90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
5. jan 2013

Ako sa nám to tu krásne rozrastá, perfektnéééé, veľmi sa tomu teším, viac síl do boja sa zíde 🙂
Tak do toho kočky🙂 Pridávam opäť aj tabuľku, aby ste si mohli zapisovať vaše krásne výsledky🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

aduss
5. jan 2013

dobre rano babule, stale vas citam, a obdivujem za vasu pevnu volu, ja ju bohuzial nemam :( na sto razy som zacinala a sto razy porusila...

zuzu1104
5. jan 2013

@lucky14 moja, ako sa ti darí? Ako ti to ide? Myslím na teba, že ako si na tom 🙂

lucky14
5. jan 2013

@zuzu1104 Ahoj Zuzka, tak dnes mam vitaminky a prave papam na obed jablcko s opecenymi lieskovymi orieskami. Naozajstna mnamka. Zatial som vnutorne presvedcena ze to vydrzim az do konca a citim sa super. Sice dnes len 4.den bez prehresku takze nemam co moc vykrikovat ale..... so far so good. Si zlata ze na mna myslis. Viem uz vela krat som to pokaslala ale dufam ze tento krat to dotiahnem do uspesneho konca. Ako sa dari Tebe? 🙂 Prajem krasny vikendik. 🙂

lucky14
5. jan 2013

@aduss Ahooooj. Ved aj ja. 2.1. som zacala uz ani neviem kolky krat ale zatial sa drzim. Hlavne sa nevzdavaj a ono to isto pride ten den ktory vydrzis a potom druhy a treti a.... 90dnovka bude ukoncena my budeme o min 15kil lahsie a stastnejsie!!! Pod do toho. Nejako som si v hlave povedala ze to nie je dieta ale zivotny styl. Ja milujem ovocie a zeleninu takaze preto je to asi jednoduchsie a isto to zvladnesaj Ty. 😀 Pridaj sa!!!! 😀

lucky14
5. jan 2013

@domyyy ahojky. Aj ja som nazad!!! dnes mam vitaminky. Dnes je moj stvrty den. Zatial sa drzim na 100%. Tesim sa ze si tu a prajem vela pevnej vole. 😀

zuzu1104
5. jan 2013

@lucky14 tešíííím sa z teba veľmi🙂 a držím palce, aby si to tento raz zvládla, verím ti 🙂
takže dnes ovocie, tento deň máš rada, tak je Ti fajn. Ja mám dnes UH, urobila som si fajnu chrumkavú pizzu a práve ju do seba tlačím, na večeru mám ešte niečo z vianočných koláčikov, tak sa už na nich nesmierne teším.🙂 Mám dostať o týždeň M-ko a vtedy mám veľkú chuť na sladké. Zajtra sa už celkom teším na ovocie, lebo sa cítim plná a ovocie ma fajne prečistí. Držkaj sa a aj ja Tebe prajem pekný víkendík🙂

dasa0402
5. jan 2013

ahojte baby tesim sa u mna sa to uz pomaly rozbehlo dnes mam 12 ty den a 3 kg dole 🙂

lucky14
5. jan 2013

@zuzu1104 musim sa priznat ze je to fajn pocit ked sa clovek kontroluje. Este aby ma aj vaha potesila a cm isli dolu a budem natesena ako male dietatko!!!! 😀 Ja som mala vcera UH a na obed som mala rezance s dzemom a makom a na veceru celozrnnu zemlu a zeleninovu ciru polievku. Ale nabuduce asi skusim pizzu. Vzdy mi s nou narobite chutky ked si niektora upeciete. 🙂

lucky14
5. jan 2013

@dasa0402 super. Tesim sa. Myslis ze to moze byt tym ze si zacala pit viac vody? 🙂

dasa0402
5. jan 2013

@lucky14 urcite to bude tym od kedy ste mi poradili pit vela vody tak teraz sa snazim vypit aspon 3 litre na den a vazne to funguje

lucky14
5. jan 2013

@dasa0402 tesim sa . Ja sa teiz snazim aspon 3litre. A ako si na tom s porciami? Aj si to nejako kontrolujes alebo sa napapas do syta. 😉

dasa0402
5. jan 2013

@lucky14 zo zaciatku som si davala take normalne porcie pretoze este kojim ale teraz uz nie som taka hladna dnes mam ovocie a este som nic nemala zatial som vypila 1,5 caju akosi ma neberie dnes na jedlo

