90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
21. máj 2011

@dajna11 dobre ranko, co k obedu??????? 😕 😕 😕 😕 😕

dajna11
21. máj 2011

@cessy ahoooooooooj....no robím plnenú fašírku a ryžu,takže ja žial iba tu ryžu so zeleninou alwebo kompotom. ☹

cessy
21. máj 2011

@dajna11 jej ahooj, aj ja som rozmyslala nad ryzou, so zeleninou a salatom.....asi to aj spravim

a co robis???upratujes???

dajna11
21. máj 2011

@cessy no upratujem,varím a pečiem zároven,ešte urobiť ryžu....som spotená ako ťava.....

cessy
21. máj 2011

@dajna11 no ja podobne, prave som dovysavala, este dva dortiky dokoncit a o dvanastej maleho spat....
a potom obed a hadam hodinka ticho v dome 😲 😲 😲 😲

dajna11
21. máj 2011

@cessy no aj ja som dovysávala....na obed musím na stavbu zaniesť jesť a potom asi pojdem trošku na slniečko sa opalovať

cessy
21. máj 2011

@dajna11 stavete domcek???? velky???

dajna11
21. máj 2011

@cessy no staviame,snád na leto už budeme bývať. iba bungalov....4izby...

cessy
21. máj 2011

@dajna11 my mame tiez bungalov a tiez 4 izby ale byvame uz 2 roky

dajna11
21. máj 2011

@cessy no tak u nás sa to zdržalo ked bol manžel v afganistane..ako stavba...a počasie bolo zlé,nedalo sa kopať ale tak myslím že rok čo sme začali a už sa skoro finišuje...je celkom ok. a aké tortičkyx si robila?

cessy
21. máj 2011

@dajna11 tak super, my sme tiez do roka postavili, muz ti chodi na misie??? lebo aj jeden znami tam bol, ale to bolo ale pred 2-3 rokmi

cessy
21. máj 2011

@dajna11 torticky?? priimanie, Pat a Mat, McQueen....

dajna11
21. máj 2011

@cessy no ved aj moj bol pred dvoma rokmi...po návrate sa začalo stavať,ale stálo to lebo nám nedali hypo.no a teraz to už ide,musí,ale muž si všetko robí sám takže málo je doma,lebo stále maká tam. dávaš si foto tortičiek aj na tortyodmamy????budem sledovať🙂

cessy
21. máj 2011

@dajna11 ano davam aj tam, ale to mozno az v nedelu, pondelok, ako bude cas, ved potom ti aj sem pomem dat na pozretie 😵

teraz byvate na cinziaku?? mi sme asi 2 roky byvali u svokry....to bola paradicka 😒 😠

dajna11
21. máj 2011

@cessy no ked sme sa spoznali mal moj jednoizbák a aj ja....dva na prd byty kde sa nik nezmestí...tak sme kupili pozemok,mm šiel na misiu,po návrate začali stavať a ja som otehotnela takže byt bol malý...tak sme v podnájme v rodinnom dome...je tu super,krásny dvor,velký bazén.....dom síce taký nedokončený ale zvnutra pekné.ale malá kuchyna ☹

cessy
21. máj 2011

@dajna11 tak super, neni nad to mat vlastne....
ja idem obedovat, spravila som si ryzu so zeleninou. mnaaam idem na to 🙂

dajna11
21. máj 2011

@cessy ja už to mám zasebou....no ieje to tá fašírka,ale tak čo už.odolávam jej...

cessy
21. máj 2011

@dajna11 aj ja uz mam po.....a co teraz??? kavicka???

dajna11
21. máj 2011

@cessy no na tú sa teším,dám si ju u mamy....ideme ich kuknuť..vonku pod orechom🙂)

cessy
21. máj 2011

@dajna11 no a ja som stale bez kavicky.....kamoska boli pre torticky, potom svokra, potom nasi.....a nikto nechcel kavu, tak ani na kavu nebolo casu, idem si ju konecne spravit

dajna11
21. máj 2011

@cessy ja som buzerovala včera muža že všade pije kafe len nie so mnou doma tak teraz ked prišiel sme si urobili 😀 😀 .....počúvol ma 😀 😀 .....juj aká som uchodená🙂

dajna11
22. máj 2011

dobré ránečko kočeny...... 😀 😀

cessy
22. máj 2011

@dajna11 neboj u nas je to tak isto....pride domov, pytam sa dame si kavu????? a on ja som uz mal.....alebo nemam chut....a tak niekedy kavu ani nepijem 😕 , lebo ma to ani nenapadne.....ani mi nechuti.....

cessy
22. máj 2011

@dajna11 pekny den, co si papala???
my sme teraz dosli domov, muz sa po ceste najedol...a co ja???? nic som si nedala, doma sme nic nemali, len ryzu zo vcera, tak som si dala to iste co vcera....a zas som dietu pokazila 😔

dajna11
22. máj 2011

@cessy ale čo by si pokazila,ja som už tolko zhrešila,ale pokračovala dalej.....no a čo?za tri mesiace sa to komu nestane???ja aj kávu už pijem s mliekom....viacej mi chutí,čo si budem kaziť chuť?hlavne že v nej nieje cukor. ja som dnes mala wifonku polievku 😀 😀 😀 😀 😀 obed ak hrom...a kusok pizze,čo som zaniesla mužovi na dom a večer hodím keksíček,....

claudica
23. máj 2011

Dobré ránko všetkým chudnúcim... Chcela by som sa spýtať, kto by sa ku mne pridal s touto diétkou, chcela by som začať čo najskôr... Robila som ju v októbri, no prerušila som to zhruba mesiac pred koncom ☹ Teraz sa už črtá viac zeleninky a ovocia, tak chcem začať odznova a na 100 %. Viem, že sa to lepšie robí v tejto skvelej spoločnosti... Začne niekto so mnou?

kubkovka
23. máj 2011

@claudica jej ahojky, ja som drzala v jeseni s tebou, potom zas v januari, mam dole 10 kg od porodu, ale este nie som spokojna........

claudica
23. máj 2011

@kubkovka ahojky, viem...sledujem to tu trochu. 10 kg je krásny úspech si myslím, tak blahoželám 😉 ! A teraz ako? Už si skončila aj druhý cyklus?
No ja som sa hrozne spustila... vtedy sa mi celkom zadarilo napriek tomu, že som to nedokončila, ale všetko je späť ☹ vôbec som sa nesprávala tak, ako som si naplánovala, žrala som hore-dole. Prerábali sme byt, šesť týždňov som nemala kuchyňu, tak som do seba pchala chlieb, rožky, hocičo čo prišlo. Nervy v kýbli, kilá na mne 😝 , no hrúza. Tak sa teraz trošku chcem dať do poriadku. Keď aj nikto nezačne so mnou, ja to tu budem robiť s ostatnými kočkami, aj keď s omeškaním... musím, vytiahla som letné veci a všetko mi odvšadial visí, brucho cez gate a tak ... no fuj 😒

borabora666
23. máj 2011

@claudica a kedy chces zacit????

claudica
23. máj 2011

@borabora666 Ahoj, išla by si odznova? Hocikedy, prispôsobím sa 😉