90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
13. jan 2012

@veronka2008 tak aj tebe gratulujem 4 kg, krasne 😵 😵 😵

zeleninove ryzoto aj u mna vyhrava, milujem ho a asi si ho aj najblizsie spravim+hlavkovy salat, no a zas slintam 😕 😕 😀

anabelka83
13. jan 2012

ahojtee mozem sa k vam pridat? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 tiez som zacala ,zajtra mam 5 den 🙂 dnes to ovocie 😒 😒 😒 😒 ale dalo sa,tesim sa na zajtra 🙂

cessy
13. jan 2012

@anabelka83 jasne ze mozes, budeme len radi 😵 😵 😵

anabelka83
14. jan 2012

dobreeeee ranko 🙂 dnes mam na obed rybku,tak sa tesim 😉 popritom caj,caj caj 🙂

cessy
14. jan 2012

@anabelka83 dobre ranko.... 😵

ja som sa dnes vazila po 3 vitaminovom a mam -4,2 kg, jak sa tesiiiiim,juchuuuuu 😵 😵 😵 😵

ja este neviem co si budem robit na obedik 😕 , asi neaky salat???? alebo vajicka???? neako mi nic nechuti 😖

1lubika
14. jan 2012

@cessy tak gratula ktým kilám. 😵 😵
ja dnes vitamíny. Neviem či vydržím, lebo môj manžel si ide piecť peč. masko. Dúfam, že odolám ☹ ☹ a budem ho mať na zajtra. A zajtra bude aj výsledok váhy ☹ 😒 😅

cessy
14. jan 2012

@1lubika dakujem a verim ze si aj ty pekne schudla 😵

borabora666
14. jan 2012

@cessy krasny ubytok 😵 😵 😵 😵 gratulka.......ja mam od utorka 2,2 kg dole a tiez sa vytesujem 🙂

cessy
14. jan 2012

@borabora666 tiez krasne, len tak dalej, som rada ze si sem nakukla. 😵

borabora666
14. jan 2012

@cessy ja som vcera cely den nebola doma,tak som nekukala nikde..odisli sme rano o 7ej z domu a vratili sa o osmej vecer 😉

cessy
14. jan 2012

chystam si obedik, nakoniec budem mat spenatik a vajickom a ty?? aku mas dnes skupinu???
@borabora666

cessy
14. jan 2012

@martina020202 kde si ako sa dari??co budes obedovat??? 😅

awooojky
14. jan 2012

gratulujem ku kilečkám dole dievcatá.. my sme nemali váhu az vcera sme kupili tak ja mozem vahu porovnat az od vcerajska... inak krásne kilačká vam sli dole... my máme dnes rybku..inak manzel sa drzí ma prekvapil milo :D ja mam problém akurát s ranajkami.. mne je tak zle ked jem ráno to ovocie nenormálne ma spanuje.. ani jeden kus nemozem dojest... myslíte ze by som si mohla dat ráno nieco iné napr.. jednu mrkvu alebo neviem.....

anabelka83
14. jan 2012

@awooojky ahoj,ja som mala ten isty problem ovocie som jedla s nechotou ale som sa prinutila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a uz je to v pohode 🙂 ale podla mna si mozes aj nastruhat jablcko alebo mrkvu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aleo skus co ti choti hrozno hruska.... 😉

anabelka83
14. jan 2012

ja som mala na ranjky kiwi 🙂 ale take kysele boli,ako citron 😀 😀 😀 😀 😀 a na obed ma caka ta rybka mnam uz sa tesim 😉

awooojky
14. jan 2012

@anabelka83 ja mam ovocie velmi rada prvé dni pohode a vcera a dnes no des som myslela ze to skoncí niekde... strasne mi bolo nemohla vom vobec dojest... mam pocit ze mi ta sládká chut ovocia ráno vadí.. mus sa smial ze som tehotná lebo vtedy mi ráno bolo tak zle... no skusim este...uvidíme ako to pojde dalej

awooojky
14. jan 2012

@anabelka83 no ked píses kivi tie mi problém ráno nerobia...:D asi budem len na nich...D: kolký den mas dnes

borabora666
14. jan 2012

@cessy ja som si urobila kuraci salatik poprve,ale je to hrooozna mnamka,len som neodhadla mnozstvo,tak si dam bielkoviny asi tri dni zasebou 🙂

jania023
14. jan 2012

Ahojky ked mam dnes bieklkovinovy den mozem urobit kuracie mesko na mliecnej-kary omacke? 😕 alebo ziadne mlieko a muka?

