90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
21. apr 2011

vsetkym krasne ranko 🙂 , budeme hviezdy dievcata...slniecko uz nepusti a zacina obdobie odhalovania, takze silnu volu nastartovat musime 🙂

dajna11
21. apr 2011

@mimika4408 nooooo tk sa mi tiež zdá,ale tak ty si na tom lepšie o nejaký ten gram ☹ ☹ ☹ zo mna to ide tak ťažko ☹

mimika4408
21. apr 2011

@dajna11 jeden dietny vitaminak a mas to tiez 😉

dajna11
21. apr 2011

@mimika4408 no mala som včera,s malým prehreškom 😉 😉 ale tak zasa ja som celkom spokojná aj ked to pojde pomalšie 😉

borabora666
21. apr 2011

baby aj ja chcem 76kil....☹ a uz mam depky...ale prajem vam to samozrejme....len ma sere,ze som to po tom januari vzdala,uz som mohla byt o dost chudsia

dajna11
21. apr 2011

@borabora666 mne to ide pomaličky dolu,nie ako písali baby že 7-8kg mesačne.....uf to by som bola spokoná po to jednom mesiaci a viac by mi nebolo treba.....

borabora666
21. apr 2011

@dajna11 ja som v januari tiez dala za jeden mesiac 8,6kg a to som este po nocich ako krmim maleho zhresila cokoladkama......pak som prestala,kvoli nervom a problemom roznym a teraz som znova zacala.....tak uvidime ..snad....

dajna11
21. apr 2011

@borabora666 ale určite to pojde dolu,aj ked pomalšie. aj u mna by sa to akoby zastavilo a ide to pomaličky a skor si myslím že robí hlavne cvičenie a nie dieta:((

borabora666
21. apr 2011

@dajna11 no ja som po dvoch tyzdnoch diety v januari aj zacala cvicit pilates,ale teraz sa trapim problemy s chrbticou a robi mi problemy lezat na rovnej zemi,takze este chvilu pockam a ked to prejde idem na to znova.....najskor sa chcem ale znova zabehnut do tej diety....u mna muz bol v januari na montazi.....dcerka v skolke a mne nerobilo problemy varit si len pre seba,ale teraz muz robi tu na okoli a kazdy den dochadza domov a ja mu musim vyvarat....jeden problem je ze neviem navarit malo,ze iba prenho a druhy je,ze jedlo milujem a vsetko mi to vonia az kym neodolam a velky problem na svete....no teraz sa snazim drzat,lebo uz sa neviem na seba pozret do zrkadla

dajna11
21. apr 2011

@borabora666 no ved to je to,že ked musím variť iným tak ma to láka,odolávam ale občas si uhnem aj ja 😉 😉 rada pečiem,muž miluje koláčiky aj slané...no tak musím robiť aj to.a potom olizujem hrnce 😉 😉 keby som bola sama doma tak to je sveta žiť,vydržím aj o káve a čaju.

borabora666
21. apr 2011

kde ste vsetky????este vonku?

perla200
21. apr 2011

ja som tu a strasne hladná 😒

suezana
21. apr 2011

@perla200 rýchlo sa najedz - stíhaš 😀 😀 😀 😀

adamko05
21. apr 2011

@mimika4408 jeee, krááásne ti to idem... 😵 😵 😵
ja neviem, či naberiem teraz odvahu sa važiť... dnes UHL na obed pohoda, večera - u našich sme grilovali, tak hadajte, či som dodržal 😒 😠 😠 ... jasne, že nie 😝
@dajna11 jeee, aj tebe to klesa... super baby....

musím sa nakopnut vonku krásne... ale bracho mi dnes povedal, že sa mi zmenšila rit 😀 😀 😉

dajna11
22. apr 2011

@adamko05 tak to poteší ked to tak pekne povie🙂mne povedal mm že som sexi🙂))ta ako som bola rada..

