90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ryjana
12. apr 2013

@adamko05 a co sa tyka tych cm neviem lebo sa nemeriam ale na podprsenke som pocitila trocha zmenu sa mi zda trocha volnejsia tak dufam, ze moje chudnutie nezacne prave tam 😝

adamko05
12. apr 2013

@ryjana koľko ovocia? daj si jeden kus, max dva.... a teda neviem,č i so špagetami to sojové maso...baby isto poradia, su tu na to odborníčky....
a možno je chyba tam, že je priveľmi málo... ja sa na obed ozaj naprsákam, aj vývar (preto som sa pýtala, dávam celkom poctivo, nie vždy, ale väčšinou)... a na večeru dávam menej, ale isto viac ako polovicu.... a to som si dnes dala po cvičení aj banán, ako olovrant (vraj po cvičení najelšie spapať banán... tak som ho zlupca cestou v aute, aby mi to časovo vyšlo 😀 )dve hodiny do večere

adamko05
12. apr 2013

@ryjana no, to ani ja sa nemeriam, a to jakááá chyba 😝
u nás budu asi rezne v nedeľu, ale ja som neni moc reznožravá, tak hádam to prežijem

adamko05
12. apr 2013

@ryjana a z akej váhy ideš (ak nechceš, nepíš) a výška?

ryjana
12. apr 2013

@adamko05 ja sa snazim napraskat ale do mna toho vela nevojde, no za den zjem 2 banany, 3-4 pomarance, pol strapca hrozna a 1mandarinku jedemn caj nesladeny kedze uz 10rokov necukrim s tym problem nemam asi tak v priemere denne a samozrejme k tomu co v ten den mam jest, dufam, ze mi niekto poradi aj na inspiraciu co jest 🙂

ryjana
12. apr 2013

@adamko05 no mam uz asi 5rokov 70kg a vysku 164cm

adamko05
12. apr 2013

@ryjana a jejejj... tak ja neviem, ale v tom ovocí môže byť "pes zakopaný".. toľko toho nepojem, keď mám celý den vitamín... kedy to papaš všetko?? ved ked si dáš ráno dva banány, to musíš byť ozaj dlho najedená.... 3-4 pomaranče?? to mám na týžden.... v knihe sa píše ovocie na ranajky, max. dva kusy... banán iba občas a na desiatu a olovrant tiež ovocie iba v prípad veľkého hladu.... tak ja neviem.... skús ubrať z ovocia .... možno baby poriadia aj iné....

ryjana
12. apr 2013

@adamko05 no na ranajky si dam banan a do obeda zjem to hrozno,potom mam obed a po nom si dam nejaku mandarinku a na olovrant take dva pomarance spraskam len tak, a niekedy ked ma este vecer chyti hlad tak si dam este pomaranc tak neviem je toho fakt moc? 😒

adamko05
12. apr 2013

@ryjana môj názor je, že je to priveľa... toľko ovocia by ti malo stačiť aj na 3 dni podľa mňa.... na večeru to vôbec nie je dobrý nápad, že ked si dáš večeru... to si radšej daj pár orieškov (nesolených, nepražených)... alebo nejaku zeleninu... ale ovocie má veľa cukru... možno občas jablko

ryjana
12. apr 2013

@adamko05 😒 boze ked ja jablka z duse neznasam, dakujem za radu skusim to nejako obmedzit ale to mozno je tym ze minuly tyzden som s tym zacala a mala som vselijake chute tak som siahala po ovoci a teraz sa mi to zacina upravovat tak uz mozno sa mi nebude ziadat tolko toho ovocia 😉

dzantica
12. apr 2013

@ryjana fuuuuha..tak toho ovocia si dopraješ ozaj priveľa..Ja si dávam na raňajky dva kusy len v prípade ak sú to kivi, alebo menšie mandarínky..inak pomaranč, jablko, banán..vždy jeden kus..a drobného ovocia ako sú napr.maliny, čerešne tak približne za šialku.. A v bielkovinový,škrobový a v UH nedesiatujem, ani neolovrantujem (aj keď v knihe je písané, že "ak ste dopoludnia veľmi hladný doprajte si na desiatu jeden kus ovocia"..O olovrante v bielkovinový, škrobový a v UH deň som sa nič nedočítala..ale v tieto dni by sa malo jesť len 3 krát za deň, jedine vo vitamínový deň sa je 5 krát za deň..Tak určite by som to obmedzila..Ovocie obsahuje cukry a nie je dobre ho až toľko veľa denne jesť..Možno ani nie si hladná, skús sa napiť..Mne to dosť zaberá 🙂

ryjana
13. apr 2013

@dzantica Dakujem, som vdacna za kazdu radu vy to uz mate odskusane takze rada si necham poradit 😉

