90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
28. jún 2012

@kacena24 to som chcela aj ja a mám pocit, že už to prišlo, pomoooc ako ma bolí brucho 😀

kacena24
28. jún 2012

@domyyy uha ja sa uz na zajtra tesim....budem mat cesnakovy posuch 🙂 a vecera este neviem....no pochybujem o stiahnuti mojho zaludka 🙂 mozno si to spapala moc z chuti a preto boli,mne sa to tiez stava,ale to by malo o chvilu prejst

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Dufam ze hodinku po pernicku sa uz citis lepsie. Ja som hladna ako pes. Uz som zjedla skoro 3kg cerveny melon. Asi to je vela ale inak si myslim ze by som to nevydrzala. Aj ja by som chcela stiahnut zaludok. Alebo nejake vitaminy, ktore ked si dam nemam chut na jedlo. Keby take nieco est vymysleli na svete by boli len chudi ludia. 😀 😀 😀

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 No moja vaha sa v dospelosti pohybovala tak medzi 63 - 88 ked nepocitam tehotenstvo. Vtedy som sla zo 73 na 90. Po porode som si myslela ze to isto pojde rychlo dole ale zial nedeje sa to. Kedze ma moj Jakubko uz 5 mesiacov uz nemam vyhovorky. Okolo seba vidavam same chudulinke mamicky tak sa citim blbo. 🙂 Ako to ze niekto moze zjest co chce a kolko chce a je chudulinky a niekto sa musi k tomu predietovat. 😒

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 nuz tak niekto take starosti nema,aj mna to casto napadne,preco sa na mna lepi vsetko co zjem...a pocas tehu som pribrala 22 kilov,pritom som zvracala az do 6teho mesiaca...nuz ale na koho sa lepi,tak sa lepi

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 Ved to ano. Ale deticky za to stoja. Za vsetky tie kila navyse. A my to zvladneme. Aspon si to budeme viac vazit. 🙂

kacena24
28. jún 2012

no to je jasne,ze stoja 🙂 my uz o 6 mesiacov planujeme druhe 🙂

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 Druhe??? Supeeeeer. Tak teraz chudnes aby si mohla potom v klude pribrat? ha ha ha Aj ja to tak planujem ale schudnut, vychutnat si to a druhe tak o 3 rocky. Ved ten nas je este malicky drobcek. A vy na tom zacinate o 6 mesiacov pracovat? ha ha ha Ked to mate tak naplanovane? 🙂 🙂 🙂

miskakyska
28. jún 2012

@lucky14 ty si kakaná,čo sa jej smeješ? :o)

lucky14
28. jún 2012

Tak babenky ja som mala dnes toho ovocnicka. A zozrala som cely cerveny melon. Bol asi 4 kg. Dufam ze supa ma aspon 2 kg ha ha ha aby som sa necitila tak previnilo. Ale zatial sa drzim a nepolavim. Vy ste mali aky den? 🙂

lucky14
28. jún 2012

@miskakyska To bol len taky usmev. Ja som to mala presne tak pri mojom tehotenstve naplanovane. Schudla som pekne a potom sme planovali babo postastilo sa rychlo. Dufam ze aj im sa rychlo zadari. Babatko je krasny dar. 🙂

olga0251
28. jún 2012

moje zlate ked chcete drzat tuto dietu nemozete jest tri dni cestoviny a tak musite to sriedat a syr zo sunkou sa tiez nemiesa ked chces robit salat tak bud zo syrom alebo zo sunkou

lucky14
28. jún 2012

@olga0251 Presne tak. Nemozeme a preto ju budeme poctivo nasledovat a schudneme. Lebo ked sme jedli tak sme priberali. Tato dieta je zatial v poho ale som len na 4.-tom dni. Dufam ze budem takato spokojna a schudnuta o 3 mesiace.

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 hej plánujeme a musím to plánovať aj kvoli škole,aby som nerodila na štátnice....to by bolo dosť blbé a tiež malý má o necelý rok 3 roky

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 My sme tiez planovali. Vyslo to super. A tiez budete mat vekovy rozdiel 3 roky co si myslim je fajn aby mohol Sebastianko ist do skolky a Ty si sa mohla venovat babatku. Takto nejako to planujeme my. Lebo ak mam pravdu povedat prve 3 mesiace boli zaberacka tak si neviem predstavit ze by som mala doma dve deticky. A Ty si sikula este aj popri materstvu studujes vysku. Obdiv!!! Aky si mala den?

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 no tak teraz s ním je učenie už ťažšie,bo veľa brble 😀 dnes som mala škroby....našťastie bez hriechov som vydržala 😎 zajtra bude pohoda,ale potom tie šťastné vitamíny 😒

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 Nevies prosim Ta ci mnozstvo ovocia je nejako obmedzene pocas dna alebo mozem kolko chcem?

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 tak že by bolo obmedzené,to som ešte nepočula....nie, nie je podľa mňa a ja vtedy pijem ešte aj 100%tný džús.

mijadave
28. jún 2012

ahojte babenky, ako sa mi mate? ja od nedele zacinam opat s 90 dnovkou 😉 cize sa znova k Vam pripojim... 😉

olga0251
28. jún 2012

@lucky14 tak vam drzim prsty a prajem vela uspechov vchudnuti 🙂 🙂

lucky14
28. jún 2012

@olga0251 Dakujem pekne. Ty si to ako zvladala ak sa smiem spytat? 🙂

miskakyska
28. jún 2012

@mijadave pripojím sa asi k Tebe...

sajmonkaf
28. jún 2012

@domyyy stres je sviňa....aj v mojom pripade 😀

sajmonkaf
28. jún 2012

@mijadave ahoj,a teraz jes normalne alebo dietujes?či dodržiavas tu pokracovaciu?

sajmonkaf
28. jún 2012

@miskakyska a ty z coho ešte prosim ta chudnes?do vianoc sa stratiš 😉

babylux
28. jún 2012

@lucky14 A to sa moze cely melon?ja som tu nova a zajtra ma caka prvy ovocny,tak sa pytam,kolko mozem toho melonu?lebo neviem si to predstavit ako vydrzim,ale melon lubim.

miskakyska
28. jún 2012

@sajmonkaf to nie je ani o chudnutí,ale ako šrotujem jak nenažžžranec a potom mi je ťažkooo..P.S.že dík za lichôtku

lucky14
28. jún 2012

@babylux No moja dnes bol moj prvy vitaminovy. Ja som tiez zacala v pondelok: Ci sa moze cely melon neviem. Skor myslim ze nie ale inak by som to asi nevydrzala. Cakam co napisu nejake skusenejsie babenky.

mijadave
28. jún 2012

@miskakyska jeeeej, fakt, to by bolo super, aspon nebudem sama 😉
@sajmonkaf nie, jem normalne, tazko sa drzi pokracovacia, ked nevidis ziaden pokrok na vahe, chyba motivacia....

miskakyska
28. jún 2012

@mijadave dohodnutéé..v nedeľu sme tu ako na koni :o)