90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
6. máj 2012

@sotia kavu môžeš,však to je voda :o) baby ja som asi kilo čokolády zjedla cez víkend... jak urvatá z reťaze..ale za pár dní mám vodu,sa polepším..dúfam

sotia
6. máj 2012

@miskakyska Ďakujem, veľmi si ma potešila...aspoň tá káva...no ty si tu čokoládu môžeš už dovoliť

miskakyska
6. máj 2012

@sotia môžem,ale nie za vagón...a ako sa Ti darí?..už si zhodila niečo?..držím palce a vody neboj...ja mám za štyri dni,ale asi si ju dám zajtra,lebo som sa akosi rozožrala,nech sa trocha skľudním :o) zo za začiatku som pedantne všetko dodržiavala,nedajbože aby som zrnko ryže navyše nezjedla a teraz som sa akosi pokazila..váha stojí..hlavne,že nejde hore..

sotia
6. máj 2012

@miskakyska no -5 kg, neviem, či je to dosť, ale keď som sa zmerala, tak na bokoch -5 cm a na páse -4 cm, dúfam, že ešte niečo pojde dolu...zatiaľ som neporušila, aj keď sklony boli

miskakyska
6. máj 2012

@sotia kedy si začala?..si dobrááá!!

sotia
6. máj 2012

@miskakyska 16.4.2012...včera sme mali návštevu, robila som tvarohovú tortu...Bože sliny mi tiekli, ale odolala som, ale ťažkééééé to bolo

maricenka1
6. máj 2012

Ahojte dlho som tu nebola. Dietu som skoncila 22,10,2011 schudla som 20 kg. Od vtedy som nepribrala este nic.Tak chcem vsetkych povzbudit aby sa nevzdavali a vydrzali to!!!!!!!!! Po tych 90 dnoch som tie dalsie 3 mesiace dodrzovala len ranajky a otatne som jedla normalne len sa snazim neprekrocit tie dzaule. Tak este raz drzte sa ten vysledok stoji za to.

sajmonkaf
6. máj 2012

@maricenka1 fíha,parada,kiež by sa aj mne podaril taky vysledok 😉 😉 😉

sajmonkaf
6. máj 2012

@miskakyska to si vodovy den možes dat kedy chces?alebo ako je to?

miskakyska
6. máj 2012

@sajmonkaf nemal by sa..asi..ale musím sa napraviť..2hy mesiac som FLAKALA

miskakyska
6. máj 2012

@maricenka1 nesranduj ešte aj s džaulami...veď to nikto nikde nespomínal,že to treba kontrolovať.

zoya1
6. máj 2012

@maricenka1 Klobúk dole moja 🙂 toto keby sa podarilo mne tak od radosti vyskočím z okna 😀 😀 😀
@sotia Tak my sme dietu začali v ten istý deň - ja mám zatiaľ dole 7 kg, ale moja počiatočná váha bola iste väčšia ako tvoja 😉 😉 😉
Zajtra škroby - uvarila som šošovicový prívarok. To ja celkom rada 🙂 Chcem sa spýtať zajtra idem na párty k jednej super kolegyni z práce. Mala veľké zdravotné problémy, ale už je ok a po 2 mesiacoch sa vracia do práce a rovno na svoje meniny, tak usporiada oslavu. Jedlom diétu neporuším, ale nejaký ten pohárik si určite dám - bude sa to počítať za prehrešok???? Môže to nejak ovplyvniť chudnutie???? Prosím dajte vedieť ako to je s alkoholom - ďakujem 😎 😎

lubinka26
6. máj 2012

ahojte, tak zajtra mam vaziaci den. som strasne zvedava 😀
a otazocka. ake mlieko by som si mohla dat kazdy den do kavy? pri bielkovinovom si davam klasicke kravske. moze sa pohankove, sojove atd.? ak ano, kedy?

sotia
7. máj 2012

@zoya1 super, tak ti to ide pekne dole, keď som začala mala som 81 kg...v knihe píšu, že alkohol vôbec nie, ale zas pri takejto priležitosti ti jeden pohárik zas asi až tak neuškodí....

miskakyska
7. máj 2012

@sotia môžeš aj bylinkové čaje a jemne sýtenu mineralku a kavu bez cukru,ale to vieš,že? :o) má dneska vodu? Nepridá sa niekto??

sotia
7. máj 2012

@miskakyska kávu pijem bez cukru stále, tak to mi problém nerobí, čaje tiež zvládnem a pijem iba vodu čistu....

kacenka1983007
7. máj 2012

ahojte baby,hlasim sa po dlhej dobe,no akosi tu vela nepíšete 😒 asi každy ma iné na robote však ked je pekne vonku....no ja tiež akosi nedodržiavam a za chvílu končím... 😠 to ovocie ale na raňajky aspoň držím a hlavne skušam papat vela zeleniny...

kacenka1983007
7. máj 2012

@sajmonkaf voda sa má držat každych 29 dní moja...

