90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoya1
15. apr 2012

Tak ja už mám na zajtra uvarené kuracie mäsko + vývar. Zeleninový šalát som kúpila v Tescu - akýsi Fit mix - ešte naň spravím zálievku z octu a oleja a hor sa do chudnutia. Ešte sa ideme s manželom povážiť a pomerať aby som si to zapísala do knižky a potom už začína boj s prírodou 😀 Ešte poraďte niečo na škrobový deň, keďže ja segedínsku polievku ako je písané v knižke určite jesť nebudem - fuj to sa fakt neprinútim. Dajte nejaký typ. A na III. deň je tam písaná pizza - piekli ste ju niektorá???? Dá sa to aj zjesť? Bez šunky si pizzu fakt neviem predstaviť 😒

ketrinn
15. apr 2012

@zoya1 v skrobovy den segedinsky? nepomylila si sa segedinsky je kapusta z mesom u nas to je bielkovinovy 😀 😀 skrobovy den rizoto hubove,zeleninove,zemiaky dudsene na cibulke z rascou,fliacky z kapustou,cestoviny musia byt bezvajecne napr coop jednota🙂,zemiaky v alobale daj cibulku ,rascu ,por paradajku papriku proste co mas ,pouzivaj 2 lyz oleja nie viac a najlepsie dus na zelen bujone ja som tak robila prvy mesiac a namiesto octu pouzivaj citron ,med sol pepr na zalievku ak budes robit zeleninove salatiky je to zdravsie 😵 alebo spagety z paradajkovou omackou,zemiaky v supke plnene z sampionmy na pore 😀 😀

ketrinn
15. apr 2012

@zoya1 ku vsetkemu zeleninovy salatik alebo dusenu zeleninku aj mrazena moze .ja piccu robim klasika kysnute potriem kecupom posipem korenim ,naukladam este paradajky nahusto papriku ,sampiony ,cibulku,troska posolim a dam este kukuricu po upeceni natriem kraje cesnakom natretym v oleji a troske soli,ale

ketrinn
15. apr 2012

@zoya1 soory cestoviny si pridaj k uhlohydratovemu dnu,pisem pisem a potom citam 😀 😀 cestoviny su uhlohydraty

ketrinn
15. apr 2012

akurat som precitala dobry recept skusim a dam vediet,plnena paprika ovsenymi vlockami som zvedava 😀
2 stredne veľké papriky, 1 paradajka, 1 šálka ovsených vločiek, soľ, korenie1 ČL  petržlenovej vňate, 1 PL bazalky, 1 PL paradajkového pretlaku, šťava z ½ citróna, 0,5 l vody, zeleninový bujón, 2 bobkové listy, umelé sladidlo,

Ovsené vločky zalejte horúcou vodou a nechajte stáť 15 minút. Nakrájajte paradajku, zmiešajte s vyžmýkanými vločkami, pridajte koreniny, bylinky, pokvapkajte citrónom, dochuťte. Papriku naplňte. Urobte paradajkovú omáčku zo zeleninovej kocky, vody a paradajkového pretlaku. Oslaďte, pridajte bobkový list a trochu soli. Papriky vložte do omáčky a varte asi pol hodiny.

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn Kati tie zemky v šupke ako plníš šampionmi?

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska uvarim zemiaciky v supke vydlubem stred dam do misky a udusim na zel bujone sampiony + cibulka +por ale len 5 minut okorenim pridam mozes pridat vseliake korenie ake chces ja som minule nic nemala len na mlete meso korenie a aj tak to bolo mnam,nechas schladit potom sup ku tym vydlabanim zemiackom rozmiesaj pridaj zeleny petrzlen alebo zelenu bazalku mylsim cerstvu ,dnes mi to akosi nemysli 😲 😲 dak do alobalu naukladaj alebo na mastny papier a sup do rury dietne 🙂 k tomu salatik

miskakyska
15. apr 2012

Dneska padla za obeť ovca z bielej čokolady,ktora sa na mňa vyškierala z kredenca od veľkej noci,.. :o)) aspoň sa na ňu nepráši zbytočne

miskakyska
15. apr 2012

Díky..oprobujem

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska dnes mas uhlohydrati tak maskrtis? mnam aj ja by som si dala keby ma netrapil ten pankrac ,joj ☹
este vydrzim do buduceho tyzdna a potom sa pridam naspet k vam 🙂 dnes som mala mat vitam ele co ked mi nerobi dobre ovocie dala som bielkoviny,rano som skusila pol mandarinky a hned som letela na wc 😀 takze este neprima telo ovocie tak som pokracovala polievockou a kusom prsiciek aj na obed aj na veceru a vela koren zeleninky z polievocky 🙂zajtra dam zas kasu zemiakovu a uhorkovi salatik bez zrniecok a supky 🙂

