90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
17. sep 2013

@zujka2 a za aky cas si tak super schudla? 🙂 ja bohuzial teda dneska este nezacinam..asi je to tym, ze sa mi blizi menzes, tak uz rano som sa zobudila hladna :D

peggulka
17. sep 2013

@cessy ahoj partacka..tak ako sa drzis?? ja celkom oki, dnes rano banan, potom nektarinka a teraz som si spravila ovocny salatik - hrozno, hrozno, hrozno a k tomu nektarinka..zaliala citronovou stavou, troska cukru, a celkom dobre sa to papa..mam domace hrozienko..ale inak dnes som nervna ako pes..dufam ze to dnes vydrzim..a zajtra co?? ja dam prazenicku ..si mi narobila naposledy chutky.. 🙂

cessy
18. sep 2013

@peggulka dobre ranko.ja som tiez vcera nebola vo svojej kozi.hlava ma bolele,nervozna som bola.a dnes rano sa mi hlava veeelmi tocila.ale uz je dobte,dala son si nektarinku,pohar vody a uz fungujem 😒

cessy
18. sep 2013

@peggulka no a dnesny obed ??ani netusimy 😒 . Ostala som s malym doma,tak hadam nieco stvorim

lydka84
18. sep 2013

@aduss ahoj, tak ja som sa rozhodla ze napevno zacinam v piatok keby bolo cokolvek, tak ak si nezacal a chces sa pridat budem len rada 🙂

aduss
18. sep 2013

@lydka84 ahoj 🙂 ja som tiez este nezacala..ale ja by som chcela zajtra ak as mi podari..som si to vyratala na vikendy, ktore nebudem doma, aby mi vysli dni, ktore budem moct dodrziavat 🙂 ale budem cca priblizne rovnako 🙂

lydka84
18. sep 2013

@aduss no tak ma aspon budes inspirovat co papat 🙂

aduss
18. sep 2013

@lydka84 práve rozmýšlam, co si dam zajtra..ale uvazujem nad omeletou s prazenou cibulkou 🙂

lydka84
18. sep 2013

@aduss ja cibulu vobec brrrrr

aduss
18. sep 2013

@lydka84 no ja praveze ano 🙂 ale tak kazdy ma ine chute..neches ist zatra so mnou? :P ..ci zajtra mas este nejake oslavy? 🙂

lydka84
18. sep 2013

@aduss nechcem mat v nedelu hned ovocie tym ze budem doma radsje si nieco dobre urobiim preto som chcela zacat az v piatok ze s amozem vysantit cez vikend v kuchyni

lydka84
18. sep 2013

@aduss a chcela som sa opytat zacinas zase s cvicenim od tej tej 30-tky od jill ? ci ako?

aduss
18. sep 2013

@lydka84 jasne, tak to potom chapem 🙂 vies co, skoncila som tych 30 dni a dala som cez pupok skoro 10 cm dolu a cez boky 7...bez upravy teda stravy, kedze 90dnovku som nedodrziavala..teraz by som chcela mesiac drzat dietu a potom sa azsa hodit na 30 dni..ale uz aj so stravou, ale paradne mi to spevnilo telo, lepsie sa citim

lydka84
18. sep 2013

@aduss krásne 10 cm bez upravy stravy??? waaaau ....no ja chcem začať tiež cvicit a kedze citam o tych tvojich ubytkoch tak to asi skusim s Jill aj ja.... uvidim ako mi to pojde,,,,,,

aduss
18. sep 2013

@lydka84 urcite ti to pojde dobre 🙂 ale treba vydrzat..mna pri tych druhych 10 dni boleli strasne kolena, ale cvicila som aj cez bolest a vyplatilo sa

aduss
19. sep 2013

tak dobre ranko babule, dneska som nastartovana na 100 %..haha..som zvedava dokedy mi to vydrzi :D hadam co najdlhsie :D :D a vam sa ako dari? nema niektora z vas dneska prvy den? alebo resp. bielkoviny? 🙂

aduss
19. sep 2013

@aduss moja sice som pred chvilou napisala prispevok, ze zacinam dneska, ale asi zacnem s tebou, ved ja potrebujem niekoho, s kym budem narovnako a budeme sa tahat..

aduss
19. sep 2013

@lydka84 moja sice som pred chvilou napisala prispevok, ze zacinam dneska, ale asi zacnem s tebou, ved ja potrebujem niekoho, s kym budem narovnako a budeme sa tahat..

cessy
19. sep 2013

Ahojte,tak ja man dnes skroby a robim si polievku

cessy
19. sep 2013

@magica 78 robim si tu s ryzou,zemiackami a karfiolom

cessy
19. sep 2013

@aduss tiez sa chystam zacat cvicit,len neako sa neviem nakopnut 😕

cessy
19. sep 2013

@peggulka ahojky,co dnes papas????

peggulka
19. sep 2013

@cessy no ahoooj, tak ja prave chrumem tvoju falosnu jaternicu..mnami, chuti mi to, len ja som si do ryze dala troska kari korenia...ale vyborne..heh, a ty polievocka teda, heeej?

peggulka
19. sep 2013

Baby, dnes mam 3. tyzden diety, doteraz som dala dole 4kg, ale tento posledny tyzden neslo zo mna skoro nic dole..hm...ja este musim dat - 8 kg 🙂 tie co to uz mate za sebou, tak ako to je s tymi kg? viem ze to uz pojde pomalsie ako prve 2 tyzdne, ale zeby az takto?? ako sa vam to spomalilo, cca kolko kg ste schudli za tyzden potom??

aduss
19. sep 2013

@cessy
ono musis byt na to tak psychicky pripravena a rano sa zobudit s tym pocitom, ze tak a teraz idem cvicit..ale neboj, budeme tu cvicit neskor viacere, tak snad ta to nakopne a motivuje
@peggulka myslim si, ze ked nemas nejaku nadvahu, teda dohromady si chcela schudnut len 12 kil, tak to ide pomalsie ako pri niekom, kto ma 20 🙂

peggulka
19. sep 2013

@aduss heh..tak to ste mne nepotesil 🙂) heh...

cessy
19. sep 2013

@peggulka neboooj,pomaly, ale isto.len musime vydrzat 😉

aduss
19. sep 2013

@peggulka ale ved 4 kila za tri tyzdne je super..neboj, musis byt len trpezliva a pojde to 🙂 aby som ta ale povzbudila, tak moja mama ked drzala pred par rokmi tuto dietu, tak sa jej vaha zastavila tiez asi na dva tyzdne a uz to chcela vzdat a zrazu v priebehu par dni islo zasa dolu vela..2-3 kila

peggulka
19. sep 2013

@cessy ja viem, trpezliva.... ked toto nie je moja silna stranka 😎

peggulka
19. sep 2013

@aduss no super, tak ako ja to ani nechcem zabalit, zatial mi to vyhovuje, nemam s tym stravovanim vacsi problem, len ked prve 2 tyzdne, krasne - 4kg a teraz po tyzdni asi ani gram..teda neviem presne som u nasich maju inu vahu, ale nemyslim ze islo dole nieco, mozno par gramov..ale ja sa nedam, este ved mame pred sebou 2 mesiace a tyzden, coby som robila keby som hned schudla tych 12kg?? ono si to moje telo urcite pekne rozdelilo na cele 3 mesiace 🙂)))