90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
2. máj 2011

@mimika4408 to zas nieeeee 😕 , staci mi pozerat 😀

suezana
2. máj 2011

tučniak tučný nechutný - ako to žere 😠 😠 😠 😠 aj ja chcem také a bez roboty 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
2. máj 2011

@suezana a vidis, ze ziadny problem s dietou 😉

suezana
2. máj 2011

jáj kašlem ja na to 😝 idem spať 😀 😀 😀 dobrú noc 😉

suezana
3. máj 2011

ahojte, ja mám akurát kávičku a idem mrk panelák zachvíľu... tak čo dáme dnes na nov očistu? ja rozhodnutá mať dnes ovocko, lebo ho vôbec nemávam a tak som sa rozhodla, že pravidelne aspoň na tieto dva dni - nov a spln budem mávať, tak idem na to. Inak som sa dnes odvážila, že kašlem na to, bude to veľa, ale možno ma to naserie riadne 😒 Ženy, ja mám stále 65kg 😕 ja to nechápem.... tak som naštartovaná pozitívne 😵 😵 😵 😵 😵

dajna11
3. máj 2011

@suezana ahojte.....krásne ránko dnes. ja teda nebudem mať očistu,ovocko mávam denne tak veru ma to neláka a zvlášť mám dnes bielkoviny tak nejaké mäsisko hodím do papulky,to si nenecham ujsť 😀 😀

cessy
3. máj 2011

@suezana ja mam tiez dnes ovocny, ale na obed si chcem spravit tie pecene jablcka, mam na ne veelku chut 😔

suezana
3. máj 2011

@cessy prečo ten smutný smajlík? 😕 veď to môžeš 😉

cessy
3. máj 2011

@suezana ako vyzera tvoja ocista v tieto 2dni???? papas len ovocko, alebo nepapas uplne nic len pijes????

suezana
3. máj 2011

joj práve dávajú reklamu - rama maslová chuť....chrumkavý rožtek, maslo .... raňajky 😝 😀 😀 😀 niéééééééééééé 🤐 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
3. máj 2011

@suezana no preto ze ty ocista a ja sa budem napchavat pecenymi jablkami 😉

cessy
3. máj 2011

@suezana ja som prave videla reklamu na tie nove bebe dobre rano, aj to by som si dala, ale idem na ovocie 🙂

suezana
3. máj 2011

@cessy nie, ovocie jem - už tu mám sušené banány - ten 100 gramový balíček určite padne 😉 síce už malá ho načala 🙂 a v pohode si dám aj varenú brokolicu, alebo karfiol, jablká s mrkvou nastrúhané.... višne zavárané z lidla mám už dlhšie v chladničke...mňam....v diéte je napísané, že tuším každé dve hodiny si môžeš dať ovocie 😉

cessy
3. máj 2011

@suezana ano kazde dve pozerala som to rano, lebo ja sa v tom az tak neviznam, tak kazdy den si musim precitat co mozem a co nie

suezana
3. máj 2011

@cessy ja som niekde dávnejšie čítala, že očista sa robí aj tak, že dopraješ telu/žalúdku len jednu vec - môže to byť napr. len ryža, alebo len celozrnné pečivo, alebo len ovocie...celý deň - telo trávi len tú jednu vec a je to preňho ako odľahčenie, uľahčenie.... ja som to skúšala, dokonca aj s tými celozrnnými žemľami a musím povedať - na druhý deň ráno brucho spľasknuté 😕 a nebola som hladná...

cessy
3. máj 2011

@suezana ja som myslela ze je to uplny post, len voda, cajiky 😕

suezana
3. máj 2011

pre telo je najhoršie trávenie všetkého možného - sladké, slané, kyslé, tučné, mastné 😝 celá ja.
Inak ja keď nezabúdam, tak každý večer si dávam tú slivku umeboshi, čo som ju tu už veľakrát spomínala....možno predsa len tá mi pomáha držať tie kilá 😕

suezana
3. máj 2011

@cessy úplný pôst - to nem pre mňa 🙄 😅 😀 ja potom nezdravo dobieham na druhý deň 😉 ovocie je pre mňa lepšia alternatíva 😎

cessy
3. máj 2011

@suezana coze???aka slivka???? o tom som asi necitala a to je co??? susena???

cessy
3. máj 2011

fiha citam o tom , kde sa to da kupit??? v zdravom obchode??

cessy
3. máj 2011

@suezana uz ti ide panelak 😉

suezana
3. máj 2011

@cessy áno, ale skôr vo väčších mestách... mne to odporučila kamoška, že vyrovnáva ph v organizme, aby sme nemali návaly hladu z dôvodu prekyslenia, ktoré nastáva pri diéte... ja som to začala jesť po diéte, až potom mi to kamoška poslala....síce návaly žravosti ostali, ale pri tom množstve 🤐 kilá vôbec nejdú hore, čo je dosť ..... 😒 😉 super 😵

cessy
3. máj 2011

@suezana a to spapas jednu po vecery, alebo?? cele balenie??, alebo to papas namiesto vecere

suezana
3. máj 2011

@cessy papá sa len pol slivky každý večer ako posledné jedlo, ale už som aj čítala, že len 3xdo týždňa 😕

suezana
3. máj 2011

ja to jem väčšinou tesne pred spaním, je to len kúsok a je to hrozne neskutočne slané

cessy
3. máj 2011

@suezana u nas je dost dobre vybavena Zdravienka, teda ten bio obchod, tak to skusim pozriet.dakujem za typ 🙂

cessy
3. máj 2011

@suezana slane??? a ja ze si na tom pred spanim pochutnam na sladuckej slivocke 😝

tutifruti
3. máj 2011

Caute baby.... tak ja tiež dnes frčím na ovocí.... 🙂 Zatiaľ v poho, na sladké som chut zahnala včera tortou na večeru....

@suezana ked si mala ten vodný den 29, tak si kávu pila, alebo nie? No ja bez kávy nevydeeeeeržím

mimika4408
3. máj 2011

pekny den dievcata 😉
@tutifruti ja pijam kavu, sice by sa nemala ale tiez bez nej sa neviem nastartovat