90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
1. apr 2011

ahojte,aj ja mám dnes bielkoviny......bude praženičkáááááááááá 😉 😉 😉 alebo tuniačik v paradajkovej omáčke....juj ako sa teším....včera som šla taká hladná spať....len sme s mužom v posteli tonali akí sme hladní ☹

suezana
1. apr 2011

@dajna11 😀 😀 😀 😀

suezana
1. apr 2011

@adamko05 naštartoval sa tými šuhajdami metabolizmus? 😀 😀 😀 😉

dajna11
1. apr 2011

@suezana no som bola vyskákaná zo zumby a už som si nič nedala večer...ved nemožem nie?a tak som sa nalievala čajom a šla pať hladná ako doga...a na stole palacinky,muffinky,koláče od mamy...kakaový závin....to su samé pokušenia ale odolávala som.

suezana
1. apr 2011

@dajna11 tak klobúk dole 😕 neviem, či ja by som odolala 🤐 ja trpím aj v Lidli - tie keksíky ☹ ☹ ☹ tak by som si dala...nemôžem, lebo viem, že keď to budem mať doma, tak nevydržím ani polhodinu 😲

dajna11
1. apr 2011

@suezana no na obed som im neodolala... 😉 ale večer po cvičení áo a to som hrdá a seba aj ja 😉 ...a my máme tále nejaké keksíky a čokoládky doma...brat posiela z írska fasa čokiny.....kopu dezertov máme...ale ja nie som ža na také...občas i dám...ale nie často.

mimika4408
1. apr 2011

@adamko05 gratulujem!! 🙂

mimika4408
1. apr 2011

caute baby, ja dnes sacharidy....ja si spravim pecene zemiacky v rure a mojim peciem hurky a slepaciu polievku 😉

suezana
1. apr 2011

@mimika4408 😵 ja obedujem višne z lidlu zavárané - mňam, aj malá mi do nich chodí 😀

suezana
1. apr 2011

@mimika4408 škroby si myslela, nie? 😎

ingridka22
1. apr 2011

ahojte, včera nám nešiel net, tak som nemohla byť s vami 😠 no, po vode nič, úbytok sa nekonal, skôr niekoľko dekový prírastok 😠 ale čo sa čudujem, keď na ovocko zožeriem tresku s rožkom a na vodu zavináč 😲 😔 ja to kašlem, mala by som si založiť novú tému, že chronický porušovač diét 🙄 motivácia veru nie je žiadna, lebo váha ma naozaj neteší, tak ma ani nič nebaví 😖 je to v keli... ale čo, nejako to doklepem do konca, hoci bez potešujúceho výsledku 😢 u mňa je problém každý večer, vtedy sa dostaví zlyhanie ☹ no, musím zmeniť štýl, takto si to veru nepredstavujem 😲 inak, baby, dobré ste, mať tak vašu pevnú vôľu a elán 😎 aaach 😵 pekný deň 😵

kika25
1. apr 2011

dnes som zacala s dietou, doobedie hrozne, rano 2 hrusky a za hodinu hlad neskutocny,tak som isla von s malym nech na to nemyslim...na obed varene morcacie masko so salatom a vyvar, vecer bude kriticky,uz teraz to citim 😒 po uspani drobcov mavam najazdy do spajze na nutelu s rozkom, mmm bude mi chybat ale verim ze uspech sa dostavi tak to stoji za to 😉

suezana
1. apr 2011

@kika25 ak dostaneš hlad, môžeš si ešte dať celozrnnú žemľu,alebo chlieb...1ks 😉 možno ako hrianku 😉 rob si chutné jedlá, na ktoré sa môžeš tešiť....a tak, aby si večer nebola hladná... aj keď zo začiatku sa tomu asi nevyhneš....mne strašne škvŕkavalo v bruchu 😅

maranat
1. apr 2011

ahojte, tak oddnes startujem aj ja. 🙂 som zvedava do kedy vydrzim 😝 mne by stacilo schudnut nejakych 10 kileciek. Chcem sa vas len spytat, medzi obedom a vecerou na nepapa nic? alebo len ten zeleninovy salat?

suezana
1. apr 2011

@ingridka22 to mi je ľúto...ja som mala po vode úbytok 500gramov - za ten jeden deň myslím - na druhý deň som to dobehla 😝 Ak dnes dáš na 100% tak zajtra môže byť lepší výsledok 😉

suezana
1. apr 2011

@maranat ahoj 🙂
ako chceš, len po mäsku nejedz tie 3 hodiny - potom si daj buď zeleninu, ovocie alebo aj hneď večeru a zeleninu neskôr... tam to nie je špecifikované...ako ti vyhovuje, myslím.

