90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacenka1983007
15. mar 2012

@ketrinn musíš mi napísat ten recept na tu buchtu vypadá tak mňamkyyyy 🤐

ketrinn
15. mar 2012

a mala si aky den xixi ,ved mne to stale dcera doma robi a tak som aj ja skusila dnes mam uhlohydraty tak som si ho urobila na veceru ,napisem ti recepr na face🙂dakujem mam tri ale ta najmensia to je len maznacik stymi vetsimi sa neda ked su v puberte xixi

ketrinn
15. mar 2012

@kacenka1983007 poslal som ti recept na facebook ,aj mam zdielane od segry z foto z receptou 😵

miskakyska
16. mar 2012

Čaute 90dňovky..baby keď jete 3krat s 3h.prestavku..napr.o osmej raňajky,o jedenastej obed a o druhej už večera ? 🙂 a potom? Mam z toho hrôzu,večer nič nejesť a pri pomysleni,že ma rano zas čaka ovocie mi je na nič..obdivujem tie čo vydržali bez prehrešku.

ketrinn
16. mar 2012

@kacenka1983007 vet to hej mne tiez lepsie chuti od muzicka ako ked sama navarim 😀 😀 a ty sa nemusis tak velmi zdrziavat mas vysku ako ja tusim a ja ked somm mala 64 kg tak mi hovorili ze som moc chuda 😀 ale u teba je problem asi z bruskom po porode vsak? 😨

ketrinn
16. mar 2012

@miskakyska ja som vydrzala az do stredy bez prehresku ale dojedla som po malej polievocku v restike ,bolo mi luto nechat na stole ked stala peniazky🙂a mala som uhlohyd, 😀 😀 ale myslim ze nieje velky vies co ja som tiez nemohla si zvyknut na rano ovocie ale asi je to dost podstatne ja rano vstanem vyijem pohar letnej vody z lyzicou cit.stavy potom o 9.ranajkujem pravidelne o tejto hodine ,obed si dam ked padne 12.00 😵 a veceru az o 4-5 poobede neskor uz len pijem caj harmancekovy 😀 jasne ze doobeda je velmi podstatne aby si pila co najviac ,nebola som nikdy hladna skor naliata 😀 vodou 😀 a teraz si zaludok zvykol v nedelu ma caka vodny den toho sa bojim najviac 😔 ale zvladnem ! zvladli aj ostne! 😕

ketrinn
16. mar 2012

@miskakyska obed musi byt po 12.00 aspon tak som citala a vecera neviem ja som si ju dala podla seba🙂nehybem sa doma sedim takze nevydavam vela energije🙂

miskakyska
16. mar 2012

..no veď to..čitala som aj ja,ale zakaždým píšu ináč,och..v robote aj keď sa snažím ten interval nejde vždy dodržať..Kati ďakujem..sama Katarína tu dietuje,som si všimla 🙂 dnes maš aký deň Katka?

ketrinn
16. mar 2012

dnes vytaminovy 🙂rano som dala pol grepu a teraz o 10.00 pomaranc o 12 si dam uz stavu paradajkovu a potom struhanu mrkvicku alebo salat ize v tento den mozu byt 2 hodinove prestavky ,ja to tak mam a schudla som super,len ten biel a sach den som nikdy nedavala k tomu krajec chleba ja ked som sa najedla zapila vyvarom bola som plna🙂 idem si urobit kavicku (tu som tiez nepila az vcera som zacala lebo mi nechutila nesladena a sacharin som dala a bolo mi na 😝 tak vcera som sa dozvedela ze med mozem tak som si dala z medom a to je uz popitne🙂

ketrinn
16. mar 2012

zenicky take male prehresky ani nevadia myslim zalezi aj kde pozera mesiacik a od stredy pozera doprava tak organizmus lepsie spracuva ,ked pozera dolava priberete aj z vody xixi

miskakyska
16. mar 2012

Na pizzu si nemožem dať ani olivy,keď som tu čítala,že ktosi zhrešil s kukuricou? :( ..hlava ma oootrasne bolí,asi z toľkej vody a vitamínov..si myslím 🙂 lebo u mňa bol pitný režim a vitamíny 0bodov..

zanulienka
16. mar 2012

cafte..ja obedujem okolo 14.00,ked sa najedia vsetcia a potom pokojne aj a,ak pravda mam co jest podla dna aky mam 😅 ,vecerujem okolo 20.00-do 21.00 ale aj to len jeden jogurt a cajik..

kacenka1983007
16. mar 2012

@ketrinn aj s bruškom aj stehnami a zadoček 🙂 ale už cvičím tak dúfam že to pojde dole,ale teraz som si všimla že stojím na váhe ☹ ☹ 😖

kacenka1983007
16. mar 2012

@ketrinn mám dost škaredé bruško,po chalanoch,boly dost veliky na to že som vysoká 160cm,vážily mi 3,96 a druhy 3,97 s dlžkou 52cm ešte sa smialy že ešte nemaly taku maminu čo by porodila za sebou dve rovnaké váhy a velkosti. 🙂

kacenka1983007
16. mar 2012

@miskakyska ahoj ja večeriam okolo tej 18 tej ale niekedy aj neskor večera by mala byt do tej 20 hodiny 🙂

