90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
6. dec 2012

@zuzx ale veď nič sa nedeje, neboj sa neublíži ti to🙂 My sme mali včera Mikuláša a zožrala som celú mliečnu čokoládu, sýrové tyčinky a ešte aj trochu pistácií, a ako mi bolo dobre, vôbec ma to nehnevá, už som si proste musela dať a zas mám na istý čas pokoj 😀

cutty
6. dec 2012

Dobre ranko 🙂 Ja dnes vitaminky, o chvilku ranajky a potom cvicko. Tiez to mam take rozhadzane s tym cvicenim tento tyzden. Ale uz sa dufam skonsolidujem a nabehnem zase na kazdodenne cvicenie-okrem soboty a nedele. Tak pekny den vam zelam 🙂

remr
6. dec 2012

ahojte od zajtra sa k vam pridavam chcem svoju vahu pred porodnu 🙂

cutty
6. dec 2012

Halooooooooooo, kde ste sa vsetky podeli ???? 😀 No novu vahu uz mam doma 🙂 Co ste obedovali? Ja si idem dat uhorku a paradajku 😉 Pocujte ked mame bielkoviny mohla by som napr. namiesto ovocia na ranajky alebo olovrantu vypit mlieko ? Ja ho mam velmi rada take studene z chladnicky a chyba mi uz ☹

lucky14
6. dec 2012

@cutty Ahoj. Myslim ze namiesto olovrantu urcite mozes mlieko cez biekoviny ale doobeda by som zostala pri ovoci. Ale to si len ja myslim neviem to s urcitostou. 😉 Novu vahu mas doma a uz si sa aj odvazila??? Pochval sa nam!!! 😀

mysiatko
6. dec 2012

ahojte dnes som nevydrzala a odvazila som sa...-2,5 kila joooj sa tesim...pomaly ale isto. dnes UH, na obed cestoviny so spenatom a sampiony a na veceru veternik, vcera som mala vecer riadnu krizu tak som si o deviatej dala aspon jablko...vsetkym prajem pekny mikulassky den

cutty
6. dec 2012

@lucky14 Ahoj 🙂 Tak po dnesnom odvazeni mi to vychadza na rovnych 8kg. Takze super. Zacala som 1.11. drzat takze je to ubytok po 5 tyzdnoch. Dufam ze to pojde takto aj dalej a na jar bude zo mna ina zena 😀

mysiatko
6. dec 2012

@cutty krasne cislo, ked sa podari mne takto schudnut tak uz ani viac nepotrebujem...tisko zavidim 🙂

lucky14
6. dec 2012

@cutty Urcite pojde. Krasny vysledok!!! 😀

santerra
7. dec 2012

Dobre ranko prajem, dneska vitaminky. Ranajky jabko +mandarinka, obed pečene banany, večer nabehnem na cvičko tak sa tešim lebo od kedy som necvičila citim sa zdochlá ako voš 😒 Inak baby v tej zime mi moc voda nechutí len sem tam pijem ,,,davam si ovocny čaj s citronom (mam navareny hrniec) Dnes chcem bez prehrešku lebo včera som zaklincovala Milukaša s Kofilou a Margotkou 😀 Mam pocit že to u mna nejak stagnuje...uvidime 15.dec pri važeni a merani...rozmyslam čo potom...ale asi to potiahnemdo stedreho dna 🙂 Prajem pekny den žienky 🙂

dorekapa
7. dec 2012

Ahojte babky.Pridam sa k vam.Ja som tu 90 dnovu dietu drzala pred 5 rokmi a schudla som nan u 12 kil za mesiac.|To som bola po porode.Drzala som si tu vahu 3 roky a teraz postupne kazdym pol rokom naberam a naberam..Mam dost macatu postavu.16O vazim 65.Ale uz som si povedala,ze sa k tomu vratim.Viem,ze sa na tom da dobre schudnut,ale prvy tyzden je drasticky.Zvladla som to vtedy zvladnem to aj teraz..

sonca13
7. dec 2012

@santerra ani mi o tom rýpaní nehovor... teraz najnovšie riešil, že čo také by mi mal Mikuláš priniesť... že či misu ovocia alebo zeleniny.... som si myslela, veď počkaj, keď zo mňa bude o 10 kg menej vážiaca kočka, veď ty budeš okále vyvaľovať 😀 😀 😀

sonca13
7. dec 2012

@cutty ja si dávam biely jogurt, keď mám bielkovinový deň... jednoducho tiež potrebujem niečo mliečne, mlieko takto nevypijem, ale jogurt čistý biely si dám...mi to jednoducho chýba... tak si myslím, že sa nič také hrozné nestane....

