90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
7. apr 2011

@kubkovka Zuzku nauč bez pomocných koliečok na bicykli a ty pekne vedľa nej 😀 ja som tak dnes trošku pobehla....to sa nehanbím 😀

tinna88
7. apr 2011

@kubkovka ja behavam potme po dedine🙂 zacinam o 19:45 a koncim o 20:45 🙂 je prijemne a klud a ticho 🙂 tiez nechodim na zumbu, bola som 10 krat,ale nechce sa mi dochadzat autom niekam🙂 takto sa aspom vyventilujem 🙂
@mimika4408@ingridka22 ze stare 🙂 baby ved ste mladuchy 🙂 mate tolko na kolko sa citite🙂

ingridka22
7. apr 2011

@mimika4408, to je úžasný úbytok, musíš úplne inak vyzerať 😉 🙂 musím zhodiť niečo do leta určite, chcela som si kúpiť nejaké oblečko, ale nič nezapnem - hlavne cez hrudník, aj XL mi je niekedy malé 😠 tak mám zo seba nervy, že ani veci na mňa nemajú ☹

suezana
7. apr 2011

@tinna88 ja by som bála psov 😕 😕 😕 😕 😕 ja by som sa pototototo 🤐 😕

tinna88
7. apr 2011

@suezana to je fajn napad🙂)) s tymi kolieskami🙂

suezana
7. apr 2011

Inak zumba - ja som raz bola a stačilo na celý život 🙄 ....alebo pokiaľ nebudú dávať súkromné hodiny 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
7. apr 2011

@suezana boooze viem si predstavit ten katastrofalny scenar ☹ ☹ , my sme to prezili pred 1,5rokom tiez ho pichali a netieklo 😖 proste hroza.....a v tej skolke by mu bolo ozaj fajn len ja tam chybam 😉

tinna88
7. apr 2011

@suezana ...neboj mne nie je vsetko jedno,ale chodim po trase ,kde su neni psy ( a svagrina bola somnou 🙂)) cize dvomje lepsie,.ale ked vidim psa, tiez mam ritku od strachu scvrknutuuuu :D

suezana
7. apr 2011

Ja ľúbim aj korčulovanie kolieskové, aj beh ale jedine na ihrisku - doma som behávala u nás, ale tu neviem, kde mám ísť 😕 a mám výhodu, že malá je nadšená všetkým, čo vymyslím 😵

suezana
7. apr 2011

@mimika4408 pred rokom ani nepípla a dostala aj medajlu 🙂 ale v nemocnici mala inúzie a kadečo a už je v takom veku, že ju neoblbnem 😅 aj pred mesiacom jej brali krv tam a tiež to bolo také isté. Nabudúce skúsim najprv pravú ruku, len si to musím zapamätať 😒

mimika4408
7. apr 2011

@ingridka22 ja som si dnes podprsenku na prvy hacik zapla 😉 a predtym na posledny a este tlacila 😒 ....inak nemam co na seba, vsetko velkeeee ale este nemam svoj vysnivany sen tak zatial nic nekupujem

kubkovka
7. apr 2011

idem si viazat sunky ako sa hovori..........fuj keby mi tato hanba zo seba vydrzi dva tri dni, tak je po probleme

suezana
7. apr 2011

@ingridka22 kedy sú strašidlá? 😕 aj ja chcem ísť...ešte som nebola....

mimika4408
7. apr 2011

@suezana zapis do kalendara 😉

ingridka22
7. apr 2011

@kubkovka, nemám sa čím chváliť ☹ samé prehrešky boli 😔 a po druhej vode plus 0,9 kg, čiže 81 ☹ ☹ ☹ teraz sa posnažím, neskôr aj odvážim, ale aspoň na 75 nech to klesne 😒 a to mám veru čo robiť 😔 😖 😲 @tinna88, veru, to ja aj na 20 sa niekedy cítim 😀 , len ten dátum narodenia v OP mi to špatí 😀 😀 @suezana, to musel byť strašný cirkus, chudiatko V. 😢 aký "príjemný" zážitok do života 😕

suezana
7. apr 2011

@mimika4408 ja som si dnes tričko kúpila a malej super veci, botasky v hypernove za 3,90 😕 😵 a mm vínko, že si dáme večer - a tak ma nasral 😠 zabila by ho, tak ho pijem sama 😝 dnes som zhrešila celou pizou - celý deň dokonalý - na obed len vývar a večera piza - tak to je akože uht dnes a zajtra dám škroby - vymením...

