90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
7. jan 2013

@zuzu1104 ale co by si pokaslala. Len si nemala 100% ale 98% den. 😉 Ved si mala len trosku chipsov a vecer si cvicila a to je uzasne. Odcinila si to vsetko co sa kalorii tyka. Uz dietkujem druhy mesiac moja takze aj tak sa drzis krasne. A ako si pisala kilo co si nabrala cez Vianoce je uz fuc. Takze ides s vahou dolu. Obedik som mala uzasny. A samozrejme aj vecera bude rovnako dobra. Milujem tento den. 😀

lucky14
7. jan 2013

@dnika2 ja chem od dnes zacat. Planujem 3-4x do tyzdna. Jillian Michaels 30 Days Shred. 😀

melj
7. jan 2013

@79zuzana jeeej,to je super,keď obidvaja držia diétu-aj my sme na tom rovnako a je to super,lebo neviem si predstaviť,že ja by som len tak málo jedla a drahý by si robil všelijaké maškrtky,,takto je super...držím vám palce a aj nám 😉

melj
7. jan 2013

kočky mám otázočku--aké čaje pijete???a čaj sa neráta ako porcia jedla,však????

79zuzana
7. jan 2013

@dnika2 ja chodim na rychlu chodzu 5 krat do tyzdna a ked sa nastartujem na zumbu tak si ju snad zacvicim aspon trikrat do tyzdna 😉
@zuzu1104 co si pokazila prosim ta, troska cipsov a to cvicenie potom... ved to si spalila kalorie aj za to co dnes zjes 😀
@mg25 povzbud ho kludne k tomu, v dvojke sa lepsie chudne, hlavne ked sa stale povzbudzujeme a chvalime kazdy aj malicky uspech

79zuzana
7. jan 2013

@melj ja by som to asi tiez sama velmi nezvladla. Hlavne vecer, kebyze on daco je, tak urcite by som sa pridala 😀
Caj sa nerata za jedlo. Ja nepijem ziaden, lebo od caju som hrozne hladna. Zato pijem vela kavy - asi 5 salok denne

tun1ska
7. jan 2013

Ahojte kočky....pridávam sa ku vám 🙂 Od dnes začínam seriozne aj ja...mám 175cm, 76kg a chcela by som dať dole aspoň 11kg do leta 🙂 To je môj cieľ a cítila by som sa úžasne 🙂 Cvičím PO, STR pilates, štvrtok Zumba toning plus zumba - pravidelne po odstavení v septembri- no váha po pôrode sa drží....snád ma táto dietka, tak ako pred rokmi nesklame....Pozerám, že vy máte krásne výsledky, klobúk dole 😉

zuzu1104
7. jan 2013

@lucky14 joooj moja, ty ma vždy vieš tak krásne povzbudiť, ĎAKUJEM 🙂
som rada, že si sa dobre napapala, viem, že ti to teraz pôjde super a onedlho budeš super kočka, niežeby si teraz nebola 🙂

zuzu1104
7. jan 2013

@melj práveže by sa mal rátať ako porcia, ja radšej pijem len prevarenú vodu, ale myslím, že keď za deň vypiješ pol litra zeleného čaju, tak ti to vôbec neuškodí🙂

zuzu1104
7. jan 2013

@79zuzana ďakujem veľmi pekne za milé povzbudenie🙂 aj dnes budem cvičiť🙂
ty si tiež začala so Jillian?

zuzu1104
7. jan 2013

@tun1ska vitaj, držím palce, aby sa ti tvoj cieľ podaril, určite to pôjde. Si riadne aktívna, super sa pohybuješ, takže by nemal byť žiaden problém 🙂

79zuzana
7. jan 2013

@zuzu1104 este som nezacala, zatial len rychla chodza. Kupila som si zumbu na xbox, len sa musim k tomu nastartovat 😀

79zuzana
7. jan 2013

@tun1ska vitaj 😉 drzim ti palce pri dietke. Vidim ze ju mas tiez odskusanu, takze vies, ze vazne funguje... inak super vela cvicis

zuzu1104
7. jan 2013

@79zuzana sa ti chce chodiť v takej zime behať teda rýchlo chodiť 😀, mne by sa vôbec nechcelo, ja radšej doma v teplúčku sa spotím a nato je Jillian ako stoverná 🙂. Zumbu som tiež skúšala, ale nebavilo ma to, lebo niektoré kroky boli na mňa dosť ťažké, asi nie som až tak ohybná 🙂

zuzu1104
7. jan 2013

@beky52 no ale to si mala tiež krásny úbytok, držím palce, aby sa ti to aj teraz podarilo .)

