90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matchgame
21. aug 2012

@poki10 necvičím. som lemra 😠

kacena24
21. aug 2012

@matchgame ja som drzala najprv 90 dnovu,neslo to,tak som si supla mliecnu dietu a pak 90 dnovu a uz to ide....ale upozornujem,ze ta mliecna je zabijak 😒 a prehana pri nej,alebo zapeka a riadne bud jedno,alebo druhe 😖

lucky14
21. aug 2012

@poki10 Ved aj vy by ste mi chybali kocky. Toto je moja vecerna terapia. 🙂 No moja zlata polievka sa nekonala. Teda vcera ma hrozne bolela hlava tak som skoro nejedla a dnes som zase hladna ako vlk. Dnes som ju mala na obed ale veru nestacila mi. Takze seriozne musim nad niecim porozmyslat co mozem dodrzat lebo mna motivuje len to ze kila idu dolu aj ked sem tam zhresim. Tebe to moja ide krasne! Uz onedlho budes v cieli a udrzat uz isto nebude problem. 😀 😀 😀

matchgame
21. aug 2012

@kacena24 ja som kedysi skúšala kapustovú polievku 😀 bol to masaker ale zabral 😎 nerada by som ale teraz išla na niečo také drastické

lucky14
21. aug 2012

@matchgame No moja zlata ja som veru delenu neskusala a tiez nemam akosi silu cvicit. Uz som si povedala ze zacnem dnes a znovu som radsej upratovala hodinku ako cvicila. Mam bicykel stacionarny takze by som mohla zacat zajtra 😒 . Dufam ked uz mam upratane. Keby sa mi zo zaciatku podari aspon 3x za tyzden potesilo by ma to. 🙂 Co ides na tu delenu?

lucky14
21. aug 2012

@kacena24 Ahojky. Aky si mala dnik? A co na veceru?

kacena24
21. aug 2012

@matchgame iha tu som drzala aj ja,je to zabijak,ale za 7 dni som mala 5 kil dolu...a preco nie,ked na nu chytim chut,ze ju zdolam,slahnem si ju aj cez 90dnovku,alebo mliecnu 😀 ja som blazen 😀 ja sa chcem tych tukov rychlo zbavit 😀

kacena24
21. aug 2012

@lucky14 ahoj moja....super dnik,obed bezvajecne cestoviny s lecom a vecera ten arabsky chlebik so zeleninkou a kuracim maskom 😀 namiesto sladkeho 😀 a co tvoj? polievkujes?

matchgame
21. aug 2012

@kacena24 😀 😀 😀 sedí vec, zajtra idem na kapustu 😀 😀 😀

lucky14
21. aug 2012

@kacena24 Ale kdeze moja. Dnes som dohanala za vcerajsok co som skoro nic nejedla a nemala som dna. 😒 Super ze sa tak skvelo drzis! 😀

lucky14
21. aug 2012

@matchgame No tak aka je ta kapustova? Cely den len polievka???? 5kg dolu by ma potesilo.

matchgame
21. aug 2012

@lucky14 no vážne nad tou delenou uvažujem. je to predsa len jemnejšie ako 90-dňová. hlavne na to moje trávenie ☹ a mali by sme sa motivovať na tie stacionári. nech na ňom nemám len sklad šatiek 😀

matchgame
21. aug 2012

@lucky14 kapustová trvá týždeň až dva, ako sa cítiš a je sa iba polievka - kapusta, paradajky, paprika a nejaké tie dochucovadlá. ráno-obed-večer až kým Ti z pohľadu na hrniec nie je zúfalo. ale fakt zaberá 😖

lucky14
21. aug 2012

@matchgame Tak co zacneme od zajtra a skusime cvicit 3x tyzdenne po 30minut?

kacena24
21. aug 2012

@lucky14 cize si popapala,co si videla? 😒 neva,zajtra uz vydrzis nie? 😉 ta polievka je super,ak by si si ju dala,sla by som do toho s tebou,ja som za kazdu srandu 😀

lucky14
21. aug 2012

@matchgame Ha ha ha ha ha. Uz si ju niekedy drzala?

kacena24
21. aug 2012

@matchgame
@lucky14 ale mne sa zda,ze je tam povolene jeden den zemiaky,dalsi ovocie a tak nie? aspon co som na nete citala

lucky14
21. aug 2012

@kacena24 Ha ha ha . A Ty by si prerusila 90dnovku? Budem rada ak v tom budeme spolu...moja spriaznena dusicka.

poki10
21. aug 2012

@matchgame tu som skusala, ale tu som zas ja nezvladla ☹ mna pri drastickych dietach boli hlava ako slona a normalne mam chut zozrat vsetko co vidim ☹

lucky14
21. aug 2012

@kacena24 No to sa mi viac pozdava ako polievka na ranajky obed a veceru. 😒

matchgame
21. aug 2012

@lucky14 na kapustovej sme zvykli so segrou frčať každé leto. jej vždy tak chutila, že ju do seba tlačila aj popri normálnej strave 😲 zato ja som vždy dostala alergiu na zeleninu už len pri slove "kapusta" 😖 ale na to cvičenie by som sa dala! 😎

kacena24
21. aug 2012

@lucky14 jasne ze prerusila...a pak by som sa k nej vratila,mne je jedno ako a cim chudnem,hlavne ze to ide dole a rychlo 😀 pockaj najdem ju,mne sa mari,ze zaklad je polievka a vraj cim viac zjes,tym viac schudnes,ale je tam k tomu este nieco

poki10
21. aug 2012

@matchgame ale ja som mala recept na taku, ktora bola prvy den kapusta a zelenina, druhy den kapusta a ovocie, treti den kapusta, ovocie a zelenina a stvrty bol kapusta + 4 banany a piaty kapusta + kura polovica. a zvysne dva dni si nepamätam. takto je to znesitelnejse

lucky14
21. aug 2012

@matchgame Takze od zajtra. 😀 Skusim zacat hned ako malicky zaspinka. 🙂

matchgame
21. aug 2012

@poki10 to je fakt. ja mám sklon si odhryznúť aj vlastnú ruku 😖

kacena24
21. aug 2012

@lucky14 http://www.dietyachudnutie.sk/7-dnova-kapustova... no je tam k tomu aj ine,dobre si to pamatam :D

lucky14
21. aug 2012

@kacena24 Cakam co zistis. 🙂

matchgame
21. aug 2012

@lucky14 OK baby, zajtra sa teda na ten pekelný stroj vyšplhám. som ho použila asi dvakrát 😠