90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dnika2
20. mar 2013

@sisab normalne pokracujem 90dd

sisab
20. mar 2013

@dnika2 no lebo ja musim vymysliet presne, co budem varit a jest, inak budem vymyslat

klemberka
20. mar 2013

Ahojte kočky, dlho som tu nebola, v sobotu sme sa sťahovali a cestovali a až do dnes sme nemali net, takže sa ozývam až teraz...
V nedeľu som mala 2. vodu, takže pridávam aj moje výsledky z pondelka:
váha - 2,3 kg (celkovo -9,1 kg), obvod hrudníka - 4 cm (celkovo - 10 cm), obvod pása nič, čomu až tak nerozumiem, lebo pred diétou som neobliekla jedny rifle, po prvom mesiaci som sa do nich napratala a teraz nosím na nich opasok, lebo na mne visia tak, že si ich dokážem vyzliecť zapnuté 😀 asi som sa zle pomerala, neviem... obvod bokov - 3 cm (celkovo - 8 cm) a obvod stehien - 3 cm (celkovo - 11 cm)

Dnes mám UH, po druhej vode sa držím super 🙂 Už to ani nevnímam, že držím "diétu" tretí mesiac, určite si to takto potiahnem o 3 mesiace navyše a až potom sa dám na pokračovačku, takto mi to vyhovuje, aspoň mám každý deň pestrý jedálníček 😉

Pekný deň všetkým, držte sa 😎

milvasik
20. mar 2013

Jeeej, tak vy ste tak daleko uz, to ja idem zajtra este len na treti den🙂)))))). A teda UH a chcem sa spytat, mozem mat na obed cestoviny s makom? A mozem si ich osladit datlovym alebo javorovym sirupom? A este jedna nejasnost, ked jem napriklad ryzu, mozem k nej aj kompot ovocny, alebo len zelenina sa moze? juj este to nemam tak prestudovane, tak vas trosku otravujem🙂)).

sisab
20. mar 2013

@klemberka waw, super vysledky, gratulujem, len tak dalej, ty poctivka jedna 😉
som nevedela, ze ste sa stahovali, teraz ste v NL ci ako? ako si zvladla nedelnu vodu, da sa to?
tiez sa tak chystam ako ty, ze 2x90 a az potom pokracovacka, uvidim, ako mi to pojde.

@milvasik UH cestoviny s makom mozes, trosicka sirupu snad neuskodi, mozno med by bol menej... a k ryzi som mala kompot asi 2x, vacsinou som si davala zavarene uhorky, takze podla mna mozes, ked nezjes celu flasu/konzervu 😀
a neboj, ono to rychlo uteka 😉
kolegyna mi dnes povedala, ze som schudla, ze ako to robim, tak sa tesiiim 😎
no idem vecerat-nakoniec su z toho zelerove hranolky
pa a pekny vecer

adamko05
20. mar 2013

ahojte
@klemberka no tebe to ale šlape 😵
ja dnes UH, na obed fliačiky, na večeru sa mi ušli iba dve prané buchty (pôvodne som vybrala z mrazáka 4 a dve som si nechala, že niekedy sa ešte hodia... ale obaja krpatí si dali, tak som musela sebe vybrať aj tie dve, inak by som bola bez večere 😀 😀 😀 )... a ešte som si dala aj keksík Knopers 😝 ... a kusok čokiny... takže v poho... akurát s tým pitím som to zas dnes nestíhala... ale od zajtra, perný týžden v práci sa skončil predčasne.... 🙂 našťastie
konečne sa troška dnes hádam aj vyspím... od nedele sa mi nejak nedalo... nervy pracovali
dnes som stihla aj posilku... nejak som až tak nevládala, ako inokedy... asi ten nedostatok spánku...
chcem isť aj zajtra, nech prídem v piatok v normálnom čase domov 😉

adamko05
20. mar 2013

@sisab super, taká pochvala od kolegyne... tiež ma to potešilo 😉

adamko05
20. mar 2013

@lucky14 v pohode, jeden, dva dni pohnojíme, a ideme dalej... zajtra vitamíny?? dáme spolu bez poručenia, jasnéééé!!!!!!!!!!
ja som si udusila kel a nastrúnahú mrkvu... pôvodne som to chcela ako polievku, ale takto mi to tiež chutí... tak to bude na obed, ranajky presnidávka... večera ako zostane od obeda... ty budeš mať čo?

