90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
17. jan 2013

@melj super, teším sa🙂 a dnes si to skvele zvládla🙂

fialocka84
17. jan 2013

ahojte koleginky.takze zvladam to v poho.dnesvitaminový den. rano banan, na obed slat z cervenej kapusty a kukurica na veceru zeleinový salat.mnamka.zatial 2 k dole.mam mensiu vahu tak mi to asi preto ide pomalsie.

zuzx
17. jan 2013

Ja mam tiez ovocny den takmer uspesne za sebou, pred chvilou som dopila hroznovy dzus a po dnesku sa citim celkom odlahcene, takze motivovane pokracujem dalej 🙂

cutty
17. jan 2013

Ahojte, tak prave som dovecerala - miesany zeleninovy salat a dala som si tam aj trosiiiiicka kukurice 😀 Dnesny den hodnotim tak na 80% 😒 Co uz. Ale uz sa tesim na zajtra - bielkoviny. Idem najst nejaky receptik aby som vedela ake mäsko si vybrat z mrazaku 😀

katka26021974
17. jan 2013

@zuzu1104 super, to si na tom podobne ako ja pred 4 rokmi.

cutty
17. jan 2013

@zuzu1104 Ahoj Zuzi ako ti to ide? Ja som to dnes zase troska pokaslala , nie az tak strasne - zjedla som asi 3 lyzicky jogurtu a kusok oblozeneho chlebicka ale aj tak ☹ Zajtra mam bielko tak dufam ze uz to bude 100% den. Od zajtra sa chystam aj cvicit zase lebo som zas mala par dni pauzu. Musim sa znova do toho dostat, chcem dat dole za mesiac 5 kg, dala som si teraz taky ciel, nech uz mam blizsie k 7 na zaciatku vahy 🙂

zuzu1104
17. jan 2013

@katka26021974 asi áno 🙂

lucky14
17. jan 2013

@katka26021974 Ty sa mas. 😀

zuzu1104
17. jan 2013

@cutty čau Katka, ale nerob si žiadne výčitky, jasné?
Mne to dnes šlo dobre, mala som bielkoviny a zatiaľ idem na 100%. Ja sa tiež chystám cvičiť, lebo potom sa mi fajne formuje postava, ale chcem počkať do budúceho štvrtku, lebo vtedy mám štátnice a nechcem sa cvičením unaviť, aby som sa mohla v pohode učiť, ale potom idem do toho s tebou. Musíme byť kočice čím skôr🙂 Ja budem potom asi pokračovať ešte jeden mesiac v chudnutí, neskončím teraz, lebo chcem aj ja sa priblížiť k tej 7, a potom už pôjdem na pokračovačku a zrejme sa už budeme snažiť aj o bábo, keď skončím dietovanie. Takže sa musím trošku poponáhľať🙂

sisab
17. jan 2013

ahojte, pridavam sa, dnes mam prvy vitaminovy den, myslim, ze celkom v poho, ziadny prehresok, na veceru som mala zeleninovu kasu, mrvku a petrzlen uvarene a rozmixovane 😀 na zajtra som si spravila zapekane rybie file s porom, mrkvou a karfiolom, celkom je toho riadna kopka, snad to bude dobre 🙂
ja vseobecne nemam pevnu volu, ale tentokrat chcem vydrzat co najdlhsie, tak sem ku vam nakukam aj dvakrat denne 🙂

mariana242
17. jan 2013

Ahojte od zajtra chcem aj ja s vami zacat 90 dnovu dietu dufam ze vydrzim do konca aj ked v zime je to tazsie s ovocim :/

speddy
17. jan 2013

@mariana242 Ahoj aj ja začínam od zajtra, tak dúfam, že so spolu vydržíme. 🙂

speddy
17. jan 2013

Ahojte, potrebujem poradiť, viem, že je dobre popri diete aj trošku pocvičiť a rozmýšľala som nad cvičením podľa Jillian Michaels, čo si o tom myslíte?

xaga
17. jan 2013

@sisab aj ja dnes prvy vitaminovy den ,ale uz sa tesim na zajtra ... Caka ma moj naoblubenejsi den ;)

zuzu1104
17. jan 2013

@speddy odporúčam, je skvelá, aj ja ju cvičím

speddy
17. jan 2013

@zuzu1104 a koľko si schudla, ide to rýchlejšie s cvičením? Dúfam, že do zajtra moje odhodlanie neodíde a pustím sa do toho.

