90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
30. júl 2008

ahojky tinaa, som rada že si sa ukázala, ani sa Ti nečudujem, že si zhrešila, ono keby mne niekto doma dobre varil, tiež neviem, či by som odolala. Ja mám s tým odolávaním problém vždy v sobotu, keď ideme na návštevu k našim, alebo k svokrovcom.

twins
30. júl 2008

ahoj gucz ja som teraz dovarila svieckovu je strasne fajna len na varesku som ochutnala ci ju netreba dochutit nedavala som do nej ziadnu muku ani nebolo treba lebo som tam dala hodne zeleninky

gucz
30. júl 2008

twins som na tom podobne, normálne sa na tú druhú vodu teším, snáď sa aj ja znormalizujem, lebo tento mesiac to naozaj nieje žiadna sláva

gucz
30. júl 2008

my sa nejak preklikávame

twins
30. júl 2008

ja som to uz strasne flakala tam som si dzobla u mami zasa nieco v bare sa povalovalo tofife tak nedas si ? ale teraz sa budem zasa chvilku snazit neprehreskovat

twins
30. júl 2008

to ano

twins
30. júl 2008

ja som dnes varila takto neskoro lebo chodim z roboty az okolo pol siedmej a kym som si vsetko nachystala tak to trvalo lebo moj syn mi nadavl ze vcera si musel sam 😒 😒 😠 😒 😠 😒 😖 😉 upiect pizzu samozrejma mrazenu lebo ze nemal co jest chudacik som zvedava ci sa tej svieckovej vobec chyti lebo sam si ju vybral

gucz
30. júl 2008

no pôjdem trochu pospratávať, zajtra čakám dve návštevy, tak zatiaľ papa

twins
30. júl 2008

ved ma uz 17 a nejake veci uz vie aj on navarit palacinky a podobne dokonca pecie aj velmi fajne linecke kolecka co ja neviem moc dobre spravit a vie si spravit aj nejake masko tak neviem ci by z neho ubudlo keby nieco prichystal kym mi prideme z roboty

tinaa
30. júl 2008

no to je fakt, je to strasne tazke, take dobroty tu jedli, mna poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Zajtra mam bielkoviny. Manzel si dava na obed toto: ze zeleninovy salatik (paradajka, paprika a uhorka) grilovane kuracie mäsko, zaliat francuzskym dresingom a k tomu kusok celozrnneho peciva. Velky prehresok ten dresing, ked mam aj mäsko v tom salate? Inak ochutnajte, strasna dobrota.
twins tofife? hmmm ja som vcera zobla skoro celu barilu. Ja neviem co mi je, mam na vsetko chut.

twins
30. júl 2008

tak idem aj ja caute babemky mozno zajtra dobru noc

twins
30. júl 2008

no to ja tiez niekedy neviem ovladat

twins
30. júl 2008

neboj tina ty sa zas vratis do normalu teraz ked nebudes mat pokusitela tak sa ti lahsie bude odolavat

lucxy
31. júl 2008

dobre ranko 🙂
gucz byvame vo vlastnom, dneska idem asi spravit zapekanu cestovinku 🙂

no tinaa ze si sa aj ukazala, som myslela ze si na dovce 🙂

luciap
31. júl 2008

Dobré ránko, dnes ráno som sa zobudila a je mi nejako zle od žalúdka. ☹ 😖 Stalo sa aj vám niečo podobné na začiatku diéty? Už včera večer som sa cítila nejako divne - preplnená a bolo mi trochu ťažko (pritom som nezjedla nejako veľa). Možno aj únava zohráva svoje, som dnes nejaká nevyspatá, aj keď neviem prečo.
Twins - keby ja som mala v robote teplo..., ale vonku môže byť aj 30 stupňov a u mňa v kancelárii je zima. A včera som musela behať každú chvíľu na záchod, teraz neviem, či z toho, že som vypila ešte doobedu čaj, ktorý bežne "suším" až do 16 a k tomu kus vody alebo z toho chladu. A čo sa týka podobnosti detí, tak sa vždy najviac pobavím, keď mi povedia, že sa Alex s Leou veľmi na seba podobajú a že sú celý po mne. Neviem, mne sa nezdá, že by sa podobali, počnúc tým, že Alex je modrooký a Lea hnedooká 😀 .

luciap
31. júl 2008

A ešte sa mi aj nohy podlamujú. Keď som teraz Leu dvihla na ruky, tak som myslela, že mi spadne, mala som problém ju udržať. ☹

veronkaj
31. júl 2008

ahojte

dlho som tu nebola viem, nestíham, mám zhony a tak neviem čo ste písali ale určite sa vám darí.

