90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

komisakpd
27. feb 2014

@lydka84 jej vdaka...ja som casy jedenia dodrzala ..teda jedla som len od 12 do 20 nie vela..urobila som si podobne cestoviny ako si pisala...no medzitym som aj babovku zjedla a detom som robila kysnute osie hniezda...takze aaj toto som zjedla trochu...
a vecer som si pochutnala na cokolade...:D

som zvedava ako zajtra vydrzim...

lydka84
27. feb 2014

@lovacka no mne sa uklada vsade 😲 😲

lydka84
27. feb 2014

@komisakpd no dolezite je ze delenie dni si dodrzala 🙂 a mne sa tiez niekedy stane ze zobnem nieco aj medzitym napr nejake celozrne susienky alebo take nieco ak mam chut v UH den este pred vecerou ze kvazi olovrant 😝
tak aj ty si mala na olovrant babovku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
28. feb 2014

fiha tu je dnes akosi ticho 😝
ja mam ranajky za sebou a uz sa neviem dockat obeda...uz som aj hladna 😅
dnes mam zemiaky a brokolicu a hlivovu polievku so zemiakom k tomu

matamisi
28. feb 2014

Asi su vsetci vonku,aby nezhresily,kedze dnes vecsina mame vodny den🙂 ja sa zatial drzim a som len na vode uvidime ako budem na tom vecer🙂

nina2110
28. feb 2014

čaute, skúšala som delenú stravu ale akosi mi to nevyhovuje, tak sa pridávam k vám 90dňovým 😀 začala som dnes a držte mi prsty, aby som to potiahla tých 90dní

estachova
28. feb 2014

pijeme, pijeme, pijeme 😝 😝 😝

1veroncek1
28. feb 2014

Vitamiy - moj dnesny obed
Banany, jahody cucoriedky posypane kokosm a mletymi orechami 🙂
Mnam 😎

1veroncek1
28. feb 2014
1veroncek1
28. feb 2014

caute baby 🙂 nejak som zase cez tyzden nestihala teraz som si pocitala vsetko co tu pribudlo...u mna sa ma dieta tak ze stale chudnem aj z prehreskami i ked uplne ze par gramov ale ide to dolu ...este mi chyba 1,7 kg do ciela a to bude este len druha voda, takze som nadmieru spokojna 🙂 buduci tyzden budem mat druhu vodu ...a inak sa nejak extra neobmedzujem povedala som si ze to bude dlhodobe stravovanie nie len tri mesiace a ked mam chut a telo si pyta nieco tak si to dam a basta 🙂 ale s mierou 🙂 drzim palce vsetky a tym co mali druhu vodu uz sa chcem opytat ako zvladli?

misena741
28. feb 2014

@lydka84 ahoj ja nestiham.Dietku drzim, zajtra sa tiez vazim, potom ma tam prosim zapises? vyzera to tak 4-5 kg. no som zvedava. teraz si obnovujem satnik, tak beham po meste. obcas porusim, ale snazim sa co najmenej. fakt miniprehresky. potom už neveceram. cvicim malo. teraz som mala fakt perne obdobie. uz nech je to za mnou. lydka tak dokoncime bud. mesiac a potom hor sa na udrziavacu?ci dame este jeden mesiac? mna uz odhovaraju, aby som sa uz na to vykaslala.Ale idem aj tak dalej.stoji mi to za to. 🙂

lydka84
28. feb 2014

@nina2110 vitaj medzi nami , drzime palceky 😉

lydka84
28. feb 2014

@1veroncek1 vyzera to mnamkovo uz sa tesim na ranajky zajtra ...... druhu vodu mame vacsina dnes takze zajtra budeme informovat ci sa dpodarilo alebo nie, zatial ja v pohode, rano kava inak cely den voda a bylinkove caje ,,,,masaz + lymfodrenaz teraz som dosla domov este budem cvicit a potom rychlo do postele 😀 😀 😀 😀 ale ide mi to s nou lahsie ako pri prvej vode 🙂

lydka84
28. feb 2014

@misena741 ahoj som rada ze si sa ozvala, jasne napis zajtra ako si dopadla do posty a zapisem ta do tabuliek 😉
no sem tam porusi asi kazda, ale ak je tu nejaka co ide uplne ze bez prehresku tak to tlieskam 😀 😀 😀 😀
zatial by som chcela tak ze aspon do velkej noci pokracovat ale to sa moze zmenit, budeme riesit par dni pred koncom tretieho mesiaca , ale iste je ze bud 90-tka dalej alebo udrziavacka ,,,,, urcite sa s tym nechystam skoncovat a auz niekolko bab sa tu ozyvalo ze ci dalej takze sa urcite dohodneme viacere ze ako budeme pokracovat 🙂 🙂 🙂
mam z nas obrovsku radost

