90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
23. feb 2012

Ahojte, tak ja mam dnes tiez ovocie. banan som uz zjedla a caj na chudnutie vypila.... 🙂
vecer zas zumba, tak sa tesim...lebo po vcerajsku mam zas neaku svalovicu, tak ju chcem trochu rozhybat 😒 😵

zanulienka
23. feb 2012

cafte,pijem vela tekutin,viac ako pred dietou,omnoho viac..moze byt,ze mozno kusok cokolady(inak cokoladu nemam velmi rada)asi cukrik mi pomoze

dajna11
23. feb 2012

@cessy ahoj....len som sem nakukla) a ty tu????vtedy si nedokončila že?

kacenka1983007
23. feb 2012

baby pijete tu vodu na raňajky čo sa píše?tu vodičku nalačno s medom a s jablčnym octom,ja som to skúšala dnes ráno,dala som doň trošku škorice,dúfam že zneho nebudem mat žaludočnu kyselinu 😒

1lubika
23. feb 2012

@kacenka1983007 ja pijem každé ráno hned po prebudení pohár citrónovej vody, ktorú si nachystám večer do džbánu a o 5 min. znovu pohár - asi tak 0,5 litra na raňajky. 🙂 Môžem povedať, že teraz to už robím automaticky. 😝 😝 Pri tejto diéte som sa naučila oveľa viac piť tekutín - predtým som menej. Teraz niekedy 2,5 l aj 3 l ked si to zrátam s čajmi a s vodou.

kacenka1983007
23. feb 2012

@1lubika aj ja pijem okrem kafé aj zeleny čaj aj na litre ale tu vodu s octom som teraz nedávala len dnes a nevadilo mi to nebolíma žaludok a čudujem sa že nie som hladná 🙂 😉 dnes mám ovocny deň a zjedla som doteraz pr mandariniek a 2 banány som taká heppy no ale čo bude u mami ked tam budem citit slaninku,klobásky šunku no dufam že vydržim 😀 😎 😵

cessy
23. feb 2012

@dajna11 nedokoncila, lebo neako v polovici juna sme boli na prvu dovolenku a tam som dodrziavat nechcela, aj ked by sa z takeho mnozstva jedla urcite dalo vzdy vybrat. no a potom leto...ovocie, melony, ze som sa celkom drzala, tak som ani nepokracovala.

cessy
23. feb 2012

@kacenka1983007 ja pijem vodu, prevarenu, teplu s citronom 😵

dajna11
23. feb 2012

@cessy ja som síce dokončila,len nejako som poplietla dátum tak som nevedomky skončila týžden do predu 😀 😀

cessy
23. feb 2012

@dajna11 😀 😀 😀
to neva.....ja zas neviem kedy mam mat vodovy....budem to musiet vypocitat..lebo fakt neviem 😀 😒 😠 😎

cessy
23. feb 2012

@dajna11 kolko si dala celkovo dole????

dajna11
23. feb 2012

@cessy no ja som si nejako nezapísala vtedy kedy som začala tak som iba tak tápala koedy končiť🙂...celkovo som dala dolu 12kg.potom sme sa sťahovali,muž šiel na mesiac a služobku,bola som sama na všetko takže šli dolu ešte 3kg.....bola som tak happy,len prišli vianoce a tie 3kg boli nazad a držia sa špinuchy 😀 😀 😀...ale tých 12 čo šlo dolu počas diety ostali,chvalabohu...kedy si znovu začala?n

cessy
23. feb 2012

@dajna11 zacala som po novom roku a zatial mam dole len 6 kg ☹ , ale pokracujem

dajna11
23. feb 2012

@cessy no ved to je kratučko...aj mne to šlo pomalinky....aj teraz občas by sa mi zišiel nejaký ovocný den len sa neviem k tomu dokopať...ešte pečieš tortičky?

cessy
23. feb 2012

@dajna11 ale zacala som aj so ZUMBOU tak dufam ze to pojde pomalicky pekne dole, ved do leta mam este neaky cas 😕 😕 😕

cessy
23. feb 2012

@dajna11 ano, ano peciem, ale uz pomenej od kedy chodim do prace..... stiham tak maximalne 2-3 na vikend

a ty ako??

dajna11
23. feb 2012

@cessy aj ja zumbujem,aspon vypadnem z domu na hodinku....ale vtedy som zumbovala viacej,teraz tak len raz týždenne lebo treba dochádzať a ked je večer tma nerada šoferujem,ale cez leto to bude lepšie...ved aj viacej pohybu bude. občas ťa mrknem na TOm či máš nejaké nové výtvory,lebo je to krása. ja sa snažím tvoriť,no nieje vela príležitostí,čo mi je škoda,ale tak snád.....raz...takže ty už zarezávaš v práci?no to veru potom už toho času je menej to hej...