zuzu1104
7. jan 2013

@mg25 moja, tak to ti držím naozaj palce, ale tak myslím, že keď máte veľké oslavy, tak by si si mala niečo dať, niečo maličké, aj ja som tak urobila na krstinách nášho synovca, nejedla som predkrm, polievku, len som si dala zemiaky so zeleninou, aby na mňa nepozerali ako na šibnutú a dokonca aj jeden zákusok som do seba šupla a vidíš 9 kg je aj tak dole 🙂 tým ťa nechce zas povbudzovať, žeby si tak robila vždy, ale pri takejto príležitosti asi áno 🙂, teda podľa mňa a aj vínko by som si dala 🙂

dnika2
7. jan 2013

no baby za 5dni 3kila dolu 😀 nevydrzalo som sa teda neodvazit ale skusim uz do vodneho dna vydrzat nech uz je ten den 😀

mg25
7. jan 2013

@zuzu1104 a o čom je tá lilian? musím to ísť naštudovať...môžem to,aj keď mám problém s bedrovým kĺbom? A vínko si dám pohárik mňam mňam, kolačiky ja celkovo nemusím, chvalabohu.

melj
7. jan 2013

@mg25 Jillian je super-vyzerá jednoducho ,ale je to makačka...neviem mne puká v kolene,ale zatiaľ sa snažím si to nevšímať,tak uvidím,ak bude bolieť,tak prestanem-ak nie,tak budem makať 😝 dnes idem len druhýkrát a s poriadnou svalovicou ,tak som zvedavá ako to zvládnem 🙂 😉

mg25
7. jan 2013

@melj a kde to nájdem,alebo podľa čoho cvičíš? nech sa na to mrknem.

79zuzana
7. jan 2013

@zuzu1104 nie je az taka zima, ked je nad osem stupnov, tak uz som ok 😉 S tou zumbou je to podobne, cvicim len ked som sama, lebo som sa zazrela pocas cvicenia v odraze okna a teda to ani zdaleka nevyzeralo tak ako ta teta v telke 😲 😲 😀 splasene pobehujem a poskakujem, ale som spotena aspon 😀

melj
7. jan 2013

@mg25 skus googlit,mne to nasiel moj drahy 🙂 ,stiahol to,dal mi to na DVD a teraz makam

mg25
7. jan 2013

@melj skúšam,skúšam..nejak mi nechce nič nájsť.

melj
7. jan 2013

@mg25 http://www.youtube.com/results?search_query=jil... skus pozriet toto,,ale sú to 3 levely,,nieviem,niekto to spominal aj ulozto.sk skus kuk aj tam 😉

melj
7. jan 2013

juj,ináč holky,musím sa priznať k včerajšiemu prehrešku.Po takmer 100% odcvičení Jilli som si musela dať jednu salonku,proste chýbal mi cukor,bolo mi dosť na figu,,ale bola iba jedna a dnes nemusela byť zatiaľ žiadna 😀 a verím,že dnes už ani nebude 🙂

zuzu1104
7. jan 2013

@melj jillian je super, ja som mala prvý raz takú svalovku, že som nevládala ani na nohách stáť, ale na druhý deň som sa premohla a aj na tretí a zacvičila som si aj napriek strašnej svalovke, a potom to bolo už skvelé. Aj mne zo začiatku pukalo vo všetkých kĺboch doslova 😀, ale postupotom času to prešlo. Drž sa a vydrž🙂Večer napíš ako to šlo
@mg25 Jillian Michaels je namakaná ženská, ktorá precvičuje aerobné cviky, ale nie len to, aj jogu a mnoho iných vecí.

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8


tu je link na prvý level. Sú tri levely a každý sa cvičí 10 dní, budeš fakt prekvapekná ako pri tom super získaš kondičku a hlavne budú ubúdať centimetre, odporúčam skúsiť.

mg25
7. jan 2013

@melj popozerám všetko, vďaka pekne,si milá 😵 inak,ako to cvičíš? napr. jeden level, v jeden deň?

mg25
7. jan 2013

@zuzu1104 😵 😵 😵 joj baby vďaka pekne ozaj. Ešte mi muž musí postrážiť nášho malého teroristu a idem večer na to 🙂 Čiže 10 dní jeden level, potom 10 dní druhý...atď?

mg25
7. jan 2013

@zuzu1104
@melj už to sťahujem do pc, no som zvedavá 😵

fialocka84
7. jan 2013

ahojte koleginky, takže dnes skroby.ranajky 2 madarinky, na obed som mala ryžu so zeleninkou troska kecupu som nato dala a calamada. Je to mnamka.pisete tu ze za 5 dni 3 kg no super ani ja som neododala a ja mam dole len 1,5kg.ale este necvicim lebo velmi kaslem a ani takto nevladzem. Ja vypijem kazdy den 1l zeleneho caju a 1matoveho caju plus este aj cistu vodu.duam ze ajne to pojde pekne dole. ☹ ☹ ☹ ☹