ja mám za sebou prvú vodu a aj ked som ten jeden týždeň na dovolenke absolutne nedržala a tak som pribrala 2 kilá , celkovo čistá váha dolu za 30 dní aj s porušením a tým pribratím znovu je -5kg. začínala som na 79 kg teraz mám 74.

môžno to niekoho motivuje len neviem či to je málo vela alebo akurát pri tejto diete ale nemám s ňou v podstate problém až na to že sa musí piť počas dňa a 2 l je pre mňa tak veľa.

ahojte zatial, držím všetkým palce nech postupujeme ďalej

erikas
31. júl 2008

ahojte kočky 😉

twins snažím sa pokračovať,ale nie tak prísne,podľa II.časti je ovocný jeden deň v týždni a to mi vyhovuje 😝
inak II časť je celkovo voľnejšia tak sa snažím o pokračovanie,uvidím

luciap mne bolo tak pred 2 dňami,asi ide vzduchom nejaký brušný prečisťujúci vírus,daj si ryžu so zeleninkou a veľa tekutín,mne to prešlo na druhý deň

veronkaj nech sa ti darí,ja som ukončila I.časť 😀

mandarinka vitaj medzi nami

miresta,aniel ,tinaa,twins zdravím Vás kočky 😉 +ostatné chuduľky a ktoré som zabudla

miresta
31. júl 2008

Ahojte všetky kočky, včera som už nevládala dojsť, bola som zničená. Celý deň vonku na slniečku, až večer o šiestej sprchlo nečakane a kým sme došli domov bolo pol osmej, tak sa mi naozaj nechcelo, kým som okúpkala malú a všetko pospratovala. Bolo super, len malinká si už vyžaduje dosť pozornosti, nechce sa jej už vôbec ležať, len sa prevaľuje, chce sedieť a hlavne sa hrať s mamou.

luciap - tak blahoželám k prvému dňu, ale mne nebolo zle, až po štvrtom dni som mala trochu prehánky na WC, ale inač v pohode, možno že si doteraz pila menej vody.

veronkaj - tak si zlatá že si sa ozvala. Ja si myslím, že je to dobré aj keď si prehreškovala ja som dala za mesiac dole 7 kíl, ale bez prehreškov, tie začali až po prvej vode. Ale teraz stojím a to už asi dva týždne, ale nemrzí ma to, cítim sa dobre a myslím , že to pojde ešte dole.

gucz - tak ja slnko milujem a bola by som na ňom aj celý deň, veď už vyzerám ako keby som bola na dovolenke pri mori a to som bola pár krát na kupku. Boli sme včera aj na slniečku ale viac v tieni a medzitým sa viackrát zamračilo. Bolo fajn.
Dnes zase niekam zbehneme, máme v KE jazero a idem tam za bývalou kolegyňou ktorá je doma na 2 týždne, je momentálne v Anglicku, tak zase budeme von.

aniel - som rada, že je sofijke už lepšie. A tebe blahoželám k ďalším kilečkám, si super, tak máš krásnu motiváciu do ďalších dní.

tinaa - tak konečne, neboj ono sa no znormalizuje a možno aj teplo niejako na teba pôsobí, niekto nemôže vôbec jesť a niekoho slnko a horúčavy ubýjajú a potrebuje sladké. Nič si z toho nerob, váhu máš dobrú, super vyzeráš a bruško aj tak treba upraviť cvičením.

miresta
31. júl 2008

luciap - a chcela som ešte že ja som mala minulý týžden hnačky, ale to je že vraj niejaký vírus teraz, ale prešlo to.

mandarinka - vitaj medzi nami, ak nemáš ešte knihi v elektronickej podobe, tak napíš email a ja ti ju pošlem.

Kočky, tak idem pripraviť veci a vyrážam von. Uvidím kedy dojdem a či sa ukážem večer. Pekný deň a do schudnutia. 😎 😎

iwis
31. júl 2008

Ahojte prišla som sem aj ja nakuknúť 😉 Po tej prvej vode som dala dole 7 kíl 😀 taká som z toho vytešená, už aj sestra sa pridala keď videla naše výsledky, dokonca aj moja mama schudla 8 kíl a to sa blíži k 45rokom, čo si myslela že ak schudne tak nič moc to nebude že len tak max 2-3 kilá.Je to superA dokonca ani tá voda nebola až taká hrozná, dala sa v pohode zvládnuť, len na druhý deň som bola slabá ako handra, ale do večera to bolo v pohode 😉 musím končiť, ideme sa hrať 😀 a pritom si zacvičím 😝 😀