aduss
13. apr 2013

pomoooc mam poriadnu krizu..dala bysom do ust nieco dobree :/

dzantica
13. apr 2013

Ahojte..Včerajšiu vodu som zvládla na 100 % bez prehrešku..Na obed som mala marinované kuracie mäsko so zeleninou a vývar a potom som si asi dve hodinky pospala, lebo mi bolo už od rána tak strašne zle, že som bola už taká slabá, vyčerpaná, hlava sa mi točila, pomaly na omdletie tak som o štvrtej zhrešila a dala som si trochu (asi 8 lyžíc) bryndzových halušiek čo mala dnes rodinka na obed a kávu - práve tá ma ako tak postavila na nohy a už je celkom fajn..Predsalen od stredy obeda som nič poriadne nejedla až dnes na obed.. lebo vo štvrtok ovocie, včera voda a do toho denne cvičenie..Už dlho držím túto diétu, ale takto na nič mi veru že ešte nebolo ☹

adamko05
13. apr 2013

ahojte
ja UH, na ráno kiwi a polovica banánika (rozmixované na kašu) a lyžica kokosu.... výbornéé 😝
na obed pene s orechami a kakaom... troška hnedého cukru
ale potom som zlupla aj jeden keksík 😠
a teraz som dopila kafe.,.. chlapci chcu na večeru pizzu... ja som myslela, že si vyberiem z mrazáka zákusok, ale si si urobím aj sebe takej iba s kečupom, cesnakom.....
zajtra ovocko... 😝 ... ale v pondelok tiež by som rada dala tú vodu (po pravde, nejak sa mi do nej nechce, a to som dve pred tým dala bez problémov)
@dzantica fuha energia chýba, to je asi jasné... ešte ked aj denne cvičiš... a váha??? isto si už pod 60
ja hádam pocvičím, im mi bude kysnúť cestou, chlapci sa šli bicyklovať

schatje6
13. apr 2013

@dzantica presne viem o com hovoris,ja som pri poslednej vode bola plavat a potom som bola taka unavena,ze som sa v noci budila na to,ze sa chcem prevratit na druhy bok a nevladzem 😝 oddychuj dneska,mozno by si mohla dnes cvicenie vynechat.
@adamko05 aj ja mam dnes uh 🙂
@aduss uvar si cajik alebo kavu,drzim palce 😉 ja som dnes bola na nakupoch,tak sa tesim,ze konecne mozem nakupovat normalne konfekcne velkosti 😵

aduss
13. apr 2013

@schatje6 dakujem za povzbudenie 🙂 kolko si schudla? a z akej vahy si sla? 🙂

dzantica
13. apr 2013

@adamko05 No popravde už včera, keď som cvičila mi nebolo dobre.. Premáhala som sa, ale odcvičila som všetko až do konca..Dnes som ešte ani necvičila a asi ani radšej nebudem..Za včerajší deň som vypila asi 3-3,5 litra vody, dnes už okolo 2 litre, tak tekutinami to nebude..Ale tou energiou veru že..Som vyčerpaná,nevládzem.. ☹ Pod 60 ešte nemám..Ráno som sa vážila a mala som presne 60 kg.. Čím sa nakopnem?Káva mi síce ako tak pomohla, ale viac ako 1 cez deň si netrúfam vypiť..Asi by to chcelo niečo sladké, aby som získala aspoň trošku energie, či? Mám doma len čokoládu na varenie čo si dávam na UH.. Myslíš, že keby si kúsok dám bude ešte lepšie? Už keď som tými bryndzákmi zhrešila, už ten kúsok čokolády by ma nezabil, ale skôr asi aj pomohol..
Mňam, dnes si chlapci dobrú večeru vybrali a aj tebe to dnes na UH prišlo vhod..Tak super, si pochutnáte 🙂

adamko05
13. apr 2013

@dzantica no, ja by som dala asi kusok čokolády, možno oriešky.... mna vedia nejak prebrať... teraz aj v práci už mám pekne orechy v sáčku a ked príde nejaká kríza,nejak ma nakopnu..... skus.... kusok čokolády a pár vlašákov....
idem pokračovať, 25 min. na stepery a idem k hokeju a dať nejaké brušáky a rotanu..... aspon dačo...

dzantica
13. apr 2013

@schatje6 No veruže asi aj vynechám..Som zalezená v postely a pozerám telku.. Zachvíľu mám večeru, tak sa pôjdem najesť..