1lubika
14. jan 2012

@cessy no neviem, uvidím zajtra.
Obed - zeleninkový šalát za mnou, doobeda som bola trošku hladná, ☹ ☹ tak pomohol rajčinový džús - že sa to ráta ako jedlo - ale neviem. Som v robote, tak dúfam, že mi to ubehne a nebudem cítiť hlad. 😢 Poháňa ma to dopredu, aby som aj ja sa držala, ked vy tak pekne zhadzujete kilá - ako keby to nebolo nič. Musíte byť hrdé na seba 😵 😵 . Ale dnes ráno som obliekla nohavice, ktoré mi boli stráááášne úzke a sú mi celkom v pohode. Tak dúfam, že budem aj ja zajtra taká rada ako vy 😅 😅 😅 😀 😀

anabelka83
14. jan 2012

@awooojky ja mam dnes 5 den 🙂 dufam ze to vydrzim,dnes grilujeme tak mi drzte palce nech to len ovoniam 😠 😠 😠 😠 😠 ale musim sa drzat 😉 😉 😉 😉 aaaaaaaaaaaaaaa pomooooc ale musiiiim 😉

cessy
14. jan 2012

@awooojky skus si na ranajky dat kiwi s bananom, to je super kombinacia, alebo postruhaj jablko a posyp skoricou, 😵

cessy
14. jan 2012

@borabora666 daj receptik, nech si aj mi v bielkovinov den pochutime 😝

borabora666
14. jan 2012

@cessy mojka ale ide tam aj mliecne aj masove...tak neviem ci k 90 dnovke je to dobre.....udusila som si v mikrovlnke polkila kuracich prs na kusky nakrajenych,zasypanych bylinkovou solou a gril korenim....
do misy som skrajala polovicu cinskej kapusty,tri paradajky,polovicu poru,a trikoloru hrubostenu papriku...z kazdej polku....uvarila som tri vajicka a na drobno je tam primiesala,udusene masko...pak som zamiesala dresing...dve lyzice tatarky,dva biele jogurty,trosku horcice a sol......hrozne mi to chuti

cessy
14. jan 2012

@borabora666 mnam to muselo byt dobrucke...ja si idem preave ohrievat spenatik 😵

cessy
14. jan 2012

vecera za mnou......teraz uz len caj a voda

halooooo kde ste vsetky chudnuce??????????????? 😀 😀 😀

1lubika
14. jan 2012

@cessy tu som. Akurát sa chystám večerať - od radosti neviem - 😖 či si dám tú rajčinovú šťavu, alebo nejaký šalátik - lebo ovocie na noc nechcem - nie je to dobré - obsahuje veľa cukru a potom máš veľa energie. ☹ Zajtra masko - hurá ..... 😝 😝 😝 . A rýchlo spať, aby žalúdok nepýtal to čo nemá.

rebeka1977
14. jan 2012

Ahojte.....tak dnesok v pohode, ranajky len kava - viac som akosi nestihla, obed zemiaky a brokolica, rajcina a jedna paprika, a vecera detto. Dnes som len menej pila, inak ok. Zajtra asi cestoviny. Po ovocnom dni dam vediet ako som na tom....

cessy
14. jan 2012

@1lubika vecer by sa ovocie ani nemalo, lebo sa spomaluje travenie a ovocie potom v zaludku kvasi 😕

anabelka83
14. jan 2012

ahojte 🙂 tak ja som odolala grilovanemu masku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to sme mali 2 navstevy 🙂 ale je mi to prednejsie ze schudnem,teda dufam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz uz len cajik a pojdem spat,zajtra asi tu falosnu jaternicu vyskusam 😉 dobru noc 😉