kacenka1983007
16. mar 2012

@mijadave kde si moja?dufam že ti je už lepšie... ☹

zanulienka
16. mar 2012

@kacenka1983007 ja mam 3 deti,tiez boli okolo 4 kilecka...a chvalabohu,ze nemam ani strie...zadok mam malinky,aj stehna mam super,len plecia a ramena sa mi zdaju obrovske,ale to bude asi vlacenim deti..ved mala ma 16 kilov a este sa necha vlacit 😠

ketrinn
16. mar 2012

@miskakyska ize boli hlavicka ,to je len dobre to toxiny vychadzaju 😀 aj mna bolela ale asi cca 3 dni len vela pi nech idu prec 😵 myslela som ze k pici kukurica je ok!ci ne? ved to je tiez bud uhlohydrat alebo zelenina aspon ja tak myslim🙂

ketrinn
16. mar 2012

@zanulienka ja mam veceru o 4-5 poobede a potom len vodicka voda 😀 ale nie som hladna tak sa nestazujem 😎 uvarim si toho viac a dam do mrazaku do kelimkou a potom vyberam podla toho aky mam den 🙂aj vyvar z meskom supnem do mrazaku namrazim na tyzden 😀

ketrinn
16. mar 2012

kocky aku mate mienku vy na tuto dietu ,ja som teraz rozpravala z kamoskou co drzi uz 2 krat ale povedala mi ze aj ked skoncili (lebo drzali 3 sestry potom nabrali naspet uz nie tolo iba polovicu ale priberali ja som myslela ze uz potom nenaberiem co vy na to ?piste rada si precitam aj vase nazory na dietu hlavne ma zaujima ak ste ju uz raz skusali ci je to tak : ☹

ketrinn
16. mar 2012

@kacenka1983007 no co mija co si papala na obed?a ozaj ty mas toho valibuka este pri prsniku ved uz ma kolo 2 rockou nie?

sedmolinka
16. mar 2012

@ketrinn @1lubika ja som ju držala 3 mesiace pred rokom, začala som aj cvičiť a nakoniec sa podarilo zhodiť 16kg (z 80kg na 64kg) 🙂 Nedržala som ani udržiavačku po 90dd a tiež som aj prestala cvičiť(od augusta som nebola)..a to bola asi chyba, lebo do septembra som pribrala asi 3 kg, do vianoc 7kg a doteraz 10kg 😢 Najprv som začala v Januári, vydržala som asi 10 dní, neschudla som skoro nič, tak som sa na to vykašľala, lebo mala som pred sebou asi 5 osláv v priebehu mesiaca...a teraz som na 5 dni, cítim sa dobre, trochu na pobolieval žalúdok, ale to prestalo...hlavne nech idú dole čo najskôr tie kilá 🙂

kacenka1983007
16. mar 2012

@zanulienka no to ti zavidím 😉 ale ty dost cvičíš však?ja na to moc času nemám,maly mi zle spáva a ked je hore tak pri ňom sa nedá lebo namňa lezie a skáče na mňa tak čo už.ak mi zaspí večer vačšinou v noci vtedy som zvikla ale vtedu už na mňa príde hlad a radšej idem hájat aby som nejedla :(

zanulienka
16. mar 2012

@ketrinn ja si myslim,ze po tych 90 dnoch budes mat o polovicu stiahnuty zaludok a dvakrat si rozmyslis ci nieco zjes ked nemas hlad..aspon ja urcite a ako sportujem skoro kazdy den a v piatok aj dvakrat zbehnem do posilovne,tak sa budem snazit udrzat si svoju vahu..

zanulienka
16. mar 2012

@kacenka1983007 cvicim,ale spat nespim..mala ma tiez vkuse nieco,sme jej zobrali nocne kakavko,ale vkuse nieco a ako chodi do skolky,takze chyti kazdu sprostost..tuto noc napr.celu prevracala.ale cvicit aj tak mam chut ist,aspon sa tam preberiem,porozmyslam co budem varit...to je cas len premna 😵

kacenka1983007
16. mar 2012

@ketrinn no ten valibuk nie a nie od prsníka preč dnes mi pospal cely ch 5 minut a robí také nervy že ked ocino prišiel z roboty tak som mu dala malého a nechcem ho ani vydiet do 18 večera 😠 😖 ja si s nim neviem rady....ja už fakt neviem či som taká zlá matka alebo či on je taky zly no neviem,moj starší bol taky dobry no poklad a Petko no furt niečo vymyslí,čo som mala fialky v okne som bola rada že ako pekne mi kvitnu a on mi ich potrhal všetky aj s listami ☹ 😒

ketrinn
16. mar 2012

@sedmolinka drz sa tu s nami pokecas a nemysli na papanie xii

ketrinn
16. mar 2012

@kacenka1983007 mozno mu idu zuby xiix

miskakyska
16. mar 2012

@ketrinn juut si ma potešila 🙂 doparoma to som už musela byť riadne zatoxikovana...už aby bolo leto a čerstvá zeleninka a ovocie,lebo tie umeliny bez chuti čo teraz predávaju mi nejdu dolu krkom..p.s.SOM RADA,ŽE SOM VAS TU NAŠLA! jupííí :-d noo,už mi aj preskakuje od hladu

kacenka1983007
16. mar 2012

@zanulienka joj jak ti zavidím,odkedy sa maly narodil ,nebola som nikde ani na zabavu ani von niekde bez deti ba ked sa idem osprchovat stojí pri mne aby som mu neušla 😀 🙂 😀