90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
15. apr 2012

@ketrinn my mame madarov za rohom,aj na nakupy zvykneme k nim chodievat.

sajmonkaf
15. apr 2012

@zoya1 ja by som si prosila,posielam do IP mail.

sajmonkaf
15. apr 2012

baby,ako často sa vážite?je to jedno?alebo až po vode?niekde som čitala,že sa nema pri diete často,ale neviem presne pri ktorej to bolo...

viera22
15. apr 2012

@sajmonkaf no ja neviem ako často by sa malo ale ja nevidržím sa neodvážiť každé ráno ...... som tym posadnutá doslova aj cez deň sem tam na váhu vyleziem asi by som mala váhu niekde založiť aby som ju nemala poruke...... 😀

lubinka26
15. apr 2012

ahojte. ja zacinam od zajtra tuto 90dnovku a to po prvykrat 🙂 knizku mi uz davnejsie mamina kupila, ale nie a nie zacat. akonahle budem mat trosku casu, precitam si aspon par stran dozadu, nech vychytam nejake grify 🙂 tak do schudnutia, priatelia 🙂

mattahari
15. apr 2012

Ahojte, pozeram, ze odkedy som zacala s dietkou (9.1.) tak v tejto diskusii pribudla uz asi tretia ? partia zienok, ktore sa odvazne pustili do boja s kileckami. Drzim vam baby vsetkym palce, nenechajte sa odradit ani svojim okolim, ani svojou nie vzdy pevnou vôlou - to pisem aj podla seba - a uz vobec nie "nezainteresovanymi hlasmi zvonka" ktore tu sem-tam otravuju vzduch 🙂 Ja som uz s 90-dnovkou skoncila na Velky piatok. Veeelmi mi pomohla, zhodila som 11,5kg, co som ani necakala, este zo 2-3 by sa zislo do leta a budem spokojna... Co je ale dolezite, ozaj sa mi zmenil sposob stravovania a kym som sa predtym tesila, kedy si uz dam na ranajky cerstvy chlebik, ci rozok, teraz ma ani nepotiahne a nadalej si vychutnavam ovocie. Dietu som sice nedodrziavala na 100% a ako pise @1lubika boli aj mnohe prehresky, ale nie typu "pol plechu kolacov" ale skor take zobkanie a aj ovocie navyse vecer 🙂 Boli aj nejake oslavy, zimna dovolenka a plesy, ale dalo sa dodrzat aspon vramci dovolenych potravin.
Velka noc bola takou skuskou, kedy som si velmi nevedela odopriet tie dobroty, ale ked mi zacalo byt po jednej z tych miesanic zle, tak som sa pekne vratila ku kamoske dietke a teraz sa snazim pokracovat dasimi 90-dnami. OZAJ TO STOJI ZA TO. Drzte sa, podporujte sa, radte si, stazujte sa navzajom, ide to lepsie ked v tom nie ste same. Papa ... 😉 😉 😉

mijadave
16. apr 2012

dobre ranko kocky, ja tu dnes asi nebudem, idem do novej prace, mam z toho zmiesane pocity 😉 drzte pasticky 😉 pekny dnik Vam vsetkym prajem 😉

ketrinn
16. apr 2012

@sajmonkaf ja tie z som na vahe stale 😀 3 tyzdne to stalo a teraz sa pohlo konečne 😵 ale vazim sa vzdy na hladno rano ked videm s postele 🙂 tej olej je znacky solio,
@lubinka26 nech sa ti dari,pevna vola moja to je zaklad 🙂 takze vela pevnej vole! 🙂
@mijadave drzim pestičky ,nech straviš prijemny dnik!!!!v novej pracicke. 😎

zoya1
16. apr 2012

Tak ja som práve zbaštila pomaranče, ale mám taký pocit, že 1 stačil a nie zožrať rovno 2. Nie je mi veľmi dobre. A dala by som si kávu, ale tú nedokážem vypiť bez mlieka. Bude troška mlieka v káve veľký prehrešok ?????

halit13
16. apr 2012

@zoya1 ĎAKUJEEEEM

zoya1
16. apr 2012

Aj ja tebe za kurz informatiky 😀

1lubika
16. apr 2012

@mijadave aj ja prajem krásny a dobrý začiatok v novej práci, nech sa ti darí a nech si spokojná po všetkých stránkach 🙂 🙂
@mattahari ja som sa tiež rozhodla, že trochu pozvolním ale aj ja sa znovu dám na 90 dňovku. Nejaký 1-2 týždne oddych - nebudem presne dodržiavať tie 4 dni, ale hlavne nemiešam potraviny 😝 😝 . A potom aj ja budem pokračovať. Veľa známych mi hovorí, že ako dobre som schudla - i ked váha je len 7kg. 🙂
Sem-tam si vás babenky popozerám a držkajte sa. Mne to veľmi pomohlo tieto debaty.Ked som bola sama na seba naštvaná, že to akosi nejde, tak som sa tu ukludnila a držala dietku dalej. A hlavne, cítim sa veľmi dobre. 🙂 🙂

viera22
16. apr 2012

ahojte mám jednú otázočku neviem do akej skupiny patrí sója poraďte ďakujem........ 🙂

miskakyska
16. apr 2012

@viera22 škroby

viera22
16. apr 2012

@miskakyska som si myslela ..... ale veľmi pekne ďakujem....neviem či som slepá ale na nete na stránke ohľadom 90 DD nie je rozpis jedál čo do čoho patrí a knihu nemám tak mám smolu heh

lubinka26
16. apr 2012

@ketrinn dakujem krasne. no uz som parkrat pekne schudla, ale 90dnovku som este nedrzala. kedze kojim, nechcem ist na to drasticky ako volakedy 😖

no tak dnes som ranajky prespala, vstali sme o pol 11tej. krpatej som urobila prazenicu z jedneho vajicka, postruhala na nu syr a kedze vela nezjedla a ja som mala necakanu navstevu, tak som to po nej dojedla ako obed. dufam ze je to ok. pred chvilkou som vypila kavu a na veceru sa chystam dat prazenicu, ale aspon z 2 vajicok a uhorku. moze byt?