kacenka1983007
7. máj 2012

@miskakyska no čo moja ako sa držíš?idu dole tie kilečka?ja nemam ani šajnu ,maly mi zničil váhu a odvtedy neviem ako stojím ale určite som pribrala čosi... 😠 ☹ 😢

kacenka1983007
7. máj 2012

@lubinka26 neviem či sa dobre pamatám?ty si mala problémi s tym palcom však???pítala som sa brata čo s tym robil,moja on hovoril že ak tam maš to masotak to treba dat odstranit aj tak...on si sohu máčal do kamilkového čajíku každy deň aj viackrát a na noc si na to možeš dat ak tam maš hnis cibulu...vytlač ten hnis akosa len da a kusok cibule poklopkaj niečim aby sa ta štava z cibule uvolnila a dat na ten prst a zaviazat s obvezom...on používal na čistenie aj alpu a hovoril že aj šiel na pedikuru a tam ta pani ho naučila ako ten necht ma strihat aby to mal v poriadku a ked si to nezanedbava tak to ma ok...dufam že som ti napísala aby si tomu rozumela 😵 😕 😅 ak nie tak mi napíš 😀 😲 😝 dufam že sa ti to da do poriadku. 🙂 držím palce 😉 🙂

lubinka26
7. máj 2012

@kacenka1983007 dakujem za info. vyskusam, ale nedavam tomu uz sancu. asi to bez plastiky nechtoveho lozka nepojde 😅

tak ja mam 3. tyzden za sebou a dokopy mam dole 7kg. ale zacinala som na 82 kg, co bolo strasne vela. za posledny tyzden bol len 2 kg ubytok, ale keby som sa vcera nenadzgala kacicou s kapustou, tak by bolo dnes na vahe aj menej 😀

dnes mam skroby, peciem si zemiaky s cibulou a korenim. mnam 🙂

ketrinn
7. máj 2012

@sotia daj si poharik ale sucheho vinka 🙂
@lubinka26 ja si davam 2v1 toho mlieka je minimum vet tam nedavas kvantum ,ja myslim ze mozes ja si davam teraz sice caro z mliekom lebo kava mi este nerobi dobre ale mlieko davam ako vravis v bielkovinove kravske a osttne sojove ale mozes aj kravske ved tam je fakt minimum v tej kave🙂 horsia by bola smotana do kavy 😉
@kacenka1983007 ides koncit moja? a aj pokracovat v pokracovacej diete?

viera22
7. máj 2012

ahojte babule nejak nemám moc času tu zavítať......tak že môj stav je dosť biedny ale ja viem prečo dokašľala som celú diétu ale opäť som dnes nabehla na ňu tak ako sa patrí....tak že mám dolu len 4 kilá lebo asi 5 dní som nedietovala začalo to svadbou čo som bola aj ked som veľa nejedla lebo som mala hnysavú angínu a dosť som sa vyskákala alae na ďalšie dní to bola hrôza nemohla som nejak odolať stále som hladná bola a proste nejak som sa nekontrolovala nepribrala som nič praveže váha mi stála ešte že tak ale dúfam že to dobehnem za tie ďalšie dni 10 či 11 musím mrknúť mám vodový deň ktorý pekne dodržím a dúfam že ďalší mesiac bude fajn a bude sa lepšie dariť ale na cm by to bolo krásne vidieť tak nohavice mám o tri čísla menšie čo je fajn povzbudivé ... len teraz zas sa naštartovať a držať sa s jedením na úzde

kacenka1983007
7. máj 2012

@ketrinn do konca mam 2 tyždne...jasne že budem,kym som neni spokojná s váhou musím pokračovat 😠 a aj s tymto stravovaním mi je dobre... 😵

kacenka1983007
7. máj 2012

@lubinka26 pekne si schudla 😉 🙂 😵 gratulujem a držím palce,dalej.ja som schudla na začiatku 4 kg potom za další masiac 1 takže to bolo do kopi 5 potom v rodine začali problémi tak som sa stravovala všeliak 😠 ☹ 😖

sajmonkaf
7. máj 2012

@kacenka1983007 no to viem,len som myslela mimo toho dna...

zoya1
7. máj 2012

Tak ja som dnes porušila úplne všetko v 😠 😠 😠 , od rána sme oslavovali, vypila som pár pohárikov ostrého a keďže som od včera od 15.00 nič nejadla tak mi bolo strašne zle. Tak som do seba napchala zo všetkého čo bolo na stole - zemiakový šalát, biely koláč, chlieb, aj zákusku som neodolala. A teraz som to dokončila cesnakovou bagetou, ktorú som piekla synovi na večeru. NO HAMBÍM SA ZA SEBA. Ale čo už od zajtra pokračujem, dúfam že ráno neodpadnem, keď sa postavím na váhu 😢 😢 😢

viera22
8. máj 2012

ahojte babulky čo ste pili počas vodového dňa....len čistú vodu či aj čajik ..... mám vo štvrtok a normálne sa na neho teším lebo prvá etapa chudnutia bola zlá dokašľala som to ako sa dalo musím to v druhej napraviť dúfam že sa konečne dostanem na dvojciferné číslo..... 😒

sajmonkaf
8. máj 2012

@viera22 ahoj,už vo stvrtok mas?sa mi zda že sme zacali spolu,či nie?lebo ja mam v sobotu 12.5.....A už sa toho aj trochu bojim 😝

mijadave
8. máj 2012

ahojte kocky, no ja som tiez na tom biedne, co sa tyka neporusovania.... vaha sa nehybe, no pri tejto udrziavacej to som ani neratala, skor som sa bala, ze pojdem hore, kedze som dost porusovala...
@viera22 ja som pri vodovom dni pila caje a vodu s vytlacenym citronom, to mi poradili, vraj to zahana hlad a priznavam, ze to pomahalo... v poslednej dobe som dost hladna, tak si ju tiez davam, aby som nemala zrave chvilky.... 😉