90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
5. apr 2012

@ketrinn moja, tu je odkaz na edisk, tam som ulozila tu moju knizku pokracovacej dietky: http://www.edisk.cz/stahni/25044/Dalsich-90-dni... ked das stiahnut subor, vyskoci Ti tabulka a v pravom dolnom rohu daj Stahonout pomaly a potom Ti vyskoci, ze mas cakat tusim 21sekund a potom Ti to zacne stahovat 😉
ak by Ti to neslo, nasla som este jeden odkaz http://ulozto.cz/xDro6Ry/dalsich-90-dni-setton-rar

ketrinn
5. apr 2012

skusla som aj jeden aj druhy odkaz proste nacita stiahne a ked dam ulozit ulozi a ked ho otvorim napise mi ze chyba ,neviem co stym mam🙂 netrap sa ja sa tu budem kukat🙂 jedna mi na minibazari slubila poslat sitanutu za 4 e aj z postou ale uz sa potom neozvala .budem tu kukat alebo ak najdem niekde tu knizku na predaj lacnejsie tak si ju kupim

miskakyska
5. apr 2012

@ketrinn nemboj!..požičam z knižnice,preštudujem,pošlem do Zakamenného..preštuduješ,prefotíš a vrátime..hehe

ketrinn
5. apr 2012

@miskakyska u nas to nemaju v kniznici budes mat u mna ocko 😉 joj aka si zlata ,este dobry ludia nevymreli huraaaaaaa 😀 ,no rodacka som zo zakamenneho ale byvam v oravskej lesnej 🙂 dokazom si ty! 😵to by ma nenapadlo 🙂

miskakyska
5. apr 2012

@ketrinn no len sa neteš popredu,ešte neviem či majú aj 2ku 🙂 ale šak uvidíme..

30mamina3
5. apr 2012

ahojte...som tyžden po operacii žlčnika myslite že je pre mna tato dieta vhodna?mne sa zda že ano 🙂

ketrinn
5. apr 2012

@30mamina3 podla mna ano mastne sa tu nepapa ani sladkeho nie ani tazke vyprazane ,tak si myslim ze aj ano ,uvidime co povedia nase dievčatka ,pockaj na viac odpovedi🙂

30mamina3
5. apr 2012

@ketrinn niekedy davno som ju skušala,ale žial nevydržala som jednoducho som neodolala sladkemu a niekde pri 20dni som skončila...no teraz si myslim že by bolo fajn ju držat kedže aj tak musim držat dietu nesmiem papat všetko tak tato sa mi zda vhodna 🙂

ketrinn
5. apr 2012

@30mamina3 ok myslim ze ano ,ja som prvy mesiac ani olej nepouzivala len som vsetko dusila 🙂 tiez mam problemy z tlakom pod pravym rebrom myslim ze to je pankrac ,kavu som tiez vysadila a schudla som 8kg ale potom som dala uz po vodnom kavu aj med som zacala pouzivat aj olej ale akosi sa mi tie tlaky na pravej strane vracaju kupila som pangrolan je ok ked ho deriem ale ak nedam tabletku ku jedlu zase to citim🙂 asi budem musiet navstivit gastro 😝 ale nieje to z diety neboj ja som to mala uz pred touto dietou a ten mesiac sa mi to zlepsilo ale ako som zacala flakat a pit kavu tak sa mi to vracia a dokonca rozmyslam prestat zas z kavou ,lebo vaha uz 2-3 tyzdne stoji a budem musiet asi zas len dusit na zelen .bujone este dam tomu sancu ak nepomoze pojdem na gastro🙂viem ze kava nerobi dobre ani zlcniku ani pankracu 🙂

miskakyska
5. apr 2012

@ketrinn hlavne káva nalačno..kt.píjavam už roky,že Kati?..a veru ma popicháva pod rebrami...ale na diétu nemá žiadny vplyv,či?

miskakyska
5. apr 2012

@30mamina3 ahoj...zvládneš ju!..keď ju zvládam zatiaľ ja..taká pažravá,bez pevnej vôle..tak ju zvládnu všetky...a prajem skoré uzdravenie! :o)

ketrinn
5. apr 2012

@miskakyska no myslim ze na dietu ako taku nema kava zly vpliv ale ,aak ma niekto problemy z pecenou ,zlcnikom alebo pankracom ako ja🙂 kavu by nemal lebo si skodi🙂na gastre pred pol rokom mi doktor hovoril aby som kavu nepila ,nie kazdemu robi dobre🙂 aj ked sa priznam ked som zacala dietovat sla som na zachod za 4 dni až a ked som po mesiaci nasadila zas kavu do jedalnicka tak som zacala chodik normalne na nieco ma dobry vplyv a na nieco nie🙂 ale bez kavy bolo najhorsie lubim kavu🙂 a tazko mi bolo ten mesiac ale teraz asi zas prestanem ,lebo sa bojim ist na gastro zas mi bude davat hadicu a to nechcem 😝