zajtra na ranajky sa chystam na 2 jablcka, obed varene zemiaky s hraskom, vecera to iste, ale polovica. co si este mozem dat v tento den?

dakujem

sajmonkaf
16. apr 2012

zajtra mam vitaminky,a píše sa že možem semienka a oriešky...to sa berie tiež ako porcia alebo si môžem v priebehu dna "zobnuť" aj mimo jedla?

sajmonkaf
16. apr 2012

@lubinka26 tak sa drž,ja mam dnes 3.den,da sa to celkom v pohode zvladnut,zatial,tak som zvedav o taky týžden...

sajmonkaf
16. apr 2012

@lubinka26 k obedu zeleninkový šalat,chlebik a vývar.k večeri šalatik,ale už bez chleba a vývaru.

sajmonkaf
16. apr 2012

@lubinka26 ale ak mas dost,možes chlieb vynechat,ja som tiež nejedla,a ani vyvar som nepila.bola som na prekvapenie plná.Snažim sa vela pit,tak asi to bude aj tým.tiež sa všetko ešte len učím.

sajmonkaf
16. apr 2012

@mattahari taketo slová vždy potešia,aj ty sa drž🙂

miskakyska
16. apr 2012

Ahojte...konečne z práce doma..ani ranajky som nestihla,obed cotage s celoz.rožkom,večeru tiež už mam za sebou,že tresku a 2 rožky..no debil som..ale rožky po 34dňoch teda zapasovali,to Vam poviem kočky..

lubinka26
16. apr 2012

@sajmonkaf no vyvar u mna nehrozi a chlieb si dam maximalne k obedu, vecer uz nie. dakujem

chcem sa opytat, ci si dnes mozem dat mlieko.

a zajtra co si este mozem dat? to bude asi malo ze ranajky 2jablka, obed zemiaky s hraskom a vecera to iste 😖

sotia
16. apr 2012

Baby, môžem sa k vám pridať?ja som dnes začala dietovať, dúfam, že vydržím....

lubinka26
16. apr 2012

@sotia jeeej, super. aj ja som dnes zacala. tesim sa, ze niekto bude mat rovnake dni ako ja 🙂 co mas na plane zajtra, pozajtra a tak? 😀

prepacte, ale ja budem mat strasne vela otazok 😅

ked budem mat vitaminovi den, teda budem jest len ovocie? kolko toho mozem zjest a ako casto? mam knihu, ale mne sa nechce podla toho varit 😒 a uz vobec jest. ja si to chcem prisposobit podla toho, na com mam chut a co mam doma.

ketrinn
16. apr 2012

@lubinka26 ok mozes dat zemiacky na rozne sposoby aj udusiit na kmine a podlievaj si to zeleninovym bujonom je to chutnejsie a hrasok hm ..... nechutilo mi to skusala som radsej kasu + zelene struky z cesnakom mnam ja som si to robila tak super .alebo dusene zemiaky zo zeleninkou cibulka,rasca ,zemiaky mrkva na kocky ,trosku petrzlenovej vnate ,vegeta🙂 prazenica je ok zo zeleninkou,pises ze nemozes vyvyr to myslis klasika bujon? alebo vyvyr ako domaci z trupou? ccccccccci? bujon tiez nemusim ale dam si polievku navarim si z prs polievku vies aka je mnam neni vobec mastna! a ked das zeleninu tak super chutna lepsia ako z trupou 🙂 ja oblubujem aj polievku dam zemiacky na kocky hrst mrazenej zeleniny pod svieckovu ,kocka bujona ak varis len liter staci 1/2 kocky kmin majoran na koniec a lyzicka flory ked dovaris alebo ramy potom troska prestuchaj stuchacom na zemiaky a bude mat aj mala papu 🙂 alebo zahusti zemiackom tretym 😉

ketrinn
16. apr 2012

@lubinka26 mliecko mozes v bielkovinove nemalo by sa miesat ale potrebujes mat z niecoho mliecko ked kojis 🙂 a ked budes zajtra mat mozes pit sojove ,ryzove alebo pohankove ak mas rada soju tak si urob paprikas zo sojovych kociek alebo gulas k zemiackom 🙂 to sa mi paci ja tiez nehladam recepty ja varim co da chladnicka a spajza a vela vymislam 🙂nove jedla

lubinka26
16. apr 2012

@ketrinn jeeej, super. no u mna je problem, ze nie som na polievky a moja mala tak isto. prave vstala, vecer pridem. zatial ahojte 😎

ketrinn
16. apr 2012

@lubinka26 joj skoda z polievocky je aj kvalitnejsie mliecko ale da sa aj bez 🙂
@sajmonkaf hm ja som davku 100g to je asi ten sacok rozdelila na 4 casti a zobkala som v priebehu dna ked ma chytil hlad neviem ako robili osttne ,cakaj na radu aj od nich ,mozno poradia v akom case ja som cas v tento den nedodrziavala co sa tyka orieskou 🙂

sotia
16. apr 2012

@lubinka26 no zatiaľ pojdem asi podľa tej knihy, kým sa do toho nedostanem...neviem, v ten vitamínový deň sa môže jesť trebárs doobeda ovocie a poobede, resp. na večeru zelenina?Je množstvo tej zeleniny obmedzené?