90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magica78
8. sep 2013

@cessy aj ja mam rada ale snazim sa to prelozit niecim ako jablko+mrkva alebo skor menej sladke ovocie . ale dnes som si dala do nosa 😀

cessy
8. sep 2013

@magica78 videla som foto,ten salatik musel byt mnam 😵

magica78
8. sep 2013

@cessy ti poviem bol super a mm sa napakoval ale pridal si par piskotiek 😝

cessy
8. sep 2013

@magica78 zajtra si aj ja spravim. Uz teraz mi slinky tecu.
Inak od zajtra som chcela opat zacat behat, len predpoved pocasia nebola dobra.sami dazd 😠

magica78
8. sep 2013

@cessy no pocasie nic moc , ja pockam este tyzdne a zacnem na stacio.bike jazdit popri TV aspon 15-20 km len som po operacii teraz tak pockam este tyzden

cessy
8. sep 2013

Idem pomaly spat,neake chute ma chytaju 🙂 teraz by som si dala asi cokolvek 😝
Zajtra sa ozvem a pokusim sa aj tu foto mojho dnesneho obeda pridat 😉 .
Dobru noc 😔 😔 😔

magica78
8. sep 2013

@cessy super tesim sa 🙂 hned by som si ich dala mnam

cessy
8. sep 2013

@magica78 pridala som si tam aj opecene ma sucho tekvicove j. A rajcinky a bolo to super.

cessy
8. sep 2013

@magica78 dakujem za typ.uplne super chut to tam spravilo 😉

cessy
9. sep 2013

dobre ranko, ake mate dnes dni????
ja som rano bola kupit ovocie, z domu som si zobrala mrazene jahody a ribezle, tak neaky salati si spravim 😉

cessy
9. sep 2013

@peggulka ako sa drzis??? ako si zvladla vikend????

walen
9. sep 2013

@aduss no veru treba sa motivovať, to dôverne poznám s tými chúťkami, človek veľmi ľahko podľahne hlavne keď má dobroty doma.

walen
9. sep 2013

@evamar za tých 90 dní som schudla 15 kíl, cvičiť som necvičila ale vela som pešo všade chodila, to je taký prirodzený pohyb

peggulka
9. sep 2013

@cessy no ahoj, dalo sa..v sobotu ta ryba, ako fakt bola uzasna, zatancovala som si na H. Vondrackovu, bola pozriet a zaspievat na tych dnoch obce.. troska som si lizla od malej zo zmrzliny ☹ no a vcera na obed vegetarianska pizza ( bleee ) a vecer sme boli na hodoch v BA tak som si dala trdelnik a zopar kupel.oplatok...no takze som aj ja zhresila..toho sladkeho na vecer bolo dost, ale tak beriem to ze to nie je az taka sladkost ako napr. keby si dala tortu a taaak 🙂 a ty ako?? pochval sa ...

cessy
9. sep 2013

ahoooj
@peggulka ja som vcera mala tie cestovinky, co som pridala foto do skupiny a vecer som si dala toto http://www.bionatura.sk/produkt-cakanka_celozrn... maly to dostava v skolke obcas a nechava to pre mamicku, lebo ja take mozem. on skor horalku 😀

cessy
9. sep 2013

@peggulka celkom sa drzim, lebo zajtra sa chcem odvazit, tak som zvedava.
dnes len ovocny salatik

peggulka
9. sep 2013

@cessy no idem to kuk, nejak nestiham dnes, som sem len teraz dosla..

peggulka
9. sep 2013

@cessy no celkom oki vyzera ta susienka, ale drzim partu s tvojim malym..tiez by som si radsej vybrala horalku 😀 😀 😀 😀

peggulka
9. sep 2013

@cessy kde si?

cessy
9. sep 2013

@peggulka
tu som, len som musela odbehnut, ja som v praci 😀

cessy
9. sep 2013

@peggulka horalka aj mne viac ide, len na obed som zjedla viac tych cestovin, tak som sa akoze kontrolovala 😝

peggulka
9. sep 2013

@cessy heh, ja viem ze si v praci 😀 ved ja sa tiez dosmejem onedlho, v novembri idem aj ja uz zarezavat ☹ ☹ jaaaj, inak ten salatik vyzera dobre, len ja spenat eeee 😕 hmm, dnes nejak dobojujem na tom ovoci, idem si spravit aj ja salat, mam aj melon... a zajtra co??

cessy
9. sep 2013

@peggulka nooo to aj ja rozmyslam, ze co zajtra.......
daj typ

cessy
9. sep 2013

@peggulka tu v restike maju zajtra v menu Kralovsky salat, ale ked na to pozeram, vsetky ingrediencie mam doma, tak hadam si nieco nabalim

cessy
9. sep 2013

@peggulka inak vyskusaj ten spenat, vazne to je super, ani ja som dlho nemusela a ako som zacala malemu varit, tak som sa naucila a mne to veeelmi chuti. mozno si zajtra spravim spenat s vajickom???? este veru neviem

cessy
9. sep 2013

@peggulka kde si???
😕 😀 🤐 😵 😀 😀 😀 😀 😀

peggulka
9. sep 2013

@cessy 😀 😀 😀 😀 😀 ja som domaaa, pozeram damsky magazin na STV1 😝 😝 😝

cessy
9. sep 2013

@peggulka presne aj ja som to pozerala, ked som bola s malym doma 😉

peggulka
9. sep 2013

@cessy no vyskusam ten spenat, ale az ked mi dojdu napady a vsetko ostatne mi uz pojde hore krkom 😀 ja som to malej tiez robila, ale aj tak mi to moc nesmakuje... no a zajtra ja neviem...ty teda vajce?? hmm..ja rozmyslam, mam zamrazene kuracie kridla, tak asi v rure ugrilujem a dam salatik + vyvar... inak ja som zvedava ako to budem riesit ked budem chodit do prace 😕 😕 😕

peggulka
9. sep 2013

@cessy aa ty sa ides vazit zakazdym po ovocnom dni?? tak sa to ma robit?? lebo ja asi len raz za tyzden...cii??