cessy
23. feb 2012

@dajna11 no dufam ze mi pomoze aj ta zumba.....sice chodim z tade unavena, dufam ze sa dostavi aj ucinok

jeej mojko ja uz na TOM nedavam torticky, vzdy treba upravovat velkost fotky a to mi ide na nervy, tak davam uz len na FB.

ano pracujem od septembra 😅

cessy
23. feb 2012

dnes som si dala rajcinovu polievku na obed, spravila som moc zle????? mam ovocnickovy 😕 😕 😕 😒

mariannaz
23. feb 2012

@cessy no podľa toho, čo si do nej dala 😉

dajna11
23. feb 2012

@cessy tak toto mi ty robíš?🙂...aj mne to vadí že tam treba zmenšovať foto...no ak neva daj mi link na FB aby som sa kochala...preto som si myslela že nepečieš 😀 😀 ...mne zumba pomohla hlavne čo sa týka pásu a brucha...to som mala štíhlejšie a vytvarovanejšie.....ale to som chodila 3krát týždenne 😀

lorine1
23. feb 2012

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu, uz to budu 3 roky od porodu a ja som stale ako gula, neviem uz co mam robyt po porode mi ostalo 20kg naviac a neviem sa toho nijako zbavit, najhorsie je, ze mam dvojicky a energie nemam ani trosku, stale mam chut na sladke a tak..cvicit sa mi neda bo ked mam chvilu cas tak si ledva odpociniem.... pod stromcek som si kupila 28 dnovu dietu - knihu a skusala som , vydrzala som asi tyzden, ale vobec sa tie recepty nedali jest... prosim o radu ako funguje tato dieta a ci nahodou nemate nejaky jedalnicek ako vzor, chcem to skusit no nemam tolko casu aby som precitala celu diskusiu o 1044 stranach... strasne rada by som sa chcela s vami radit, ze co mam robit ak mam krizu, a ako to prebieha, proste psychicku oporu... pomozete mi? prosiiiim :/ mám 28 rokov 169cm a 76kg... moc dakujem... papa ☹

cessy
23. feb 2012

@mariannaz povarene paradajky pasirovane z COOP j.... trosicku soly+cukru.
tak robievam polievku mojmu malemu + jemu este cestovina

cessy
23. feb 2012

@dajna11 ja tiez chodim 3x za tyzden a tento tyzden stihnem ist 4x. tak sa tesim a dufam ze budem vidiet vysledok 😀 😀 😀

presne v oblasi pasa potrebujem pomoct 😕

cessy
23. feb 2012

@lorine1 jejda...ja som tiez skusala tu 28 dnovu a tiez som nevydrzala, lebo tie jedla boly fakt desne ☹ .

cessy
23. feb 2012

@lorine1 mas knizku 90 dnovej diety??? skusim ju pozriet ci ju mam a preposlem ti ju. ja som si ju kupila, lebo taka forma mne viac vyhovuje
ak ju nebudem mat, tak skus poprosit @mijadave, ta myslim ze ju preposielala neakej kočke

dajna11
23. feb 2012

@cessy no na to mi to pomohlo lebo dosť vrtíme bokmi a zadkom,inak tempo je pomalšie.pred tým som chodila k takým mladým kočkám ale to bol hotový maraton a to som skoro dušu vyplula....dcera tam nechcela chodiť,nestíhala.

cessy
23. feb 2012

@dajna11 no zo zaciatku som ani ja nestihala ale teraz uz v pohode a hlavne ma to bavi 😵

dajna11
23. feb 2012

@cessy no to je hlavné,inak ja som ani svalovku nemala vtedy pri tom hroznom tempe....ale nejako sme s kamoškou začali inde,kde aj bolo viacej ludí,bola lepšia atmoška.

mijadave
23. feb 2012

@lorine1 tu dietu, co si pisala nepoznam, tato je v pohode... ja som dost preberava v jedle, nezjem hocico, no toto som dokazala drzat, dnes som presne som na nej 45.den 😉 tiez som nikdy nedokazala dlho drzat dietu, nikdy som ju nedotiahla do konca... tu je ofotena knizka na stiahnutie... http://www.ulozto.sk/9797292/90-dnova-rozlisova... a na tejto stranke su fajnove receptiky k nej, len sa tam treba zaregistrovat... lebo nemusis jest presne tie recepty, staci dodrzovat striedanie dni a principy 😉 http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21drzim pasticky, tu sa navzajom motivujeme, povzbudzujeme, radime si a inspirujeme receptami 😉