adamko05
20. mar 2013

@sisab ja to nejak neriešim... pôjdem podľa diety, ak niečo poruším, poruším... ak nie, tak budme na seba pyšná 😀 😀

adamko05
20. mar 2013

a ozaj, ked si tu už sama píšem 😀 ... dnes som sa odvážila.... a váha takmer na chlp ako po vodovom... teraz rovných 61 kg, po vode (61,1 😀 😀 )... ale tak som rada, že to nie je viac... hádam ešte čosi zlezie... ale kúsok asi zo mňa ubudlo, včera som zapala gate, čo som si skúšala pred dvoma týždňami a vtedy sa celkom zapnúť nedali 😉
ale viete čo ma "serie" 😀 😀 ?? ... ked idem do sprchy, v spodnom prádle, alebo v plávkach, ked sme sa šli kúpať, ja kuuuurnik nevidím rozdiel na sebe (akurát prsia menšie ☹ ) 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janasim
20. mar 2013

Ahoj zienky,mozem poprosit niektoru o info ci je tato dieta financne narocna? Zaujala ma ,lebo mi taketo stravovanie podla tejto knihy co som do nej nakukla pride zdrave a v poslednej dobe sa velmi zle stravujem,potrebovala by som sa dat do poriadku trochu.

sisab
20. mar 2013

@adamko05 supis, ved z takej vahy uz ani nemozes cakat, ze to pojde rychlejsie 😉 Inak aj dnes som mala na ranajky jablkovu kasu s kokosom, to je velka dobrota, takze dakujem za tip, aj zajtra bude 😀

@janasim myslim, ze finance extra narocna nie je, vzdy si mozes vybrat z toho, co varis pre zvysok rodiny, len to treba spravne skombinovat. Ale zrejme v lete, ked je dostupna sezonna zelenina a ovocie este usetris.

adamko05
20. mar 2013

@sisab som rada, že som ti poradila dobré ranajky... ja som si to volakedy tiež často robievala.... teraz len cez víkend... mne to chutí také vlažné.... nie studené....
no, si myslím, že z tej váhy ešte má čo isť dolu... ale som rada, že teda asi cm idú, alebo sa veci natahuju 😀
snád sa mi to podarí takto udržať aj po 9O dnoch 😝

adamko05
20. mar 2013

@janasim v lete, ked je domáca zeleninka, prvé ovocie... to ide lahšie a isto lacnejšie... ja teraz dosť kupujem zeleninu.... ale je fakt, že obchádzam regál so sladkosťami a somarinkami, tak sa to vyrovná 😉

klemberka
20. mar 2013

@sisab ďakujem, ale poctivka teda isto nie som 😀 od prvej vody som dosť porušovala, vždy som niečo malé zobla a tak, som sa aj bála, že po druhej vode bude váha väčšia, ako po prvej, no milo prekvapila 🙂
nedeľnú vodu som zvládla bez problémov, bola som celý deň zamestnaná zariaďovaním, prekladaním nábytku a vykladaním vecí, takže mi to aj rýchlo ubehlo, celý ten deň... áno, my sme teraz v NL, no zlaté Slovensko, je tu otrasné počasie, z ktorého som vždy na začiatku ochorela, iná klíma, takže teraz len chodím so šálom na krku, všade soplím a ledva sa plazím 🙄 no čo už, keď už... 😠 aspoň mi toľko nechutí jesť aj povolené potraviny 😀