zuzu1104
17. jan 2013

zatiaľ 10 kíl, mne sa ľúbi, ako mi cvičenie formuje postavu

speddy
17. jan 2013

@zuzu1104 tak to sa mi páči, zajtra sa do toho pustím, ak som správne pochopila cvičí sa 1,2,3 level a každý sa cvičí 10dní, Potom ako, môže sa to opakovať alebo nasleduje nejaké iné cvičenie?

zuzu1104
17. jan 2013

@speddy pochopila si to super, potom môžeš zas od znova, prípadne si nájdi niečo náročnejšie

zuzu1104
17. jan 2013

kočky, tak bielko mám za sebou na 100%, zajtra ma čakajú škroby, už sa na to fakt teším

speddy
17. jan 2013

@zuzu1104 že náročejšie 😀 , budem rada keď zvládnem tých 30 dní. Ako dlho už cvičíš a po akom čase si už videla, že to speje k lepšiemu?

zuzu1104
17. jan 2013

@speddy už po nejakých 7 dňoch, ale poviem ti, že na treťom levely som ešte nikdy nebola, vždy mi do toho niečo príde, a potom dva týždne necvičím, a tak vždy začnem od znova, ale od budúceho víkendu chcem začať už na plno

speddy
17. jan 2013

@zuzu1104 škoda, mohla si začať zajtra tak to by sme sa aspoň povzbudzovali a možno by si vydržala do konca

zuzu1104
17. jan 2013

@speddy moja, vydžala by som, ale ja mám o pár dní štátnice a cvičenie ma vie dosť unaviť, a potom sa nemôžem učiť, len o to ide. Inak by som začala hneď, lebo cvičenie mi veľmi chýba

speddy
17. jan 2013

@zuzu1104 Tak to chápem ja, som mala štátnice v máji minulého roku a tiež všetko išlo bokom

vejvass
17. jan 2013

@zuzu1104 ahoj ako pozeram tak pokracujes super ja som to dako uplne vzdala ale tak dala som dole po sviatkoch tie 3 kilecka a stale mam teda 78 kg cize aspon tych 10 kg sa drzi no keby som nepolavila v diete uz davno mam aj 70kg 😖
Vzdy ju zacnem vydrzim cca 7 dni a potom zacnem pozierat co vidim 😕
No ale som si povedala ze tych 8 kilo dam aj keby neviem co 😀 😀 😀
Drzkaj sa velmi sem uz neprispievam vsak sa nemam cim pochvalit ale citam si vas zatial pa 😉

ssisska
17. jan 2013

No neviem ci ste dnes na markize sledovali Reflex,ale davali tam ,ze neake dievca zacalo 4 dnovu detoxikacnu dietu a schudla 2,5 kg.To je celkom slusne,jedna sa o javorovy sirup zmiesany s 1,7 l vody ,1,5 dl citronovej stavy a 1,5 dl javoroveho sirupu a stipka kayakanskej papriky.Vraj to nici tukove bunky a dava na cely den energiu ,za dva tyzde sa da schudnut az 10 kg.Ja som uz schudla 15 kg a teda este 10 kg chcem tak od zajtra na to idem.

zuzu1104
17. jan 2013

@speddy ja som mala štátnice tiež v máji, ale tohto roku, ale teraz si dorábam pedagogické minimum, tak zas len učenie. Už dúfam mi nijako nešibne v hlave, aby som zas išla niečo študovať😀
Chcem už kľudne žiť 🙂

zuzu1104
17. jan 2013

@vejvass čau moja, joooj tak čo si to vzdala, pridaj sa naspäť k nám spolu to dotiahneme do správneho konca a aj tých 8 kilečiek ubudne uvidíš 🙂
Ďakujem za pochvalu, aj ja hocikedy poruším a niekedy poriadne, ale nevzdávam sa, musím to vydržať🙂

speddy
17. jan 2013

@zuzu1104 Nechcela si napísať, že minulého roku, už máme rok 2013 😀