90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
9. máj 2011

@cessy no muku si daj akú ccheš.ja som neskušala inú.....pozriem niečo v obchode,ale ja jem pečivo také,aké je práve doma....alebo aké mám rada....ale aj tak som ho skoro prestala jesť...to len občas chytím amok lebo mi chýba vona tepleho chleba a ked mm taký prinesie domov,som paf....

dajna11
9. máj 2011

@cessy no ja som si hodila o dva krúžky salámu do úst ked som dcere robila tu žemličku a potom už len kafe a čaj.....nič viacej.nejako som nebola hladná....

dajna11
9. máj 2011

@cessy a inak tieto špaldové múky a také druhy čo su bezlepkové,vraj sa s nimi zle robí,pretože lepok drží všetko pokope a ked nemožeš dať ani vajíčko,tak neviem ako sa vypracuje cesto....

janulka66
9. máj 2011

Ahojte rada by som poprosila a Vas nazor kocky. Drzim 90 dnovu dietu 7 dni a dnes som sa odvazila a ani deko dole! Mam presne tu istu vahu. Je to normalne? Vsetko som dodrzala podla rozpisu ☹

borabora666
9. máj 2011

@janulka66 a kolko potrebujes dat dole....lebo cim viacej mas na sebe tym rychlejsie to ide...ale ked ti ide treba len o 5kg,tak to pojde pomalicky.....este sa chcem spytat ci dostatocne pri tom aj pijes nieco neperlive a nesladene????inak bych ti poradila drz dalej a ono skor neskor to povoli..mozno te tie kila maju velmi radi,ale oni to neskor vzdaju a povolia,urcite

janulka66
9. máj 2011

@borabora666
no ja potrebujem dat dole poporodne cca 15!!! ☹
pijem vodu... sice ju neznasam ale asi pijem malo skusim to zmenit 🙂
takze myslis, ze sa to musi zlomit? no ja vydrzim tak uvidime 🙂

borabora666
9. máj 2011

@janulka66 verim,ze sa to zlomi...nekomu to ide rychlejsie zo zaciatku a nekomu sa zas telo brani,kym si nezvykne,ze aj tak aj tak nedostane tak ako bolo zvyknute.....a potom sa to zlomi...ja napriklad uz nedrzim 90dnovku,ale delim,ale 90dnovku som vydrzala mesiac a odislo 8,6kg dole....ale ja napriklad pijem minimalne tri litre vody,alebo nesladeneho caju denne a na rano na lacno vlaznu vodu s jablcnym octom a medom

janulka66
9. máj 2011

@borabora666
a zabudla som napisat, ze este stale kojim mala ma 9 mesiacov tak nevim ci to nemoze byt aj tym ...

borabora666
9. máj 2011

@janulka66 joj,tak to neviem ani ja...nemala som to stastie kojit ani jedno moje ditko dlhsie ako mesiac☹

janulka66
9. máj 2011

@borabora666
no ale tri litre urcite nepijem mozno ani dva musim asi pridat 🙂

cessy
9. máj 2011

Ahojte, tak dnes som bola s malym v meste isla som si kupit tie japonske slivky ale nakoniec som si kupilaBio Spirulinu.
rano som jedla bananik a teraz ryzu so zeleninou

cessy
9. máj 2011

@janulka66 ja si myslim ze to moze byt aj tym kojenim, ale zas za tyzden nemozes cakat zazraky 😒 .

ja som maleho kojila do 2 rokov a vaha sa mi vratila na taku aku som mala pred porodom, ako nahle som prestala kojit, kila mi isli hore ☹ a postupne som sa tak pekne vypapkala 😠 😠 😠 .

janulka66
9. máj 2011

@cessy ja som pri kojeni nic neschudla skor naopak ☹
takze myslis, ze aj preto diéta nezabera u mna? ale mozno sa to este pohne 🙂
ja som necakala zazratky, ale ani deko :-/ ?!

cessy
9. máj 2011

@janulka66 ja som sa bala postavit na vahu po 2 tyzdnoch, som si myslela ze je este skoro ze nic neschudnem... 🤐 , skus este vydrzat a byt tebou sa nevazim, lebo potom ta to len demotivuje 🤐 .

cessy
9. máj 2011

@dajna11 kde si??? 😕 😕 😕 😅 😵

dajna11
9. máj 2011

@cessy čavesko....v tabulke som ale pozerala....počiatočnu tvoju váhu....juj moja ved ty nemáš vela...

dajna11
9. máj 2011

@cessy ja som dnes mala hrstkovú polievočku 😉

cessy
9. máj 2011

@dajna11 no na moju vysku.......a ako som bola zvyknuta je to vela, ja sa necitim dobe, vsade mi trci slanina........ved nemusim ti o tom viac pisat..... 🤐

cessy
9. máj 2011

@dajna11 mnam, mnam hrstkovu lubim a co zajtra??? uz si rozmyslala????? 😕

dajna11
9. máj 2011

@cessy ani mmi nehovor....aj ked som videla tú váhu...uf takú mať tak som modelka 😉 😉 😉 ...no ale aj ja som si teraz kupila také tričko na cvičenie,lenže je nad brucho a je také tesne že tá slanina na bruchu mi ešte viacej vyskočí...fuj...musím ho predať ☹

dajna11
9. máj 2011

@cessy neviem....možno pizzu ak nebudem stíhať a ak áno,tak cestoviny...možno so strúhankouo opraženou.

cessy
9. máj 2011

@dajna11 ja som tricko nad brucho asi v zivote ani nemala 😒 , lebo nikdy som nemala krasne stihle brusko 😠

cessy
9. máj 2011

@dajna11 nad cestovinami som rozmyslala aj ja, a tieto so struhankou si robis aj s medom???

cessy
9. máj 2011

@borabora666 a kolko si schudla delenou??? lebo tou som aj ja uz davnejsie pekne schudla

dajna11
9. máj 2011

@cessy ved ako von ho nenosím ani ja....ale ked by som šla cvičiť cez leto to je horuco,tak to by som si ho dala...ak by som mala brucho lepšie...dúfam že bude aj lepšie....ae tak žial,je mi malé.....

dajna11
9. máj 2011

@cessy nie,nedávam med,aj ked by bol dobrý.ja mám tu struhanku rada aj takú,bez....ale ostali halušky tak si ich urobím s kyslou kapustou.

cessy
9. máj 2011

@dajna11 samozrejme ze bude brusko lepsie....o tom ani nepochybuj 😉

cessy
9. máj 2011

@dajna11 nedavas med?? a to len take???? bez ??? a to potom ako na slano???? 😕

dajna11
9. máj 2011

@cessy nie...ale ja aj samotnu opečenú struhanku vyjedám z hrnca 😉 😉 a ked si dám na cestoviny,trošku cukru tam dám....ved vtedy aj večer možeme sladké takže sa snád až také hrozné nedeje,

cessy
9. máj 2011

@dajna11 ved jasne ze hadam neva, ja sa uz vecer tesim na zmrzlinu..... 🙂