klemberka
20. mar 2013

@adamko05 no šlape ako šlape 🤐 tiež mám ten pocit, že keď sa vidím v spodnom prádle, že nič zo mňa neubudlo, ale manžel mi povedal, že už mal inú mierku v rukách na môj zadok a že teraz bude z nej musieť ubrať, lebo je značne menší 😀 no neviem neviem... a s tými prsiami mám podobný "problém" - keď zistil, že to už je -10 cm, tak sa len chytal za hlavu, že by bol radšej, keby som mala +10 cm, somár... 🙄 😠 😀

zuzanat
20. mar 2013

ahojte, ja sa hlasim po dlhsej dobe, pondelok a utorok som bola na skoleni,stravu som tam celkom zvladla, mala som obidva dni bielkoviny, maso so zeleninou a vyvar ( na obed), chlapi tam jedli vecer o osmej palacinky so slahackou a mne sliny tiekli 😀 V penzione bola maserka, fitko, bazen, takze som po skoleni toto vsetko absolvovala, vo fitku som stravila dost dlhy cas, dobry pocit som zo seba mala 🙂 Dnes som normalne pokracovala vitaminovym dnom, ten som dala tak na 95)%, ale to len preto, ze som bola rozlietana .na zajtra uz mam nachystanu rybu s cviklou a fit kocku a sackova polievka do salky, kedze budem v robote... Dnes som ani necvicila, dostala som MS a je mi dost mizerne, strasne ma bolia krize, takze ak budem zajtra v robote cely den stat, tak ma asi klepne ☹ vaha stale nejde dole, ale som si povedala, ze vydrzim minimalne po dalsiu vodu, co je hned po velkej noci, to mi asi dobre padne 😀 Lebo teda udene, velkonocna baba a hrudka, to len tak nemozem obist 😀
takze suma sumarum tak sa mi dari/nedari 😀

dzantica
21. mar 2013

Baby, tak ja som to dnes pohnojila na plnej čiare.. ☹ Dnes sme mali doma návštevu-kamarátka a jej priateľ.. Odchádzajú na 8 mesiacov do zahraničia pracovať, tak sme si spravili ešte taký rozlúčkový večer u nás doma..Od rána som chystala obložené misy (šunka, syr, údené, klobáska, parížsky šalát a podobne) a robila som muffiny..Samozrejme som od rána aj zo všetkého koštovala akoby som ani žiadnu diétu nedržala.. A aby toho nebolo málo, tak som si z každého večer s nimi aj nabrala a zjedla.. Mimochodom po celom dni koštovania som nebola večer už absolútne hladná a aj napriek tomu som si dala..Mám zo seba strašný pocit a som na seba nas.atá..A že škrobový deň ☹ síce boli na obed a večeru hranolky pečené v rúre, ale okrem nich ešte veeeeeeeeľa iného-nepovoleného v tento deň..Včera som dokončila 1.level Jillian, dnes som mala začať druhý..Ale kedy, keď som bola celý deň na nohách...A teraz som rada, že som už konečne v postely..Mega strašné so mnou dnes.. Som zo seba veľmi sklamaná, že som sa nekrotila..

z.k
21. mar 2013

Ahojte môžem sa pridať v tichosti Vás mesiac sledujem a inšpirovali ste ma a začala som aj ja.Predvčerom som mala prvú vodu,ťažko,ale zvládla som bez porušenia.Moje výsledky sú -8,3 kg,pás -4cm,prsia -3cm,boky -6cm,stehno -3 cm.Neviem či dobre,alebo malo byť viac,ale ja som spokojná aj keď ma čaká dlhá cesta ešte aspoň 20 kg potrebujem tak snáď to zvládnem.
@dzantica ešte raz ďakujem za poslanie knihy snáď sa aj ja dopracujem k svojmu cieľu 🙂

