90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
11. jan 2012

@borabora666 trval 28 dni ale bola to katastrofa. mam k tomu aj knihu a jedla sa tam len varena zelenina.....no zeleninu a ovocie mozem kedykolvek ale toto co bolo, bola katastrofa.......
vsade som o tom citala,moja kadernicka mi to doporucila, ale nebolo to to prave pre mna 😝

cessy
11. jan 2012

@borabora666 prave pozeram ten planik delenej a presne takuto tabulku som mala aj ja kedysi 😅
aj pokracovanie toho detoxu malo byt delena strava

cessy
11. jan 2012

strana 1000 za nami ,uz 1001 😀

borabora666
11. jan 2012

@cessy no ja bysom len cistu zeleninu isto nedala..ani dva tyzdne

borabora666
11. jan 2012

@cessy no ja som teraz pozerala,ze ta tabulka je zle oskenovana,dneska ju oskenujem znova a ked chcete preposlem...neni vidno v mliecnej skupine ze je tam napisane mlieko ani syry

cessy
11. jan 2012

@borabora666 pre mna nemusis znovu skenovat, lebo ja ked som niekedy tuto dietu drzala, tak som mala normalne zozit a tam som si vsetko pisala a zbierala clanky o tej diete, takze ja ked pojdem k nasim, tak to tam pozriem, ale v podstate viem co je v ktorej skupine 😅
dakujem ti za ochotu, si zlata 😵

borabora666
11. jan 2012

@cessy no ja tiez viem v podstate,az na niektore veci..napriklad orechy bysom pichla k rostlinkam....a huby by som tiez nevedela kam dat,tak som rada,ze mam toto

cessy
11. jan 2012

@borabora666 tak to by som si aj ja musela pozriet, ale clovek sa do toho lahko dostane.
od kedy si na delenej??

cessy
11. jan 2012

inak uz druhy den mi chuti vyvar a po obede ho neako nezvladam, nemozem si ho dat dnes na veceru??? viem ze je pisane ze nim treba zapit obed, ale.... 😕

martina020202
11. jan 2012

@cessy no veru tak ako pises ta pani mi povedala ze nema samotnu prilohu nahodenu v kase nakoniec mi to dala ako hranolky za 0,75 centov asi osem kuskov uvarenych zemiackov ale co uz bola som hladna 🙂no veru na jednu porciu nam asi aj staci len z pol saliek uvarit

cessy
11. jan 2012

@martina020202 aj to si myslim ze bude vela, ides si to vecer robit???

1lubika
11. jan 2012

@borabora666 ahojko, mohla by si tú tabulku poslať aj mne ? 🙂 adr. l.lihocka@gmail.com. Dnes som mala neskorý obed - dusené masko s kap. šalátom a za tým ešte polievku. Bola som u lekára na ortop. no strašné - zabiješ tam celý deň - vyšet., rontgen, znovu vyšetr. Začala ma bolieť krčná chrbtica - takže rehabilit. a nejaké injekcie. 😢 Takže teraz musím ešte makať, aby som niečo stihla v robote. Večera polovičná. 🙂 .

martina020202
11. jan 2012

@cessy no uvidim ako sa mi bude chciet este niesom rozhodnuta ci si nedam len zemiaky a ty?

borabora666
11. jan 2012

@1lubika lubi poslem,ale chvilku vydrz...dam maleho spat a naskenujem to znova,lebo toto co som posielala babulkam,tak nejde dobre vidiet cela mliecna skupina......tak to musim znova naskenovat

@cessy ja oficialne len treti den....

borabora666
11. jan 2012

@1lubika LUBI,POSLALA SOM 😀

veronka2008
11. jan 2012

@borabora666 ahoj pošlem ti email a pošli to aj mne veronka2008@zoznam.sk dakujem

borabora666
11. jan 2012

@veronka2008 odoslane... 😉

cessy
11. jan 2012

@martina020202 ahoj, mne je neako tazko po dnesnom obede a to som mala len zemiaky varene v supke a hlavkovy salat ☹ ☹ ☹ , zjedla som toho asi za taky maly tanier, ale asi som to zjedla s chuti, lebo do teraz som najedena ☹ ☹ ☹
a ako s tym vyvarom, nevies??? mam tam este zemiacky, tak na veceru si dam tie, ale asi az okolo siestej 🙂

cessy
11. jan 2012

@borabora666 jak sme sa chytili, ze, na tu delenu, nakoniec vsetky skoncime tam 😵 😵 😵

cessy
11. jan 2012

@suezana uz si sa dlho neozvala, ako sa dari??? 😉

borabora666
11. jan 2012

@cessy no za to som nevedela ci tu mam este pisat.....ale tak ved dieta ako dieta nie???? ale moze sa najst taka babulka,co ma odtialto pozenie,kedze nedrzim 90dnovku 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝

cessy
11. jan 2012

@borabora666 nikto ta nepozenie........teda myslim, dieta jak dieta 😀 😀 😀

borabora666
11. jan 2012

@cessy no ved ja to tak tiez beriem a nikoho z vas nenahovaram na delenu,len ja som si to zosumarizovala a v zivote som drzala len tieto dve diety,z jedne sa mi dostavil jojoefekt,z druhej nie....akoze mam od tej doby aj roky navyse,ze..mozno budem mat jojoefekt aj z tej delenej,ale dufam,ze nie

cessy
11. jan 2012

@borabora666 treba vyskusat,kazdemu vyhovuje nieco ine.....

co mas na veceru???

borabora666
11. jan 2012

@cessy prave si robim poprve vyprazany syr bez vyprazania....na tanierik som si nachystala uz domacu calamadku od moji milovane svokry a struhany chren taktiez od nej......uz sa tesim,ked sa mi to dopecie......a kedze niesom leniva a zajtra chcem byt,tak si dusim kapustu na zajtra a este k tomu fliacky uvarim a bude na zajtra obed 😀

llumka
11. jan 2012

@borabora666 prosim ta posles aj mne lumka08@gmail.com dakujem

baby je tu teraz niekto? mam krizu,mam chut zjest vsetko, neviem ci mam vydrzat pomoooc

borabora666
11. jan 2012

@llumka lumi ja som tu....idem vecerat.....a idem ti to poslat nech citas

borabora666
11. jan 2012

mas to tam

cessy
11. jan 2012

@borabora666 este ze mame tie milovane svokry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
11. jan 2012

@llumka jasne ze mas vydrzat, ved chces byt krasna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