sonca13
7. dec 2012

@mysiatko presne, ja keby mám na konci aspoň o 8 kg menej, by som bola veľmo šťastná... 😀 ale na druhej strane chcem dať dole 10 , tak s 8-mimi sa nesmiem uspokojiť 😀

dorekapa
7. dec 2012

@sonca13 ahoj,ja som tu nova na tej diskusii.Chcem sa spytat,kt.den drzis tudietu.Ja som pred 5 rokmi drzala a schudla som na nu 12 kil za mesiac.Od pondelka sa chcem do nej pustit.Mam obavy ci to zvladnem.

sonca13
7. dec 2012

@santerra mňa čaká vodný deň tuším 14.12. tak tiež som zvedavá, že ako to bude vyzerať, som si dala záväzok, že sa dovtedy neodvážim... ale dúfam, že aspoň 5 kileček bude dole.. to už budem na polceste.. inak na sviatky si dožičím všetko čo lúbim, ale samozrejme s mierou... aby som po sviatkoch nemala naspäť 6 kg 😀

sonca13
7. dec 2012

@dorekapa ahoj, vítam ťa medzi nami dievčatami 😀 ja ju držím už 22.deň... po prvom týždni som sa odvážila a tuším 3 kilá boli dole, odvtedy som na váhe nestála...ale na oblečení cítim a vidím, že to ide dolu, nohavice sú volnejšie v páse aj na stehnách... ja som si zvolila túto dietu ako pomoc pri cvičení, lebo po pôrode som začala cvičiť, ale absolútne nič mi dolu nešlo...minimum, tak som si povedala, že vyskúšam toto a k tomu cvičenie... a ono to funguje... zo začiatku som mala návaly hladu, ale teraz je to pohoda..aj keď občas človek zhreší... bez toho to asi nejde... ja verím, že keď sa do toho pustíš, tak to zvládneš.. len treba vydržať a telo si zvykne... zo začiatku mi robilo problém variť zvlášť pre seba, zvlášť pre rodinu, ale teraz mi to ani nepríde nejaké zložité... vlastne moje jedlá sú jednoduché.. niektoré veci z knihy mi absolútne nechutia, a už nejaké recepty mám obľúbené, tak si varím tie.. napr. dnes mám škroby a od začiatku si na škrobový deň varím kapustovú polievku...jednoducho mi to chutí, mám na tú kyslú kapustu chuť, tak si ju varím...

dorekapa
7. dec 2012

@sonca13 ja ked som s tou dietou zacala pred 5 r.tak som mala problem doobeda zjedst len dve jablka.Bolo to pre mna veeelmi malo.Potom som si uz zvykla a aj s tym varenim.Dokonca nasim doma chutili niektore jedla som si varila specialne.A to som vtedy ani necvicila a chudla som krasne.Teram mam strasnych 66 kil a som dost mala len 160 takze muuuusim sa k tomu vratit.CHodila som aktivne na aerobik,dokonca aj sutazne,lebo ten druh sportu mne najviac vyhovuje.Nemam rada tie technicke manualne svicenia a dvihanie ciniek.Ale neviem,ci budem vladat cvicit.Predsa len clovek je oslabeny,lebo malo je a ked mam ist cvicit,tak to fakt bude drsne.Ale ako vidim.su zeny vratane teba co to zvladate tak snad aj ja.Pracu mam sedavu,celych 8 hod.presedim v kancli,tak ten pohyb je fajn.Ja chodim teraz na aerobik,ale to nepocitujem pocit hladu,lebo ranajkujem,obedujem a veceru mam lahku,ale dost masrktim a hoci si myslim,ze jooj ved to je len mala cokoladka..ona sa uklada..a tak to to ide uz 2 rok a teraz vidim vysledok..rifle tesne,svetre obtiahnute..brutal.Chcem dat dole takych 8 kil a viac nie.Manzel by mi viac ani nedovolil,lebo on ma take krv a mlieko.