dzantica
21. mar 2013

@z.k Ahoj..Nemáš za čo 🙂 Krásne sa ti darí, máš úžasné výsledky...Len tak ďalej a ani sa nenazdáš a budeš v ciely..Mne trvalo 7 mesiacov, kým som zhodila 22 kg...
Dnes mi dala váha síce facku, ale to takú že som sa opäť tvrdo zaťala a idem ďalej..A už žiadne porušovania..Moja včerajšia ranná váha: 61 kg..Dnes ráno: 64 kg..Skoro som infarkt dostala..Ale sama si za to môžem, keď som hlúpa a jem čo nemám.. ☹ Takže od dnes idem na 1 000 000 % nech napravím pokašlané.. Ale tebe to ide super, úžasne sa držíš..

dzantica
21. mar 2013

@z.k nie 64 kg som mala ráno, ale 63 kg..teraz som si všimla, že som sa tam pomýlila..ale aj tak 2 kg za deň vedia na.rať..

blcha76
21. mar 2013

@z.k Ahoj. Ja som tiež začala tiež pred mesiacom a prvú vodu som mala včera. Takže sme na tom skoro narovnako. Dnes ráno som sa odvážila a - 5,8kg 🙂 🙂 🙂 . Neviem akú máš ty váhu, ale ja potrebujem, vlastne mi stačí schudnúť ešte nejakých 13kg 🙂 😖 . (20.2.13 = 88kg, 21.3.13 = 82,2kg) Teším sa, len aby som vydržala aj ďalej...

sisab
21. mar 2013

@dzantica nebud na seba taka prisna, ide ti to super, drzis sa velmi dlhu dobu, proste super. jeden hriech este nic neznamena, akurat ta nakopne na dalsu vydrz.
ja mam dneska bielkoviny po 2vitaminovych dnoch, co som minuly vikend vyzrala tie 2,2kg, tak ich stale nemam dole 😠 takze ta plne chapem, ako ta ta vaha musela nasr.t
no nic, bojujeme dalej a zvitazime 🙂
@z.k
@blcha76 super vysledky mate obe, tesim, ze ste ste medzi nami 😉

dzantica
21. mar 2013

@sisab Viem, ale keby bol len jeden nepoviem ani pol slova..Mala som už také obdobie, že som dosť často porušovala..Preto musím byť na seba tvrdá a držať sa v norme, aby som znova denno denne aj keď len po troške neporušovala, lebo už sa to zase bude so mnou ťahať..Veľakrát som teraz odolávala, že sme boli aj s partiou v reštikách, oni si dali na čo mali chuť a ja som to tam proste vydržala na tej minerálke..Ale včera ja neviem čo sa to so mnou porobilo..skrat..Síce ma to fakt veľmi mrzí, vyčítam si to nenormálne, ale idem ďalej..čo už..Stalo sa a ako si aj ty napísala : nakoplo ma to na novú výdrž..Tých 55 kg proste dosiahnem aj keby čo bolo.. 🙂

sisab
21. mar 2013

@dzantica presne tak, najprv povolis trosku a potom sa to uz sype 😒 ja som dnes na obed mala papriku ugrilovanu plnenu syrom a k tomu celozrnnu home-made bagetku, takze som sa pekne napratala. Vyvar som nemala, ani mi nejak extra nechyba. Akurat mam dilemu, co na zajtra na skroby, zvazujem, ze si vezmem dovolenku, nejaka som unavena, v robote stres, doma nic nachystane ani popratane na Velku noc, pocasie na figu, asi dostanem ms 😀