suezana
7. apr 2011

@kubkovka viazať šunky? 😕 to čo je?

mimika4408
7. apr 2011

@suezana mne len ruky nechudnu ☹ 😠 take ich mam tucneeee 😢 vobec to nie je na kratky rukav

ingridka22
7. apr 2011

@suezana, dnes mi to synáčik zistil, sú od 28.4.-1.5. a 5.5.-8.5. chceli by sme ísť, síce do zámku asi nie, lebo krpatá by to ešte nechápala, ale do ZOO určite... ak mi ju niekto postráži, pôjdeme do zámku my dospeláci 😵 cez tie víkendy býva kopec sprievodných akcií, kadejakí prezlečení ľudia voľne pobehujú v okolí zámku 😎 Bojnice mám veľmi rada 😵

mimika4408
7. apr 2011

@suezana mozno ma kubkovka zabijacku doma 😉 , a nas ani nezavolaaaa???? 😲 😵

tinna88
7. apr 2011

@suezana ..no k tym doktroom je to hrozne.....niekedy su bez citu,len nech si odrobia a mozu domov..ja mam velke stastie..doktor malu pohladi, a je velmi mily🙂 trapi ho,ked deti placu...a je aj dobry odbornik podla mna🙂
@ingridka22 🙂 tak ten vek v op ignoruj,akoze je pozicany op 🙂 xixixixixi
@suezana..jedno zhresenie nic nepokazi ako pises🙂
uplne osm po behu ko...asi dnes skor zalomim
ta cena botasiek neuveritelna🙂)

suezana
7. apr 2011

@tinna88 😵 😵 😵 no aké pekné - sivoružové - moja obľúbená, ale len jeden posledný pár a presne naše číslo 😎
ale k tým doktorom - to sme boli na imuno-alergológii v inom meste a len sestričky to riešili, ale zlaté boli, ona ozaj robí cirkus 🙄 má skoro 6 rokov a vyzerá aj na 8 (tak jej hádajú) takže nevýhoda v takýchto veciach 🤐 naozaj nemôžem povedať krivé slovo na ne - len priveľmi jej tam rýpala tou ihlou 😕 ja radšej, nech ju aj trikrát pichnú, nie takto 😔

suezana
7. apr 2011

A viete čo? Chrumo sa dnes vycikal Vaneske do skrine do takej umelej krabičky v ktorej má nohavičky 🙄 už to urobil 2.X zabudli sme zavrieť skriňu ☹

mimika4408
7. apr 2011

@suezana moznoby ste mu nohavicky mali kupit 😀 😀 ,ved on naznacuje, naznacuje a vy ho nechapete 😉

tinna88
7. apr 2011

bambulky 🙂 ja uz ani nevidim, musim ist do rise snickov 🙂
tak vam zelam kraasne sny...
papa

suezana
7. apr 2011

@mimika4408 no, veď ani neviem, či chrumo nie je dievčatko 😅

kubkovka
8. apr 2011

tak dievcata, viazat sunky sa hovori, ked sa dobre najes a ides spat...........ale mam dobru spravu...........uz viem, preco som zrala a sladke, co ja nemusim, dnes rano ma poctil svojou navstevou menzes.........taka som rada, ze to bolo tym a nie som taka rozozrata, dnes som len ochutnala malej parku, kym som jej ju dala, lebo nejako sa mi nezdali, ale to bolo iba tym, ze sme vyskusali ine........inak fajn, vobec nemam na nic chut, super, dnes budem urcite dobra, lebo ma caka chystanie na vikendove oslavy 😀 😀 😀

dajna11
8. apr 2011

@kubkovka aj ja idem piecť pre návštevu víknedovú,,,tak uvidíme ako budem odolávať 😉

suezana
8. apr 2011

@kubkovka kubi, vy veľmi ľúbite tie párky, čo? Ja to kupujem tak raz za mesiac 😕 Inak ma porazí, zas tá veľká Milka čokoláda bude v akcii - viete, čo ma to stojí nekúpiť ju? ☹ 😝 ale nesmiem ☹ lebo 🤐

suezana
8. apr 2011

@kubkovka nechceš vyskúšať tú slivku umeboshi? ja ju už budem mať, dnes sa mi posiela 😉 potom dám referencie...