90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zujka2
26. sep 2012

@petta87 mne to teraz v druhej fáze tiež ide pomalšie, ale neboj to sa rozbehne!!

zujka2
26. sep 2012

@evelyin je nás tu kopeeec 😉

petta87
26. sep 2012

@zujka2 myslis? Ja uz prestavam dufat dnes este fitko tak uvidime ☹

lucky14
26. sep 2012

@zujka2 Dakujem. Aj aj mam radost ze to konecne idem spravnym smerom. Tebe sa krasne dari chudnut aj bez cvicenia tak ak sa na to budes citit cvic a ak nie relaxuj. 🙂

petta87
26. sep 2012

baby a môzem si dat namiesto ovocia aj zeleninovy salat ked mam dnes vitaminovy den?

zujka2
26. sep 2012

@petta87 ale no, žiadny pesimizmizmus 😉

zujka2
26. sep 2012

@lucky14 no práve, že mám pocit, že sa to zastavilo, ale šak rozbehneme to.

petta87
26. sep 2012

@zujka2 no hadam mas pravdu moja ... booo ked nie taaaa neviem čo :D

zujka2
26. sep 2012

@petta87 tak závisí aj od toho koľko teraz vážiš. aj podľa toho ti pôjdu dole kilá.

petta87
26. sep 2012

tak teraz mam 57kg a chcem dat aspon 7 dole nakolko pred dvoma rokmi som vazila 49-50kg ale to som iba cvičila ziadna dieta nič

monka1011
26. sep 2012

Ahojte,ja som práve začala s touto dietou,dnes mám tretí deň.nikde som tu nenašla tému začíname,tak by som vás chcela poprosiť a užitočné rady aj opisy vašich úspechov aj neúspechov...ďakujem

sajmonkaf
26. sep 2012

@sotia tak to som rada,ani nevies ako si ma potesila🙂🙂

sajmonkaf
26. sep 2012

@evelyin dakujem aj tebe za komplimet,ja som začala na 88 kg,a pri mojej vyske 161 cm,no poviem ti hrúza,takže dole som ´dala 22 kg a z velkosti 46-48 som zisla na 38-40.citim sa super a konečne sa za seba nehanbim,ked niekam pridem medzi ludi🙂
@lucky14 šikulka,len tak dalej🙂

lucky14
26. sep 2012

@sajmonkaf Dakujem. Tvoje fotky su skvela motivacia. 🙂

evelyin
26. sep 2012

Ahojte baby, ja sa hlasim, druhy uspesny den za mnou. Mala som rano hrozno, na obed zemiaky a k tomu chilli con carne bez masa. 😀 Teraz si prave davam veceru, nech to stiham do osmej.
Jedno si ale nedokazem odopriet, kavu s mliekom a aj osladenu. Tak som sladila jednu agavou a druhu trochou medu.
Dala som si ju dve hodiny pred inym jedlom, tak snad to nieje az taky pruser.
@sajmonkaf ja som na tom dost podobne, len som trochu vyssia od teba. Ja to tiez vidim na dlho, ale ine
nez schudnut mi nezostava, lebo uz sa na seba nemozem pozerat.
Baby ked som velmi hladna medzi obedom a vecerou, mozem zjest kus ovocia.
Bola som zvyknuta dost jest, takze trochu som mala motaky z hladu. 😒
Velmi ti blahozelam k vysledku, si ozaj kocka. 😉
@zujka2 dakujem, dufam ze sa nam to spolocne podari a budeme krajsie a stihlejsie. 😵
Co dobreho si davate na UH? Ma to caka zajtra.

zujka2
26. sep 2012

@evelyin hm, ja mám zajtra paradajkovú polievku s cestovinami 🙂

evelyin
26. sep 2012

@zujka2 takze ty mas tiez uhlohydraty zajtra? super! aspon sa mozme inspirovat.
Ja som prave mala to chili con carne dost paradajkove, tak zajtra asi nieco bez.
Rozmyslala som, ze si dam spagety na porku, s cerstvymi zampionmi a olivami. Ale neviem este..
Citala som tu ze si baby robievaju cestoviny s oprazenou struhankou. Mozno blba otazka v dietnej teme,
ale.. moze sa do toho dat nejaky sladidlo? Trstinovy cukor, med, agave,..?