luciap
31. júl 2008

Tak už mi je kus lepšie, naliala som do seba horký čierny čaj, kus vody, ráno som zjedla jedno jablko (viac som nevládala) a v robote som si skúsila dať 3 ks sušeného ananásu (ten milujem, akurát som nikdy nepoznala mieru pri jeho konzumovaní - sáčok - dva len tak zmizol za pracovnú dobu 😅 ). Doma ma čaká kapustová polievka s chlebíkom, tak aspoň na ten chlieb sa teším. Prišla som na to, že mi asi nerobí dobre surová cibuľa. Minulý rok mi vybrali žlčník, takže občas mám teraz problémy, že ma začne nafukovať a dostanem kolikové bolesti brucha.
Iwis, to je super 7 kg dať dole za mesiac. To keby sa mne podarilo....
Ako zvládnuť ovocný deň, ktorý ma čaká v sobotu, keď ideme na výlet do PL a budeme dosť chodiť? Nemáte nejaký "trik", aby som tam neodpadla?

tinaa
31. júl 2008

hello baby, zdravim vsetky modelky. Dnes mam tolko energie, papam melon a idem si zabehat. Mala mi spinka a poobede pride kamoska takze budem tu az vecer. Prajem vam krasny den.

miresta, môj muz je z Jazera 😀

luciap - ja som sa sice tak necitila na zaciatku, ale myslim si, ze ked telo bolo zvyknute na iny stravovaci rezim, tak teraz zaziva trochu sok, ale ked sa metabolizmus upravi, tak to bude dobre.

aniel co je Sofinke? Dufam, ze ste v poriadku. (nestihla som vsetko precitat, len miresta sofinku spomina)

erikas gratulujem k prvej 90ke, dufam, ze aj my sa tam dopracujeme

lucxy zdraviiiiiim

twins
31. júl 2008

ahojte luciap to podla mna nie je z diety myslim ze budes asi chora ak mate v praci klimu tak prechod zo zimi do tepla robi svoje ja by som zas trochu chladu prijala lebo ja mam v robote na odtapanie skvele podmienky

twins
31. júl 2008

no kde ste zasa vsetky 😠 tak nic 😎 😎 😎 caute a doschudnutia 😵

luciap
31. júl 2008

Twins - my nemáme klímu, ja mám len malé okno a dlhú tmavú miestnosť, každý deň musím svietiť a keď sa poriadne neoprie slnko, tak je tam podstatne zimšie ako vonku. Zvyšok dňa som už zvládla, prestalo mi byť zle, na obed som mala kapustovú polievku, ktorú mi urobila stará mama (aj keď po raňajšej nevoľnosti som sa bála, či mi z nej nebude ešte horšie). Chuťove bola dobrá a zatiaľ mi zle nie je, tak uvidím zajtra ráno, ale usúdila som, že asi to fakt spôsobila cibuľa. Poobede som zavárala tzv. český Uncle Bens (cuketa, papriky, cibuľa, kečup, olej a pochutiny), ktorý je výborný na cestoviny. Zajtra mám UH deň tak sa teším na pizzu a hlavne na večeru. Som fakt prekvapená, že hlad ako taký necítim, akurát mi dnes celý deň pracuje žalúdok - škŕka v ňom, kadejako mi ho "krúti" (možno už sa zmenšuje 😀 😀 😀 ). Kým ráno som mala sto chutí seknúť s diétou a niečo "normálne" do seba dostať, aby mi nebolo zle, tak teraz som presvedčená, že to zvládnem.

aniel
31. júl 2008

luciap hoď receptík ja stále zaváram,tak ani nemám čas sa sem dostať ,tak možno niečo navyše ma už nezabije.Mám rada cestoviny a táto omáčka by ma vyšla lacnejšie 🙂

aniel
31. júl 2008

baby ja vôbec nestíham sa sem dostať a už ani odpisovať.Ráno trošku upracem,navarím idem k našim zavárať a večer keď prídem zasa nakŕmiť mančaft,okúpkať malú ,nakojiť uspať a takto vyzerá môj deň.Aj teraz som sa sem dostala iba preto ,že sú tu neni deti.Inak normálne o takom to čase už spím 🙂

aniel
31. júl 2008

gucz- ja mám tiež problém ,keď prídem k našim a číhajú tam na mňa samé dobrotky.Na zajtra som si nakázala ,aby mi mama spravila pizzu a pizza štangle.Mňamky.

tinaa

aniel
31. júl 2008

tinaa-aj mne môj manžel mi robí chute s čokoládou čo má v poličke a dnes mi na drzovku ani nechcel dať,že vraj som závislačka 😀 😀 😀 SOFINKA mala hnačky,bála som sa ,aby nemala salmonelu a ešte si aj buchla flašou od lucky do zuba a pritom si porezala ďasno a troškusi vychýlila predný zub.Chúďatko moje,ale už to vyzerá,že bude v pohode aj keď dnes zasa 5 krát kakala.Výsledky z výteru sa dozviem až v pondelok 😉