90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

walen
15. aug 2013

baby ja ako tak počítam tak mám pred sebou už posladných 20 dní diétovania a končí sa mi 90 dňová diéta, ale ako vidím budem sa musieť krotiť, aby som sa držala tohoto stravovania, aby som nezačala priberať naspäť, no čo budem si dávať pozor na váhu.Veď keď vydržím 90 dní tak to zvládnem aj naďalej bez diety ked už viem ako sa starvovať a čo ako môžem alebo nesmiem kombinovať.

lydka84
15. aug 2013

@walen jeeej to je super, ides dalej podla knihy dalsich 90 dni ??? ci chces vsadit na sebadisciplinu??? 🙂

angell2611
16. aug 2013

Ahojte dievcata-tak sa k vam pridavam aj ja,kedze fakt potrebujem podporu, pretoze vobec nemam pevnu volu. Verim ,ze tu sa podrzime navzajom.
Zacala som uz vcera a velmi sa tesim pretoze uz dnes som mala jedno kilecko dole.
Som treti mesiac po porode a strasne som cez tehotenstvo pribrala az 19 kg.mozno si poviete ze niekto priberie aj viac.ale ja som mala predtym 89 a plus tych 19 .katastrofa.( s toho som nechala 7kg v porodnici. a kedze nekojim tak to ani same nepojde.)aj ked viem ze vela s toho je voda. Aj doktorka mi povedala ,ze nevizeram na to ,ze by som pribrala tolko.
Vcera som si dala na ranajky dva pomarance a na obed a veceru kraciu pecienku so zeleninou. chcela som kuracie prsia ale nemala som kupene.dnes sa idem zasobit do obchodu.
Na dnes mam dve jablka a na obed a veceru si pripravim ryžu so zeleninou.už včera som sa na to tešila.
Tak sa držte.idem si ja navarit kym malinka spinka. pááánimoji riadny roman som vypotila. hmm

kuspitka
16. aug 2013

@walen tak ja len do obedu som hladna pokial si nedam nieco poriadne.ale uz aspon nemam nafuknuté brucho a to je pre mna úspech .ja si davam papriku poobede a potom uz nemam hlad.aky mas den dnes?

lydka84
16. aug 2013

@angell2611 jeeeeej vitaj .....veľmi s ateším že sa takto rozrastáme .... je to lepsie na inspiraciu co varit ale aj na podporu 🙂 a neboj spolu urcite zhodime stovky kil 😀

kuspitka
16. aug 2013

dievcata zavara kapusta patri pod zeleninu?

walen
16. aug 2013

@lydka84 no mám stiahnutú knihu dalších 90 dní ale skúsim to vsadiť na sebadisciplínu a uvidím

walen
16. aug 2013

@kuspitka ja mám dnes škrobový deň tak som si dnes spravila patizón mnam velmi mi chutil, ale ešte by som niečo zjedla, dám si ja veru ešte uhorku tá je taká prijatelná pri dietach aj vhodná na maškrtkovanie 🙂

walen
16. aug 2013

@kuspitka ano kvasená kyslá a zaváraná kapusta patrí pod zeleninu, ja som minule varila segedínsku kapustu alias segedínsky guláš pre rodinu , tak som si pre seba odložila bokom len takú kapustu s mäskom uvarenú, smotanu som s tým skombinovať nemohla ani knedlu si k tomu dať, ale najviac mi tam chýbala tá smotanka, ale čo už zjedla som aj len takú chudobnú bez smotany v biekovinový deň 😉

walen
16. aug 2013

@angell2611 vitaj medzi nami dievčatami 🙂

kuspitka
16. aug 2013

@walen tak ja mam zavarenu cervenu kapustu .zajtra drzte palce,aby som to prežila....
@angell2611 vitak medzi nami.
aspon vieme ,že sme viacere...

lydka84
16. aug 2013

@kuspitka suhlasim so zeleninou len pozor na to ze je to urcite v sladkokyslom naleve kde sa dava aj cukor takze osobne by som viac preferovala cerstvu zeleninu bez nalevu s cukrom .... pozor na skryte cukry a tuky ,,,,,,

lydka84
16. aug 2013

@walen ja mam obe knihy doma aj ked narychlo som citala ta druhu a nie je mi jasne ci sa tam drzia zase dni cele bud bielkovinove alebo sacharidove alebo ....alebo staci ze sa v jednom jedle nebudu miesat tieto zlozky ,,,,ale to je u mna este dalekooooo

angell2611
17. aug 2013

Dobre ranko.Dakujem za privitanie. dnes som si dala na ranajky susune slivky.vecer som si ich namocila ale poviem vam vobec mi to take nechutilo. 😖 mam radsej urcite nenamocene.vsak to nieje podmienka namacat sucene ovocie a tak jest? mam uhluhydratovy den tak s urobim pizzu a na veceru tie kolaciky s ovsenymi vlockami a bananmi co som tu nasla .vyzeraju fakt perfektne.
😀

lydka84
17. aug 2013

@angell2611 ahoj uz si po ranajkach ??? do 8,00 sa nesmie ranajkovat ....medzi 20,00 az 8,00 sa telo cisti vtedy mozes pit len vodu ...... susene ovocie nemusis macat do vody....je to len o tom ze ked to namocis mas toho viac....my sme rovnako , tiez som dnes na UH a tiež rozmyslam nad pizzou a tymi kolacikmi co som tu zavesila ....som sama zvedava co z toho bude a ako to bude chutit 🙂

walen
17. aug 2013

@lydka84
@angell2611 tak sme na tom rovnako ja mám tiež uhlohydrátový deň, no ja sa dnes chystám na cestoviny s kečupom a na večeru si to ešte rozmyslím čo si dám, koláčiky mám v mrazničke, alebo si dám nejaké pečivko. Na zmrzlinku nejako nemám chuť tú som mala minule. Ja som si dala ovocie dnes o 10,00 raňajky inak zvyknem raňajkovať neskôr. Ako som už písala, ja ráno hladná nebývam vôbec, zvyknem tak o 1 tej väčšinou raňajkovať.

