90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
22. mar 2013

@sisab ahojky. Som tu ale vcera som bola malo doma a mozno prave preto som dala vitaminky na 100%. Dnes zatial OK ale nechcem nic prechvalit. Tebe sa ako dietkuje? 😉

lucky14
22. mar 2013

@adamko05 juj moja ked ja som mala 6 dni s porusovanim z toho jeden uplne fiasko!!! Ale vcera som dala vitaminy na 100% tak aspon nieco....dnes znovu vitaminky tak uvidim ci vydrzim. Potrebujem odcinit to obzerstvo. 😉 Ako Ta tu citam mas to v hlave uz akosi nastavene a ide Ti to fajn. Co nevidiet si v cieli. 😀

klemberka
22. mar 2013

@sisab tak tú polievku si dávam aj ja, hoci nikdy neviem, akú má chuť, lebo absolútne nič necítim 😀

adamko05
22. mar 2013

ahojte
až teraz večeriam.... boli s v cirkuse (dedinský ... ale šak, nasmiali sme sa 😀 )
dnes bielkoviny... skoro na sto perc., akurát som kusom cukrovej vaty mala, lebo ju nebolo už kam dať 😀
teraz papám brokolicovú placku, juuuuj, to je papina....
zajtra ideme na chalupu... prídeme v nedeľu...d obre to vyšlo celkom... škroby hádam dám.... upečieme si zemiaky a na UH som si už zbalila cestoviny, po prípade skočíme vedľa do reštiky na pizzu 😵
cvičenie ma čaká asi až v pondelok tým pádom... ale to vôbec neváááá

dnes mi upratovačka v práci vravi "pani, a nezmenšili ste sa vy nejak veľmi" 😀 😀 😀 ... zlatá bola....
a inak, ráno som sa odvážila... od predvčera, či kedy... sa to poklo 60,4 😵 😵

adamko05
22. mar 2013

@lucky14 no, možno to tak vyzerá, že skoro ciel.. ale to isto nebude tak dlho... a mám v pláne pokračovačku.. tak tu budem oxidovať.... celé to plánujem tak, že akurát ovocný den bude iba každý 6- 7 den, nie 4, ale inak nemiešať.... uvidíme, či sa plány podaria 😉
a dnes som si kupila dve saká 😵 😵 ... chcela som gate, ale jedny 38, čo sa mi páčili, mi boli volné a do 36 som sa nevoplacha... treba mi číslo medzi 😀 .... a zo sačiek som vytešaná

lucky14
22. mar 2013

@adamko05 si sikula!!!! ze velkost 36!!!! Paraaaada!!!! Mas moj obdiv. 😀

adamko05
22. mar 2013

@lucky14 ale to je relatívne... sako som vzala jedno L a druhé M... teda 40 a 38, a gate som tiež kupila aj 40 nedávno 😉 ... to číslovanie je v každom obchode iné.....

lucky14
22. mar 2013

@adamko05 ved isto ze ano....ale potesilo pravda?!?!?!. 🙂

adamko05
22. mar 2013

@lucky14 dnes druhý vitamínový den? ako??... aj tak si dobrá, že toto daš... tak sa zatni, aj daj aj tie ostatné dni... ale je fakt, že niekomu robí problém jest iné, ako ovocie
ja chcem budúce bielkoviny bud toffu, mám doma, alebo mám chuť veľkú na jogurt.... 😝

lucky14
22. mar 2013

@adamko05 moja pokaslala som to. Ku grilovanemu baklazanu na veceru som zjedla krajec chleba. Ale co uz....zivot ide dalej. Zajtra skusim bielkoviny aj ked je to moj najhorsi den. Mas nejaky fajny receptik na tofu? 🙂

adamko05
22. mar 2013

@lucky14 po pravde... kombinovaný iba.... tofu s vajíčkom... opiecť tofu na cibulke a na to šup dve vajíčka.... ja to tak mám veľmi rada... a takto nejak to nakombinujem veru.... a k tomu zelenina ...a chlebík sa aj hodí...