dzantica
21. mar 2013

@sisab Mňam..Ugrilovanú papriku plnenú syrom si občas robievam aj ja..Dnes mám UH a na obed som mala paradajkovo šampiňónové špagety..Teraz sa akurát chystám do cukrárne kúpiť si nejaké dva zákusky na večeru, bo som si zabudla z mrazničky vybrať a muffiny zo včera sú už fuč..Rodinka pojedla..A to som spravila 48 ks 😀 Oco mi povedal, že sa nemôžem vydávať..Ja že a to už prečo? Že kto mu potom bude také dobroty vypekať.. 🙂 sa až za ušami zalizovali.. 😀
Ja mám škrobový deň v nedeľu, na pláne mám zemiakový guláš (bez mäsa)..Dnes zatiaľ úplne bez prehrešku..včera mi to bohate stačilo.. 🙂
Niekedy dobre padne predĺžený víkend, len si ho sprav a trošku vypni aspoň na deň od roboty, keď tam máš stresy.. 🙂

klemberka
21. mar 2013

Ahojte, tak ja som dnes na vitamínoch, čo mi padne veľmi dobre, chorá som jak pes, tak nemám ani na normálne jedlo chuť ☹ Inak zabudla som sa vám pochváliť, mám k nám ďalšieho parťáka do tímu - môjho muža 😀 Som ho do toho dokopala a ide so mnou od pondelka, v nedeľu som mala tú vodu, takže ideme spolu pekne od bielkovín 🙂 Dnes už behal ako s nasolenou riťou, lebo máme tie vitamíny a už mu chýbajú cukry a tuky, tak bol mierne podráždený, ale ja som si ho vychutnávala 😀 Hold, pre krásu sa musí trpieť 😠 😉

z.k
21. mar 2013

ďakujem dievčatá za pochvalu poteší a motivuje 🙂
ja som dnes mala segedínsku polievku z knižky,spravila som viac manžel sa až za ušami zalizoval,aká je dobrá,akurát že on nedrží diétu 🙂
@blcha no ja mám váhu vyššiu a potrebujem aspoň tých 20
@dzantica to je pravda to vie nahnevať,ale zas držíš sa už 7 mesiacov tak jeden krát sa môže stať 🙂

adamko05
21. mar 2013

ahojte.... ja dnes vitamíny... idem bez prehrešku, tak hádam to už nepohnojím... ráno výživa, obed kel s mrkvou a ked som došla z práce a posilky, tak som si rozmixovala už dosť "prezretý" banán a kiwi (mixovaný banán mi takto nevadí, ale hryzkať mám radšej tvrdší... 😀 ).....
a popíjam čaj a teraz som zlupla 3 sušené slivky 😝

na zajtra mi tu už vonia brokolicová omeleta ... mnááám... a asi si urobím v práci zeleninový vyvar z kocky, slepačí už doma nemám... myslíte, že vadí zeleninový na bielkoviny??? snád nie....

@dzantica ved nie sme kone, občas aj my musíme porušiť... a počuj, načo si sa ráno vážila?? 😕... toto by som ja neurobila... napr. ked mám aj pocit, že som bola menej na WC, alebo nebola den pred tým, tak ja sa nevážim.... fakt, ono to človeka akárát nas.rie... radšej počkám a odvážim sa o 3 dni, ked viem, že som robila všetko tak, ako má byť... aj som cvičila a tak 😉

ja som teraz vybrala z rury bábovku... a jáááj... tá vonia... 😝 .... zasa zostane u mna iba pri tom

@zuzanat super si to zvládla.... 😵

sisab
22. mar 2013

@klemberka no teda, ja neviem, ale ja ked som aj prechladnuta, tak minimalne na polievku mam vzdy chut, teraz v nedelu mi vychadza ovocie, tak uz teraz mam dilemu, ze co vymyslim...
@dzantica budem sa snazit vypadnut z prace aspon skor, ked som si uz nevzala volno...
a inak, konecne som sa po 8dnoch dostala na vahu, aku som mala po 2.vode, takze uz sa nechystam tak velmi hresit,aby som potom nemusela tyzden napravat
Sranda, kolki vasi muzi sa k vam pridavaju, moj mi tiez slubil, ze sa prida, len vraj este neprisiel jeho cas 😀
zelam vam pekny slnecny den.
@lucky14 kdeze si?