angell2611
17. aug 2013

@lydka84 To som nevedela ze do 8 00 sa nema jest.vdaka zaradu. niekde som vsak citala ,ze sa mas najest do hodiny po prebudeni a ja vstavam okolo 6-7 podla toho ako sa mala zobudi.ale uz si dam na to teraz pozor. pizza je hotova aj kolaciky na veceru.tak krasne vonali ked sa piekli.mnamky uz sa tesim.Len mi trošku pripiekli 😒 ,mala ma zabavila.ale este sa daju jest. 😀 Fuu taka som hladna po tych slivkach.az som si musela dat aspom nektarinku ,vela vody a idem si urobit aj zihlavovy caj.ten vraj cisti krv.a celkom mi aj chuti. Držte sa babule.prajem pekny slnieckovy den 😎 😎 😎

lydka84
17. aug 2013

@walen sme spolu na UH aj s angell2611 co je super , ja idem urobit pizzu a skusim tie kolaciky ovsaky banan a cokolada horka ..... no ja sa niekedy ranajok neviem dosckat ale sem tam vydrzim aj do 9 nejest ale tym ze stavam okolo 6 tak mam rano hlad ...

lydka84
17. aug 2013

@angell2611 kolaciky idem vyskusat aj ja som na ne zvedavaaaaa .......a prave pozeram ze som sa sekla ja za co sa veeeelmi ospravedlnujem v knihe pise ze sa nema jest do rana do 4 ...takze medzi 4-12 mozes ovocie a vela pit ...... neviem kde som ja dosla na to ze mozem az po 8 jest ...... a ja kazdy den v praci cakam na 8 ze sa konecne napapam 😒 a to uz davno mozem jest ccc ..... sme omylny vsetci este raz sorry 😕

lydka84
17. aug 2013

@angell2611 http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php... odporucam precitat napisane par riadkami cely princim + vsetkych 90 dni recepty ......ak nahodou nemas knihu

angell2611
17. aug 2013

@lydka84 nemam knihu ale vytlacila som si prvych 30 dni a snazim sa toho drzat. trochu som pozrela aj stranku ale este to prebehnem podrobnejsie.ono sa mi to zda celkom jednoduche.ked si nemesam dni tak tam az tak vela tych principov nieje.

lydka84
17. aug 2013

@angell2611 je to jednoduche a to sa mi na tom paci 🙂

lydka84
17. aug 2013

@angell2611 myslim ze ani nie je dolezite varit podla knihy ale drzat sa toho aby sa nemiesali suroviny a ide to ...ja som podla knihy za 19 den varila 3 x (raz mrkvovo zemiakove pyre - je skvele a raz cestoviny s omackou z cerstvych paradajok - tiez je uzastna a tu zapekanu ovocnu misu ale este som to pos&pala skorivou ) ... inak varim podla toho co mam rada alebo na co mam chut alebo co mam doma ak sa mi nechce do obchodu ) a mam dole za 18 dni okolo 5,5 kg a kopu cm co ma tesiiiii kedze su pre mna dolezitejsie ako kila..... takze knihu beriem ako inspiraciu .... rada varim jednoduche a chutne jedla co su raz dva hotove 🙂

angell2611
17. aug 2013

@lydka84 mne viac vyhovuje ked to mam na papiery ,nemam chut vymyslat recepty a rozmyslat co mozem a co nie.mozno neskor ked sa viac zorientujem tak to pojde aj bez knihy.
prave nam odstavili vodu bez toho aby nas upozornili,tak mi celkom dobre zdvihli tlak, doma 3 mesacne babo a nemas vodu .parada.asi budem musiet ist do obchodu daku kupit.jaaj ta mame tu expertov. ☹

lydka84
17. aug 2013

@angell2611 kazdemu nam vyhovuje nieco ine 🙂 ... a stou vodou v tom teple vobec nezavidim snad ju skoro pustia

lydka84
17. aug 2013

dievcata skusala som tu mlsku co som davala recept mne osobne to chutiiiiiii 🙂 ale kupila som ražné ovsené vločky miesto pšeničkých nakolko maju mensiu kaloricku hodnotu asi o 300KJ na 100g ............. ten jeden hrncek bol 100g vločie, 2 banany, nasekala som do toho asi 15 ks olupanych mandli a 1pasik to je asi 20 g horkej cokolady na varenie a je to dobreeeeee 🙂 vyslo mi 12 mensich placiek z toho 😝

dnika2
17. aug 2013

takze od zajtra zacinam znova po 5mesiacoh ide dakto od zajtra? 😀

angell2611
18. aug 2013

@dnika2 tak to je super. a ako sa ti darilo pred 5 mesiacmi.ja mam dnes ovocny den. 😀
vcera som sa s tej pizzi objedla. fuuu este ani vecer som nebola hladna.ale zjedla som trochu tych kolacikov a boli perfektne.no o 2 hodky prisiel hlad a potom nie a nie zaspat.ale vydrzala som to. 🙂

lydka84
18. aug 2013

@angell2611 som rada ze chutili aj tebe , ak clovek fakt ema cestu ist niekam na nakup kolacov a ma na ne chut podla mna je to dobry napad, skvele ze su hotove raz - dva 🙂 a dnes papame len ovocie 😝

lydka84
18. aug 2013

@dnika2 tesime sa ze si sa pridala 🙂 vitaj medzi nami 😵