zujka2
26. sep 2012

@evelyin hm, môj osobný názor je, že v malom množstve môžeš. aj keď to úplne v pravidlách nie je. čo najmenej cukru, to je jasné. ale zase neviem, či to striktné má až taký význam. inak ja dosť používam kokosový olej do jedál. mňamky. hej, zajtra sa teším na ten koláč 😀

evelyin
27. sep 2012

@zujka2 aj ja by som si dala uz nieco sladke, ale neviem, ci si radsej nedam to iste co na obed, lebo vymenit
veceru za kolac, to by som asi od hladu zozrala aj klince. 😀
Este som sa nerozhodla co budem obedovat, zatial sa zalievam rannou kavickou. 🙂

zujka2
27. sep 2012

@evelyin hm, ja sa na ten koláč tak teším 🙂 uhľohydrátové jedlo mi najmenej chutí. ale nezabudni na večeru aj čokoládu 🙂

evelyin
27. sep 2012

@zujka2 fuuha, na to by som zabudla, budem musiet kupit horku cokoladu, l
ebo doma mame len mliecne s orieskami. 😀
Ja sa na dnesny UH celkom tesim, bud si dam spagety alebo objednam zeleninovu pizzu bez syra. 😎
Prvy krat drzis tuto dietu? Ked si velmi hladna, davas si ovocie aj poobede?

petta87
27. sep 2012

@evelyin a spapkas celu pizzu? 🙂 myslim ze je to asi vegetarianska hejze
baby poradte nejyk recept na škrobový den zajtra ho mam a neviem čo si urobit 😒

evelyin
27. sep 2012

@petta87 Ano, je to vegetariana, ale pochybujem ze ju zjem celu,
aj ked za normalnych okolnosti by nebol problem 😒 ale kedze dietujem,
asi mi bude musiet stacit polka. 😉
Skroby budem mat asi najradsej, tam sa da vymysliet toho asi najviac.
Nechces skusit to chilli con carne bez masa co som ja mala vcera?
Ak sa mi podari, hodim ti aj fotku. 😉

evelyin
27. sep 2012

Moje vcerajsie chilli con carne na skroby. 🙂

zujka2
27. sep 2012

@evelyin áno, prvý krát držím. hej dám si ovocie alebo nejaké oriešky 🙂

zujka2
27. sep 2012

@evelyin a čo je to to chilly con carne?

evelyin
27. sep 2012

@zujka2 je to jedlo ktoreho zaklad je povodne mlete hovadzie maso, ale to som vcera vynechala.
Na lyzicke oleja som oprazila malu cibulku, dva struciky cesnaku, supla na to krajane lupane paradajky z konzervy, pol plechovky kukurice, cervene fazule v tomate, zamiesala, povarila a okorenila (chilli, ml.čierne korenie, oregano,
trochu vegety) K tomu som si spravila pecene zemiaky. Vcera som sa necitila ani ako na diete, ale to len hodinu a pol po obede, kedy som opat vyhladla. 😀 Dala som si jablko mimo planu , potom za dve hodky este kavu a bola som spokojna.
@zujka2 oriesky sa mozu aj v ine dni nez vo vitamninove? To rada pocujem, takze dnes si kupim aj tie. 🙂

petta87
27. sep 2012

@evelyin tyyyy a vyzera to fajn musim uznat no mozno si to urobim 😲 ja mam dnes hovädzie mäsko so zeleninkou mnam sa uz tesim kedy bude 12:00 😵

zujka2
27. sep 2012

@evelyin no oriešky beriem ako ovocie a basta 😀 fajny recept, skúsim dakedy

jemrykka
27. sep 2012

Ahojte kočky, noo to chilli musím aj vyskušať, ja som mala včera zemiaky a vypražane šampiony- aj ked vypražane som si mohla odpustiť, ale iní som si nevdela v jedalni (v práci) vybrať... na večeru len opekané zemiaky na rozmarine.
Dnes mám UH a budem mať rezance so zeleninou- z vietnamskkej reštiky🙂