len si daj aj to potrebujeme

tinkaa23
29. mar 2011

@suezana ale vlastne vcera som mohla vecer sladke,ked som mala uht,nie?tak ten prehresok je az dnes zasa som sa napchavala...uz nepeciem aspon do vianoc...☹ty si jedla na bielkoviny normalne zavinacika a kaiserku?super napad.-)

mimi1111
29. mar 2011

@suezana dakujem ze si mi to poslala urobila som fasirky ja som si ktomu dala celozrnne pecivo keby sa mi tiak dobre stiahol aby som tak nejedavala 😀

mimi1111
29. mar 2011

@dajna11 chvala bohu ze netrpim hladom to by som asi nevydrzala 🙂

perla200
29. mar 2011

tak dievčatá 1,5 literka napustená - vodou🙂 zajtra začína tvrdý boj, nevečerala som takže predpríprava.... juchuchu....

suezana
29. mar 2011

@tinkaa23 som rada, že sa ti môj nápad páči 😉 Moja 5 ročná zjedla celého obrovského 😕

mimika4408
30. mar 2011

dobre rano dievcata 🙂 , tak nam vcera prisiel tato 😉 to bolo radostiiiii, maly cely cas nalepeny na nom a ja mam teraz pokoj 😀 😀 . Cize tato donesie dzusik, tato da pišať, tato sa bude hrat 😅 😅 😅 a maminka pekne v klude pred telkou a s knihou v ruke..... Dnes ma nas Tonik 3rocky 😉 , boze ako rychlo to ubehlo ☹ .....sice oslavu budeme mat az v sobotu ale dnes si spravime vecer taku sukromnu len my traja (skoda ze Luci je na intraku), tak si skocime na pizzu (ja dnes sice vitaminy ☹ ale kedze je to velka udalost tak budem porusovat.
Tak vam prajem vsetkym dnes krasny slnecny den a co najmenej prehreskov 😉 . Myslim na vas!!!

suezana
30. mar 2011

@mimika4408 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 až mám slzy v očiach 😅 viem, si predstaviť akí ste šťastní, že ste spolu 😵 prajem krásny deň, krásný večera a divokú noc 😉 Dnes vymeň vitamíny za UHT a normálne pokračuj. Ja som to tak raz urobila, celkom som premenila ovocko na bielkoviny a nič sa nestalo 😉

mimika4408
30. mar 2011

@suezana dakujem moja 🙂 , aj tebe krasny den a veru je nam takto spolu dobre 😵 😵

suezana
30. mar 2011

@mimika4408 😵

tinkaa23
30. mar 2011

ahojte 😀 vcera mi bolo pekne zle po paprike,takze vyhadzujem z jedalnicka,,dnes bielkoviny mozzarela a rajcinky..je krasne pojdeme na cele pobedie von aj s muzickom aj malym,jeej 😀 vcera som videla kraasne nohavice v obchode,mam ciel chudnut.. 😀 😀

perla200
30. mar 2011

halooo....vodníčky kde ste????? ja obedujem fitline drink🙂)))))))))))))))))))))))) juchu celkom to ide🙂 zatím

tibinka22
30. mar 2011

Ahojte babulky, musim Vam prispievat sem, ja som sa sem dala len pred vyse tyzdnom, ale aby sa mi nestalo, ze ma vymazete z tabulky, alebo co.. ako sa mi stalo v inej teme, ze si zalozili sukromnu a mna nepridali :( ale co uz... prvorade je pre mna teraz chudnut takze som tu s Vami 🙂 Ja mam skroby, zatial ani jeden prehresok od zaciatku diety, ale neviem, uz ma vselico lakalo 🙂 A celkom sa tesim na ten vodny den, uvidim, co to so mnou urobi 😀 Zelam Vam pekny dnik a slubujem, kazdy den aspon jeden prispevok ;)

ingridka22
30. mar 2011

čaute 😵 @perla200, zatiaľ som nejedla, ale o holej vode tiež nie som 😲 mala som aj kávu, aj čaj 😨 úspech u mňa bude, keď si nedám nič do úst, kým budem piť, tak to bude ok. fit line drink mám doma konečne aj ja, ale ešte som ho nepila 😕 včerajšie vitamíny som na obed zaklincovala treskou s rožkom 🙄 tak dnes musím vydržať nejesť 😔 @mimika4408, krpcovi želáme všetko naj k narodeninám a nech sa mu v škôlke páči 😉 a všetkým vám krásne prežité dni, na ako dlho prišiel tvoj drahý? a aká bola reakcia na tvoje nové schudnuté telo? pochvala bola? 😉 tebe sa bude teraz chudnúť, toľko telocviku po nociach 😀 😀 😀 @suezana, zavináče už mám v chladničke aj ja, ale neviem, či mi do zajtra vydržia... asi ich budem musieť pred mm skryť 😨 😉 dievčatá, držte sa 😵

perla200
30. mar 2011

n@ingridka22 no podobne...hlavne že nežujeme nie????

ingridka22
30. mar 2011

@perla200, presne 😉 lebo keby som si len mini kúsoček niečoho hodila, už sa to rozbehne 😠 tak musím vydržať 😎 pôjdem s malou von, nech doma neobsmŕdam, lebo všade, kde kuknem, vidím niečo na jedenie 🤐 moje nervy, a večer je tak ďaleko... už nech je ráno 😕

tinna88
30. mar 2011

Ahojte baby, mozem sa k vam pridat?
Chcem sa spytat, ci ste realne schudli s touto dietou a kolko ?
Dakujem pekne 🙂

dajna11
30. mar 2011

@perla200 ja mám zajtra vodu,ale už viem že to bude nad moje sily a nevydržím

suezana
30. mar 2011

Ahojte 🙂
@tinna88 pridaj sa kľudne - jasné, že sme reálne schudli 😀 moja realita sú nové rifle 2, jedny také, čo som nosila pred 4 rokmi 😵 nové podprdy s menším obvodom (ale väčšími vypchávkami ☹ ) nové tričko, pulover a zachvíľu povyhadzujem aj tie veľké gaťky 😀 😀 😀 😀 😀 no a plavky som zabudla - budem potrebovať nové 😵 stačí??? 😀

suezana
30. mar 2011
suezana
30. mar 2011

@dajna11 a prečo by si nevydržala? Môžeš mi veriť, dá sa to, ja som sama nechápala 😕 Skrátka len sa snaž a keby sa niečo vyskytlo, tak si dáš 😉 ale dopredu sa neboj 😉 veľa dievčat ti to potvrdí. Inak ja už tretiu vodu neplánujem - pre mňa to nemá zmysel, lebo na druhý deň sa neviem dožrať...