ketrinn
5. apr 2012

@miskakyska aj tak moja radsej ,si daj po jedle kavu ,ja som tiez pijavala na lacno a prave tak ma to chytilo 🙂 ,prvy krat a teraz sa stale vracia ☹ uz ked ju vypijem tak poobede 😉

miskakyska
5. apr 2012

:((( robievate fúkane kokosové rožky??...ja som ich robila prvý a posledný krát..som nevedela či sa mám smiať,či plakať,keď som ich vybrala z rúry...

miskakyska
5. apr 2012

@kacenka1983007 Katulíík,kde si nám ostala..?

miskakyska
5. apr 2012

@limoncino ahoj..si to vzdala?

ketrinn
6. apr 2012

@miskakyska xixiiix aspon boli jedle 😀 ?

ketrinn
6. apr 2012

@miskakyska vsak aj ja som jej uz pisala cez skipe lebo mi tu chyba ☹

miskakyska
6. apr 2012

@ketrinn no praveže neboli...som bola rada,že som to ogebala z formičiek :o) Kati včera si išla zavčasu do hajan? :o) ..bolo tu pusto...

mija777
6. apr 2012

Ahojte,môžem sa na vás obrátiť s jednou otázkou?Neviete mi náhodou niektorá popísať tak zbežne,ako prebieha tá pokračovacia diéta (myslím tých ďalších 90dní)?Aký má systém?Táto má opakujúce sa 4dni,tá pokračovacia sa v čom líši,viete mi niekto poradiť?

miskakyska
6. apr 2012

@mija777 ahoj..tak tá ma zatiaľ veru osobne netrápi :o) neviem,či túto dobojujem do konca..veeeru

mija777
6. apr 2012

@miskakyska Ďakujem za odpoveď,každopádne držím palce 🙂
A niekto kto s ňou úspešne končí a mal by záujem pokračovať...? 😕

ketrinn
6. apr 2012

@miskakyska no moja mužicek mi prisiel z prace po 10 dnoch tak som sa mu musela venovat 🙂 teraz sviatky neviem neviem ci budem stihat aj tukat ,ale urcite tu odskocim nakuk a odpisat 😎

kaul
6. apr 2012

neviete mi poradit, do kt. dna patri soja? myslim tym, sojove platky, granulat a tak. dakujem

miskakyska
7. apr 2012

@kaul ahoj..soja=škroby :o)

mattahari
7. apr 2012

@mija777 Ahoj, ja som skoncila uspesne prvych 90 dni 🙂 Chystam sa aj napisat, ako som vlastne dopadla, len nestiiiham... A celkom by som aj rada pokracovat, hoci uz nie tak prisne, ale uz pred zopar prispevkami bol hodeny link na pokracovaciu dietu, myslim od @mijadave , ja som si uz aj stiahla, ale este som nestihla precitat 🙂 Tak po sviatkoch sa ozvem 🙂

http://ulozto.cz/xDro6Ry/dalsich-90-dni-setton-rar

http://www.edisk.cz/stahni/25044/Dalsich-90-dni...

Asi to bude ono...

ketrinn
8. apr 2012

Krasne ranko prajem ženicky ,vela pohody v tychto krasnych velkonocnych sviatkoch vela lasky a rodinneho porozumenia kupacov,vodky a vodičky 🙂 ♥♥♥

kacenka1983007
8. apr 2012

ahjte žienky,tak som sa tu dostala konečne,a dietu som pred sviatkami odložila do kufra 😀 ale po sviatkach si ju rozbalím 😎 😀 no boli sme u babky a maly mi začal teplotovat takže nemala som čas na net a teraz máme problémi aj s partnerovou ex tak to tu nemám veselo a nepotrebujem ani dietu lebo neviem prehltnut ani omrvinku od nervov 😠 😢 ☹

kacenka1983007
8. apr 2012

inak mi stráááášne chíbate 😨 a dieta tiež,som zvedavá po sviatkoch na tu váhu,no rozmyšlam že si po nej dám vodu alebo o tie dni si spravím dlhšiu dietu no neviem,je mi tu s vami doooobre,posielam Vám ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ každej jednej.... 😉 🙂 😵

mijadave
9. apr 2012

ahojte dievcata, len na skok, uz sme naspat v civilizacii 😉
a vsetkym Vam prajem krasny zvysok velkonocnych sviatkov 😉 vecer Vas docitam 😉