90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

eliza78
1. jan 2014

aj ja si dávam jabĺčka so škoricou, mňam.... chcem skúsiť bez kávy, ale bude to ťažké, mávam nízky tlak

lydka84
1. jan 2014

@eliza78 ja skusim tiez bez kavy so zelenym cajom kedze cistu kavu bez mlieka nevypijema sojove ma vela KJ ...

matamisi
1. jan 2014

Ja kavu nepijem,tak mam o starost menej,ale kazde rano si budem davat na lacno psyllium s pol litra prevarenou vodou a potom ovocie....

lydka84
1. jan 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tak babenky este raz toto sa tu trosku bude opakovat ospravedlnujem sa ale aspon tie co pridu nebudu musiet citat historiu moc do zadu takze :

2.1.2014 ZAJTRA zacinamedrzat 90 DD tak cim viac nas bude tym to pojde lepsie, sup sup hlaste sa zapíšte do tabuliek a zajtra hurá do toho 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

posielam link kde je vlastne cela kniha vsetko rozdelene popisane + vysvetlenie + 90 receptov, odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky kde ak chcete zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a este ak to nechcete zverejniť tak sa aspoň zapíšte - mená aby sme vedeli koľko nas je a koľké ideme za svojimi cielmi alen doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

prosim pridavat recepty aby sme sa inspirovali navzajom popripade pod #90dd si budeme odkonzultuvavat kam ktoru potravinu zaradit, ine komentare budu mazane, ma nam to pomoct pri vareni v napadoch alebo v tom ako sa co pripravuje a nie na ine debaty...tie budeme nadalej viest tu
https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
1. jan 2014

@matamisi staci aj zapit minimom vody, ja osm zapijala asi tak 1 dcl vody na 4 CL psylicia 🙂

andrea1516
1. jan 2014

@lydka84 ja som piavala kavu tiez mliekom ale poradili my ze je to taske na zaludok od tedy pijem kavu cistu z lizickou medu alebo seviou prirodny cukor a je to super

lydka84
1. jan 2014

@andrea1516turecka vraj ano, ale neska s medom je des....skusala som 😢 😢 😢 😢 😢

andrea1516
1. jan 2014

@lydka84 no to verim ja pijem preso ale da sa na to zviknut mne uz lepsie ako z mliekom cele je to v hlave ako aj dieta no idem spat papa

lydka84
1. jan 2014

@andrea1516 tak veru v hlave aj kava sa da prestat pit 🙂 sladke sny

bbarboraa
1. jan 2014

No od zajtra veru.... uz sa tesiiiim velmi 🙂

lydka84
1. jan 2014

@bbarboraa aj my sa tesime a vitame ta medzi sebou 🙂

bbarboraa
1. jan 2014

@lydka84 nooo dakujem dufam ze sa bude darit... nam vsetkym 🙂

matamisi
1. jan 2014

@lydka84 ja si davam len 1cajovu lyzicku a mne voda chuti to vzdy pijem na raz pol litra aj caj si robim do pollitroveho pohara a vypijem na raz...preto aj 4litre dam za den....len musi bit prevarena a tepla este,studenu a bublinkovu vodu nevypijem

lydka84
1. jan 2014

@bbarboraa to dufam aj ja 🙂

lydka84
1. jan 2014

@matamisi no aj v tom sme rovnake ja vypijem kazdy dne cez 3 litre cistej vody z vodovodu, prevarenej alebo bylynkovych cajov 🙂

matamisi
1. jan 2014

@lydka84 aj ja bylinkove caje....pocuvaj neni si ty moja sestra:-P

lydka84
1. jan 2014

@matamisi vyzera to tak, zavislacky na sladkom, pcham posledne kusky cokolady do seba prave a s pitnym rezimom rovnake......vody z flase nepijem lebo ma strasne nafukuju aj nepreklive kvoli tym plynom co to s tym konzervuju .,,,,, a ovocne caje mi robia kyselinu 🙂 preto ich nepijem 😝 😝 😝 😝

matamisi
1. jan 2014

@lydka84 este mozes 27minut:-P idem uz spst dobru noc...rano sa budem vazit a merat🙂

lydka84
1. jan 2014

@matamisi uz nie uz idem do pyzama rano musim do prace a ano rano uvidiet to desive cislo na vahe a odmerat sa ...... sladke sny

beruska64
1. jan 2014

Aj ja sa pridavam 😉

lydka84
2. jan 2014

@beruska64 vitaj tesime sa 🙂

miska01nr
2. jan 2014

@lydka84 ja asi tiez moc zhresim, ja pijem kávu s mliekom a cukrom a teraz neviem ci mi zo zaciatku bude chutiť taka bez všetkého. Ozaj a ako chuti to sójove mlieko? Keby si dam mlieko malej ,ze dojcenske -Bebu? 🙂 To si síce tiez neviem predstavit, ake okostovat mozem, nie? 🙂

suzi81
2. jan 2014

Pridala som sa do tabulky, uz ficim na ranajkach: banan, jablko a vlasske orechy 🙂

misena741
2. jan 2014

@andrea1516 aj mne by mohol dat,super inspiracia 😉

misena741
2. jan 2014

dobre rano dietarky.pridala som sa do tabulky ,len musim zistit vodnz den,nakolko uz mam 70 dni za sebou.pockam asi do dalsieho vodneho dna.zatial -32kg 🙂 ,este 16 a som spokojna.dufam ,ze to dam tak za 2-3 mes.cvicenie rotoped,30min.pokusim sa aspon 2* do tyzdna aj posilnovna.neviete nejaky dobry krem na stahovanie koze?nejaky spevnujuci krem?ja mam dnes uh,ranajky mandarinky a susene jablko.obed spenatove halusky.dufam,ze vsetky dnes vydrzite a nikto nebude porusovat 🙂

misena741
2. jan 2014

@miska01nr radsej nie.skus vydrzat,moj sused zacal po 40 rokoch pit kavu bez cukru.

babatenko77
2. jan 2014

ahojte baby, tak v tabuľke som dopísaná, ideme na to 😉

lubina121
2. jan 2014

zdravím Vás všetky, aj ja sa k Vám pripájam, verím, že to dokážeme. Na stránke ulozto.sk si môžete stiahnuť knihu 90 dňová rozlišovacia kniha - aspoň je viac inšpirácii na recepty. 🙂

aduss
2. jan 2014

ahojte baby, myslite, ze mozem mat na obed pecene masko na cesnaku? mala som pripravene, ze si spravim vajicka, ale doma sa vyvara maso, knedla a kapusta :D

matamisi
2. jan 2014

@aduss ja si myslim,ze ano...

eliza78
2. jan 2014

takže, pomerané, zapísané 🙂