lucky14
22. mar 2013

@adamko05 no vidis ja ani vajcia moc nemusim. Ja som minule videla recept v telke ze tofu nakorenit a ochutit obalit v muke a opiect na panvici na oleji a k tomu salat. Myslim ze to skusim ved muka bude namiesto krajca chleba. Ci???? Lebo mne uz nechuti len zelenina so syrom. 😒

adamko05
22. mar 2013

@lucky14 skus to pofrkať sojovou omáčkou a opieť aj bez múky... načo múka... ja aj syr robím tak, iba opečiem, obalovaný sme nemali hádam aj 5 rokov... nemám neporiadok a je rovnako dobrý, ak nie lepší 😉
a čo na bielkoviny áno u teba?
ani jogurty, krémová mliečna polievka???

lucky14
22. mar 2013

@adamko05 tak skoro stale mavam zeleninu bud dusenu, grilovanu alebo pecenu s troskou pesta potom postruhat syr a krajec chleba, alebo jogurty a to krutim dookola. Neroztecie sa Ti ten syr len tak na panvicu??? Aky pouzivas???

adamko05
22. mar 2013

@lucky14 zaudený oštiepok.... mááálokedy sa stane, že kusok "pustí"... zvyčajne nie...
tak ja tým, že nejem rajčiny, uhorky, ani tie také mixoané šaláty kade aké... tiež mám obmedzený vyber zeleniny... ale našla som čaro v mrkve, karelébe... zelery, paštrnáku.... borkolici aj v karfiole , v cukiny... no a na studeno iba paprika alebo redkvička....

lucky14
22. mar 2013

@adamko05 no tak to tiez mas zlozitejsie ale super si sa vynasla. 😀 Nabuduce skusim to tofu a dam vediet. Ale budem mat v chladnicke pripravene aj jogurty...keby nieco...nech ma nezlaka nieco nepovolene! 😉

adamko05
22. mar 2013

@lucky14 ja mám v pláne si kupiť aj sojové jogurty, su mnamkové 😝

lucky14
22. mar 2013

@adamko05 a budes si ich davat v bielko dni? 🙂

adamko05
22. mar 2013

@lucky14 no, ved to práve neviem 😀

adamko05
22. mar 2013

@klemberka kto poradí??? 😀 http://www.sojaprodukt.sk/sojacik.htm je tam zloženie a aj tak neviem 😒

sisab
23. mar 2013

@lucky14 ahoj, aj mne sa zda, ze sa dietuje lahsie mimo domu. dnes som uz co to napiekla, ale zatial som bez prehresku, tak uvidime dokedy 😀 Ten bielkovinovy den, nemala by si chut na grilovanu papriku plnenu syrom, to je teda mozem, resp. ja v bielkovinovy den problem nemam, syry mozem na vsetky sposoby, ale davno som nemala vajicka...
Zelam vam pekny zvysok dna, ja som dnes umyvala okna, mam pocit, ze ich bolo 100 a stale to neboli vsetky 😝
@adamko05 ja obdivujem tvoje odhodlanie cvicit, ja som to tento tyzden tak flakala, ze hroza, nic nestiham a neskoro vecer sa mi uz nechce.

aknavij
23. mar 2013

prosim vas, mozem niekedy zamenit dni, ked mi to nevyhovuje zrovna? A v nedelu, ked je vzdy nejake chutne mäsko by som najradsej bielkovinovy, mozem si to tak poprehadzovat aby mi to tak vyslo, alebo sa to nema?dakujem.

klemberka
24. mar 2013

@adamko05 tieto jogurty som ešte ani nevidela, ale isto by som si taký dala aj ja 🙂 no ťažko s tým zložením, keďže to obsahuje aj bielkovinu, aj škrob a ešte aj sacharid 😀 možno tak vo všeobecnosti by som si ho dala v UH deň na večeru, vtedy nič nepokazíš, ale osobne, keby ho mám doma, tak si ho dám asi aj v tie bielkoviny, asi by som to brala ako klasický jogurt, šak aj tam je kadečo a jedávame ho v tieto dni 🙂 a keď si ho dáš raz za čas, nikomu a už vôbec nie sebe tým určite neublížiš 😉

