90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
10. jún 2008

ahojky, tak ja už som tu. Neviem sa rozhodnúť medzi rybkou a mäskom, však do obeda času dosť 😝

gucz, no kde si bola celý deň?

miresta ja som bola včera trochu na záhrade ,ale bolo to na odpadnutie, strašný hic.Potom sa mi točilo v hlave ,takže som bola asi len hodinku 😉

tinaa ty si tuším jediná vzorná, ktorá to ešte neporušila.Mali by sme si od teba brať príklad 😅

twins ešte spinkáš? 😔

tak ja idem dať môjmu slniečku papať, potom cvičiť a upratať a navariť 😖

aniel
10. jún 2008

anaret nejako sa rozhýbeš neboj aj keď zhrešíš ja to tiež pri každom prehrešku chcem vzdať,ale potom idem na túto stránku a vrátim sa do normálu 🙂

jesika26
10. jún 2008

ahojte chudulky - ja som prvý mesiac nezhrešila vobec, ale teraz je to už horššie a vlastne sa aj čudujem, že váha ide dole, aj ked pomalšie, ale ide, tak to kočky nevzdávajte, aj ked trošku zhrešíte

gucz
10. jún 2008

ahoj aniel

jesika26
10. jún 2008

anaret - pošli meila ak nemáš ešte ten prvý diel, nemám tvoju adresu, lebo som v práci

aniel
10. jún 2008

ahoj gucz ja som už z tejtostránky normálne závislá 🤐

aniel
10. jún 2008

jesika ty máš aspoň pevnú vôľu 😅

aniel
10. jún 2008

my sa teraz s malou kŕmime pri počítači, to tu bude zasa bordel 😒

gucz
10. jún 2008

moja zaspala, na chvíľu, preto tu sedím, inak nemôžem, na počítač žiarli. čo dobrého papáte?

aniel
10. jún 2008

JA ZATIAL NIč ☹ a malá vianočku s lekvárom 😅

twins
10. jún 2008

cauko gutcz ja mam za sebou osem dni a ak moja vaha vazi dobre tak mam dole 5 kg ale mam k diete este jedny tabletky ktore mi odporucila moja lekerka

aniel
10. jún 2008

kedy twins tt 😨

aniel
10. jún 2008

gucz ty si tam tú bravčovú fotku nechala. No nič na budúce keďsa odfotíme aspoň zbadáme zmenu 😀

gucz
10. jún 2008

twins napíš mi do ip ako sa tie tablety volajú. ja som včera vyhodila lkarnitín, mala som ho otvorený už asi rok a pol, smie byť len 3 mesiace, ale nesmú ho požívať tehotné ani kojace ženy, tak som aj zabudla, že som to mala doma a včera som ho našla

twins
10. jún 2008

asi za hodinu musim nieco vybavit a mozme si tam kupit nieco papat ak mas meso

aniel
10. jún 2008

nestíham potom už nepocvičím 🙄

gucz
10. jún 2008

akú bravčovú fotku, to bol prdsa zraz bielych veľrýb 😀 😀 😀 , ale nie šak sme ženské krf a mléko né? Božinku šak sme krásne ženské čo majú cici aj rici, aby bolo za čo chycit. Mám to vymazať? ☹

jesika26
10. jún 2008

aniel - nemám pevnú volu, ale som si jednoducho povedala, že do leta musím dat dole 16 kíl, a mám dole zatial 11 😒 , ja som tak isto závislá na tejto stránke, lebo mi dodávate chut ako dalej pokračovat aj ked zhreším a hlavne je mi tu s Vami supeeeeeeeeeeeeeer 😉 😉 😉
Teraz neviem či som dobre pochopila twins ty si sestra aniel????? 😀 😀 😀

gucz
10. jún 2008

áno sú to dvojičky

aniel
10. jún 2008

jo jo je moje dvojča aj by som dala foto do albumu ,ale neviem či dovolí 😀

gucz
10. jún 2008

zatiaľ ahojky, idem vypiť to kafe, aniel napíš do ip ohľadom tej fotky

twins
10. jún 2008

nie nedovolim ja som ta tucnejsia tak az ked budem mat o polovicu menej potom sa spolu vyfotime

aniel
10. jún 2008

daj si ty do albumu nejakú,čo na nej vyzeráš dobre 😀

twins
10. jún 2008

ja som este nic nejedla a nemem ziadne ovocie co si mozem dat poradte dnes mam bielkovinovy den

twins
10. jún 2008

nemam taku foto

twins
10. jún 2008

idem krasky musim povybavovat nejake veci cestou sa napapam nieco kuplm nejake jablcko alebo banan papa 😅

aniel
10. jún 2008

jednu foto som vložila 😀

simka9122008
10. jún 2008

Ahojte tak som tu malého som odniesla do škôlky a malá mi spinká tak som tu nakukla včera som tu večer nebola chytila ma ukrutná migréna ešte ma to trocha drží ale dá sa to mám za sebou kafé a jedno jablko potom až obed ešte neviem čo tak rozmýšľam

aniel
10. jún 2008

aj mna včera príšerne bolela hlava ☹

ja som teraz spapala 2 pomaranče a chcela by som ísť cvičiť 😅

aniel
10. jún 2008

pre ostatných varím šošovičnú polievku a párok alebo sekanú 😎