tinna88
1. apr 2011

Ahojte baby 🙂
no vidim ,ze vam to tu ide fajn 🙂
@kika25 : ten isty problem s varenim som mala aj ja ( v predstavach 🙂. ale da sa to podla mna zvladnut... dnes som mala skroby a tak som urobila zemiacky na vode s dusenoou zeleninkou a k tomu kuracie masko na prirodno plnene syrom a sunkou🙂 ja som si dala z toho len zemiacky s tou zeleninkou 🙂))
Podla mna je tato dieta fajn, lebo sa da zivou uplne prisposobit a da sa najest, neobmedzuje tak.... myslim tym aj v restikach a podobne🙂
Ovocneho dna sa bojim aj ja, ale nejak to zvladnem, no nie?
A ja som pila jablcny ocot,ale ma z neho pobolievalo bruc ho, ked som bola hladna sposoboval mi krce este vacsie, tak som si ho dnes nedala a je mi lepsie o moc🙂
BABY a poradite mi prosim nejaky dobry recept na UH den?
Dakujem Vam pekne🙂

maranat
1. apr 2011

jooooooj fajin, ja uz som sa plasila, reku obed o 12tej a do nejakej siedmej neviem ako vydrzim, ale ked dzobnem nejaku rajcinu hadam to bude v pohode 😵

suezana
1. apr 2011

@tinna88 super 🙂 fakt sa to dá v pohode sklbiť s rodinným varením 😎
UHT: moje najobľúbenejšie sú momentálne opekané rezance z ázijskej reštiky za 99centov, neviem sa ich dožrať 😵 no a inak hocijaké cestoviny - fliačky s kapustou, špagety so zeleninkou, šampiňónmi,...
z lístkového cesta - pizové, orechové koláčiky
osúchy - ja robím klasické - len si ich dávam s kečupom alebo cesnakom (nie syr, tatarka) ale mal by byť medzi receptami aj recept na ne z múky a vody...

suezana
1. apr 2011

@maranat ja večeriam okolo 19hod. aby som v noci nedostala záchvat chladničkový 😉

ozujskova
1. apr 2011

@suezana no uz sa na wc viem rozhodnut,ktorym koncom sa na neho polozim 😠 ale no nic moc...dnes bielkoviny,ale len tak dietne...jogurtik... 😀

kika25
1. apr 2011

@tinna88 asi mas s tym varenim pravdu,chce to zvyk...
uz som sa dopisala aj do tabulky 🙂 potesili ma pekne uspechy sikuliek dievcat co zacali skor ako ja🙂
napisala som si jedalnicek na tyzden dopredu,aby som vedela co nakupit a tak...najblizsi UH den si dam pizzu, kupim len holy korpus a oblozim paradajkami, cesnakom, olivami a bylinkami...ostatnym clenom rodiny pridam sunku, syr... 😉

dajna11
1. apr 2011

tak trošku vám narobím chúťky a inšpirujem....minule som si na bielkoviny robila mäsko so zeleninkou a dneska praženičkus opekaným rohlíčkom.....

suezana
1. apr 2011

@dajna11 krása 😉

tinna88
1. apr 2011

@suezana Dakujem za recept🙂 kokso , kapustne fliacky naslano milujeme a to ma nenapadlo 🙂))
@kika25 aj ta pizza je dobry napad🙂

ja som si to upravila tak,ze od 17:00 nejem (lebo aj u mna potom hrozi vymetanie chladnicky ) a o 20:00 chodim behat🙂 na behani je uzasne, ze som neni potom vobec hladna a aj sa lepsie citim🙂

a je to velmi zle, ked si dam spenatove cestovinky? len do spenatiku ide smotana ( 1dcl)
A zacala som si aj vazit porcie🙂 aby som nezozrala toho ako slon🙂
@kika25: aj mna nastartoval práve uspech dievcat🙂 a pre mna je najhorsie doma, ked sa nudim, vtedy by som len jedla🙂
ALe takto radsej behnem sem a nenapada ma chut na jedlo 🙂

suezana
1. apr 2011

aj ja vám narobím inšpiratívne chute 😉 Na uht sa môžu slivkové gule s makom, len cesto by malo byť múka a voda - ja mám 😉

tinna88
1. apr 2011

@dajna11: no tak teraz mi uz skvrka 🙂)))) ale vyborne to vyzera🙂
@suezana : vadi to velmi ak skombinujem syr s vajickom? vraj by sa to nemalo, ci????

A este jedna vec, ja som prestala pred mesiacom jest uplne pecivo ..a odvtedy mi fakt lepsie travi 🙂

suezana
1. apr 2011

@tinna88 ja milujem kapustné fl. na sladko - tých som sa prežrala na začiatku diéty 😀 😀 😀 😀

tinna88
1. apr 2011

@suezana: kokso a ze stranka o chudnuti 🙂 vsak som hladnaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinna88
1. apr 2011

@suezana : drzia tie slivkove gulky pokope,ked je to cesto len muka a voda (ako na falosne halusky?)