mimika4408
22. apr 2011

@adamko05 dakujem moja
inak pekny den dievcata! 🙂 ja si pijem kavicku a dobkam do takeho uzasneho kolacika ☹ ...no ale ked su tie sviatky 😲 , vcera mi prisla aj kamoska z mnichova a ona ma pekaren a vzdy takeee dobroty podonasa 😉
chystam sa na nakup, nech mam potom uz pokoj od tych tlacenic v obchode 😒
tak sa majte krasne a pekne sviat kujte 🙂

lucxy
22. apr 2011

ahojte,,,tiez prajem krasny deň,,,,u nás vyzerá, že bude krasne,,,som sa neozyvala lebo mi jeden den bolo neuveritelne zle som zjedla schuti na veceru ryžu s hlivou a na druhy den no hroza tak mi bolo zle že som sa davala dokopy ☹ ale uz som tu 🙂 tak píšte píšte

dajna11
22. apr 2011

juuuuuuuj super špenátové rizotko do seba tlačím.......dobrú chuť aj vám 🙂

perla200
22. apr 2011

baby tazké dni pred nami že?

dajna11
22. apr 2011

@perla200 mooooooc ťažké....od rána lížem karamelový krém zo salka....fuj už mi je zle...už som ho konečne natrela na zákusok.

tutifruti
22. apr 2011

Caute baby.... môžem sa k vám pridať? Od pondelka držím dietku.... Zatial OK... MM ma podporuje tak, že diétuje so mnou....

zuzana1710
22. apr 2011

ahojte..ja som skoncila s dietou fiaskom...zase neuspesne.. ☹ ☹ ☹ uz tyzden do seba tlacim co pride pod ruku.. 🙄 🙄 🙄 ale dala som si vypracovat jedalnicek presne na mna na moj vek vysku a vahu a zdravotne problemy..k tomu su cviky,tak od maja zacinam...uvidim ci toto dodrzim...ked nie,tak dalsie leto budem chodit zahalena a kupalisko nehrozi 🙄 🙄 🙄 hanba mi ..

mimika4408
22. apr 2011

@lucxy cauko...hriby su tazke na noc 😒 od malicka ma tak ucili.....

mimika4408
22. apr 2011

@tutifruti no vitaj, teda ty si odvazna ked si sa dala pocas obzerstva na dietu 😀 😀 😀 😀 ved si este mohla pockat do utorka 😉 ...ale teda chvalim odhodlanie, tak nech sa ti tu medzi nami pekne dari 😉

mimika4408
22. apr 2011

@zuzana1710 nevadi,mozno ze ta dieta vysita priamo na teba ti bude lepsie vyhovovat 😉 ...podavaj spravicky ako sa ti dari 🙂

tutifruti
22. apr 2011

@mimika4408 No práve.... to by som si vyzrala dalšie kilá navyše.... a bol to taký náhly popud, takže hned.... načo sa odhodlávať...

zuzana1710
22. apr 2011

@mimika4408 no uvidime..hadam sa nieco podari..nechapem,ze aku mam ja slabu volu...fajcit som prestala zo dna na den,ale toto mi nejak nejde 😅 😅

ivella
22. apr 2011

@zuzana1710 skodaaaa,,,,ale tak ako pises sa tiez da pekne schudnut,,pripomina mi to ten program na prime..jste to co jite... 😉 ale tam tiez potrebujes pevnu volu 🙂
tu ja tiez nemam,uz mam za sebou akoze celych 90dni,no z toho poctivych bolo mozno 30,potom to slo dolu vodou(chvilu zeriem,potom to rychlo dobieham )...teraz som nabehla znova,som na 8.dni a zase sa vaha rozbehla smerom dole 😉

@tutifruti veeeeelikansky obdiv ,drzim palce 😅 kolko potrebujes,,alebo chces 😀 dat dole?

lucxy
23. apr 2011

dobre ranko,,ja viem mimika 4408 ale bola som pažravá 😀 tak mi treba

miruska15
23. apr 2011

Ahojte tak aj ja chcem skusit tuto dietku neviem či vydržim ale hnevam sa sama na seba ako to ide pomaly hore a neviem to ovladnut.Neviem či je to rokmi ale kedysi mi nerobilo problem niečo si nedat ale teraz je to horšie.Ked vidim všetkych jest dobroty tak neodolam.
Len neviem pomer jedla kolko možem na obed a na večeru ranajky su dane ovocia.
takže začnem ale až po pondelku.