1veroncek1
28. feb 2014

@lydka84
@lydka84 no ja kedze som si to vtedy s tm pokazenym vikendom o den posunula tak nebudem mat vodu na narodeniny ale den po nich hehe 🙂
inak super napad si dopriat masazicku hmmm 🙂 na dnesny den ako stvorene

lydka84
28. feb 2014

@1veroncek1 no vidis vsetko zle je na nieco dobre 😀 😀 😀 😀
no ja som to naschval tak planovala hlavne byt niekde mat postarane o program a byt mimo dosahu jedla

1veroncek1
28. feb 2014

@lydka84 tak s tym mam ja problem kazdy vikend ked som doma aj dnes uz som tri ovsene susienky zjedla a to mam vitaminy 🙂

misena741
28. feb 2014

@lydka84 aj ja . pridam aj fotky.

lydka84
28. feb 2014

@1veroncek1 no ja len ked som hladna ale naststie ma take vzdy chyti v UH a tam je vecera dost povolna takze ma to tak netrapi

lydka84
28. feb 2014

@misena741 juuj fotecky supeeeeeer tesiiiim sa na ne 😝 😝

nina2110
28. feb 2014

@lydka84 ďakujem, dúfam, že do leta dám aspoň 5kg dole 🙂

2momo2
28. feb 2014

@lydka84 @lovacka - my veľmi často menime obed a večeru, len zachováme pravidlo dňa. Myslím, si že je to úplne v pohode, ved od obeda prejdú min 3 a v prípade bielkovín 4 hodiny, takže telo to vie oddliť

lydka84
28. feb 2014

@nina2110 no zalezi od akej vahy ides .... mne sa podarilo za dva mesiace cez 10 dat dole takze 5 urcite das 😉 😉 😉 len vydrzat a bojovat 😎

moje2deti
28. feb 2014

ja som zvedavá na zajtrajšie váženie a hlavne meranie. vážiť sa vážim cca raz za týždeň, meriam sa len po vode. dnes mám druhú vodu a moja váha ráno bola taká istá ako deň po prvej vode. úbytok v cm tiež nič moc necítim. dnes som si skúšala dvoje nohavice a ani jedny mi neboli dobré 😒
ešte skúsim ten tretí mesiac a potom neviem 😀
cvičiť necvičím, prehrešky mám občas a zaujímavé že po prehreškoch mi váha klesá, keď držím 100% stojí alebo stúpa... príde mi to, že telo už je naučené a tak potrebuje dako nabúrať a zašokovať aby sa malo z čoho spamatávať 😀

nina2110
28. feb 2014

@lydka84 začínam s váhou 70kg 🙂

lydka84
28. feb 2014

@nina2110 to urcite das ...keby si mala po 60 tak yb som o tom mozno trosku pochybovala 😉

lydka84
28. feb 2014

@moje2deti inak na tom podla mna nieco bude ze niekedy je fakt lepsie ze fest zhresit a potom sa to pohneeee...presne po minulej vode som tak stala asi 8 dni potom zhresila 3 dni po sebe pred kramamy a zrazu sa to pohlo 😀 😀 😀

matamisi
28. feb 2014

@lydka84 aj ja tak isto ,par dni mi vaha stala po vode tak som par krat zhresila hned sa vaha posunula nizsie....no co baby ako ste zvladly vodny den? Ja som to dobabrala,poobede mi suseda dala cibulovy kolac a tak krasne vonal,ze som neodolala a zjedla a any mi nestacilo este tablicku cokolady....ale teraz uz lezim v postely,lebo posledne noci som nespala,lebo malinkej idu zuby a furt sa budi s placom 😲 tak nonstop kojim 😝

lydka84
28. feb 2014

@matamisi ja sa drziim na 100% zatial a snad to tak aj ostane, voda s citronom ca skoricou, bylinkove caje "stihla a fit" a jedna kava bez cukru a bez mlieka ...... hladna nie som len mam sem tam taky pocit ako keby mi niekto skrtil zaludok 😀 😀 😀 😀

misena741
28. feb 2014

@lydka84 musim sa odfotit a pridam.dufam,ze bude vidiet rozdiel 😎