90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoya1
18. apr 2012

A zatra vitamínový deň. Ako ste to zvládli????? Neviem si predstaviť byť celý deň len na ovocí, ale hádam to nejak zvládneme 😅

1lubika
18. apr 2012

ja sa tu ozvem len sem-tam, nedá mi to, lebo som tu bývala často a normálne mi to chýba.
@sajmonkaf
@ketrinn k tým konfekčným veľkostiam. Ja som tiež nosila 48 - 46. Ale v sobotu som robila taký menší poriadok - tak som triedila - hlavne nohavice - tie sú mi strašne veľké okolo pásu a stehien - i ked som ja veľa neschudla ☹ ☹ takých 7 kg. Ale na bokoch to mám asi tak 6cm, na páse 4 cm a tiež okolo stehien 4 cm. Ale pred takými 3 rokmi som mala stehná stráááášnééé a tiež boky. Takže ja od vtedy sa snažím schudnúť. Hned 1. polrok som šla dobre dole - takých 10 kg a to len úpravou stravy a cvičením a bez nejakej diety. 🙂 🙂 Ale potom to zastalo a nie a nie dať dole viac kíl 😠 😠 Až tohto roku som sa dala na túto dietu a som naozaj spokojná 😀 😀 Teším sa, že aj vy takto budete o 3 mesiace písať. 😵 😵 Síce by som išla ešte dole, ale dám si pauzu trošku. 😖 Je to radosť, ked vás niekto stretne a povie, ako dobre som dala kg dole. A hlavne si všimne taký, čo vás nevidel 3 mesiace. Aj teraz sa mi to stalo. 🙂 🙂 Takže kočky držím palce a chudnite s radosťou.

ketrinn
18. apr 2012

@zoya1 moja moze si dat aj 2 kusky + coko 🙂,ja som tiez robila tu pizzu ale som husto nakladla paradajok aby bola stavnata a ozaj je pisana aj kukurica?
@sajmonkaf joj to asi nebude ale uspokojis sa aj ked pojde 10dole ja sa citim super ahlavne ma prestali tak strasne boliet klby ,som ako rybicka,len keby nie ten pankrac

ketrinn
18. apr 2012

@1lubika to mi hovor ,strašne to potesi ,mna ked niekto vidi po dlhsom case tak ma hned chvali ze som fajne schudla atd .az mi zilky hraju od stastia xixi to je fajn pocit ,len do boja 🙂

sajmonkaf
18. apr 2012

@1lubika
@ketrinn no ved sa na to teším,ked ma niekto po dlhšom čase uvidi,ako zareaguje. 😀 😀 😀

sajmonkaf
18. apr 2012

@zoya1 ja som mala včera...rano som dala sušene slivky namočene vo vode,predtym som tu stavu z nich vypila,desiata jablko,obed ananasovy kompot,olovrant trocha slneč.semienok a večera 2 pomaranče.poobede som sa strašne sýta citila,možno som ani nemusela večerat.VEEEELA som pila,viac ako po ine dni.

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn inak aj mna boleli klby,už teraz sa citim lepšie,tak lahšie a nie som furt unavena.

viera22
18. apr 2012

@sajmonkaf tak to áno už som ani nedúfala že niečo pôjde dolu keby aj len zopár deka ale mne nič až dnes ráno teším teším

sajmonkaf
18. apr 2012

@viera22 ja sa aj tak trošku lahšie citim.neboj pojde to,a ty ešte aj cvičiš,takže dalšie plus pre teba 😉 😉 😉

sajmonkaf
18. apr 2012

no idem si obed nachystat,zatial sa majte,snad sa večer dostanem na net,tešim sa na Vas! 🙂

ketrinn
18. apr 2012

prajem pekny slnecny den ,ja tiez idem dovarit popratat atd.dobehnem az ku veceru zatial pap

zoya1
18. apr 2012

@ketrinn Nie kukurica tam nie je, paradajky, paprika a šampiony 😉

sotia
18. apr 2012

Kočky, v knihe je kukurica písaná v škrobovom dni

viera22
18. apr 2012

tak ja dnes na obedik dusená kapustička červená a kuracinka.....no kým sa do dovarí dám si vývarik lebo hlad sa ozíva raňajky bolo jedno jabĺčko lebo som viac nestihala.........ja sa ozvem až zajtra idme k rodičom treba mi dcérke topánočky ešte dokúpiť na svadbu lebo na budúci víkend idem som zvedava ako to zvládnem tam dodržiavať heh

sotia
18. apr 2012

@viera22 jeeej, tak dobrú zábavu a pevnú vôľu xixixix

viera22
18. apr 2012

tak ja dnes na obedik dusená kapustička červená a kuracinka.....no kým sa do dovarí dám si vývarik lebo hlad sa ozíva raňajky bolo jedno jabĺčko lebo som viac nestihala.........ja sa ozvem až zajtra idme k rodičom treba mi dcérke topánočky ešte dokúpiť na svadbu lebo na budúci víkend idem som zvedava ako to zvládnem tam dodržiavať heh

viera22
18. apr 2012

@sotia ďakujem....no hlavne tú pevnú vôľu budem potrebovať

viera22
18. apr 2012

babulky nie je tú nejaká baba z popradu alebo okolie

zoya1
18. apr 2012

Tak dobrú chuť kočky - pizza je celkom fajn 😀

viera22
18. apr 2012

juj zjedla som jednu kurac. nôžku pravdaže bez kože a udusenú kapustičku k tomu a som normálne hladna čo to nechápem ... ako to že sa ten môj žalúdok ešte nezcvrkol malo by mi to stačiť ale nie on by ešte jedol ufff

adikad
18. apr 2012

@viera22 ahoj, ja som z Popradu

viera22
18. apr 2012

@adikad jéééj to je super ..... lebo ja som rodáčka z Popradu tak som skúsila či sa tu niekto nájde..... 🙂

denisa87
18. apr 2012

@zoya1 aj ja som mala dnes pizzu :D len neviem co si dam na veceru...žienky co zvyknete papat 3 den na veceru?

zoya1
18. apr 2012

@denisa87 Tak ja som sa na dnes rozhodla pre bábovku s kávičkou - joj už teraz sa tešííííííííííím. A zároveň mám strach pred zajtrajším dňom 😀

sotia
18. apr 2012

@denisa87 ja horááááálku

majakuca
18. apr 2012

Ďalšie dva dni - 400g 😀 Dnes mi neurológ povedal, že trochu schudnúť 😖 , no veď sa snažím 😉

sajmonkaf
18. apr 2012

tak ja už som po večeri,už len na vode budem.už teraz rozmyslam,čo zajtra dobre si dam. 😵

sajmonkaf
18. apr 2012

@denisa87 určite sladke + kusok čokoladky.

sotia
18. apr 2012

Baby zjedla som tu horalku a kusok čokolády....ak budem veľmi hladná, možem dojesť brokolicu, iba sparenú, čo mi zostala z obeda,či ju mám nechať radšej na pokoji?

denisa87
18. apr 2012

spravila som sacherku v mikrovlnke 😀