90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn ja mam tiež bielkovinovy,uvarim si praženičku,ale nemam karfiol,ale dam si ten medvedí cesnak do toho a vňať mam tiež čerstvu,mamka mi doniesla zo zahradky,a k tomu šalatik spravim.Nechcem dnes masko.

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn nedalo mi a odvážila som sa,povodne som chcela až v pondelok,tak po 12-tich dnoch -5,5 kg 🙂

sajmonkaf
26. apr 2012

@miskakyska jóóóój,roztočili sme to riadne 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
26. apr 2012

@miskakyska moj mi povedal,že na mne ani nevidno,že som schudla trošku,len na tvári.

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn mne teraz chutí všetko,lebo si to vychutnávam,ked už obmedzujem a nejem jedno cez druhe ako predtým 😎

ketrinn
26. apr 2012

@sajmonkaf super vidno ze drzis ak sa ma! 😎 ,,ja som v zivote nebola na koncerte ale otvorili tu disko klub ,tak sa pojdeme vsetky segri kuknut ako to vyzera🙂

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn no ja som naposledy bola,ked som mala 17 rokov,čiže tento bol po 20-tich rokoch. 😀 😀 😀

miskakyska
26. apr 2012

@ketrinn no šak to hlavne,ani cici,ani rici :o) ja keď pečiem pizzu davam do nej celozrnnu muku,a gebem ju už všade aj do halušiek ..toj som skoro aj do zakusku omylom nasypala..to už je postih 90DD :o)

ketrinn
26. apr 2012

@sajmonkaf moj mi nic nehovori ,ci som schudla a ci nie aj ked sa ho opytam ci vidno? on povie čo ja viem iba v cicach som si vsimol 😀 😀 a inde nie ,ale chlapi z jeho prace mi prezradili ze sa chvali v robote ze moja zienka schudla 10kg zaraz vidno a tie rečicky ,mozno mne to nepovie preto lebo by som si mohla zacat namyslat a prestat 🙂 a tak ma to viac motivuje aby som schudla ked povie ze nevidno tak to asi bude 😀 😀

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn 😀 😀 😀 😀 😀 No kto sa v tých chlapoch má potom vyznať 😀 😀 😀 😀

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn treba ist,aj to je pohyb.

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska ja davam klasika polohrubu ,nepouzivala som ju v domacnosti 7 mesiacou mala mi bola na diete nemohla muku,mlieko,vajcia ,ziadne sladkosti len som palila karamel z hnedeho cukru ako lyzatko a mlieko ryzove,pohankove,sojove,vajcia kupovala som nahradu za vajcia cez net,aj muky ale ked sme prechadzali spet na stravu normalnu pomalicky po lyzickach tak som bola stastna ze uz nemusim tak obmedzovat a vymislat co uvarit ,co jej dat zjest atd

ketrinn
26. apr 2012

@sajmonkaf mozno pojdem po tej operacii stitky za 3 mesiace mam narodky tak si pojdeme zatrsat 😎

miskakyska
26. apr 2012

@sajmonkaf počkaj o mesiac,o dva...ti to pôjde aj na nervy,čo sa bude každýí čudovať a vypytovať,.že čo si tak schudla..uvidíííš!

miskakyska
26. apr 2012

@ketrinn pááána,tak za tri mesiace sa tu pije! :o) a čo malá mala..bezlepkovú?

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska nie viesco ,stale ju olelo brusko a mala ekzemy a nemohla na stolicu stale ju zapekalo tak som dala urobit do irska testy na 130 potravin a tam jej vyslo mlieko,muka,vaj bielok,hov meso ,tak sme nasadili dietu ,tu sa nedali take testy urobit a ked aj hej cele si si musela platit ale tam ma to vyslo lacnejsie a mam tam kamosku tak mi to tam odniesla ked sa vracala z navstevy na slovensku 🙂 ale nelutujem teraz som pisala z jednou pani uz sa to robi aj na slov v bratislave a aj na splatky poistovna preplaca len testy co robia na alergologii a to su testy co vyjde reakcia hned az do 30min ale oni tam robia tusim ig protilatky oneskorene ,napr ze az po 4 dni po pozity mliecka ti to vyjde to su tie opozdene reakcie a tu u nas na alergologii sa nerobia lebo to nechcu poistovne preplatit.

kacenka1983007
26. apr 2012

@sajmonkaf no to si perfektne išla dole,ja sa nemožem ani vážit,ten moj maly mi pokazil váhu 😠 ☹

kacenka1983007
26. apr 2012

@sajmonkaf najprv vidno v tvari,potom na cici,potom na rici 🙂 😀 😵 neboj bude to vydno všade...

ketrinn
26. apr 2012

@kacenka1983007 aspon ta nelaka stale na nu stavat xixi

kacenka1983007
26. apr 2012

@ketrinn no musím vediet kolko vážim,či zabera dietka,drahy sa naň kukne ak nie kupim si novu 🙂

ketrinn
26. apr 2012

@kacenka1983007 skus ci ti len baterka nedosla ,ja som tak stresovala a nakoniec bola baterka uz zla🙂

kacenka1983007
26. apr 2012

@ketrinn nie on mi vytrhal také drotiky ako sa dávaju baterky 😠 😠 🙄

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn no ved aj ja som to mala akože "darček" k nar.

sajmonkaf
26. apr 2012

@kacenka1983007 tak sa tešim,kedy už pojde aj z cici a rici 😀 😀 😀

sajmonkaf
26. apr 2012

@ketrinn tak uz som po obede,som sa normalne ojedla,uf,priznavam,boli 4 vajcia,ale bolo to fantasticke s tym cesnakom a petruškou,a kopou šalatu a celozrnné pečivo.večer už dam len šalat.Ani som nestihla odfotit,zabudla som dobit baterky,a potom by som to mala už studene,tak nabuduce.

sajmonkaf
26. apr 2012

@kacenka1983007 aspon ta to nedráždi 😉

miskakyska
26. apr 2012

@ketrinn Kati ty uživaš euthyrox,že?..už sa od 1.4.platí miesto 0.17 centov skoro 2e.?..no nenažranci nenažraní skoro ma vykotilo v tej lekárni..

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska nie moja teraz berem thyrozol a ten nedoplacam nic ale po operacii budem brat eutyrox ,takze nijaka dobra sprava ,o mesiac ma to tiez caka ☹
@sajmonkaf napapala si sa vsak ja sa z toho vzdy najem 🙂 dnes som akosi mimoriadne hladna 😉 uz som si aj urobila vlocky z mliekom a asi padnu prv ako bude vecera zjeda som par bb keksikou z cajom a som stale hladna tak idem na tie vlocky a vecera budu tiez no co uz alebo krupica

sotia
26. apr 2012

Baby moje, prečo za 6 dní bolo dole 3,5kg a teraz za tri dni nič?????už sa nebudem vážiť:(

ketrinn
26. apr 2012

@sotia tak tak nevaz sa staci ti kazdy 7 den rano na lacno prv nie lebo ta to moze znechutit ako teraz🙂 ja som sla prvy tyzden 3 kg,druhych 7 dni len 2,5 kg ale tiez zalezi aku velku mas nadvahu nam tucnejsim to slo rychlo🙂 a potom 1,5 dole a po vodovom 1kg takze za mesiac 8kg a potom mesiac stala vaha🙂u kazdeho to je inac ,hlavne vela pi a nepolavuj v piti!