90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
25. jan 2014

@2momo2 jaj som sa zasmiala ze ma icitky :D ako všeobecne majneza tatarska a tak su zabijaky a ked aj malo potrebuje schudut take svinstva by sa nemali ani ludom co nechudnu ....ale ako lydka pisala aspon to nevycapim na fb 🙂)))a zase clovek klame le sam seba ked je taske jedla ma sa nam s touto dietou zmenit cely metabolizmus a nie oklamat vahu alebo seba moj nazor

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 este som nevidela ale idem kuk co si pridala

andrea1516
25. jan 2014

@2momo2 ono budme uprimne všetko sa da ak chceme vodu som dneska dala a budem musiet davat stale a to jedlo skusim si ludi objednat tak aby som stihla nieco zjest ...budem to musiet dako dat aspon na zaciatok a potom sa uvidi 🙂planujem to od pondelka dam vediet ako to pojde 🙂

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 tu som to dala najdes to

ketrinn
25. jan 2014

@lydka84 daj vediet na ktorej stranke to som aj ja na to zvedava čo napisala nechce sa mi to hladat🙂

2momo2
25. jan 2014

@andrea1516 no tak berieme to ako prehrešok, keďže zmiešal dva druhy bielkovín - toho lososa a jogrutový dresing. Ale zasa som mala z neho radosť, pretože k tomu vôbec nedal pečivo, aj keď ho mal pripravené.
A čo sa týka tej vody, to ťa zas tiež chápem - pretože aj ja chodím dosť často na WC , až mi je to chvílami blbé, ako často. Ale kedže sedím, tak sa snažím vydržať čo najdlhšie. Ale ty keď si na nohách stále, tak keď musíš, tak asi musíš 🙂

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 plne suhlasim s prvym prispevkom na tejto strane 🙂

lydka84
25. jan 2014

@ketrinn co mam dat vediet? nechapem

ketrinn
25. jan 2014

@lydka84 chcela som vediet ktora to tak papa ale už som našla a zasmiala som sa tiež🙂

andrea1516
25. jan 2014

@2momo2 bola som tento tyzden v svet zdravia tam my odmerali tuky v tele vodu a svaly takze mam velmi malo vody v tele preto aj ona my akazala pit pit takze druhy de to robim a kazala my aj ona viac jest ale tu je problem podla testu mam 28kg tuku v tele ale potrebujem 5kg pribrat svalsvo /po transplantacii svali ochabnu všade a trva kym sa to vrati / a vysiel my vek 58rokov cize moje telo je ako 58rocnej starej zeny co ma zarazilo a preto som sa rozhodla ze dam aj to pitie aj dako to jedenie a budem chudit aj do poradne ale nevzdam sa ani tejto diety lebo my to vyhovuje a lubim tuto dietu tam tomu takto mesiac dva a uvidime mozno sa to rozhybe v aprili idem az k lekarovi ak tak to prekonzoltujem a uvidime aj ake budu vysledky ale ja si myslim ze to dam a bude to ok neschudnnem ako vy co ma sere :D ale kym chudnem je aspon nieco pozitivne 🙂

andrea1516
25. jan 2014

baby dufam ze sa da POMNE citat priatel spi po nocenj tak mam tmu a aj ten moj pravopis je jaj jaj 🙂

zazulkaa
25. jan 2014

Ahojte, no vekom sa metabolizmus mení a to, keď ste niekedy predtým schudli viac neznamená, že to tak pôjde vždy. Niekto s týmto problém nemá dá si na večeru klobásku, no ja to tiež vidím na sebe, že ako roky pribúdajú už si nemôžem dovoliť zjesť to čo kedysi. Ach kde sú tie časy :D

lydka84
25. jan 2014

@ketrinn joj neviem ja moc fcb nemusim , sem tam nakuknem.... ako viac takych vtipalkov je tam , jedna sa mi paci kritizuje baby za to ze robia mini prehresky a ze preco to tam davaju ze pletu potom ine a potom napise ze kedze sa moze na UH veceru jest kolac tak sa moze aj bageta so sunkou...ze bielkovina jak bielkovina, len zabudla ze plnka z kolacu je viac tuk ako bielkovina co sa o sunke povedat neda...ale to je jednoo......

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 adi bacha na vodu, ako ano na chudnutie skvela ale pozor tvoje telo nie je zvyknute az na take mnozstva , aby si nepretazila oblicky...radsej by som sa poradila s lekarom o tom ci je to vhodne a ak ano chod na to postupne......pridavaj kazdy den o trosku viac....

andrea1516
25. jan 2014

@zazulkaa ja ked som robila prvikrat tuto dietu som mala 23rokov teraz 28velky vekovi rozdiel tam nie je 🙂a pri tejto diete to ide dole stale mne raz neslo co som pocas tejto diety za dva tyzdne pribrala 5kg ale to nebolo kvoli nej ale uz pece zlihavala a som sa zavodnovala takze tato dieta funguje stale aj s prehreskamy ale myslim si ze kto chce aby sa jeho metabolizmus zmenil pouvazuje coi si da majonezu alebo klobasu ci si da le zeleninu 🙂

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 tak robim pridavam kazdy den pol litra ...a lekari sa stale hnevali ze malo pijem uz si len musim zviikut pit a nezabudat na to ale ako to vieme cele je to v hlave tak ak to che aj moja hlava tak to dam 🙂a ja to chcem 🙂cele sa to tam rozhodne 🙂

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516
veru kto chce menit metabolizmus snazi sa ist aspon na 95%
inak ja som niekolko krat drzala predtym detox podla Macingovej a nikdy som ani pri nom nedala dole viac ako 6 kil...... len tam mi sli dole viac cm.....

ketrinn
25. jan 2014

@lydka84 poviem ti pravdu už tu nas je vela a mam stoho miš maš xixiix este že piseme stale tie iste aspon viem skym pišem tam som sa ana face ani nedavala aby som stoho nemala hokej xixi.