zuzanat
24. mar 2013

ahojte, peknu nedele este prajem. ja som dnes cely den na ovoci, zelenine a orieskoch, aj ked som dzobla trochu do chipsov, mam Ms, tak som trochu pazravejsia 😀 Tento tyzden som cvicila 5x, ci uz u segry na orbitreku alebo doma Jillian, takze celkom dobre. V utorok uz dufam, pojdem aj do fitka, chyba mi to.... Zajtra ma cakaju bielkoviny, ale budem znova na skoleni, tak si budem dufam moct vybrat len maso so zeleninou. Cez velku noc si tie dni asi poprehadzujem, lebo velkonocnu babu a hrudku fakt nemozem nechat bez povsimnutia a chystam sa aj na madlenku 😝 😀 V utorok ma potom caka druha voda, ale co som sa dnes rano vazila, tak som tam, kde aj minuly mesiac, nic sa nezmenilo. Aj ked teda manzel ma videl po tyzdni a jemu sa zda, ze som schudla, hlavne na prsiach, co nie je nic moc, lebo uz tam fakt nic nemam 😅 O chvilu taham treti mesiac, ale to ubehlo! len skoda, ze vysledky minimalne, som myslela, ze za 90dni schudnem tych 5kg, lavou zadnou 😔 budem musiet nieco vymysliet, aby som sa dostala k tomu vysledku, len fakt neviem co 🙄

Deti mi uz lezia, muz musel ist do prace, tak si idem chrumkat mrkvu a kalerab 🙂 Pekny vecer 😉

sisab
24. mar 2013

@zuzanat ja mam dneska tiez vitaminy tak sa tesim ze som ich zvladla,na veceru som mala grilovany karfiol tak sa vobec necitim hladna.mne na velku noc bielkoviny vychadzaju na piatok tak neviem ci budem prehadzovat dni.tento treti mesiac ani mne vaha neklesa co ma dost stve,ale nevadi, ja sa aj tak chystam tahat dalsich 90dni.dneska som pozerala stranku chudnime-ako.sk,celkom zaujimave,akurat ze jest 6x denne?to sa mi nechce verit ze sa.z.toho da.chudnut...

zuzanat
24. mar 2013

@sisab mne ide vaha celkovo moc pomaly, priam sa vlecie, mam dole len cca 2,5kg 🙄 Ja som skusala jest 5x denne podla tej stranky, ale po mesiaci vysledok mizivy, takmer ziadny, ale sestra takto dala dole 20kg. Aj ked ja si neviem predstavit tak casto jest, predsa len, v praci si nemozem dovolit vytiahnut desiatu, olovrant...

zoginka
24. mar 2013

BABY CHUDULKY PORADTE KAM BY STE ZARADILU SOJOVU TYCINKU A STRUKOVINY KEDY SA TO SMIE PAPAT, DAKUJEM ZA POMOC

sisab
24. mar 2013

@zoginka ahoj,ako sa ti dari?sojovu tycinku netusim kam zaradit ja by som si ju asi dala na Uh a strukoviny su skroby,den 2.
@zuzanat no ved ty uz asi velmi nemas z coho a ked cvicis tak si mozno na kg neschudla,ale na vyzor ano 😉

adamko05
24. mar 2013

ahojte
no, ja dietujem vo víkendovom režime 😅 ... nie že by som sa nejak navaila... ale včera som olizla asi 3krát krpatým z k korneta... tak to nerátam 😀 .. ale dnes na UH som si dala ku kávičke bábovku unašich..... takže to bol olovrant a doma normáne cestovinky ako večera... takže hmmmmm....
zajtra pôjdem cvičiť... tak si to tam "odpykám" 😝

idem smer vana... došli sme až o 18tej domov... a to som si dusila kapustu na zajtrajší obed, a robila rodinke perkelt... ajeeeej... vonia, ale odolala som... horšie to bude zajtra, ked budem na ovocí a oni si ho budu na večeru "chrumkať"

na bielkoviny mám v pláne tofu na spôsob číny a k tomu si asi urobím zelerové hranolky

@zuzanat tie prsia štvú aj mna 😠 (aj nie len mna 😀 )... o chvíľku si tam budem ponožky dávať 😠 😠 😠
pekný večer 😵

adamko05
24. mar 2013

@zoginka sojová tyčinka asi UH, štrukoviny škroby 😉