kattulienka
8. dec 2012

Dneska som mala skroby.trosku som zhresila,lebo doobeda som si dala fazulku ss rozekom,lebo sme boli cely den v meste a len na ovoci od rana do vecera by som nevidrzala.ale ked sme prisli som si poctivo zacvicila.

zuzx
9. dec 2012

Ahojte dievcata, tak ja zase nabieham, lebo po tom stredajsom vianocnom vecierku to bola tragedia a nevedela som sa dostat naspat. Neprezierala som sa nejak extremne, ale kombinacie som veru nedodrziavala. Takze odo dneska znova nabieham na povodny rezim a pokracujem skrobovym dnom, ktory som dnes normalne mala mat. Na ranajky som mala banan, na obed varene zemiaky s kukuricou, na veceru uvidim, ci zemiaky alebo ryza...

cutty
10. dec 2012

Ahojte zienky 🙂 Ako sa mate? Ja mam dneska UH, ale este neviem co si spravim na obed. Ako vam to ide? Ja snazim dodrziavat ale obcas aj zhresim, no hlavne je ze to aj napriek tomu ide dole. Takze si to az tak nevycitam.

ivanazv
10. dec 2012

@cutty ahoj aj ja mám dneska UH....určite to bude cestovina ale netuším s čím, asi čo dá mraziak 😀

dasa0402
10. dec 2012

ahojte dievcata chcem sa ku vam pridat ma niekto s tou dietou skusenost aj pocas kojenia

mysiatko
10. dec 2012

@dasa0402 ahoj ja este kojim ale ako pozeram tak moja mala je starsia...zatial som neprisla nato zeby malej nejako skodilo co jem

kattulienka
10. dec 2012

Dneska mam vitamini.celkom sa dalo cely den ale uz mi ide ovocie hore krkom ☹ ale nevzdavam sa a pokracujem dalej 😉

dasa0402
10. dec 2012

@mysiatko ahoj a ako si vyriesila vodovy den dodrzujes ho alebo nie ked kojis j by som rada zacala s tou dietou lebo citim sa ako balon ja maleho uz pomaly aj prikrmujem lebo je velky hladas 🙂))

zuzx
10. dec 2012

Ahojte baby, ja som dnes mala tiez UH, na ranajky som mala tri male mandarinky, na obed som mala z domu uvarene cestoviny s lekvarom, to ja mozem 🙂 No a na veceru som si namiesto kolaca/torty dala mikulasske sladkosti, sice to nie je idealne, ale zase radsej dnes, ako by ma mali lakat zajtra alebo niekedy inokedy.
Zajtra mam ovocny den, takze sa vyzbrojim bananmi, pomarancami a jablkami. Caka ma dlhy den v robote :(

santerra
10. dec 2012

Dobry večer sa praje 🙂 Ako vam to ide baby? No mne nič moc...porušovania bolo habadej cez vikend kedže som piekla perničky, linecke a vanilkove rožky 😠 jedno čo ma teši je že od dneska som nabehla na cvičko a išlo mi to vynikajuco, všetko som pekne precvičila s tetou Jilian 😀 Tak este bojujem dalej do 23. potom cez sviatky popauzujem a nabehnem zase na režim v novom roku. Zajtra ovocny deň a celkom sa na neho tešim....trocha očisty nezaškodi 🙂
@dasa0402 ahojky aj ja kojim a je to v pohode...jedna kočka tu pisala že kojila dokonca male dvojky počas diety 😉 ja vodovy den nemavam nezvladla by som byt len o vode a kojit 🙂
@zuzu1104 pani kde ste? ako skušky? už si v III.levely?

zuzx
11. dec 2012

Ahojte, zelam krasny zasnezeny den. Aj ked teda na cestach to je krute.
Dnes mam ako vacsina z vas ovocny den, takze som si preniesla plnu tasku pomarancov 🙂 Na ranajky som uz mala banan a pomaranc a budem pokracovat pocas celeho dna. Na vahu sa po tych prehreskoch bojim aj stupit, takze sa radsej nevazim. Buduci stvrtok si dam vodny den, lebo mi vychdza presne na stedry den, co by nebol problem, ak by nebola stedra vecera 🙂

cutty
11. dec 2012

Ahojte tak ja dnes vitaminy 🙂 Na ranajky som mala banan. Ja dnes namiesto cvicenia mam upratovanie - chcem si vsetko pekne poupratovat a mozno ze poobede si aj zacvicim 😀