adamko05
13. apr 2013

@dzantica a tá vaha super, tiež by ma potešila.... 😉

dzantica
13. apr 2013

@adamko05 Orechy mám doma..Dám si pásik čokolády a trochu tých orechov hneď keď sa navečerám a hádam už bude dobre..
Len pekne cvič..Dnes aj za mňa 😀 srandujem.. 🙂
Budeš mať zo seba dobrý pocit, že si aj cez víkend niečo pre seba urobila.. 🙂

adamko05
14. apr 2013

ahojte

@dzantica no čo, lepšie????
ja som práve dopila kafe,zjedla kiwo-banánovu kašu a idem teda robiť obed... rezníky a zemiakovu kašu a sebe uvažujem, či čosi... alebo to dnes prežjem len na ovocí... dosť maláka zeleninová polievka na obed... tak si asi urobím.... ja to proste len na ovocí asi przmáknem
a hádam aj cvičiť by som mohla stihnúť ešte pred obedom
sme s chlapcami sami.... hrajú sa... poobede hádam aspon k našim vybehneme

a inak, včera UH, pizza sa mi moc nepodarila (pre rodinku hej, ale ja som si tam dala veľa kečupu a aj cesto som mala hrubšie a nejak som ju nedopiekla)... tak som mala len dva kusky a potom som si dala 4 cesnakové koláče... len za tým aj čokoládku a teda, bola som fakt naprataná a ťažko mi z tej pizze bolo.... 😝

dzantica
14. apr 2013

Ahojte..Tak včera som predsalen cvičila..Ale až o deviatej večer som začala 🙂 O šiestej som zjedla večeru, plus som si dala ten pásik čokolády a trošku orechov a už som sa potom cítila fajn..
Dnes mám škroby..Na raňajky som mala banán.. Na obed si pôjdem uvariť zeleninovú polievku so zemiakmi a potom pôjdem po obchodoch..Už sa mi minuli zásoby ovocia a zeleniny, tak musím ísť dnes dokúpiť, aby som mala zase na celý týždeň.. 🙂
Peknú nedeľu vám prajem!

dzantica
14. apr 2013

@adamko05 Ahoj.. No oveľa lepšie veru..Asi mi tie cukry (čokoláda) chýbali.. Včera si mala UH, tak dnes ti aj vychádza vitamínový dník..To zmákneš.. 🙂 Zajtra si už rozhodnutá pre tú vodu?

adamko05
14. apr 2013

@dzantica no ved viem, že vychádza... som si si dni neprehadzovala... akurát som teraz tu vodu posunula vlastne o týžden... a som rozhodnutá... chcem dat bodu 9Odnovke... takej tej "poctivejšej" časti 😀 .... a zajtra chcem isť aj cvičiť, hádam ma tam nebude motať 🙂

dzantica
14. apr 2013

@adamko05 Ja som tiež bola asi raz cez vodný deň cvičiť 90 minút na trenažéri..v pohode zvládla som, keďže som sa na to cítila..ale keby mám ísť cez túto vodu no neviem neviem, či by to dobre dopadlo.. Tú bodku diéte by som už aj ja rada dala..Ešte 5 kg a prechádzam asi na tú druhú časť (pokračovačka).. Už je to dlhoooo na mňa.. ☹ Niekedy mám takú chuť na kura s ryžou, alebo rezeň so zemiakovým šalátom..Chýbajú mi tie prílohy, na ktoré som bola zvyknutá pred diétou..Inak je to fajn diéta, spĺňa svoj účel že kilá idú dole..Len dúfam, že ich po diéte nenaberiem naspäť..Ale niekedy mám také chvíľky, že je toho na mňa už moc (odopierať si prílohy, alebo kombinácie cestovina+syr, zemiaky+syr a podobné)..Sa cítim jak zajac - ku všetkému len zelenina.. 😀 Ale už to nejak dobojujem do konca, keď som to už tak dlho vydržala.. 🙂

adamko05
14. apr 2013

@dzantica ale ja nejdem celkom prestať, len tým 3 mes. chcem dať koniec práve preto, aby som sa nedostala do tých pocitov, čo ty... si myslím, že ten, kto to vymyslel vedel, prečo po 3 mes. má isť pokračovačka a potom pauza... preto chcem poračovať tak "po svojom" (ja tej pokračovačke nejak nerozumiem 😀 😀 )
tiež ešte nie som tam, kde by som chcela... ale šak hádam sa tam dopracujem časom 😉

schatje6
14. apr 2013

@adamko05
@dzantica ahojte, ja sa tiez snazim pochopit pokracovacku, a podla mojho chapania je to tak, ze dalsie 3mesiace musim ranajkovat ovocie a v ramci jedneho dna nekombinovat bielkoviny so skrobmi a uh navzajom, ci? nic sa tam ale uz nepise o vitaminovych a vodnych dnoch...
ale vlastne mozem mat 3x za sebou bielkovinovy den, prip. uh, alebo hocijaky iny den...no neviem, ci to dobre chapem...

aduss
14. apr 2013

krasny dnik prajem babule 🙂 tak ako sa vam dari? mne hrozne..sice neporusujem, ale zjedla by som aj slona, dneska som obedovala o pol 12 a uz teraz som mala tri kusky jablkoveho kolacika, lebo keby si nedam, tak asi zjem tie rezne so zemiakovou kasou, co som varila rodinke..mam asi 9 dni pred menstruaciou, myslite ze to moze byt aj tym?