90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

angelika23
18. feb 2013

ahojte , tak a váha sa zastavila a nie a nie sa pohnuť nadol , ved sú to už 2 týždne a nič !!!!!

ivka2903
18. feb 2013

Čaute chuduľky 🙂 Ja mám dnes bielkoviny a mala som Tofu paprikáš 🙂 Mňaaaam, bolo to úplne super, s pečivkom a zapila som to vývarom.. tak som sa dopráskala z toho, že ešte teraz fučím 🙂 Dobrota ako sa patrí. Idem to rýchlo von vybehať s malým, nech nezaspím a už sa teším na večeru.. Kilám zdar, ženy moje !! 🙂

ivka2903
18. feb 2013

@angelika23 neboj, to určite pôjde dole.. možno ti nejdú dole kilá, ale určite idú dole cm.. 🙂

angelika23
18. feb 2013

@ivka2903 tak to ma nenapadlo :D ale dufam más pravdu :D

zuzx
18. feb 2013

Caute baby, dnes ste tomu moc nedali. Ja som bola v robote len na chvilu, rano mi nic nebolo, len hrdlo jemne bolelo a do dvoch hodin som bola vyradena z prevadzky, isla som domov po jedenastej. Ako na just sa mi ani sefov nedalo dovolat, ani na pevnu, ani na mobil, tak som len poslala smsku a isla som, snad s tym nebude mat problem.
A zajtra musim ist do roboty, nepocka. Buduci tyzden cestujem, takze tento tyzden musim vyrobit material, aby som tam mala potom co testovat :(
Co sa jedla tyka, donutila som sa zjest obed UH a na veceru som mala mat svokrin kolac zo vcera, ale neviem ci budem jest, nechce sa mi a prehltanie ma boli...

dasa0402
18. feb 2013

ahojte dievcata ja mam zajtra ovocie a potom ma caka voda tak mi drzte palce 🙂

ivka2903
18. feb 2013

@dasa0402 to zvladnes,neboj nic 🙂 ja mam v piatok 😉

ivka2903
18. feb 2013

Baby,ja som sa normalne nemohla ani navecerat,stale som najedena z toho obeda.. tak som si dala len pohar vody..dam si az ranajky.. no co uz 😀

ivka2903
18. feb 2013

@zuzx prajem ti skore uzdravenie.. ta choroba je svina.. ☹

zuzu1104
18. feb 2013

@cutty čauko moja, tak super, ideme teda podľa plánu, nerob si z toho nič, že si cez víkend porušila aj ja, ale vôbec ma to nehnevá, lebo už som docela spokojná so svojou postavou 🙂 Ja som dnes mala ovocie a aj zajtra budem mať. Vôbec sa na to neteším, ale dnes sa cítim už trošku ľahšie 🙂
Budem na Teba v stredu myslieť, a potom napíš, keď sa odvážiš, škoda, že to nepôjde hneď po vode.

sisab
18. feb 2013

@zuzx no moja, drz sa, ked mas este aj cestovat. daj si nejake vitaminove bomby, drzim palce
@angelika23 neboj, on sa svinucha po par dnoch zase pohne 🙂
ja som mala dneska uH a nechcelo sa mi do roboty si chystat, tak som mala len rajcinovo-uhorkovy salat, k tomu celozrnnu kaizerku a 3ks pagacikov, co doniesol kolega 😠 a na veceru som mala 3ks disco keksov a tanier zeleninovej polievky (bez zahustenia, samozrejme) a este jednu malu cokoladku-15gramovu
no taka som z toho napchata, asi som sa mohla aj krotit... 😖 inak, beriem si poucenie, odteraz do prace vzdy beriem navarene, nachystane, aby som nespekulovala...hruza 😀

adamko05
18. feb 2013

dnes som "ulitla"... kedže som bola na nechty o pol šiestej, tak som večeraka už o piatej,č o je na mna priskoroooo.. a ked som došla o 20tej som dostala krízu a šupla som za hrst hrozienok v čokoláde... sa mi až tak pýtalo čosi sladké.. tak som zvolila toto "zlo" 😝 ... čo už....

zajtra by som chcela isť pocvičiť, snád sa mi podarí, ak nie, tak potom doma 😒

a urobila som si na UH obed tarhonu a k tomu som si len udusila troška zeleniny - mrkva, kareláb, hrášok a brokolicu, podliala vývarom... dobre to vonia, hádam to bude aj chutné, ale už som si to robila a bolo to jedlé... len sa mi tam teraz nejak moc rozvarila ta brokolica tak to je také "zelenkavééé"

