90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
2. feb 2014

@marinka58 mala by si hned po jedle a podla mna nemusis hlavne ak je s kocky je to viac chemia ako nieco prospesne ...... a ja osobne vyvar pijem ked sa mi ziada napr na bielkoviny ked mam salat so syrom a chyba mi v zaludku nieco teple ..... a k sosovicovemu perkeltu si ho nedavam lebo po nom som napapana az az niekedy mam pocit ze z tolkej dobroty prasknem 😉

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 ja som vcera zacala cize len vcera a dnes uz mama tiez odvcicenee 😉

lydka84
2. feb 2014

@marinka58 no ja som tiez prvy mesiac vobec necvicila nevedela som sa dostat po zapale priedusiek do normalu.... a prechadzky sa rataju samozrejme hlavne ak su v sviznejsom tempe .... a tak ako pises najprv si zvyknut na stravu a potom pridat pohyb aby telo nezosokovalo .... a pojde to 😉

ketrinn
2. feb 2014

@andrea1516 ja včera som sa este dojedla kolačou na večer a dnes mam vitaminky tak dodržujem len mi akosi malo 2 mandarinky som rano zjedla a mala som malo musela som dat este salku čaju a kavu aby som zacitila že mam dačo v žaludku a o pol jedenastej pomaranč a zas vela vody a teraz o 13.00 dam banan a potom neskor hrozno dnes zvladnem aj ked stale je kolač v špajzke xiixi ale nahanam nech ho dojedia aby ma nelakal od 7.2 pribuda mesiac tak lahko sa na telo uklada tuk musime si dat vetši pozor čo papame to bude moj vodny den zatial mam 7kg dole uvidime čo povie vaha po vodovom🙂,,je tam vela veci fajnich ja som stade objednavala aj objednava švagrina ,lebo ma bezlepkoveho chlapa,tak stade kupuje su tam dobre ceny,a vravim aj poradi je velmi milá ta pani .

marinka58
2. feb 2014

@lydka84 na UH deň sa píše 1 kus torty alebo koláča.... a to musí byť tieý pripravené bez mlieka a vajec? alebo to je jedno aky koláč to bude?

1veroncek1
2. feb 2014

@lydka84 tak ked si zacala tak aj ja zacnem dnes 🙂 nie az po vodnom 🙂

lydka84
2. feb 2014

@marinka58 to je jedno aky kolac ta UH vecera je dam si na co mam chut asi tak nejako ........ to bez vajec a bez mlieka sa tyka obeda 😉

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 len sa pomeraj dnes aby si vedela kolko cm ti zislo aj vdaka cviceniu ..ja osm sa nemerala lebo som zacala druhy den po vodovom na skroby....

marinka58
2. feb 2014

@lydka84 AHAAAAAAAAAAAA už mi to jesné 😅

lydka84
2. feb 2014

@marinka58 tam mozes aj zmrzlinu a su aj take expertky co si vtedy daju chleb s nutelou dokonca ze chleb so sunkou a podobne ..... dokonca pri tychto vevceriach sa v knihe pise pred koncom druheho mesiaca ze ak ti nechuti co je v knihe tak zres a chod na pizzu ....takze je to take ze daj si ale ja sa drzim toho ze kolac (hocijaky) zmrzlina alebo slane pecivo popripade + zeleninka ak nie je chut na sladkeeee

andrea1516
2. feb 2014

@ketrinn aj ja chcem tu bezlepkovu muku skusit ...a ine veci som tam nasla 🙂je to super ja mam velmi kriticky vykend vcera sa dalo le tak tak ale deska som tym haluškam neodolala 🙂a to mam uh ale nevadi aj zajtra je den 🙂a šuhajdy dneska nerobim lebo nemam papieriky a to my dala kamoska super recept so sojoveho mlieka a s kokosovim tukom ze u nich to kazdy zboznuje ze aj pred manzelom ich skriva 🙂tak som zvedava a velmi

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 ale citam ze budes mat teraz vodovy tak sa ani nemusis merat 😉 a zacala som s tym jillian michaels 30 day shred level 1 - cvici sa to 10 dni potom 10 dni level 2 a 10 dni level 3 .... dalej to este nemam nastudovane .... bud mozes cez youtube pozerat a cvicit alebo si to stiahni z ulozo a si to vzdy pustis ked budes cvicit a nie si odkazana na to ze ci nahodou nevypadne net ... 😉 😉

evelin1986
2. feb 2014

@marinka58 ahoj, ja som vyvar nepila ani raz🙂

1veroncek1
2. feb 2014

@lydka84 uz to mam asi mesiac stiahnute vsetky tri levely a dva krat som zacala uz a zakazdym ak tri dni som dala lebo som sa hybat nemohla a vydrzala max 17 minut ale musim sa zatnut 🙂 uz je nacase telo si uz na stravu hadam zvyklo takze ideme do dalsieho levelu, pridat cvicenie 🙂

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 tak s tym sa da len 100% suhlasit co si teraz napisala veru po mesiaci telo aspon u mna berie toto stravovanie ako samozrejmost takze idealny cas zaradit pohyb a znicit centimetreeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

