90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

montinka
9. jan 2014

@lydka84 dnes som mala skroby.

lydka84
9. jan 2014

@montinka
jaaj tak ze uz ides super... ktory den?

graceful9
9. jan 2014

@lydka84 mala som dost uz po 3 kuskoch co predtym som zlupla celu ako nic...ale aj tak som si tie 2 dala...ale je to moj prvy prehresok a podstivo som ho odmakala 😝

lydka84
9. jan 2014

@graceful9 nevadiiiiiiiii vies ako sa hovori nik nie je bez viny a kazda mame svoje prehresky 😝 😝

montinka
9. jan 2014

@lydka84 zajtra iba treti

graceful9
9. jan 2014

@lydka84 tak tak 🙂 uz citim na tych mojich plajdavych bokoch ze nie su take roztecene a trochu spevneli 🙂 zajtra idem ovocinovat tak ten dnesok odcinim 🙂 nedam si oriesky radsej 😝

lydka84
9. jan 2014

@montinka a co dobre si si nan pripravila:?

lydka84
9. jan 2014

@graceful9 tak tak , ja tiez citim ze firle su volnejsie takze motivacia je 😉

montinka
9. jan 2014

@lydka84 na oleji som si opiekla zemiaky+cibulu+paradajku+papriku a calamadu k tomu.🙂

lydka84
9. jan 2014

@montinka
aj s vyvarom?

montinka
9. jan 2014

@lydka84 nie ved vyvar sa moze iba v bielkovinovy den vypit

graceful9
9. jan 2014

@lydka84 ja este nie, teda rifle som nemala posledny tyzden a tie svine teplaky mi este nepadaju 😀 ale aj to bude! 🙂 zajtra skusim rifle 😝

lydka84
9. jan 2014

@montinka bielkoviny a skroby , vivar aj celozrne pecire respektive chlieb

lydka84
9. jan 2014

@graceful9 skussss 😉

nika185
9. jan 2014

@lydka84 ahoj Lydka, ja som si jablčka prekrojila blízko stopky, opatrne s nožíkom som vybrala čo najviac zvnútra , potom na tom vybratom som obrezala jablčko okolo jadrovníka nadrobno, dala som to do misky a pokrájala som si ku tomu kivi , premiešala a naplnila tým jablčka. No jablčka som nechala v šupke, takže som ich neošúpala, dala som na pekáčik papier na pečenie, naň som poukladala naplnené jablčka, ktoré by sa dali ešte hádam posypať škoricou / ja som nemala /, ja som ich poliala pomarančovou šťavou a nechala to celé 15 min.zapiecť, trolinku to aj vytieklo, ale moc nie, tak som potom na tanieri ešte jablká poliala tým, čo vytieklo.A v práci som mala obed-jablkový. 🙂
A ďakujem za radu s tou kapustou, ja som nevedela či môžem, aby sa nedráždil žalúdok, ked je kyslá, je to fajn, že sa môže jesť, je zdravá a my máme toho roku takú chrumkavú, výbornú 😀

ketrinn
10. jan 2014

@miskakyska takže začinam🙂 idem sa pozapisovat do tabuliek akurat papam nastruhane jablčka a mam pred sebov 2 pohare vody🙂ty čo dnes ideš papat? ja brokolicu a varene vajcia 🙂potom dam foto možem🙂?

ketrinn
10. jan 2014

@lydka84 dakujem pekne🙂

2momo2
10. jan 2014

Tak dnešný obed už mám za sebou - foccaca bola výborná - cesto úplne mäkučké aj na druhý deň (piekli sme včera)

mirkapramukova
10. jan 2014

@graceful9 Ja som na obed zjedla komplet celu pizzu. 😕 😕 😕 Ale poobede som si to doplavala 🙂

graceful9
10. jan 2014

@mirkapramukova sikula 🙂 ja dnes ovocinujem 😀

klobucik
10. jan 2014

baby rychla pomoc :D dnes mam bielkoviny a iny bujon ako silny hovadzi nemam ☹ ☹ mozem si dat vyvar aj z takeho ? 😕

mamami3
10. jan 2014

@klobucik ja by som si v pohode dala, preco myslis, ze nie? Mala si kuracinu a nechces miesat? Ci?

klobucik
10. jan 2014

@mamami3 uz som ho vypila 🙂 presne toto ze neviem ci mozem pomiesat 🙂

miskakyska
10. jan 2014

@ketrinn noooo,ako som Ti včera spomínala dnes obed len taky zbuchaný na rychlo 😀 😀 cottage cheese - do toho som zamiešala orestované šampiony 😵 hmm to Ti bola mňamka...som to zbáchala ani neviem ako,lebo som bola hladná ako slon 🙂 🙂

ketrinn
10. jan 2014

@miskakyska neviem kedy tu budem piše za mňa sestra pustil mi počitač ☹ ,ale neboj dietujem dalej 🙂

evelin1986
10. jan 2014

Ahojte damy🙂..tak teda ako to tu citam, musim povedat, ze respekt, ze vas bavi tak roznorodo varit a vymyslat. Ako som spominala, dietu drzim uz 3x a 3x sa mi do pestrosti jedal nechce😀...dokola si robim to iste - to, co mi najviac chuti. Cize mna to vyzera takto jednoducho:
ranajky : lenj ablka, pomarance,ananas
B: salat ( s tuniakom/s vajcami/s kuracimi prsiami) a ak chcem teple, tak tofu s mrazenou zeleninou
S: zeleninove rizoto/sosovica so zemiakmi/ brokolica so zemiakmi
UH: salat s celozrnnou cestovinou, na veceru dojedam , sladke vynechavam upkne okrem tej coko horkej povinnej.
V: len par ks ovocia
salat, ktory tvori zaklad vacsiny mojich pokrmov je tiez rovnaky: cinska kapusta, olivy, por, paradajky, uhorka, olivovy olej, citron, balzamiko, sol
Denne vypijem okolo 4 litre tekutin. Pijem cistu vodu s citronom a bylinkove caje.
Takze takto jednocho🙂 a ozaj, pijem aj kavu a davam vzdy kvapku mlieka, bez ohladu aky je den. - pomaha mi to sa vyprazdnit.

mamami3
10. jan 2014

@klobucik ja myslim, ze ten vyvar ti neublizil, maso to by som sa snazila nekombinovat, ale vyvar aj ked mam domaci nikdy neriesim ci kuraci, slepaci, hovadzi... proste vyvar. Hlavne ostatne aby bolo ako ma byt 🙂

zazulkaa
10. jan 2014

Ahojte, tak dnes 3 deň UH, spravili sme si cesnakový posúch podľa receptu walen a bol fantastický 🙂 zjedla som dva kúsky a bola som najedená až na prasknutie.Aj keď to bolo kysnuté cesto dúfam, že to nebude robiť problém. Na večeru ešte neviem či si dáme kúsok posúcha alebo nejaký koláčik. Našla som tu v receptoch na škrobový deň ryža s ovocím, ale v knihe sa nič také nepíše, myslíte, že sa to môže? Ako sa darilo Vám? 🙂

ketrinn
10. jan 2014

@ketrinn takže prišla dcerka zo skoly a opravila mi ho 😀

lydka84
10. jan 2014

@zazulkaa
ahoj tak na ten posuch sa uz aj ja tesiiiiim a podla mna sa ryza moze ja velmi rozymslam inak nad ryzou uvarenou v ryzovom mlieku 😝