90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
26. apr 2011

ahojte, tak ja som sa s vami na to tiez dala....dnes prvy den 🤐 , vobec som tuto dietu doteeraz nedrzala.
a rozmylsam co na obed 😕 neskor prestudujem aj tabulku a ak mozem, tak sa aj tam pridam 😉

cessy
26. apr 2011

llumka teba nepoznam z marcipanovych tort???? este aj pecies?? ako to zvladas???

a ten recept je super, urcite vyskusam, hned som si ho aj ulozila

llumka
26. apr 2011

@cessy ano z marcip.tort.
tvoj nick je povedomy ale som nevedela odkial, teraz uz viem
peciem este ale malo tak mesiac 2X, od januara uz neberem objednavky, uz mi liezlo na nervy, skratka stratila som hobby 😢

suezana
26. apr 2011

@llumka pozerala som tabuľku - veď ty si skvelá 🙂 udržala si si váhu po schudnutí 😵 😵 😵 gratulujem

suezana
26. apr 2011

@cessy už nech si v tabuľke 😉 a čo si nakoniec papala?

llumka
26. apr 2011

@suezana dik sa pochvalu 😀 ani ja sama neviem ako sa udrzala jedla som co som mala na ociach
ale od dnes nie, idem vecerat a vydrzat az na ranajky

cessy
26. apr 2011

@suezana nooo vypisala som tabulkuta a ako to ulozit??? asi som antitalent 😒 ,lebo vypisat, ulozit a poslat ti do IP????

cessy
26. apr 2011

@suezana nakoniec som si udusila kuracie prsia a rajcinovy salatik k tomu.
o kolkej sa najneskor moze vecerat???? ja som si dnes dala o piatej, mozem aj neskor??? vidim ze llumka ide papat o 19....teda podla pisania spravy 😉

cessy
26. apr 2011

neake tipy na zajtrajsi den?????

llumka
26. apr 2011

zajtra som mala v plane pecene zemiaky s spenatovymi listami alebo spravim toto http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=32&t=1880
este neviem

@cessy ja veceriam vacsinou o siedmej aby som nebola potom hladna v noci

cessy
26. apr 2011

@llumka myslela som ze to uz je neskoro, ale asi budem aj ja neskor papat. dakujem

ten receptik som chcela pozriet, ale musim sa tam najprv prihlasit, tak to pozriem az ked maleho ulozim, teraz mi tu kadeco stlaca.....

suezana
26. apr 2011

@cessy keď si prečítaš diétu, tak zistíš že večerať môžeš až do 20.00 😎 je to fajn, lebo do obeda neješ, len ovocie 😉 ja som aj tak jedávala najviac o polnoci 🤐

llumka
26. apr 2011

@cessy veceru sa moze jest do 20 hod

suezana
26. apr 2011

@llumka sme jej naraz napísali 😀

cessy
26. apr 2011

@suezana ano citala som ze ten traviaci system je od 20 do 4 rano, ale nevedela som ze este o osmej mozem jest....tak to je fain, lebo vo vsetkych dietach je tak do piatej, siestej

adamko05
26. apr 2011

ženy, som v prdeli zas... dnes vitamíny typu.. karfiol na obed a potom kolačeeee... čo nevošli do mrazaka... zajtra mam dosta MS, tak to už na mne poznat (ešteže sa je na čo vždy vyhovoriť) 😝 ... sladka žravosť vtedy.... ale skusim sa dako krotiť.. ale počítam, že take dva dni to bude ešte dosť zaber.
hanbím sa ☹
tak vam nech sa darí lepšie prajem....

suezana
26. apr 2011

@cessy o osmej večer nesmieš jesť - vtedy treba prestať 😀 😀 😀 😀
@adamko05 ja chcem zajtra karfiol, dnešok radšej vôbec neriešim 🙄 🤐 tiež sa len vyhováram 😲

Predám čokoládové vajcia, peniažteky a iné kalorické debiloviny, čo tu na mňa zazerajú 😝 😝 😝 😝 😝 😝 L A C N O 😉 😀

mimika4408
26. apr 2011

@suezana pridavam sa do burzy 😉

dajna11
26. apr 2011

@suezana no ja som zákusky nabalila mužovoi do práce,to budu chlapi happy.z vajíčok a pod.narobím čoko pralinky a všetky dám dcere do školy nech dá deťom,tie sa budu tešiť.a týmto sviatky u nás skončili.

suezana
26. apr 2011

@dajna11 hm, roztopím a urobím palacinky 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
26. apr 2011

@suezana a potom sa napchas palacinkami 😠

adamko05
26. apr 2011

@suezana super heslo... podobne som na tom... mam doma dvoch chlapcov... tak si predstav tu zasobu lentiliek, kinderiek, čokolad, zajacov a neviem čoho.. 😝 😝

suezana
26. apr 2011

@mimika4408 😀 no veď 🤐 🙄
@adamko05 no, čo sa dalo, dala som do mrazáku, ale čokoládky? ja som hrozná 😒 skrátka, ja doma nemôžem mať nič. A nevadí,lebo moja malá je po mne...tak radšej nech nemá na očiach sladkosti... 🤐

mimika4408
26. apr 2011

@suezana aj ja vzdy tvrdim, ze najlepsie drzim dietu ked mam chladnicku a vsetko prazdne 😉 , niet pokusenia ...

dajna11
26. apr 2011

@suezana no j to je riešenie...my máme vždy niečo v špajzke,chvala bohu ma to tak neláka....to skor neodolám poháru vínka večer ked deti pospia a mm príde domov.....romantika 😉 ale alkoholik nie som🙂))))))

suezana
26. apr 2011

@dajna11 no, tak ja bavoráčik, alebo sladké likéry 😎 a našťastie špajzu nemám 😀

dajna11
26. apr 2011

@suezana no ja som teraz cmuckala vaječný 🙂 sa priznám bez mučenia

mimika4408
26. apr 2011

@dajna11
@suezana tak vy si tu takto na tajnaka nalievate vzajomne??? 😠 😠 a moj poharik je kde?

dajna11
26. apr 2011

@mimika4408 držím ho v ruke.....len som mala obavy sa spýtať....to vieš,aby nás niekto neupodozrieval že sme na šikmej plošine

mimika4408
26. apr 2011

@dajna11 tak nalej, uz sikmejsie ani nemozme byt 😉 😀 😀 😀