@angelika23 aj mne váha od vody stojí ...verím že sa to ešte pozne.... aspon cm, ale aj kg by boli fajn

tak pekný večer, som dnes KO ako väčšinu pondelkov, idem do hajan

zuzka3
18. feb 2013

Ja som dnes pekne dodrzala bielkoviny, mala som tuniakovy salat aj na obed aj na veceru. Zajtra skroby, moc nemusim tento den a este ani neviem, co budem varit. Ale tak snad nieco vymyslim.. Drzte sa baby 😉

adka186
18. feb 2013

dobry den chcem sa opytat rada by som zacala s touto dietou mohli by ste mi pomoct s receptami? dakujem

dari226
18. feb 2013

@adka186 vsetko co mas rada si mozes urobit len nie spolu ked je bielkovynovy masko,rybku,vajicky atd a k tomu salatik normalne spravis ako inokedy,pre mna je nahorsie skrobovy tam to je take fadne,ryza so zeleninkou ,zemiakovy hulas,zapekane zemiaky so zeleninkou,fazulova polievka...a na dlasi ,pizza bez syra a sunky a tuniaka,cestovinky,posuch...

ludia vcera som vydrzala vodny den 😀

fate_girl
18. feb 2013

Ahojte zienky, uz dlhsi cas vaham, ze ci sa mam k vam pridat alebo nie, bojim sa toho, ze nevydrzim taky dlhy cas a vratim sa k mojim povodnym zlym stravovacim navykom :( Ale vase skusenosti a zmeny ma motivuju k tomu, aby som sa toho nebala a pridala sa k vam, aby som aj ja bola krasna a stihla nie len pre svoje okolie ale hlavne sama pre seba a pre moju dcerku, lebo chcem aby mala peknu maminku, na ktoru bude hrda... Preto by som vas chcela poprosit, ze ci by ste mi nepomohli, lebo neviem ako a s cim spravne zacat, aby sa dostavil ocakavany uspech a hlavne ak mate niektora vypracovany nejaky jedalnicek, ze ci by mi ho nemohla poslat, bo tie co su na nete mi nejak nesedia, bo su tam recepty s potravinami, ktore u nas doma voooobec nepouzivame :( Velmi by som chcela sa konecne citit dobre a atraktivne, lebo po porode zostalo na mne toho riadne nabalene a mam pocit, ze kvoli tym mojim kilam na vyse mi aj trosku troskotava manzelstvo, bo sa necitim atraktivna pre mojho muza a vyhybam sa spolocnosti a aj tym intimnym chvilkam... :( Preto budem rada a velmi vdacna ak by ste mi pomohli s tymto mojim bojom :(

sisab
18. feb 2013

@dari226 super,bol tvoj prvy? Ubytok na vahe?pochval sa ;0)
@fate_girl ahoj vitam ta.trosku si poprecituj nase prispevky,sem tam si piseme,ktora v ktory den co jedla,moNo ti to pomoze.drzim palce;0)

fate_girl
18. feb 2013

@sisab dakujem 🙂 len je tu toho straaaaaaasne vela popisaneho, ale skusim 🙂

klemberka
18. feb 2013

@fate_girl Ahoj, v prvom rade sa neboj do toho ísť, lebo keď začneš, po pár dňoch zistíš, že to vlastne nie je "diéta", ale upravený jedálníček, pretože môžeš jesť v podstate úplne všetko, na čo máš chuť, akurát si to musíš vedieť zadeliť do správneho dňa a vtedy si to dať 🙂 Ak si už niečo o tejto diéte čítala, tak ti asi nemusím vysvetľovať, ako sa delia jednotlivé dni, že sa musíš predtým, než začneš odvážiť a pomerať, neskôr ti to určite pomôže a hlavne zdvihne náladu a sebavedomie, keď zistíš, koľko si už schudla 😵 Dôležité je, aby si túto postupnosť dní dodržovala po sebe, ako následujú a aby si nemiešala potraviny... Keď chceš, môžeš aj cvičiť, no ak sa na to zo začiatku necítiš, netreba to hnať do "extrémov", nechaj chvíľu telo, nech si zvykne na nový pravidelný príjem stravy a až potom ho utýraj 😀 A to, že musíš piť véééľa vody a do obeda každý deň len ovocie (prvé tri dni, samozrejme, ten štvrtý ho ješ počas celého dňa s odstupmi minimálne 2 hodiny) sa ti zafixuje do hlavy tak rýchlo, že sa ani nenazdáš a budeš vedieť, čo a kedy v ktorý deň jesť... Myslím, že žiadna z nás tu nemá rozpísaný jedálníček, možno niektoré skúšame recepty, čo sú na nete k tejto diéte, ale to len vtedy, keď nám dojde fantázia 😀 Stačí, keď si poriadne naštuduješ, ktoré potraviny kam patria, vôbec nemusíš jesť to, čo doma nerobievate a čo nemáš rada, jedz to, čo ti chutí, akurát si to pekne zadeľ 🙂 Ak ti ešte stále niečo nie je jasné, kľudne sa pýtaj a keby už fakt nevieš, že čo do úst v daný deň, skoč sem, každý deň sa tu nájde niekto, kto má jeden zo štyroch dní a aktuálne napíše, čo zrovna dojedol 😉