1veroncek1
2. feb 2014

@lydka84 inak viesco, pre lepsiu motivaciu sa odfotim a po mesiaci uvidim ci je tam rozdiel lebo ked sa meriam raz sa tak omeriam raz tak a nie som si ista ci raz si o centi uberiem alebo pridam ked to budem vidiet bude ma to viac motivovat 🙂

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 ja som sa vcera pred cvvicenim fotila a zdesila sa samozrejme a hlavvne pri predstave ze uz slo dole 7 kil a kopa cm ... a aj tak je to katastrofaaaaaaaaa

1veroncek1
2. feb 2014

@lydka84 no, my sme na tom tusim rovnako aj s tymi kileckami 🙂 neboj este dva mesiace a uvidis ake kocky z nas buduuu 🙂 ja potom letim domov na dovolenku tak som zvedava co rodina povie lebo som odchadzala ako tučko 🙂

lydka84
2. feb 2014

@1veroncek1 +- sme rovnake podla cm ... a dame to ja osm rozhodnuta vydrzat minimalne 30+30

lydka84
2. feb 2014

dievcence mne sa nejakym zazrakom podarilo doma upiect celozrne pecivo 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/group/5470/prilohy-do...

julca92
2. feb 2014

Čaute baby ;) Mám 22 rokov a chcem sa s Vami podeliť o svoje skúsenosti s 90-dňovkou. Nikdy som so svojou postavou nebiola spokojná, no potom čo som začala chodiť na VŠ a bývať na intráku som priberala a priberala (nezdravé rýchle jedlá, stres a málo pohybu). Pri výške 168cm som vážila 83kg!!! Už som sa hnusila sama sebe a tak som na odporúčanie spolužiačky začala minulý rok vo februári, konečne som sa odhodlala že musím so sebou niečo urobiť a bola som veľmi prekvapená ako ľahko som si na diétu zvykla. A aj výsledky boli super - schudla som 16 kg za 3 mesiace (viem, že je to dosť veľa za taký krátky čas, ale nejak sa to už potom nedalo ovládať :D ). Chodila som aj do posilky cvičiť 4-5x týždenne. Zrazu mi boli všetky veci malé a teraz mám už viac-menej nový šatník. V diéte som pokračovala aj ďalších 90 dní ako sa odporúča (ale už som to trošku flákala so stravou i cvičením) a ešte som schudla cca 3 kg. Potom ale prišlo leto, zase som bola doma, trošku som zlenivela ☹ Z diéty som si zachovala už len ovocné raňajky(aj to nie vždy) a sem tam delená strava na obed či večeru. K tomu sa pridali nejaké nepekné udalosti, čo sa mi udiali v živote a z toho vyplývajúci stres a chuť na sladké a prejedanie sa... Veľmi som sa musela krotiť a pribrala som len "2-3 kg naspäť. No a po týchto Vianociach ďalšie 3 😒 Takže sa psychicky pripravujem na to, že presne rok od vtedy ako som začala prvý krát, začnem znovu! Len teraz to už nevidím tak optimisticky, že to zvládnem! Najprv som chcela začať od nového roku, potom od 1. februára a stále sa mi to nepodarilo...Akosi mi chýba motivácia, už ma môj nový šatník začína tlačiť :D Stále ma držia hrozné chute na sladké a hlavne večer, neviem ako to prekonať!

ketrinn
2. feb 2014

@andrea1516 tak potom hod aj mne receptik 🙂 urobim dcerke možno aj jej zachutia 🙂k budeš chciet chlebik stade spytam sa ti švagrinej ktoy je najlepši ak chceš ja dnes zvladla vitaminovy na 1* zajtra bielkoviny tak sa už tešim🙂mam v mrazaku namrazene tak mi netreba varit🙂

lydka84
2. feb 2014

@julca92 ahoj, takze za ake obdobie a akolko kg a ti vlastne vratilo spat od ukoncenia 90 DD ??

andrea1516
2. feb 2014

@ketrinn ano opitaj sa my prosim a ked ho vyskusam sama tak hodim aj sem alebo ty poslem...u mna dneska strase zle cely den som podvadzala ..zajtra mam vitaminy tak to musim dat

julca92
2. feb 2014

@lydka84 ahoj, dá sa povedať, že za 5 mesiacov od skončenia som doteraz pribrala späť 4 kg. Ale som si vedomá toho, že je to moja vina, nepovažujem to za jojo efekt, pretože teraz naozaj vôbec necvičím a jem kadečo a dosť sladkého a tak 😒 ...

lydka84
2. feb 2014

@julca92 tak to je uplne super 🙂 🙂 🙂 🙂

julca92
2. feb 2014

@lydka84 🙂 😀 Tak nie je to najhoršie 😝 Ale už ten prírastok začínam na sebe cítiť - na oblečení aj aj pri zavazovaní topánok 😒 Tak s tým už musím niečo urobiť!

lydka84
2. feb 2014

@julca92 tak sa pridaj k nam 😉

julca92
2. feb 2014

@lydka84 A v akom ste teraz "štádiu" ? Chcela by som znovu začať, len sa neviem odhodlať 😖

lydka84
2. feb 2014

@julca92 no vacsina sme zacali 2.1. sme po prvej vode ale su kocky co mali vodu vcera maju zajtra niektore zacali teraz 2-3 dni dozadu je to rozne 😉