domyyy
5. jan 2013

@dasa0402 krásny úbytok na váhe 😵

@lucky14 teším sa, že si znova začala ja mám dnes tretí deň, ale zajtra mám bielkoviny ako ty... budem si dávať len jeden deň v týždni zeleninovo-ovocný ale zajtra to nebude 😀

aduss
5. jan 2013

@lucky14 dakuejm velmi pekne za podporu, od rana do seba lejem vodu ..ranajky som nemala, lebo som neskoro vstala, ale obed som mala zeleninovy salat s postrahanym syrom 🙂 presne ako si napisala, clovek to musi mat v hlave, ze tak tento den je ten, ktorym to chcem fakt zmenit..no snad uz neporusim, lebo mam neskutocnych 85,3 kg..@dasa0402 super ubytok, isto sa vytesujes vsak? 🙂 neboj pojde to dole ani sa nenazdas..fakt mate krasne ubytky..babeny poradte nieco, co si dobre navarit na druhy den?

lucky14
5. jan 2013

@aduss moja zlata tie kila nie su neskutocne. Ver mi. Kazda sme tu s kilami navyse. Hlavne je zacat. Podporujeme sa tu velmi a to mi tiez pomaha citat ako uspesne su kocky a chce to len cas. Do leta este 6 mesiacov a ak je clovek presvedceny vnutorne ze schudne a tentokrat uz to nevzda pojde to. Nehovorim ze to bude lahke ani bez prehreskov ale hlavne je vytrvat a nevzdat sa ako sa ja urobila uz niekolko krat. Spolu nam to pojde uvidis. Ja sa tu chodim aj inspirovat ohladom jedalnicku lebo varenie ma nebavi takze co ja varim je vzdy do pol hodinky hotove. 😀 Takze dnes je Tvoj prvy 100% den!!! Tesim sa!!! 😀

aduss
5. jan 2013

@lucky14 ked ja nebyvam ani tak hladka ako tie chute co ma premozu :D..a ty si zacinala z akej vahy? aky den si?

lucky14
5. jan 2013

@aduss no ved to je o tom. Chute su nepriatel chudnuceho. Ale isto to dokazeme ovladat. Inak ak mas chut na slane mne pomaha uhorka ktoru si nakrajam na kolieska a posolim alebo orestovana mrkva na rezanceky a posolim si to. Zelenina je podla mna v akejkolvek diete povolena. A ak chut na sladke tak ovocie dusene na skorici je uzasne alebo na trosicke medu orestovat oriesky. Uvidis staci malicko a chute prejdu. A presne ako pises ...voda...caj dookola do seba lejem. 🙂 Dnes mam prvy vitaminovy den. Zacala som 2.1. No a v pondelok mi vaha ukazala 79,6kg ....za december som sa vyzrala z 76kg. Ale dietujem ON and OFF od juna. Vtedy som mala 87,5kg. 😉 Stale som skakala z jednej diety na druhu a z prejedania na hladovku....ale uz som si uvedomila ze takto to nepojde a verim ze mi toto moje odhodlanie vydrzi. 😀

aduss
5. jan 2013

@lucky14 ale aj tak si pekne schudla..ved 8 kil to je dost 🙂 ja som sa zasa z aposledny rok vyzrala zo 74 na 85 :D..ani neviem ako, proste mala som stresy, skola, statnice, atd. ja pri strese priberam a nechudnem :/..tak teraz to dokazeme 🙂 a na kolko by si chcela schudnut? toto je inac moja najvyssia vaha aku som kedy mala a chcela by som mat tak 65 - 68

aduss
5. jan 2013

@lucky14 ale aj tak si pekne schudla..ved 8 kil to je dost 🙂 ja som sa zasa z aposledny rok vyzrala zo 74 na 85 :D..ani neviem ako, proste mala som stresy, skola, statnice, atd. ja pri strese priberam a nechudnem :/..tak teraz to dokazeme 🙂 a na kolko by si chcela schudnut? toto je inac moja najvyssia vaha aku som kedy mala a chcela by som mat tak 65 - 68 ..a ako casto sa vazis? ja sa chcem zapret a odvazit sa az tak za 16 dni..inac by som stala na tej vahe aj sto razy do dna

zuzu1104
5. jan 2013

@lucky14 fajny obedík si si urobila, aj ja si nabudúce UH chcem urobiť niečo sladké, asi tiež rezance🙂
A pizzu isto vyskúšaj, je veľmi dobrá🙂 a výborne zasýti 🙂 Inak som premýšľala v Uh deň aj nad palacinkami, ale ako urobiť palacinky bez mlieka a vajíčka, to by asi veľmi nebolo dobré.,, čo myslíš?
@aduss ahojky, Tánička má pravdu, musíš byť presvedčená o tom, že to chceš, a potom to pôjde super.🙂 Držím Ti palce, určite to zvládneš.