fate_girl
18. feb 2013

@klemberka dakujem za prijemne privitanie, verim a som pevne rozhodnuta ist do toho a vyvinut vsetke sily a usilie do toho, aby som to zvladla... len trosku mi je nejasne v prvy den je potrebne jest ten vyvar a moze sa aj chlieb? bo toho sa asi najviac bojim, ze bez chleba nevydrzim :(

katulka74
18. feb 2013

Ahojte,tak ze prvy den za sebou,doobeda hruska,jablko,na obed kuracie masko a salat.na veceru to iste,som sice hladna,ale co uz,musim vydrzat 🙂

klemberka
18. feb 2013

@fate_girl v prvý deň sú bielkoviny... do obeda ješ len ovocie - tzn. na raňajky si dáš nejaké ovocie, čo máte doma alebo čo ti chutí, ak si hladná aj neskôr, na desiatu si môžeš dať druhý kus ovocia, prípadne pohár džúsu (ale nezabudni, že 1 pohár džúsu alebo šťavy nahrádza jedno jedlo denne, kvôli cukrom a iným zložkám)... na obed si dáš napr. mäso so zeleninou a zapiješ to vývarom (kľudne si môžeš spraviť aj na niekoľko dní len obyčajný vývar z bujónu, vydrží ti dlho)... ja napr. niekedy vývar nepijem, keď sa moc naobedujem, tak už nevládzem vypiť ani ten vývar, ale to sa má piť len kvôli tomu, aby si nemala problémy s vyprázdňovaním, aby si nemala stále len hustú stravu a pod. k obedu, teda k tomu mäsu a zelenine si môžeš dať krajec chleba (najlepšie celozrnného, no ja som doteraz chleba nejedla, prestal mi chýbať, mala som ho len 2x a aj to som mala obyčajný a nie celozrnný)... a ten chlieb si môžeš dať aj v škrobové dni k obedu, ak si moc hladná, tak to môžeš s ním zajesť... môžeš, ale nemusíš, je to na tebe 😉

katulka74
18. feb 2013

este sa chcem opytat,v ktorom dni mozem tofu a sojove vyrobky?

fate_girl
18. feb 2013

@klemberka dakujem uz mi je to jasnejsie 🙂 dufam, ze to zvladnem a keby nie, snad sa mozem na vas obratit a pomozete mi v nejasnostiach 🙂

klemberka
18. feb 2013

@katulka74 tofu je bielkovina, takže v prvý deň a sójové výrobky, to je podľa mňa taký začarovaný kruh, záleží od toho, že čo konkrétne chceš robiť - sójové kocky patria do bielkovín, deň prvý, sója ako strukovina sú škroby, teda deň druhý...

klemberka
18. feb 2013

@fate_girl neboj sa, vždy sa tu podržíme a namotivujeme, ako ďalej... 😉 keby čosi, len píš... 🙂

zoginka
18. feb 2013

Zenyy hanba mi, dnes som prvy krat porusila dietu, v praci mala kolegyna narodky a padol za obet kusok zacherky...A to mam ovocny den....fuj, fuj, fuj.... 😲 ale ked ja to ovocie neznaasam... su to muky 😒 tak snad uz budem ,len a len pokracovat v pohode...

miskakyska
18. feb 2013

@zoginka poteším ťa..ja som teraz zošrotovala celúúúúúúúúúúú orionku čokoládu 😠 😠 pažravec pažravý..ja že si dám len pásik a bola z pásika celá...fuuuj až ma štíípe v krku 😀 😉

klemberka
18. feb 2013

@zoginka ááále čo bojíš, hádam si nám nechcela kaziť "dobrý" priemer 😉 😀 teraz aspoň patríš viac do kolektívu 😀

miskakyska
18. feb 2013

@klemberka musím ťa poopraviť..sojove kocky a sojove platky patria do dňa druhého..čiže škrobového 😅 tofu do bielkovinového... 🙂