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn nemam uhľohydraty..mám vitamíny :o)) teraz máme rovnako po tej vode..spomínaš?

ketrinn
15. apr 2012

kde je naša tretia katuška je mi za nou smutno ☹ ☹ ☹

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska aha aha ja som musela dat bielkoviny ☹ este mi to nechce prijat to ovocicko a zeleniny mam vyse hlavy 😒
oriesky nemozem tak som nasadila aj b komplex + magneziove tablety aby mi nic nechybalo len neviem ako mam urobit stym vodovym 18? porad mam si ho dat ci posunut o tyzden ked budem zdrava?

miskakyska
15. apr 2012
miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn sme včera piekli opreteky nevieš? :o) pekne sa lieč!!

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska ja som piekla 😀 😀 pre deti ja som si dala ovsene vlocky z medikom 🙂 aj na obed aj na veceru ,pernika som nelizla bala by som sa,je tam kakao a cokopoleva mastna tak som neryskovala ,sem tam mi pripomen ja tu pamet vseliaku ako mam tu stitku vsetko zapisujem do notesa ako blbec xixi

zoya1
15. apr 2012

@ketrinn Nie nepomýlila som sa, na deň číslo II. - čiže škrobový mám v knihe napísaný recept - segedínska polievka - mäso tam nie je len kapusta a plno zeleniny - proste nič pre mňa 😎

zoya1
15. apr 2012

@ketrinn A zemiakovú kašu robíte asi bez masla a mlieka, že?????

ketrinn
15. apr 2012

@zoya1 jaj tak to by som nazvala že zeleninova polievka alebo kapustova a nie segedinska xixi mas aj knihu?
ja rada skusam vselico tak najblizsie skusim tu plnemu papriku a dam vediet teraz troska dietim inac lebo ma chytil pankrac ale drzim sa troska dni len ovocie nemozem prehana ma z neho tak tyzden musim daku prisnu dietu len 1 prsia z vyvarom,2 den kašu ,3den vlocky z medom atd 🙂

ketrinn
15. apr 2012

@zoya1 ja si davam mlieko ale sojove suche rozrobim vo horucej vode a sol +veto strasne mi to chuti ked urobim salatik paradajka paprika ,cibulka,uhorka mnam ! musim skusit zo zel vyvyrom rozmixovat ,ake to bude hm... pametam ze doma sme normalne ako deti pridavali do kase polievkovy vyvar,tak mozno ze by to sšlo

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn no mi vrav..moja pamäť-no coment! ja mám riadneho HOSIPA :o))

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska xixixixixix takže som rada ze niesom sama 😀 😀 😎

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn katulik nas len šmiruje asi :o)

ketrinn
15. apr 2012

@miskakyska nemyslim asi je len zapnuta uz som jej pisala a neodpoveda ☹

miskakyska
15. apr 2012

@ketrinn no tak asi kašle na staré korčule :o)))

viera22
15. apr 2012

@ketrinn pááánečku tak ty si toho dosť poradila na škrobový deň..........no len raďte ja budem odkukávať heh knižku nemámlen prefotenú aj to zle ale viem čo kedy môžem a recepty sa nejak spravia

viera22
15. apr 2012

no babulky konečne mám na vás viacej času......dočítané.....no sa musím priznať dnes blbý deň len som chodila a hľadala čo do seba dať kto vie prečo tak som rdšej šla pofajčiť čo nie som nejaký fajčiar max. dve denne a dnes skoro každú chvíľu cítila som sa dnes tak nafuknutá že až aspoň mi to fajčenie pomohla k jednej veci už sa nafúknutá necítim heh...len škoda že to škodí čo už no mm som sľúbila že prestanem kto vie kedy to bude heh...... 😉

ketrinn
15. apr 2012

@viera22 ,ja som tiez pred touto dietkou bola nafuknuta ako keby som bola v 5 mesiacia aked som zacala dietovat tak ok netreba ani activie 😀 😀 😀

viera22
15. apr 2012

@ketrinn no len ja som už začala dietovať a som nejaka nafuknuta kto vie prečo ....juj uvidíme čo to bude....... 😉 😉

zoya1
15. apr 2012

@ketrinn No mám knihu, poslala mi ju už dávno mailom jedna kočka z modrého koníka myslím že vtedy tu ešte bola téma 90-ka I. časť 😎 takže to bolo už veeeeeľmi dávno. Ak niekto má záujem pošlite mailové adresy a ja vám to prepošlem 😉