zuzu1104
5. jan 2013

@dasa0402 blahoželám k úbytku, bude to stále lepšie a lepšie🙂

lucky14
5. jan 2013

@aduss ja by som chcela na 60kg. 😉 Ale uvidim podla toho ako sa budem citit a ako mi to pojde dolu. Ale na 65kg urcite. 😀 U mna je moja vaha vecny problem a moje citlive miesto. Ked neratam detstvo a tehu tak sa pohybovala od 53kg do 87,5kg. Takze vidis. Pred tehu som si vahu asi rok drzala na 70kil potom co som schudla zo 87,5kg. Ale to uz je minulost. Tesim sa ze sme v tom spolu a teraz sa nam to isto podari!!! 😀

lucky14
5. jan 2013

@zuzu1104 no moja zlata veru neviem. Ale isto by si si ich mohla asi 2 dat na veceru a normalne. Namiesto zakuskov a torty. Takze obedik podla pravidiel a vecera palacinky 😉 . Ved ked sa moze torta a zakusky mozu sa aj palacinky. Jedna kocky si tu robievala aj chlebik s nutelou alebo krupicovu kasu a tak. A davas si aj horku cokoladu? Ja som si vcera dala a velmi som si pochutila. 😀

aduss
5. jan 2013

@lucky14 @zuzu1104 baby ani neviete aka som rada za tuto stranku, clovek v tom aspon nie je sam :D aj ked som porusovala predtym, tak ked som vas tu citlala, tak ma to aspon donutilo hanbit sa za to, ze nemam tu pevnu volu, no som zvedava, ako mi to dneska vyjde, lebo uz ma chytaju tie spominane chute :D

zuzu1104
5. jan 2013

@lucky14 no uvidím, lebo na večeru už mám pripravené koláčiky, tak palacinky si dám budúce UH a spravím si k nim aj čokoládový puding🙂 Áno moja, dávam si aj čoko, ale nie vždy, občas aj zabudnem 🙂 a napr. často aj zabúdam v bielkovinový deň na vývar, ale už si ho budem dávať.

lucky14
5. jan 2013

@aduss Vonku je krasne. Ak mas chut chod sa prejst. Ja cakam kym sa Jakubko zobudi a urcite pojdem. A este moja pit vela tekutin pomaha. A kdesi som citala ze je lepsie teple napoje ako studene. Oklamu zaludok. Dnes mam asi dobry den ako mi to pise .... dufam ze mi to dlho vydrzi. 😉

zuzu1104
5. jan 2013

@aduss len vydrž, potom to už po niekoľkých dňoch bude jednoduchšie.🙂 A mimochodom aj ja som strašne šťastná, že je táto stránka a že ste tu vy všetky a držíte ma na hladine 🙂

kacenka1983007
5. jan 2013

@melj ja som tuto dietku držala asi pred rokom a super sa s ňou chudne a aj zdravju je prospešné aspoň komu ako 😉 ak niekto schudne a potom si dáva pozor tak je to určite super aj ked hrešíme sem tam tak aj tak sa chudne,teraz som skusila znova či to pojde,takže teraz tento tyždeň iba odskušavam či mi to pojde ale v pohodičke a ktomu mám ešte aj krámi ked si žena nevie odmietnuť papanie 😀 aspoň ja nie hlavne čokoládku.... 😠 😖

dnika2
5. jan 2013

@zuzu1104 nasla som recpt z hladkej muky a vody na palacinky ale kludne si daj aj s mliekom a vajickom co som pocula baby si sem tam daju ja som minule tiez mala na veceru uh 😀
@lucky14 tiez som zacala 2.1 s akej vahy ides?dnes mame ovocny den ze? 😝