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 zniz to na 1-2 dcl a po tyzdni zase pridaj trosku uvidis pojde to lepsie teraz musi byt strasne zavodnena ked pridavas po pol litry s a uz necudujem ze neklesas na vahe rychlejsie .....

lydka84
25. jan 2014

@ketrinn ja s atam len chodim inspirovat co varit...🙂

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 ja som ju skusala ale mnne bolo odej velmi zle musela som zacat poriadne jest lebo sa mi hlava tocila a bolela a bolo my stale na grcanie bolel ma zaludok a napinalo ma z nej ale mam rada od nej recepty ...sestre sa zase ona viac paci ako tato 90dnova 🙂

ketrinn
25. jan 2014

kočandy idem už spinkat zase zajtra papa 😵

zazulkaa
25. jan 2014

@andrea1516 Samozrejme, že keď človek dodržuje niečo to s tým telom spraviť musí. Iné je keď má človek zdravotné problémy, vie sám či to môže absolvovať, čo si môže dovoliť aby mu to neublížilo. Ak už sa niekto na 90DD dá, myslím, že odhodlanie musí byť veľké, nakoľko to nie je žiadna týždňová diéta. Zo začiatku je určite ťažké sa vzdať všetkých obľúbených jedál, ale keď si telo zvykne tak už Vám ani neprijde chuť na niečo iné. Aby som neklamala mňa tiež už prepadla mlsná, ale našťastie som to vždy dokázala prekonať, prípadne si dala orech a to ma posúva ďalej 🙂 Ak si niekto dáva aj také jedlá ako majonézu, klobásku..možno ozaj potrebuje schudnúť zopár kíl a možno sa mu to už podarilo tak si dáva aj takéto mňamky🙂

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 pijem tak druhy den vo stvrtok som tam bola v tedy som vipila 2l vcera som dala 3lebo som bola smedna a dneska 3,5ale ked mam vitaminy pijem aj všeobecne viac ,,,aj tam my vravela doktorka ze teraz pojde hore vaha aby som sa nezlakla o dva tyzdne tam idem zase tak my nakazala aby som to robila takto a ze to bude lepsie o dva tyzdne

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 mne co sa tyka jedneia a pestrosti stravy viac vyhovuje toto tu, preto som aj v januari zacala 90-tku a nie detox ale uvazovala som aj nad nima le kolaciky a cokolada na UH den a hlavne ovocie vyhrali 😝 😝 😝

andrea1516
25. jan 2014

@zazulkaa neviem mozno mas pravdu ...ja to berem z mojej strany ja od mala neviem ako chutia tieto veci a ani v nich nevidim nic dobre ci zdrave a po transplantacii sa pozeram na tieto jedla ako na co to jest ked ma to zabija ale to je preto ze mne s toho ze ja som umierala pred ocamy blizkich a daka lekarom bohu a najelov a vlastej sili som tu ...nepijem nefajcim a okrem tich opcas sladkich sa snazim jest zdravo a aj tak viem ze robim vela chyb ale neviem neviem to vysvetlit ...napr priatelova mala je snami a my ju vychovavame a ked je u starkej tak starka do nej pcha sladke vecer pred spanim kakavko a same vyprazae veci a na smotane a tak a colu a ine veci mam co robit aby zjedla zdrave veci ...a mala ma 7rokov a 38kg a hnevam sa lebo ju pomali zabijaju lebo chudatko mama sa na nu vysrala nech si da a peitom ju zabijaju ....no to je na dlho vazne ...ale nech kadzy robi ako mysli všetci mame vlasty rozum 🙂

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 aj mne sa paci tato dieta su tu pravidla ktore ja musim mat a je to princip odelenej co je super lebo clovek to vie stravit a nema brucho nafuknute a tak

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 no jhej len pozor aby si fakt nezosokolava oblicky..ja som na takom vazeni tiez bola a strasne peniaze vyhodila za cele obezitologicke poradenstvo.... takze veim ake to je.... len by som s tou vodou sla fakt pomaly na to ....ja mam opacny problem na prvom vazeni mi vyslo navyse 3 kila vody od priemeru, 4 kg svalstva viac ako je priemer a 20 kil tuku navyse....ale to uz su 3 roky dozadu co som chodila ....

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 no o tej odelenej by som pomlcala ze prvy den maso a chlieba druhy ryza a chlieb 😀 😀 😀 toto s delenou nema ze nic spolocne ale nevadi skvele je ze aj napriek takymto kombinaciam sa pri nech chudne

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 jedno sedenie 6eur a cchem tam chodit len kym ma to na nieco uci 🙂a mne lieki a vitaminy a take veci nepredaju na pecen nemozem ani paralen ani na imuitu nic nic takze u mna prerobja 🙂a ja to citim ked je zle pecen sa ozve ked s ajej daco nepaci 🙂viac vodi nedam tie Tri litre mas 3,5myslim stacia uplne ..kukla si ten kolac?